Кәсiпкерлiк саласында тексеру жүргiзудi есепке алу карточкасының N 1-П нысанын, кәсiпкерлiк субъектiлерiнiң қызметiне тексеру тағайындау жөнiндегi актiлердi тiркеудiң есеп беру нысанын, карточкалар мен кәсiпкерлiк субъектiлерiнің қызметiне тексеру тағайындау туралы актiлердi тiркеу журналының нысанын және "Кәсiпкерлiк саласында тексеру жүргiзудi есепке алу N 1-П нысанындағы статистикалық карточканы, кәсiпкерлiк субъектiлерiнiң қызметiне тексеру тағайындау жөнiндегi актiлердi тiркеудiң есебiн және карточкалар мен кәсiпкерлiк субъектiлерiнің қызметiне тексеру тағайындау актiлерiн тiркеу журналын жүргiзу тәртiбi туралы" нұсқауды бекiту және күшiне енгiзу туралы
Бұйрық Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы 1999 жылғы 29 қазан N 92. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1999 жылғы 29 қазанда N 959 тіркелді. Күші жойылды - ҚР Бас прокурорының 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 67 бұйрығымен. ~V001375
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 31 желтоқсанындағы N 4189 U984189_ "Қазақстан Республикасында шағын кәсiпкерлiктi дамыту мен қолдаудың 1999-2000 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Жарлығын, Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 28 мамырындағы N 49 N990049_ "Азаматтар мен заңды тұлғалардың кәсiпкерлiк қызмет бостандығының құқығын қорғау жөнiндегi қосымша шаралар туралы" өкiмiн және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 1 қыркүйектегi N 1286 P991286_ "Шаруашылық жүргiзушi субъектiлерiн барлық тексерулердiң бiрыңғай статистикалық есебiн енгiзу туралы" қаулысын орындау мақсатында, Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының прокуратурасы туралы" Заң күшi бар Жарлығының Z952709_ бабын басшылыққа ала отырып,
Бұйырамын:
1. N 1-П нысанындағы кәсiпкерлiк саласында тексеру жүргiзудi есепке алу карточкасы, кәсiпкерлiк субъектiлерiнiң қызметiне тексеру тағайындау жөнiндегi актiлердi тiркеудiң есеп беру нысаны, карточкалар мен кәсiпкерлiк субъектiлерiнiң қызметiне тексеру тағайындау туралы актілердi тiркеу журналының нысаны және "Кәсiпкерлiк саласында тексеру жүргiзудi есепке алу N 1-П нысанындағы статистикалық карточканы, кәсiпкерлiк субъектiлерiнiң қызметiне тексеру тағайындау жөнiндегi актiлердi тiркеудiң есебiн және карточкалар мен кәсiпкерлiк субъектiлерiнiң қызметiне тексеру тағайындау актiлерiн тiркеу журналын жүргiзу тәртiбi туралы" нұсқау бекiтiлсiн және 1999 жылдың 1 қарашасынан бастап күшiне енсiн.
2. Статистика субъектiлерi осы Нұсқаудың бұлжытпай орындалуын
қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 1999 жылғы 7
қыркүйегiндегi N 78 және 1999 жылғы 12 қазандағы N 86 бұйрықтарының күшi
жойылсын.

Об утверждении и введении в действие формы статистической карточки учета проверок в сфере предпринимательства формы N 1-П, формы отчета о регистрации актов о назначении проверок деятельности субъектов предпринимательства и журнала регистрации карточек и актов о назначении проверок деятельности субъектов предпринимательства, Инструкции "О порядке составления статистической карточки учета проверок в сфере предпринимательства по форме N 1-П, отчета о регистрации актов о назначении проверок деятельности субъектов предпринимательства и ведения журнала регистрации карточек и актов о назначении проверок деятельности субъектов предпринимательства", отмене приказов Генерального прокурора Республики Казахстан N 78 от 7 сентября 1999 года и N 86 от 12 октября 1999 года
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 29 октября 1999 года N 92. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29.10.99г. за N 959. Утратил силу - приказом Генерального прокурора РК от 29.12.2000г. N 67 ~V001375
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 31 декабря 1998 года N 4189 U984189_ "О Государственной программе развития и поддержки малого предпринимательства в Республике Казахстан на 1999-2000 годы", распоряжения Президента РК от 28 мая 1999 года N 49 N990049_ "О дополнительных мерах по защите граждан и юридических лиц на свободу предпринимательской деятельности" и постановления Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 1999 года N 1286 P991286_ "О введении единого статистического учета всех проверок хозяйствующих субъектов", руководствуясь ст.11 Указа Президента РК, имеющего силу Закона, Z952709_ "О прокуратуре Республики Казахстан", приказываю:
1. Утвердить и ввести в действие с 1 ноября 1999 года статистическую карточку учета проверок в сфере предпринимательства формы N 1-П, форму отчета о регистрации актов о назначении проверок деятельности субъектов предпринимательства и журнала регистрации карточек и актов о назначении проверок деятельности субъектов предпринимательства, Инструкцию "О порядке составления статистической карточки учета проверок в сфере предпринимательства формы N 1-П, отчета о регистрации актов о назначении проверок деятельности субъектов предпринимательства и ведения журнала регистрации карточек и актов о назначении проверок деятельности субъектов предпринимательства.
