О признании утратившими силу некоторых совместных приказов Министра здравоохранения Республики Казахстан, и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан и Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
Совместный приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 июня 2010 года № 484 и Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 июля 2010 года № 454
В связи с признанием утратившим силу Закона Республики Казахстан oт 4 декабря 2002 года "О санитарно-эпидемиологическом благополучии населения" и на основании статьи 27 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившими силу некоторые совместные приказы Министра здравоохранения Республики Казахстан, и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан и Министра сельского хозяйства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Оспанов К.С.) в недельный срок со дня подписания настоящего приказа последним из руководителей государственных органов направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и официальные печатные издания, где они ранее были опубликованы, с приложением копии настоящего приказа.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения Республики Казахстан Каирбекову С.З. и вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан Евниева А.К.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания последним из руководителей государственных органов.
Министр здравоохранения           Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан              Республики Казахстан
_____________ Ж. Доскалиев        _____________ А. Куришбаев
Приложение
к совместному приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 30 июня 2010 года № 484
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 19 июля 2010 года № 454
Перечень
утративших силу некоторых совместных приказов Министра
здравоохранения Республики Казахстан,
И.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан и
Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
1. Совместный приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 мая 2003 года № 266, Министра здравоохранения Республики Казахстан от 14 мая 2003 года № 376 "Об утверждении Санитарно-эпидемиологических и ветеринарно-санитарных Правил" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2365 от 17 июня 2003 года, опубликован "Официальная газета" от 16 августа 2003 года № 33 (138)).

Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің, Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі міндетін атқарушының және Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылық министрінің бірлескен кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 30 маусымдағы № 484, Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 10 шілдедегі № 454 Бірлескен бұйрығы
Халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы туралы Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 4 желтоқсандағы Заңының күші жойылуына байланысты және «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27-бабы негізінде БҰЙЫРАМЫЗ:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің, Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі міндетін атқарушының және Ауыл шаруашылық министрінің бірлескен кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің (К.С. Оспанов) осы бұйрықты мемлекеттік органдарының басшыларының соңғысы кол қойған күнінен бастап бір апталық мерзімде осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жіберсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі С.З. Қайырбековаға және Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылық вице-министрі А.К. Евниевке жүктелсін.
4. Осы бұйрық мемлекеттік органдардың басшыларының соңғысы қол қойған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының          Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрі          Ауыл шаруашылық министрі
___________  Ж. Досқалиев          ____________ А. Күрішбаев
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 30 маусымдағы № 484
бұйрығына және
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрінің
2010 жылғы 19 шілдедегі № 454
бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі, Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі міндетін атқарушының және Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрінің бірлескен кейбір бұйрықтарына енгізілетін өзгерістер тізбесі
1. Санитарлық-эпидемиялогиялық және ветеринарлық-санитарлық ережелерді бекіту туралы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2003 ж 14 мамырдағы № 376 және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің 2003 ж 15 мамырдағы N 266 бірлескен бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2003 жылғы 30 маусымда № 2365 тіркелді).

2. Совместный приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года № 905 и Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 10 января 2005 года № 9 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических и ветеринарно-санитарных правил и норм "Организация эпидемиолого-эпизоотологического надзора и санитарно-противоэпидемических (профилактических) и ветеринарных мероприятий по сибирской язве в Республике Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3441 от 15 февраля 2005 года, опубликован "Бюллетень нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан" 2005 год, № 15, статья 102).
3. Совместный приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 2 февраля 2005 года № 36 и Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 7 февраля 2005 года № 108 "Об усилении мер по борьбе с дерматомикозами, общими для человека и животных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3474, опубликован "Юридическая газета" от 19 сентября 2008 года № 143 (1543)).
4. Совместный приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 16 августа 2007 года № 507 и Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 16 августа 2007 года № 507 "Об утверждении Санитарно-эпидемиологических и ветеринарно-санитарных правил и норм "Организация эпидемиолого-эпизоотологического надзора и проведение санитарно-противоэпидемических (профилактических) и ветеринарно-профилактических (противоэпизоотических) мероприятий по листериозу в Республике Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4919, опубликован "Юридическая газета" от 19 сентября 2007 года № 143 (1346)).
5. Совместный приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 9 марта 2005 года № 105 и Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 18 марта 2005 года № 214 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических и ветеринарно-санитарных правил и норм "Санитарно-эпидемиологические и ветеринарно-санитарные требования к содержанию и эксплуатации объектов, предназначенных для заготовки молока" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 21 апреля 2005 года под № 3575, опубликован "Юридическая газета" от 2 сентября 2005 г. № 160-161 (894-895)

2. "Қазақстан Республикасында күйдіргі бойынша эпидемиологиялық-эпизоотологиялық және санитарлық-індетке қарсы (профилактикалық) әрі ветеринарлық іс-шараларды ұйымдастыру" санитарлық-эпидемиологиялық және ветеринарлық-санитарлық ережесі мен нормаларын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы № 905, Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрінің 2005 жылғы 10 қаңтардағы№ 9 бірлескен бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2005 жылғы 15 ақпанда № 3441 тіркелді, жариялануы: ҚР нормативтік құқықтық актілер Бюллетені, 2005 ж. 15, 102-құжат.)
3. «Адам және жануарлар үшін ортақ дерматомикоздармен күресу жөніндегі шараларды күшейту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2005 жылғы 2 ақпандағы № 36 және Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрінің 2005 жылғы 7 ақпандағы № 108 бірлескен бұйрығына (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3474 болып тіркелген «Заң газеті» 2008 жылғы 19 қыркүйек, № 143 (1543) жарияланған).
4. «Қазақстан Республикасында листериоз бойынша эпидемиологиялық-эпизотиялық қадағалауды ұйымдастыру және санитарлық-індетке қарсы (алдын-алу) және ветеринарлық алдын-алу іс-шараларын жүргізу (індетке қарсы) санитарлық-эпидемиологиялық және ветеринарлық-санитарлық ережесі мен нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігінің 2007 жылғы 16 тамыздағы № 507 және Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігінің 2007 жылғы 16 тамыздағы № 507 бірлескен бұйрығына (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4919 болып тіркелген, «Заң газеті» 2007 жылғы 19 қыркүйек, № 143 (1346) жарияланған).
5. "Сүт тағамдарын дайындауға арналған объектілерді ұстап-күтуге және пайдалануға қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық және ветеринарлық-санитарлық талаптар" санитарлық-эпидемиологиялық және ветеринарлық-саниитарлық ережелер мел нормаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің 2005 жылғы 9 наурыздағы № 105, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2005 жылғы 18 наурыздағы, N 214 бірлескен бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2005 жылғы 21 сәуірде 3575 тіркелгені жариялануы: "Заң газеті" 2005 ж. 8 қыркүйек, № 100 (724); "Заң газеті" 2005 ж, 3 қараша № 139 (763).