Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Батыс Қазақстан облысының жергілікті атқарушы органымен мемлекеттік бағалы қағаздарды шығару шарттарын, көлемін және нысаналы мақсатын айқындау туралы" 2020 жылғы 7 сәуірдегі № 61 және "Батыс Қазақстан облысының жергілікті атқарушы органымен мемлекеттік бағалы қағаздарды шығару шарттарын, көлемін және нысаналы мақсатын айқындау мәселелері туралы" 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 91 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2024 жылғы 9 тамыздағы № 207 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 12 тамызда № 7420-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Батыс Қазақстан облысының жергілікті атқарушы органымен мемлекеттік бағалы қағаздарды шығару шарттарын, көлемін және нысаналы мақсатын айқындау туралы" 2020 жылғы 7 сәуірдегі № 61 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6131 болып тіркелген) және "Батыс Қазақстан облысының жергілікті атқарушы органымен мемлекеттік бағалы қағаздарды шығару шарттарын, көлемін және нысаналы мақсатын айқындау мәселелері туралы" 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 91 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6211 болып тіркелген) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары Т.Е.Каюповқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Батыс Қазақстан облысының әкімі Н. Турегалиев

О признании утратившими силу постановлений акимата Западно-Казахстанской области от 7 апреля 2020 года № 61 "Об определении условий, объема и целевого назначения выпуска государственных ценных бумаг местным исполнительным органом Западно-Казахстанской области" и от 30 апреля 2020 года № 91 "Об определении условий, объема и целевого назначения выпуска государственных ценных бумаг местным исполнительным органом Западно Казахстанской области"
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 9 августа 2024 года № 207. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 12 августа 2024 года № 7420-07
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Западно-Казахстанской области от 7 апреля 2020 года № 61 "Об определении условий, объема и целевого назначения выпуска государственных ценных бумаг местным исполнительным органом Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6131) и от 30 апреля 2020 года № 91 "Об определении условий, объема и целевого назначения выпуска государственных ценных бумаг местным исполнительным органом Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6211).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Западно-Казахстанской области Каюпова Т.Е.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого офицального опубликования.
Аким Западно-Казахстанской области Н. Турегалиев