О признании утратившими силу некоторых приказов Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 22 апреля 2014 года № 206
В целях реализации пункта 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министерства здравоохранения Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Директору Департамента юридической службы Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Данаева Д.Ж.) направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр                                    С. Каирбекова
Приложение
к приказу Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 22 апреля 2014 года № 206
Перечень
утративших силу некоторых приказов Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
1. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения от 6 июня 2000 года № 228 «Об утверждении Правил организации деятельности Дома ребенка» и «Правил приема детей в Дом ребенка и выписки из него» (Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 24 февраля 2000 года под № 1221);
2. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от  19  февраля 2002 года № 181 «О внесении дополнений и изменения в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения от 6 июня 2000 года № 228 «Об утверждении «Правил организации деятельности Дома ребенка» и «Правил приема в Дом ребенка и выписки из него» (Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан  6 марта 2002 года № 1789);
3. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 10 января 2007 года № 8 «О внесении изменения в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения от 6 июня 2000 года № 228 «Об утверждении Правил организации деятельности Дома ребенка и Правил приема детей в Дом ребенка и выписки из него» (Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 января 2007 года № 4522);
4. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 31 октября 2007 года № 632 «Об утверждении Правил выдачи научными центрами курортологии бальнеологического медицинского заключения на использование природных минеральных вод» (Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 30 ноября 2007 года под № 5017);

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2014 жылғы 22 сәуірдегі № 206 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілері туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң қызметі департаментінің директоры (Ж.Ж. Данаева) белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдасын.
3. Осы бұйрық кол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    С. Қайырбекова
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2014 жылғы 22 сәуірдегі
№ 206 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. «Балалар үйі қызметін ұйымдастырудың ережелерін» және «Балалар үйіне балаларды қабылдаудың және одан шығарудың ережелерін» бекіту туралы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау істері жөніндегі агенттігі төрайымының 2000 жылғы 6 маусымдағы № 228 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2000 жылғы 24 ақпандағы нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 1221 болып енгізілді);
2. «Балалар үйі қызметін ұйымдастырудың ережелерін» және «Балалар үйіне балаларды қабылдаудың және одан шығарудың ережелерін» бекіту туралы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау істері жөніндегі агенттігі төрайымының 2000 жылғы 6 маусымдағы № 228 бұйрығына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің 2002 жылғы 19 ақпандағы № 181 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2002 жылғы 6 наурыздағы нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 1789 болып енгізілді);
3. «Балалар үйінің қызметін ұйымдастыру ережесі мен Балалар үйіне балаларды қабылдау және одан шығару ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау ісі жөніндегі агенттігінің 2000 жылғы 6 маусымдағы № 228 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің 2008 жылғы 10 қаңтардағы № 8 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 19 қаңтардағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 4522 болып енгізілді);
4. «Ғылыми курортология орталықтарының табиғи минералды суларды пайдалануға медициналық бальнеологиялық қорытынды беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2007 жылғы 31 қазандағы № 632 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 30 қарашада нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 5017 болып енгізілді);

5. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 19 ноября 2007 года № 683 «Об утверждении Правил оборота биологически активных добавок к пище» (Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 3 декабря 2007 года под № 5026);
6. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 19 февраля 2008 года № 83 «Об утверждении Стандарта оказания государственной услуги по государственной регистрации продуктов детского питания, пищевых и биологически активных добавок к пище (нутрицевтиков), красителей, материалов и изделий, контактирующих с водой и продуктами питания, химических веществ, отдельных видов продукции и веществ, оказывающих вредное воздействие на здоровье человека» (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 марта 2008 года № 5162).

5. «Тамаққа биологиялық активті қоспалардың айналымының ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2007 жылғы 19 қарашадағы № 683 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 3 желтоқсандағы нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 5026 болып енгізілді.);
6. «Балалардың тағамы өнімдерін, тағамдық және биологиялық жұғымды қоспаларды (нутрицевтиктерді), сумен және тағам өнімдерімен байланыста болатын бояғыштарды, материалдар мен бұйымдарды, химиялық заттарды, адамның денсаулығына зиянды әсер ететін өнімдер мен заттардың жекеленген түрлерін мемлекеттік тіркеу жөніндегі мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2008 жылғы 19 ақпандағы № 83 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 6 наурыздағы нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 5162 болып енгізілді.).