Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасындағы соттар мен судьялардың мәртебесi туралы" Конституциялық заң күшi бар Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңы 1997 жылғы 17 маусымдағы N 128.
1-бап. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасындағы соттар және судьялардың мәртебесi туралы" 1995 жылғы 20 желтоқсандағы N 2694 Конституциялық заң күшi бар Жарлығына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 23, 147-құжат; 1995 жылғы 15 сәуiрде "Егемен Қазақстан" және "Казахстанская правда" газеттерiнде жарияланған "Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақтан Республикасының Парламентi және оның депутаттарының мәртебесi туралы" және "Қазақстан Республикасындағы соттар және судьялардың мәртебесi туралы" Конституциялық заң күшi бар Жарлықтарына азаматтардың жекелеген санаттарына жеңiлдiктер берудi реттеу мәселелерi жөнiнде толықтырулар енгiзу туралы" 1997 жылғы 11 сәуiрдегi Қазақстан Республикасының Конституциялық заңды) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
69-баптың 6-тармағында "айлық ақшалай үлес мөлшерiнде
асыраушысынан айырылуына байланысты зейнетақы" деген сөздер
"Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес әлеуметтiк жәрдемақы"
деген сөздермен алмастырылсын;
72-бап мынадай редакцияда жазылсын:
"72-бап. Судьяларды зейнетақымен және әлеуметтiк қамсыздандыру
Судьяларды зейнетақымен және әлеуметтiк қамсыздандыру Қазақстан
Республикасының заңдарына сәйкес жүзеге асырылады.".
2-бап. Осы Конституциялық заң 1998 жылғы 1 қаңтардан бастап
күшiне енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Конституционного закона, "О судах и статусе судей в Республике Казахстан"
Конституционный Закон Республики Казахстан от 17 июня 1997 г. N 128-I.
Статья 1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Конституционного закона, от 20 декабря 1995 г. N 2694 U952694_ "О судах и статусе судей в Республике Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 23, ст. 147; Конституционный закон Республики Казахстан от 11 апреля 1997 г. "О внесении дополнений в Указы Президента Республики Казахстан, имеющие силу Конституционных законов, "О Парламенте Республики Казахстан и статусе его депутатов" и "О судах и статусе судей в Республике Казахстан" по вопросам упорядочения предоставления льгот отдельным категориям граждан", опубликованный в газетах "Егемен Казакстан" и "Казахстанская правда" 15 апреля 1997 г.) следующие изменения:
в пункте 6 статьи 69 слова "пенсия в связи с потерей кормильца
в размере месячного денежного содержания" заменить словами
"социальное пособие в соответствии с законодательством Республики
Казахстан";
статью 72 изложить в следующей редакции:
"Статья 72. Пенсионное и социальное обеспечение судей
Пенсионное и социальное обеспечение судей осуществляется
в соответствии с законодательством Республики Казахстан."
Статья 2. Настоящий Конституционный закон вводится в действие
с 1 января 1998 года.
Президент
Республики Казахстан