2. Субъектам статистики обеспечить надлежащее исполнение настоящей
Инструкции.
3. Признать утратившими силу приказы Генерального прокурора
Республики Казахстан N 78 от 7 сентября 1999 года и N 86 от 12 октября
1999 года.

4. Осы бұйрықтың орындалуына бақылау орнату Қазақстан Республикасы
Бас прокурорының орынбасары А.В. Константиновқа жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Бас прокуроры
2 дәрежелі мемлекеттік
заң кеңесшісі
Қазақстан Республикасы
Бас прокурорының
1999 жылғы 29 қазандағы
N 92 бұйрығымен бекітіліп
күшiне енген.
N 1-П нысаны бойынша кәсiпкерлiк саласында тексеру
жүргiзудi есепке алу статистикалық карточкасын, кәсiпкерлiк
субъектiлерiнiң қызметiне тексеру тағайындау жөнiндегi актiлердi
тiркеудiң есеп беру нысанын және карточкалар мен кәсiпкерлiк
қызметiне тексеру тағайындау жөнiндегi актiлердi тiркеу журналын
жүргiзу тәртiбi туралы
Нұсқау
1. Жалпы ережелер
1. Осы Нұсқау Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 7 қыркүйегiндегi N 1286 "Шаруашылық жүргiзушi субъектiлерiн барлық тексерулердiң бiрыңғай статистикалық есебiн енгiзу туралы" қаулысына сәйкес дайындалып Қазақстан Республикасының заңдарының негiзiнде тексеруге өкiлеттi мемлекеттiк органдарына (ары қарай тексеру органдар) кәсiпкерлiк саласында тексеру жүргiзудi есепке алу N 1-П нысанындағы статистикалық карточканың, кәсiпкерлiк субъектiлерiнiң қызметiне тексеру тағайындау жөнiндегi актiлердi тiркеудiң есеп беру нысанын құрастыру және тапсыру және карточкалар мен кәсiпкерлiк қызметiне тексеру тағайындау актiлерiн тiркеу журналын жүргiзу бiрыңғай тәртiбiн белгiлейдi.
2. Аталмыш қаулымен бекітiлген мемлекеттiк органдардың кәсiпкерлiк субъектiлердi тексеру жөнiндегi актiлерiн тiркеу Ережелерiне сәйкес актiлердi тiркеу Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы құқықтық есеп және ақпарат Орталығына (ары қарай тiркеу органы) жүктелген.
3. Кәсiпкерлiк субъектiлерiнiң қызметiн тексеруге функциялар берiлген барлық мемлекеттiк органдар осы статистиканың субъектiлерi болып табылады.
2. Тiркеу құжаттарын есепке алу, құрастыру және
тапсыру тәртiбi
4. Тексеру тағайындау жөнiнде тексеру органы акт шығарады және 1-П нысанды кәсiпкерлiк саласында тексеру жүргiзудi есепке алу статистикалық карточкасын (ары қарай карточка) толтырып, оларды тексеру басталғанға дейiн тiркеу органына тапсырады.
5. Тiркеу органының бөлiмдерi жоқ аудандар мен қалаларда актiлер мен карточкаларды тiркеу осы аудандар қалалардың прокурорларына жүктеледi.
6. Карточкаға жазылатын жазулар баспалық әрiптермен қысқартусыз жазылады. Карточканың жоғары оң жақ бөлiгiнде орналасқан сандық ақпараттық көрсеткiштерде осы орган және ауданға Тiркеу органы белгiлеген кодтық нөмiрлерi көрсетiледi.
