Мемлекеттік тапсырысты орналастыру және жұмыссыздар мен еңбекке тартылмаған тұрғындарды кәсіптік білім мекемелерде оқыту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 1999 жылғы 12 ақпандағы N 25 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 1999 жылғы 18 наурызда N 67 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2008 жылғы 30 шілдедегі N 21 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2008.07.30 N 21 Шешімімен
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Жекешелендiру мен құрылымсыздандырудың секторлық бағдарламасы туралы" 1997 жылғы 14 қаңтардағы N 65, 1999 жылдың мемлекеттiк бюджетiн әзiрлеу үшiн Қазақстан Республикасының Бiлiм, және денсаулық сақтау министрлiгiнiң бағдарламасы мен көмекшi бағдарламасын бекiту жөнiндегi" 1998 жылғы 4 тамыздағы N 737, "Қазақстан Республикасындағы орта бiлiм жүйесiн одан әрi реформалау жөнiндегi шаралар туралы" 1998 жылғы 26 тамыздағы N 812 қаулысын орындау мақсаттарында ШЕШIМ қабылдаймын :
1. Бiлiм департаментiне (Ваховский Ф.И.):
- мемлекеттiк емес бастауыш және мемлекеттiк орта кәсiптiк оқу орындарына қабылдау мемлекеттiк тапсырысты конкурстық негiзде орналастыру арқылы жүзеге асырылсын.
- мемлекеттiк тапсырыс мемлекеттiк сатып алулар туралы қолданылып жүрген заңдарға сәйкес қалыптастырылсын.
2. Бiлiм департаментiне (Ваховский Ф.И.) облыстық жұмыспен қамту орталығымен (Потуданская Н.Ф.) бiрлесе отырып:
- жұмыссыздар және еңбекке тартылмаған тұрғындарды оқыту үшiн аймақтық орталық ретiнде пайдаланылатын базалық кәсiптiк-техникалық оқу орындарының тiзбесiн айқындалсын;
- жұмыссыздар және еңбекке тартылмаған тұрғындарды даярлау және қайта оқытуды ұйымдастыру үшiн қалалар мен аудандарда кәсiптiк-техникалық оқу орындарын барынша тиiмдi пайдалану жөнiндегi бiрлескен әзiрлесiн.
3. Аумақтық әкiмдер жұмыссыздарды даярлау және қайиа оқыту, бiлiктерiн арттыру және жоғары сынып оқушыларын еңбекке оқытуды ұйымдастыру үшiн кәсiптiк оқу орындарын пайдалану жөнiнде сәйкес шешiмдер қабылдасын.
4. Осы шешiмдер орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары В.П.Никандровқа жүктелсiн.
Облыс әкiмi қызметiн атқарушы

О размещении государственного заказа и обучения безработных и незанятого населения в учреждениях профессионального образования
Решение Акима Северо-Казахстанской области от 12 февраля 1999 года N 25. Зарегистрировано Управлением юстиции Северо-Казахстанской области 18 марта 1999 года № 67. Утратило силу - решением Акима Северо-Казахстанской области от 30 июля 2008 года N 21
Сноска. Утратило силу - решением Акима Северо-Казахстанской области от 30.07.2008 N 21
В целях выполнения постановления Правительства Республики Казахстан от 14 января 1997 года N 65 "О секторных программах приватизации и реструктуризации", от 4 августа 1998 года № 737 "Об утверждении программ и подпрограмм Министерства образования, культуры и здравоохранения Республики Казахстан для разработки государственного бюджета на 1999 год", от 28 августа 1998 года N 812 "О мерах по дальнейшему реформированию системы среднего образования в Республике Казахстан" принимаю РЕШЕНИЕ :
1. Департаменту образования (Ваховский Ф.И.):
Прием в негосударственные начальные и государственные средние профессиональные учебные заведения осуществлять путем размещения государственного заказа на конкурсной основе.
Государственный заказ формировать в соответствии с действующим законодательством о государственных закупках.
2. Департаменту образования (Ваховский Ф.И.) совместно с областным центром занятости (Потуданская Н.Ф.):
Определить перечень базовых профессионально - технических учебных заведений, используемых в качестве региональных центров для обучения безработных и незанятого населения.
Разработать план совместных мероприятий по максимальному использованию в городах и районах профессионально - технических учебных заведений для организации подготовки и переобучения безработных и незанятого населения за счет средств фонда содействия занятости.
3. Акимам территорий принять соответствующие решения по использованию профессиональных учебных заведений для организации подготовки, переобучения безработных, повышения квалификации и трудового обучения старшеклассников.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима области Никандрова В.П.
И.о. акима области