Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөнiндегі ұлттық комиссиясының 1998 жылғы 23 желтоқсандағы N 19 қаулысымен бекiтiлген Бағалы қағаздармен сауда-саттық ұйымдастырушылардың қызметiн жүзеге асыру қағидаларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қаулысы Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөніндегі Ұлттық комиссиясы 1999 жылғы 9 көкек N 28 Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 1999 жылғы 19 мамырда тіркелді. Тіркеу N 765. Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2007 жылғы 25 маусымдағы N 175 (мемлекеттік тіркелген күннен бастап 14 күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Ескерту. ҚР Бағалы қағаздар жөніндегі Ұлттық комиссиясының 1999 жылғы 9 көкектегі N 28 Қаулысының күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2007 жылғы 25 маусымдағы  N 175  (мемлекеттік тіркелген күннен бастап 14 күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі)   Қаулысымен.
"Бюджет жүйесi туралы"  Z990357_  Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 01 көкектегi заңының шығуына байланысты, оның 1-бабының он екiншi бөлiгiнде Қазақстан Республикасының жергiлiктi атқарушы органдары шығарылған бағалы қағаздардың мемлекеттiк бағалы қағаздар ретiнде айқындалуына сәйкес Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөнiндегі ұлттық комиссиясы (бұдан әрi "Ұлттық комиссия" деп аталады) қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясының 1998 жылғы 23 желтоқсандағы N 19 қаулысымен бекiтiлген және Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 1999 жылғы 17 наурызда 707  V980707_  нөмiрмен тiркелген Бағалы қағаздармен сауда-саттық ұйымдастырушылардың қызметiн жүзеге асыру қағидаларының 24 тармағына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) 1) тармақша "Қазақстан Республикасының" деген сөздерден кейiн "Қазақстан Республикасының Yкiметi немесе Ұлттық Банкi шығарған" деген сөздермен толықтырылсын; "эмисссияланған" деген сөзден кейiн (осы тармақша Ұлттық комиссияның 1999 жылғы 06 көкектегi N 28 қаулысымен толықтырылған) деген сөздермен толықтырылсын;
2) мынадай мазмұнды 1-1) тармақшамен толықтырылсын:
"1-1) Қазақстан Республикасының жергiлiктi атқарушы органдар шығарған мемлекеттiк бағалы қағаздары, оның iшiнде басқа мемлекеттердiң заңдарына сәйкес эмиссияланған (осы тармақша Ұлттық комиссияның 1999 жылғы 06 көкектегi N 28 қаулысымен енгiзiлген);".
2. Осы Қаулының Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгінде тiркелген сәттен бастап күшiне енгізiлетiндігі белгіленсiн.

О внесении изменений и дополнений в Правила осуществления деятельности организаторов торгов с ценными бумагами, утвержденные постановлением Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 23 декабря 1998 года N 19
Постановление Национальной комиссии по ценным бумагам Республики Казахстан от 9 апреля 1999 года N 28 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19.05.1999 г. за N 765. Утратило силу постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 июня 2007 года N 175
Сноска. Постановление Национальной комиссии по ценным бумагам РК от 9 апреля 1999 г. N 28 утратило силу постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 июня 2007 г. N  175   (вводится в действие по истечении  14 дней со дня гос. регистрации).
В связи с принятием Закона Республики Казахстан "О бюджетной системе"  Z990357_  от 01 апреля 1999 года, с соответствии с частью двенадцатой статьи 1 которого ценные бумаги, выпущенные местными исполнительными органами Республики Казахстан, определены как государственные ценные бумаги, Национальная комиссия Республики Казахстан по ценным бумагам (далее именуемая "Национальная комиссия") постановляет:
1. Внести следующие изменения и дополнения в пункт 24 Правил осуществления деятельности организаторов торгов с ценными бумагами, утвержденных постановлением Национальной комиссии от 23 декабря 1998 года N 19 и зарегистрированных Министерством юстиции Республики Казахстан 17 марта 1999 года за N 707  V980707_  :
1) подпункт 1) после слов "Республики Казахстан", дополнить словами "выпущенные Правительством или Национальным Банком Республики Казахстан"; после слова "государств" дополнить словами "(данный подпункт дополнен постановлением Национальной комиссии от 06 апреля 1999 года N 28)";
2) дополнить подпунктом 1-1) следующего содержания:
"1-1) государственные ценные бумаги Республики Казахстан, выпущенные местными исполнительными органами, в том числе эмитированные в соответствии с законодательством других государств (данный подпункт включен постановлением Национальной комиссии от 06 апреля 1999 года N 28);".
2. Установить, что настоящее Постановление вводится в действие с момента его регистрации Министерством юстиции Республики Казахстан.

3. Ұлттық комиссия орталық аппаратының Лицензиялау және қадағалау басқармасы:
1) осы Қаулыны (ол күшiне енгiзiлгеннен кейiн) "Қазақстан қор биржасы" жабық акционерлiк қоғамының, бағалы қағаздар рыногының кәсiпқой қатысушылары қауымдастықтарының (оларға осы Қаулыны олардың мүшелерiнiң назарына жеткiзу жөнiндегi мiндеттi жүктей отырып), Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң және Қаржы министрлiгінiң назарына жеткiзсiн;
2) осы Қаулыны (ол күшіне енгізгеннен кейін) бағалы қағаздармен сауда-саттық ұйымдастырушы қызметін жүзеге асыруға лицензия алуға ниет білдірген ұйымдардың назарына жеткізсін;
3) осы Қаулының орындалысына бақылау жасасын.
Ұлттық комиссияның Төрағасы
Комиссияның мүшелері

3. Управлению лицензирования и надзора центрального аппарата Национальной комиссии:
1) довести настоящее Постановление (после его введения в действие) до сведения закрытого акционерного общества "Казахстанская фондовая биржа", ассоциаций профессиональных участников рынка ценных бумаг (с возложением на них обязанности по доведению настоящего Постановления до сведения их членов), Национального Банка и Министерства финансов Республики Казахстан;
2) доводить настоящее Постановление (после его введения в действие) до сведения организаций, намеренных получить лицензии на осуществление деятельности организатора торгов с ценными бумагами;
3) установить контроль за исполнением настоящего Постановления.
Председатель комиссии
Члены комиссии