7. Карточканың 1 тармағында тексерудi тағайындаған органның атауы жазылады. 2 тармақта (ауданға бөлiнетiн жерлер үшiн) орган орналасқан аудан көрсетiледi. Егер ондай бөлiну жоқ болса, карточканың бұл тармағы толтырылмайды.

4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на
заместителя Генерального прокурора РК Константинова А.В.
Главный прокурор
Республики Казахстан
Инструкция
о порядке составления статистической карточки учета проверок в
сфере предпринимательства формы N 1-П, отчета о регистрации
актов о назначении проверок деятельности субъектов
предпринимательства и ведения журнала регистрации карточек и актов
о назначении проверок деятельности субъектов предпринимательства
1. Общие положения
1. Настоящая Инструкция разработана в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан N 1286 от 1 сентября 1999 года "О введении единого статистического учета всех проверок хозяйствующих субъектов" и определяет единый для всех уполномоченных законодательством Республики Казахстан на осуществление проверок государственных органов (далее - контролирующие органы) порядок составления и представления статистической карточки учета проверок в сфере предпринимательства по форме N 1-П, отчета о регистрации актов о назначении проверок деятельности субъектов предпринимательства и ведения журнала регистрации указанных карточки и актов.
2. Согласно пункту 2 Правил регистрации актов о назначении проверок субъектов предпринимательства государственными органами, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 1999 года N 1286, регистрация актов осуществляется Центром правовой статистики и информации при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан и его территориальными органами (далее - Регистрирующий орган).
3. Субъектами данной статистики являются все государственные органы, наделенные функциями проверок деятельности субъектов предпринимательства.
2. Порядок составления, представления и учета регистрационных
документов
4. О назначении проверки контролирующим органом выносится акт и составляется карточка учета актов о назначении проверок в сфере предпринимательства формы N 1-П (далее - карточка), которые до начала проверки представляются в Регистрирующий орган.
5. На территории городов и районов, не имеющих подразделений Регистрирующего органа, регистрация актов и карточек осуществляется прокурорами этих городов и районов.
6. Реквизиты карточки подлежат заполнению печатными буквами без сокращений. В цифровых информационных показателях, расположенных в правой верхней части карточки, указываются номера кодовых обозначений, присвоенных Регистрирующим органом данному органу и району.
7. В пункте 1 карточки указывается наименование органа, назначившего проверку, в пункте 2 - район нахождения этого органа, для местности, не имеющей районного деления, данный пункт карточки не заполняется.

8. 3 тармақта тексеру тағайындаған органның деңгейi сызылады.
9. 4 тармақта тексерiлетiн субъекттiң атауы, мекен-жайы, тiркелу нөмiрi және СТТН (РНН) көрсетiледi.
Бұл субъекттiң орналасқан жерiне тiркеу органы аудан кодын бередi, егер ауданға бөлiнбесе, карточканың кодтық орны толтырылмайды.
10. 5 тармақта тексерiлетiн субъект басшысының тегi толық жазылады, 6 тармақта - кәсiпкерлiк саласы көрсетiледi.
11. 7 тармақты толтырғанда тексеру түрi сызылады, ал графоклеткаларға
оның сандық көрсеткiшi енгiзiледi. Егерде бiр акт негiзiнде бiрнеше
кәсiпкерлiк субъекттердiң қызметi тексерiлсе, тексеру орган тексерiлген
субъекттердiң тiзiмiн бередi, бұл тiзiмдi тіркеу орган тексеру тағайындау
туралы актіге тiркейдi.
12. 8 тармақта тексеру тағайындаған адамның тегi мен қызметi
көрсетiледi.
13. 9,10,11,12 тармақтар Тiркеу органы толтырып, оларда карточканың
Тiркеу органға түскен күнi (9 тармақ), оның журнал бойынша рет саны (10
тармақ), Тiркеу органы қызметкерiнiң тегi мен қызметi (11 тармақ) және
басқа белгiлер (12 тармақ) көрсетiледi.
14. Карточка Тiркеу органына түскен уақыттан есепке алынады.
15. Карточка және тексеру тағайындау туралы акт тексеру тағайындау
туралы актiлердi және карточканы тiркеу Журналына (бұдан былай Журнал)
енгiзiлуiне тиiс.
