Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрлігінің 1999 жылғы 3-қыркүйектегі N 1089 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігі 1999 жылғы 8 қараша N 1351 Бұйрық. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 471 бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қосымшаға сәйкес кейбiр нормативтiк құқықтық актiлердiң күшi жойылды деп танылсын...
Министр
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрiнiң
2004 жылғы 30 желтоқсандағы
N 471 бұйрығына қосымша
Күші жойылған кейбiр нормативтiк
құқықтық актiлер тiзбесi
9. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кiрiс министрiнiң 1999 жылғы 3 қыркүйектегi N 1089 бұйрығына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрiнiң 1999 жылғы 8 қарашадағы N 1351 бұйрығы (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 991 болып тiркелген)...
-----------------------------------
Алкоголь өнімін акциздік төлем маркілерімен таңбалау және акциздік төлем маркілерінің қозғалысына бақылау жасау, сондай-ақ акциздердің бюджетке уақтылы және толық түсу процесін жетілдіру мақсатында Бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің 1999 жылғы 3 қыркүйектегі N 1089 бұйрығына келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) "арақтар" сөзінің атауын "алкоголь өнімі" сөзімен алмастырылсын;
2) 1-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1. Отандық өндірістің алкоголь өнімін таңбалауға арналған акциздік төлем маркілерінде пайдаланылатын ыдыстың сыйымдылықтарын келесідей етіп белгілеу тағайындалсын:
0 л - 0,24 л;
0,25 л;
0,26 л және одан артығырақ.";
3) 1-1. тармағы келесі мазмұнмен толықтырылсын:
"1-1. Акциздік төлем маркілерінде пайдаланылатын ыдыстың сыйымдылықтарын таңбалау белгіленсін:
арақтар үшін 1999 жылдың 6 қыркүйегінен;
күшті алкогольді ішімдіктер үшін 2000 жылдың 10 қаңтарынан.";
4) 2 тармақта:
"1999 жылдың 6-қыркүйегі" сөзі "осы бұйрықтың 1-1 тармағында көрсетілген мерзімдерде" сөзімен алмастырылсын";
"арақтар" сөзі "алкоголь өнімдері" сөзімен алмастырылсын;
5) 3-тармақтың екінші азат жолы келесі редакцияда баяндалсын:
"пайдаланылатын ыдыстың сыйымдылықтары көрсетілген акциздік төлем маркілерін алу үшін облыстар, Алматы және Астана қалаларының Салық комитеттерінен түсетін тапсырыстарды жинау қамтамасыз етілсін:
арақтар үшін 1999 жылдың қыркүйек-желтоқсанына,
күшті алкогольді ішімдіктер үшін 2000 жылға;".
2. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Әділет департаменті (К.А.Райханова) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде тіркеуден өткізсін.

О внесении изменений и дополнения в приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 3 сентября 1999 года N 1089
Приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 8 ноября 1999 года N 1351. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8.12.99г. N 991. Утратил силу - приказом Министра финансов РК от 30.12.2004г. N 471
Извлечение из приказа Министра финансов РК
от 30.12.2004г. N 471
"Приказываю:
1. Признать утратившими силу некоторые нормативные правовые акты, согласно приложению...
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр
Приложение
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2004 года N 471
Перечень утративших силу
некоторых нормативных правовых актов
...
9. Приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 8 ноября 1999 года N 1351 "О внесении изменений и дополнения в приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 3 сентября 1999 года N 1089".
-------------------------------------------------------------------
В целях совершенствования процесса маркировки алкогольной продукции марками акцизного сбора и контроля за движением марок акцизного сбора, а также своевременным и полным поступлением акцизов в бюджет приказываю:
1. Внести в приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 3 сентября 1999 года N 1089  V990896_   следующие изменения и дополнение:
1) в названии слово "водки" заменить словами "алкогольной продукции";
2) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Установить на марках акцизного сбора, предназначенных для маркировки алкогольной продукции отечественного производства, следующее обозначение емкостей используемой посуды:
0 л-0,24 л;
0,25 л;
0,26 л и более.";
3) дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Ввести обозначение емкостей используемой посуды на марках акцизного сбора:
для водки с 6 сентября 1999 года;
для крепкоалкогольных напитков с 10 января 2000 года.";
4) в пункте 2:
слова "6 сентября 1999 года" заменить на "сроков, указанных в пункте 1-1 настоящего приказа";
слово "водки" заменить на "алкогольной продукции";
5) абзац второй пункта 3 изложить в следующей редакции:
"обеспечить сбор заявок от Налоговых комитетов по областям, городам Алматы и Астана на получение марок акцизного сбора с указанием емкости используемой посуды:
для водки на сентябрь-декабрь 1999 года,
для крепкоалкогольных напитков на 2000 год;".
2. Юридическому департаменту Министерства государственных доходов Республики Казахстан (Райханова К.А.) зарегистрировать настоящий приказ в Министерстве юстиции Республики Казахстан.

3. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік министрлігінің Әкімшілік департаменті (С.К.Елшібеков) осы бұйрықты Салық полициясы комитетінің, Кеден комитетінің, Алкоголь өнімдерінің өндірісі мен айналымына мемлекеттік бақылау жөніндегі комитетінің, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің облыстар, Алматы және Астана қалалары бойынша Салық комитеттерінің бірінші басшыларына жеткізілсін.
4. Осы Бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді.
Министр

3. Департаменту администрирования Министерства государственных доходов Республики Казахстан (Елшибекову С.К.) довести настоящий приказ до первых руководителей Комитета налоговой полиции, Таможенного комитета, Комитета по государственному контролю над производством и оборотом алкогольной продукции, Налоговых комитетов по областям, городам Алматы и Астана Министерства государственных доходов Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр