Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкiмдігінің "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" 2014 жылғы 10 қыркүйектегі № 232 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 25 шілдедегі № 159 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 26 шілдеде № 7414-07 болып тіркелді
Жаңақала ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкiмдігінің "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" 2014 жылғы 10 қыркүйектегі № 232 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3637 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Жаңақала ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жаңақала ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Кушкинбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Жаңақала аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Жаңақала ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 25 шілдедегі
№ 159
қаулысына қосымша
Жаңақала ауданының үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ауылдық округ атауы
Елді мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орны
Жаңақала
Жаңақала
Халықтар Достығы көшесі 61, "Жаңақала аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Жаңақала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимаратының сол жағында
С.Сапаров көшесі 2, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Жаңақала ауданы білім беру бөлімінің "Жас туристер станциясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында
Д.Нұрпейсова көшесі 35, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Жаңақала колледжі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ғимаратының сол жағында
Болашақ шағын ауданы 27, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Жаңақала ауданы білім беру бөлімінің "№3 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында
Бірлік
Бірлік
Тәуелсіздік көшесі 37, "Жаңақала аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Жаңақала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Бірлік ауылдық мәдениет үйі ғимаратының оң жағында
Ақбалшық
Ақбалшық көшесі 5, "Жаңақала аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Жаңақала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ақбалшық ауылдық мәдениет үйі ғимаратының оң жағында
Үшкемпір
Үшкемпір көшесі 24, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Жаңақала аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының фельдшерлік пункт ғимаратының оң жағында
Жаңақазан
Жаңақазан
Қ.Мырзағалиев көшесі 2, "Жаңақала аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Жаңақала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының сол жағында
Жуалыой
Ф.Қошқарбаев көшесі 6, Жаңақала аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Жаңақала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Жуалыой ауылдық мәдениет үйі ғимаратының сол жағында
Жаңажол
Жаңажол

О внесении изменения в постановление акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 10 сентября 2014 года № 232 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов"
Постановление акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 25 июля 2024 года № 159. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 26 июля 2024 года № 7414-07
Акимат Жангалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 10 сентября 2014 года № 232 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3637) следующее изменение:
приложение указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Жангалинского района" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Жангалинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Кушкинбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Жангалинская районная
территориальная
избирательная комиссия
Приложение постановлению
акимата Жангалинского района
от 25 июля 2024 года
№ 159
Места для размещения агитационных печатных материалов Жангалинского района
Наименование сельского округа
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
Жангалинский
Жангала
улица Халыктар Достыгы, 61, слева от здания государственного коммунального казенного предприятия "Жангалинского районного центра досуга отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Жангалинского района".
улица С.Сапарова, 2, слева от здания коммунального государственного учреждения "Станция юных туристов" отдела образования Жангалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
улица Д.Нурпейсовой, 35, слева от здания государственного коммунального казенного предприятия "Жангалинский колледж" управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
микрорайон Болашак, 27, справа от здания комунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №3" отдела образования Жангалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
Бирликский
Бирлик
улица Тауелсиздик, 37, справа от здания Бирликского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Жангалинского районного центра досуга отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Жангалинского района".
Акбалшык
улица Акбалшык, 5, справа от здания сельского дома культуры Акбалшык государственного коммунального казенного предприятия "Жангалинского районного центра досуга отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Жангалинского района".
Ушкемпир
улица Ушкемпир, 24, справа от здания фельдшерского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жангалинская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
Жанаказанский
Жанаказан
улица К.Мырзагалиева, 2, слева от здания сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Жангалинского районного центра досуга отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Жангалинского района".
Жуалыой
Ф.Кошкарбаева, 6, слева от здания сельского дома культуры Жуалыой государственного коммунального казенного предприятия "Жангалинского районного центра досуга отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Жангалинского района".
Жанажолский
Жанажол