16. Журнал барлық тексеру органдарына бiрыңғай үлгiдегi құжат болып
табылады.
17.Журналды дұрыс толтыру және сақтау тәртiбiн ұстануын Тiркеу
органның басшысы қамтамасыз етедi.
18. Жұрналдың беттерiне нөмiрлерi қойылып, тiгiлiп, мөр басылып
сақталуына тиiс. Жазулар толық, анық, ұқыпты болу керек, түзетулер мен
тазартулар болмауға тиiс. Қате жазулар көрсетiлiп жауапты адамның қолымен
бекiтiледi.
19. Журналдың 1 графасында карточка мен актінің рет саны, тiркеу күнi
көрсетiледi, рет саны санымен бiрге карточкасының тiркеу саны болып
есептеледi.
20. графада тексеру тағайындаған адамның тегi, қызметi және тексеру
органның аты көрсетiледi.
21. Тексерiлетiн субъекттiң аталуы, мекен-жайы, СТТН (РНН), оның
басшысының тегi 3 графада көрсетiледi, 4 графа кәсiпкерлiк түрі көрсетедi.
22. Актімен карточкаларды өткiзген және қабылдағаны туралы мәлiметтер
6,7 графаларда, басқа мәлiметтер 8 графада көрсетiледi.

8. В пункте 3 подчеркивается уровневый статус органа, назначившего проверку.
9. В пункте 4 указывается наименование проверяемого субъекта предпринимательства, его местонахождение, регистрационный номер и РНН. Местонахождению субъекта Регистрирующим органом присваивается код района, в случае отсутствия такого деления кодовое поле карточки не заполняется.
10. В пункте 5 указываются фамилия, имя, отчество руководителя проверяемого субъекта, в пункте 6 - сфера предпринимательства.
11. В пункте 7 подчеркивается вид проверки, а в графоклетку вносится его цифровой показатель. Если на основании одного акта проверке подвергается деятельность нескольких субъектов предпринимательства, то проверяющим органом после проверки представляется список проверенных субъектов, который Регистрирующим органом прилагается к акту о назначении проверки.
12. В пункте 8 указываются фамилия и должность лица, назначившего проверку.
13. Пункты 9,10,11,12 заполняются Регистрирующим органом и в них указываются дата поступления карточки в Регистрирующий орган (п.9), порядковый номер по журналу регистрации (п.10), фамилия и должность сотрудника Регистрирующего органа (п.11) и прочие отметки (п.12).
14. Карточка считается учтенной с момента поступления в Регистрирующий орган.
15. Карточка и акт о назначении проверки подлежат внесению в Журнал регистрации карточек и актов о назначении проверок (далее - Журнал).
16. Журнал является документом единого образца для всех контролирующих органов.
17. Правильность заполнения Журнала и соблюдение режима его хранения обеспечивает ответственное лицо органа правовой статистики, назначаемое руководителем Регистрирующего органа.
18. Листы Журнала должны быть пронумерованы, прошнурованы и скреплены печатью. Записи вносятся полно, четко, аккуратно, исправления и подчистки не допускаются. Ошибочные записи оговариваются и заверяются подписью ответственного лица.
19. В графе 1 Журнала указываются порядковый номер зарегистрированных карточек и актов, одновременно являющийся регистрационным номером карточки, и дата регистрации этих документов.
20. В графе 2 подлежат отражению фамилия и инициалы, должность лица, назначившего проверку и наименование проверяюшего органа.
21. Наименование проверяемого субъекта, его местонахождение, РНН, фамилия и инициалы его руководителя указываются в графе 3, графа 4 отражает вид предпринимательской деятельности, предусмотренный действующим законодательством.
22. Сведения о дате регистрации актов, сдаче и приеме карточек отражаются в графах 6, 7, прочие отметки - в графе 8.

3. Есеп жасаудың тәртiбi
23. Аудандық (қалалық) тiркеу органы карточкалармен актiлердi
облыстық және оларға теңелген прокуратуралар жанындағы құқықтық есеп және
ақпарат Орталықтарына (ары қарай Орталық) тапсырады.
24. Карточкалар негiзiнде Орталық М 1-П нысанды кәсiпкерлiк
субъекттердiң қызметiн тексеру туралы актiлердi тiркеу есебiн (ары қарай
есеп) жасайды.
