"Өңірлік жастар форумын өткізу ережелерін бекіту туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2016 жылғы 20 қыркүйектегі № 402 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2025 жылғы 19 мамырдағы № 82 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 20 мамырда № 8719-04 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2- тармағына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Өңірлік жастар форумын өткізу ережелерін бекіту туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2016 жылғы 20 қыркүйектегі № 402 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5110 тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Ақтөбе облысының жастар саясаты мәселелері басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі А. Шахаров

О признании утратившим силу постановления акимата Актюбинской области от 20 сентября 2016 года № 402 "Об утверждении правил проведения регионального форума молодежи"
Постановление акимата Актюбинской области от 19 мая 2025 года № 82. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 мая 2025 года № 8719-04
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Актюбинской области от 20 сентября 2016 года № 402 "Об утверждении правил проведения регионального форума молодежи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5110).
2. Государственному учреждению "Управление по вопросам молодежной политики Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Актюбинской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области А. Шахаров