Ғабдеш Шоқаев көшесі 19/1, Жаңақала аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Жаңақала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық Жаңажол мәдениет үйі ғимаратының оң жағында
Сарыкөл
Сарыкөл көшесі 46Б, "Жаңақала аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Жаңақала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық Сарыкөл мәдениет үйі ғимаратының оң жағында
Кіші Айдархан
Кіші Айдархан көшесі 14, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Жаңақала ауданы білім беру бөлімінің "Кіші Айдархан бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында
Мастексай
Мастексай
Б.Момышұлы көшесі 1/1, "Жаңақала аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Жаңақала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Мәстексай ауылдық мәдениет үйінің ғимаратының оң жағында
Мұқыр
М.Сидеғалиев көшесі 22, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Жаңақала ауданы білім беру бөлімінің "Ә.Жангелдин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында
Көпжасар
Көпжасар
Б.Бисекенова көшесі 6, "Жаңақала аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Жаңақала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Көпжасар ауылдық мәдениет үйі ғимаратының сол жағында
Салтанат
Салтанат көшесі 15/2, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Жаңақала аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының Салтанат медициналық пункті ғимаратының сол жағында
Саралжын
Саралжын көшесі 4/2, "Жаңақала аудандық орталықтандырылған кітапхана жүйесі" мемлекеттік мекемесінің ауылдық кітапхана ғимаратының оң жағында
Қызылоба
Қызылоба
Құрманғазы көшесі 1, "Жаңақала аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Жаңақала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Қызылоба ауылдық мәдениет үйі ғимаратының сол жағында
Жангелді
Жангелді көшесі 12, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Жаңақала ауданы білім беру бөлімінің "Жангелді бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында
Айтпай
Айтпай көшесі 1, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Жаңақала ауданы білім беру бөлімінің "Айтпай бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында
С.Мендешев
Қырқопа

улица Габдеш Шокаева, 19/1, справа от здания Жанажолского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Жангалинского районного центра досуга отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Жангалинского района".
Сарыкол
улица Сарыкол, 46Б, справа от здания сельского дома культуры Сарыкол государственного коммунального казенного предприятия "Жангалинского районного центра досуга отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Жангалинского района".
Кіші Айдархан
улица Кіші Айдархан, 14, слева от здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа Кіші Айдархан" отдела образования Жангалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
Мастексайский
Мастексай
улица Б.Момышулы, 1/1, справа от здания Мастексайского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Жангалинского районного центра досуга отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Жангалинского района".
Мукыр
улица М.Сидегалиева, 22, слева от здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени А.Жангелдина" отдела образования Жангалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
Копжасарский
Копжасар
улица Б.Бисекеновой, 6, слева от здания Копжасарского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Жангалинского районного центра досуга отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Жангалинского района".
Салтанат
улица Салтанат, 15/2, слева от здания медицинского пункта Салтанат государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жангалинская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
Саралжын
улица Саралжын, 4/2, справа от здания сельской библиотеки государственного учреждения "Жангалинская районная централизованная библиотечная система"
Кызылобинский
Кызылоба
улица Курмангазы,1, слева от здания Кызылобинского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Жангалинского районного центра досуга отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Жангалинского района".
Жангелди
улица Жангелди, 12, слева от здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа Жангелді" отдела образования Жангалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
Айтпай
улица Айтпай, 1, слева от здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа Айтпай" отдела образования Жангалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
С. Мендешевский
Кыркопа

Д.Нүрпейсова көшесі 1/3, "Жаңақала аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Жаңақала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Қырқопа ауылдық мәдениет үйінің ғимаратының сол жағында
Пятимар
Пятимар
Абай көшесі 79, "Жаңақала аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Жаңақала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Пятимар ауылдық мәдениет үйі ғимаратының сол жағында
Борық
Борық көшесі 42, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Жаңақала ауданы білім беру бөлімінің "Борық бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында
Плантация
Қазақ елі көшесі 27, "Жаңақала аудандық орталықтандырылған кітапхана жүйесі" мемлекеттік мекемесінің ауылдық кітапхана ғимаратының оң жағында.

улица Д.Нурпейсовой, 1/3, слева от здания сельского дома культуры Кыркопа государственного коммунального казенного предприятия "Жангалинского районного центра досуга отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Жангалинского района".
Пятимарский
Пятимар
улица Абая, 79, слева от здания Пятимарского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Жангалинского районного центра досуга отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Жангалинского района".
Борык
улица Борык, 42, справа от здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа Борық" отдела образования Жангалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
Плантация
улица Қазақ елі, 27, слева от здания сельской библиотеки государственного учреждения "Жангалинская районная централизованная библиотечная система"