Жеке тұлғаларға бағалы қағаздар рыногында жұмыстарды орындауға рұқсат беру мәселелері бойынша Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөніндегі Ұлттық комиссиясы Төрағасының 1999 жылғы 20 көкектегі N 30 қаулысы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 1999 жылғы 1 маусымда тіркелді. Тіркеу N 782. Ескерту. ҚР Бағалы қағаздар жөніндегі Ұлттық комиссиясының 1999 жылғы 9 көкектегі N 28. Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2007 жылғы 25 маусымдағы N 175 (мемлекеттік тіркелген күннен бастап 14 күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Ескерту. ҚР Бағалы қағаздар жөніндегі Ұлттық комиссиясының 1999 жылғы 20 сәуірдегі N 30 Қаулысының күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2007 жылғы 25 маусымдағы  N 175  (мемлекеттік тіркелген күннен бастап 14 күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі)   Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясының (бұдан әрi "Ұлттық комиссия" деп аталады) нормативтiк құқықтық актiлерiн Ұлттық комиссияның 1999 жылғы 23 ақпандағы N 26 қаулысымен бекiтiлген және Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 1999 жылғы 01 көкекте  721  нөмiрмен тiркелген Аттестациялық қағидаларға сәйкес келтiру мақсатында Ұлттық комиссия қаулы етеді:
1. Мынадай нормативтiк құқықтық актiлерге өзгерiстер енгізiлсiн:
1) <*>
Ескерту: Тармақшаның күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі Басқармасының 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 373  қаулысымен  (Қолданысқа ену тәртібін қаулының  2-тармағынан  қараңыз) .
2) <*>
Ескерту: Тармақша алынып тасталды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2005 жылғы 27 тамыздағы N 323  қаулысымен .
3) <*>
Ескерту: Тармақша алынып тасталды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау  жөніндегі агенттігі Басқармасының 2005 жылғы 26 наурыздағы N 116  қаулысымен .
4)-5) <*>
Ескерту: Тармақшалардың күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі Басқармасының 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 373  қаулысымен  (Қолданысқа ену тәртібін қаулының  2-тармағынан  қараңыз) .
6)  күші жойылды ;

О внесении изменений в некоторые нормативные правовые акты Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам по вопросам допуска физических лиц к выполнению работ на рынке ценных бумаг
Постановление Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 20.04.1999 г. N 30. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1.06.1999г. N 782. Утратило силу постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 июня 2007 года N 175
Сноска. Постановление Национальной комиссии РК по ценным бумагам от 20.04.1999 г. N 30 утратило силу постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций   от 25 июня 2007 г. N  175  (вводится в действие по истечении  14 дней со дня гос. регистрации).
В целях приведения нормативных правовых актов Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам (далее именуемой "Национальная комиссия") в соответствии с Аттестационными Правилами, утвержденными постановлением Национальной комиссии от 23 февраля 1999 года N 26 и зарегистрированными Министерством юстиции Республики Казахстан 1 апреля 1999 года за  N 721 , Национальная комиссия ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменения в следующие нормативные правовые акты:
1) (подпункт утратил силу - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27 декабря 2004 года   N 373 (порядок введения в действие см. п.2 пост.   N 373 )
2)  (подпункт исключен - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций РК от 27 августа 2005 года  N 323  (порядок введения в действие см. п.2 пост. N 323 ).
3)  подпункт исключен - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций РК от 26 марта 2005 года  N 116  (вводится в действие по истечении 14 дней со дня гос.регистрации в МЮ РК) ;
4)  (подпункт утратил силу - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27 декабря 2004 года   N 373 (порядок введения в действие см. п.2 пост.   N 373 )
5)  (подпункт утратил силу - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27 декабря 2004 года   N 373 (порядок введения в действие см. п.2 пост.   N 373 ) ;
6)  (подпункт утратил силу - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 29 мая 2003 года  N 177 ;

7) <*>
Ескерту: Тармақшаның күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі Басқармасының 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 373  қаулысымен  (Қолданысқа ену тәртібін қаулының  2-тармағынан  қараңыз) .
8) Ұлттық комиссияның 1998 жылғы 23 желтоқсандағы N 19  қаулысымен  бекiтiлген және Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 1999 жылғы 17 наурызда 707 нөмiрмен тiркелген Бағалы қағаздармен сауда-саттық ұйымдастырушылардың қызметiн жүзеге асыру қағидаларына:
16-тармақтағы "бағалы қағаздар рыногында брокерлiк, дилерлiк қызметтi жүзеге асыру" деген сөздер "бағалы қағаздармен мәмiлелер жасау жөнiндегi жұмыстарды орындауға рұқсат ету" деген сөздермен ауыстырылсын;
9) <*>
Ескерту: Тармақша алынып тасталды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2005 жылғы 27 тамыздағы N 317  қаулысымен .
2. Осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде тіркелген сәттен бастап күшіне енгізілетіндігі белгіленсін.
3. Ұлттық комиссия орталық аппаратының Лицензиялау және қадағалау басқармасы:
1) осы Қаулыны (ол күшіне енгізілгеннен кейін) бағалы қағаздар рыногы субъектілерінің назарына жеткізсін;
`     2) осы Қаулының орындалысына бақылау жасасын.
Ұлттық комиссияның Төрағасы
Комиссияның мүшелері

7)  (подпункт утратил силу - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27 декабря 2004 года   N 373 (порядок введения в действие см. п.2 пост.   N 373 ) ;
8) в Правила осуществления деятельности организаторов торгов с ценными бумагами, утвержденные постановлением Национальной комиссии от 23 декабря 1998 года N 19 и зарегистрированные Министерством юстиции Республики Казахстан 17 марта 1999 года за  N 707
в пункте 16 слова "осуществления брокерской, дилерской деятельности на рынке ценных бумаг" заменить словами "допуска к выполнению работ по заключению сделок с ценными бумагами";
9)  (подпункт исключен - от 27 августа 2005 года N  317  (порядок введения в действие см. п.4 пост. N  317 ).
2. Установить, что настоящее Постановление вводится в действие со дня его регистрации Министерством юстиции Республики Казахстан.
3. Управлению лицензирования и надзора центрального аппарата Национальной комиссии:
1) довести настоящее Постановление (после его введения в действие) до сведения субъектов рынка ценных бумаг;
2) установить контроль за исполнением настоящего Постановления.
Председатель комиссии
Члены комиссии