Үржар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 17 наурыздағы № 72 "Абай облысы Үржар ауданының азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 28 ақпандағы № 54 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 7 наурызда № 428-18 болып тіркелді
Үржар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Үржар ауданы әкімдігінің "Абай облысы Үржар ауданының азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" 2017 жылғы 17 наурыздағы № 72 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5035 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулы қосымшасының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығының басшысы;
2) арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығының үйде қызмет көрсету бөлімшесінің меңгерушісі;
3) қарттар мен мүгедектігі бар адамды күту жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
4) психоневрологиялық аурулары бар балаларды және 18 жастан асқан мүгедектігі бар адамдарды күту жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
5) әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультант;
6) әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман;
7) арнаулы әлеуметтік қызметтерге қажеттілікті бағалау және айқындау жөніндегі әлеуметтік қызметкер.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
С. Тлемесов
"КЕЛІСІЛДІ"
Үржар аудандық мәслихаты

О внесении изменения в постановление акимата Урджарского района от 17 марта 2017 года № 72 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения и культуры являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности Урджарского района области Абай"
Постановление акимата Урджарского района области Абай от 28 февраля 2025 года № 54. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 7 марта 2025 года № 428-18
Акимат Урджарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Урджарского района "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения и культуры являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности Урджарского района области Абай" от 17 марта 2017 года № 72 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5035) следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Должности специалистов в области социального обеспечения:
1) руководитель центра оказания специальных социальных услуг;
2) заведующий отделением надомного обслуживания центра оказания специальных социальных услуг;
3) социальный работник по уходу за престарелыми и лицами с инвалидностью;
4) социальный работник по уходу за детьми с инвалидностью и лицами старше 18 лет с психоневрологическими заболеваниями;
5) консультант по социальной работе;
6) специалист по социальной работе;
7) социальный работник по оценке и определению потребности в специальных социальных услугах.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
С. Тлемесов
"СОГЛАСОВАНО"
Урджарский районный маслихат