25. Әр тексеру орган бойынша есепке әр Орталық бастығы қолын қояды
және ол ай сайын өсу қорытындысымен Қазақстан Республикасы Бас
прокуратурасы жанындағы құқықтық есеп және ақпарат Орталығына
тапсырылады. Есептiң толық және дұрыс болуына Орталық бастығы жауапты.
26. Есеп бiрыңғай нысанмен жасалады, ондағы графалардың көрсеткiштерi
барлық кәсiпкерлiк субъектiлерiне бiрдей.
27. Есептiң 1 графасында тексеру тағайындау туралы актiлердiң саны,
ал 2 графада тексерiлген кәсiпкерлiк қызметпен айналысатын субъектiлердiң
саны көрсетiледi.
28. 3 графа есеп мерзiмiнде 3 реттен артық тексерiлген субъекттердiң
санын көрсетедi.
29. 4-10 графалардың көрсеткiштерi тексерудiң түрiне байланысты
карточканың 7 тармағының көрсеткiштерiнен құралады.
30.Кәсiпкерлiк саласында дайындалып жатқан немесе жасалған қылмыс
туралы арыз немесе хабарламаның тiркеуiмен есептелуi қылмыстық iс жүргiзу
заңының нормаларына сәйкес жүргiзiледi.
3. Есеп беру мерзiмдерi
31. Есеп осы Нұсқауда белгiленген мерзiмде тапсырылады. Есептiң,
түскен күнi болып ол БП жанындағы ҚС және АО-на түскен күнi саналады.
32. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы ҚС және
АО-на облыстық (оларға теңестiрiлген) прокуратураларының жанындағы
құқықтық статистика және ақпарат орталықтары есептерiн есептi мерзiм
өткеннен кейiнгi 7 жұлдызына дейiн тапсырады.
33. ҚР Бас прокуратурасының жанындағы ҚС және АО республика бойынша
жиынтық есептi өткен есептi мерзiмнен кейiн 10 жұлдызына дейiн тапсырады.
Карточкалар мен кәсіпкерлік субъектілерінің қызметіне
тексеру тағайындау туралы актілерді тіркеу журналы
___________________________________________________________________________
N N            Тексеру тағайын.  Тексерілетін       Кәсіпкерлік қызметтің
реті тексеру   даған адамның     субъекттің         түрі
туралы акті    тегі, лауазымы,   аталуы, мекен-жайы
мен карточканы Тексеру орган.    СТТН (РНН), басшы.
тіркеу күні    ның аталуы        ның тегі
___________________________________________________________________________
1       |       2         |         3        |            4
___________________________________________________________________________
таблицаның жалғасы
__________________________________________________________________________
Тексерудің түрі|                                      |ҚС және АО карточка.
|______________________________________|ны алған күні
|      Актіні       | Актіні           |
|                   |(ұйғарымды)       |
|                   |тапсырғаны жөнінде|
___________________________________________________________________________
5        |        6          |       7          |          8
___________________________________________________________________________
Облыстық прокуратура жанындағы
(оған теңестірілген) ҚС және АО ҚР БП жанындағы ҚС және АО-на есеп беру мерзімінен кейін-күніне
Кәсіпкерлік субъектілерінің қызметіне
тексеру тағайындау жөніндегі актілерді тіркеу туралы
Есебі
1999 жылдың_________________________________________
ай сайын қорытындысымен
___________________________________________________
аудан, қала, облыс, бөлім атауы
___________________________________________________________________________
|1 графадан алынған тексеру түрі
______________________________________|____________________________________
тексерулер|тексерілген|Есеп мерзімінде|жос|жоспар |қарсы|рейд |арыз
ді тағайын|субъектілер|3 реттен артық |пар|дан тыс|тексе|тәрті|бойынша
дау туралы|дің саны   |тексерілген    |лы |       |ру   |бінде|
актілердің|           |субъектілердің |   |       |     |     |
саны      |           |саны           |   |       |     |     |
___________________________________________________________________________
1     |    2      |       3       | 4 |   5   |  6  |  7  |      8
___________________________________________________________________________
таблицаның жалғасы
_______________________
хабарлама   |басқа
бойынша     |
|
|
_________________________
9     |    10
Есеп____________данада жасалған        Облыс (оған теңестірілген)
прокуратурасының ҚС және
АО бастығы

3. Порядок составления отчета
23. Районными (городскими) Регистрирующими органами карточки и акты представляются в Центр правовой статистики и информации при прокуратурах областей и приравненные к ним (далее - Центр).
