Мәслихаттың 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 172 "Жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2025 жылғы 6 мамырдағы № 219 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 14 мамырда № 10467-10 болып тіркелді
Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының "Жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 172 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27716 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облыстық мәслихаты төрағасының өкілеттігін уақытша жүзеге асырушы М. Жутаев
Мәслихаттың
2025 жылғы 6 мамырдағы
№ 219 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың

О внесении изменения в решение маслихата от 20 апреля 2022 года № 172 "О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников"
Решение маслихата Костанайской области от 6 мая 2025 года № 219. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 14 мая 2025 года № 10467-10
Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата "О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников" от 20 апреля 2022 года № 172 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 27716) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно осуществляющий полномочия председателя Костанайского областного маслихата М. Жутаев
Приложение
к решению маслихата
от 6 мая 2025 года
№ 219
Приложение
к решению маслихата