Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 24 тамыздағы № 583 "Тарбағатай ауданы бойынша көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысының күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 31 наурыздағы № 70 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 4 сәуірде № 9164-16 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Тарбағатай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 24 тамыздағы № 583 "Тарбағатай ауданы бойынша көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7493 болып тіркелген) қаулысының күші жойылсын.
2. Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 13 қазандағы № 996 "Тарбағатай ауданы бойынша көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды белгілеу туралы" өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7671 болып тіркелген) қаулысының күші жойылсын.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тарбағатай ауданының әкімі Д. Жоргекбаев

О признании утратившим силу постановления акимата Тарбагатайского района от 24 августа 2020 года № 583 "Об определении мест для осуществления выездной торговли по Тарбагатайскому району"
Постановление акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 31 марта 2025 года № 70. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 4 апреля 2025 года № 9164-16
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Тарбагатайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Тарбагатайского района от 24 августа 2020 года № 583 "Об определении мест для осуществления выездной торговли по Тарбагатайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7493).
2. Признать утратившим силу постановление акимата Тарбагатайского района от 13 октября 2020 года № 996 "О внесении изменений в постановления акимата "Об определении мест для осуществления выездной торговли по Тарбагатайскому району" (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов за № 7671).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
аким Тарбагатайского района Д. Жоргекбаев