24. На основании карточек Центром составляется отчет о регистрации актов о назначении проверок деятельности субъектов предпринимательства формы N 1-П (далее - отчет).
25. Отчет подписывается начальником Центра по каждому контролирующему органу и ежемесячно с нарастающим итогом представляется в Центр правовой статистики и информации при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан. Ответственность за полноту и достоверность отчета несет начальник Центра.
26. Отчет составляется по единой форме, в которой данные граф идентичны для всех субъектов предпринимательства.
27. В графе 1 отчета показывается количество актов о назначении
проверок, в графе 2 - количество проверенных субъектов
предпринимательства.
28. Графа 3 отражает количество субъектов, подвергнутых проверке в
отчетном периоде более трех раз.
29. Показатели граф 4-10 формируются из данных пункта 7 карточки в
зависимости от вида проверки.
30. Регистрация и учет заявлений и сообщений о готовящихся или
совершенных преступлениях в сфере предпринимательства осуществляется в
соответствии с нормами уголовно-процессуального кодекса и инструкциями,
регламентирующими эти вопросы.
4. Сроки представления отчета
31. Отчет представляется к установленному настоящей Инструкцией
сроку. Датой представления отчета считается дата его поступления в Центр
правовой статистики и информации при Генеральной прокуратуре Республики
Казахстан.
32. Центрами правовой статистики и информации при прокуратурах
областей (приравненных к ним) в Центр правовой статистики и информации при
Генеральной прокуратуре Республики Казахстан отчет представляется к 7
числу месяца, следующего за отчетным периодом.
33. Центром правовой статистики и информации при Генеральной
прокуратуре РК сводный отчет по республике Генеральному прокурору
Республики Казахстан представляется к 10 числу месяца, следующего за
отчетным периодом.
Ведомственная статистическая отчетность
Представляется в соответствии со ст. 3 и 8 Закона Республики
Казахстан "О Государственной статистике"
______________________________________________________________________
Код                                        !
----------------------------------------------------------------------!
1   !   2     !   3   !   4   !    5    !     6   !    7  !     8  !
----------------------------------------------------------------------!
формы  !регистра-!размер-!минис- !организа-!террито- !отрасли!формы   !
доку - !ционного !ности  !терства!ционно-  !рии по   !по ОКЭД!собст-  !
мента  !номера   !пред - !(ведом-!правовой !СОАТО    !       !венности!
по ОКУД!хозяйст- !приятия!ства)по!формы по !         !       !по КФС  !
!вующего  !(КРП)  !СООГУ  ! КОПФ    !         !       !        !
!субъекта !       !       !         !         !       !        !
!(ОКПО)   !       !       !         !         !       !        !
----------------------------------------------------------------------!
Кому представляется_______________________       Форма N 1-П
__________________________________________
Кем представляется________________________   Утверждена постановлением
Комитета по статистики и
анализу
от____________N___________
Отчет______________________________
о регистрации актов о назначении проверок субъектов
предпринимательства
Ежемесячная
За_______________________________г.
Начальник ЦПСиИ_____________________         Представляется ЦПСиИ при
ф.и.о., подпись               прокуратурах областей
"____"___________________________г.          (приравненным к ним) в
ЦПСиИ при ГП к
7 числу после отчетного
периода.
Исполнитель_____________________________
ф.и.о., подпись, телефон
"___"______________________________г.
Форма N 1-П "Отчет о регистрации актов о назначении проверок
деятельности субъектов предпринимательства"
___________________________________________________________________________
Количество!Количество!Количество !  Вид проверки из графы 1
актов о   !проверен- !субъектов, !-----------------------------------------
назначении!ных       !подвергну- !пла-!вне- !встреч-!рей-!по за-!по со!иная
проверок  !субъектов !тых провер-!но- !пла- !ная    !до- !явле- !обще-!
!          !ке в отчет-!вая !новая!       !вая !нию   !нию  !
!          !ном периоде!    !     !       !    !      !     !
!          !более 3 раз!    !     !       !    !      !     !
---------------------------------------------------------------------------
1     !     2    !     3     ! 4  !  5  !   6   ! 7  !   8  !   9 ! 10
---------------------------------------------------------------------------
Отчет составлен в____экземплярах