Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год (Управление делами Президента Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429.
Примечание РЦПИ: см. P021429
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2003 год:
Управления делами Президента Республики Казахстан согласно приложениям 724, 725, 726, 727, 728, 729, 730, 731, 732, 733, 734, 735, 736, 737, 738, 739, 740, 741, 742, 743, 744, 745.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 724
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Управление делами Президента
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 001
"Административные затраты" на 2003 год
1. Стоимость: 112644 тысячи тенге (сто двенадцать миллионов шестьсот сорок четыре тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 21 , 22, 23, 24 и 25 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета"; Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности центрального аппарата Управления делами Президента Республики Казахстан для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на него функций.
5. Задачи бюджетной программы: содержание аппарата центрального органа Управления делами Президента Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------

2003 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы (Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 29 желтоқсан N 1429.
"Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 724, 725, 726, 727, 728, 729, 730, 731, 732, 733, 734, 735, 736, 737, 738, 739, 740, 741, 742, 743,, 744, 745-қосымшаларға сәйкес Қазақстан республикасының Президенті Іс басқармасының 2003 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламаларының паспорттары бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
724 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған
"Әкiмшілік шығындар" 001 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 112644 мың теңге (жүз он бiр миллион алты жүз қырық төрт мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтi құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының "Мемлекеттiк қызмет туралы" 1999 жылғы 23 шiлдедегi Заңының 21, 22, 23, 24 және 25 баптары ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк бюджет есебiнен қамтылған, Қазақстан Республикасы органдары жұмысшыларының еңбекақысын төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Президентi Іс Басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378 Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының орталық аппаратының қызметiн, оған жүктелген мiндеттердi барынша тиiмдi орындау үшiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының - орталық органының аппаратын күтiп ұстау.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi іс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама. ! асыру ! орындаушы.
!лама!дар.! ламаның) !ларды) іске асыру !мерзімі! лар
!ның !лама! атауы ! жөніндегі ! !
!коды!ның ! ! іс-шаралар ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------

1 001 Админист-
ративные
затраты
001 Аппарат Содержание центрального В те- Управле-
централь- аппарата Управления чение ние де-
ного делами Президента года лами
органа Республики Казахстан в Прези-
соответствии с дента
утвержденным лимитом Респуб-
штатной численности в лики
количестве 149 единиц. Казах-
стан
--------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение функций, возложенных на Управление делами Президента Республики Казахстан.
Приложение 725
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Управление делами Президента
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 010
"Повышение квалификации и переподготовка кадров"
на 2003 год
1. Стоимость: 420 тысяч тенге (четыреста двадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 3 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обновление теоретических и практических знаний, умений и навыков по образовательным программам в сфере профессиональной деятельности в соответствии с предъявляемыми квалификационными требованиями для эффективного выполнения своих должностных обязанностей и совершенствования профессионального мастерства.
5. Задачи бюджетной программы: повышение профессиональной квалификации государственных служащих.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 010 Повышение Приобретение услуг по В те- Управле-
квалифика- повышению квалификации чение ние де-
ции и государственных служащих года лами
перепод- согласно утвержденному Прези-
готовка плану повышения квалифи- дента
кадров кации, в том числе Респуб-
005 Повышение обучение государственному лики
квалифика- языку. Среднегодовое Казах-
ции госу- количество государствен- стан
дарствен- ных служащих, проходящих
ных служа- курсы повышения
щих квалификации, - 37.
-------------------------------------------------------------------

1 001 Әкімшілік
шығындар
001 Орталық Штат саны 149 бiр. Жыл Қазақстан
органның лiк мөлшерiнде бойы Республикасы.
аппараты бекiтiлген кесiмдi Президентінің
шегiне сәйкес Іс басқармасы
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң Іс
басқармасының орта.
лық аппаратын күтіп
ұстау
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы Президентiнің Iс басқармасына жүктелген қызметтердi сапалы және мезгiлiнде орындау.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
725 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған
"Бiлiктiлiктi арттыру және кадрларды даярлау" 010 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 420 мың теңге (төрт жүз жиырма мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтi құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының "Мемлекеттiк қызмет туралы" 1999 жылғы 23 шілдедегi Заңының 3-бабы ; Қазақстан Республикасы Президентiнің "Қазақстан Республикасы Президентi Іс Басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378 Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Лауазымдық мiндеттердi тиiмдi орындау және кәсіби шеберлiгiн жетiлдіру үшiн қойылатын бiлiктiлiк талаптарына сәйкес кәсiби қызметiнiң саласындағы білім бағдарламалары бойынша теориялық және практикалық бiлiм, iскерлiк және дағдыларын толықтыру.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттік қызметшiлердiң кәсiби бiлiктiлiгiн арттыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi іс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама. ! асыру ! орындаушы.
!лама!дар.! ламаның) !ларды) іске асыру !мерзімі! лар
!ның !лама! атауы ! жөніндегі ! !
!коды!ның ! ! іс-шаралар ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 010 Бiлiктiлiктi Бекiтiлген бiлiк. Жыл Қазақстан
арттыру және тiлiктi арттыру, бойы Республикасы
кадрларды оның ішінде мем. Президентінің
даярлау лекеттiк тiлдi Іс басқармасы
оқыту жоспарына
005 Мемлекеттiк сәйкес мемлекеттiк
қызметшілер. қызметкерлердің
дің бiлiктi. бiлiктiлiгiн арттыру
лігін арттыру жөніндегi қызметтердi
сатып алу. Бiлiктiлiк.
тi арттыру курсынан
өтетiн мемлекеттік
қызметкерлердiң бiр
жылдағы орташа
саны - 37.
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение профессионального уровня государственных служащих путем формирования и развития стройной системы качественного обучения государственных служащих, которая отвечает требованиям профессиональной государственной службы, в соответствии с современными экономическими условиями и ресурсными возможностями государства.
Приложение 726
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Управление делами Президента
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 031
"Оказание медицинской помощи отдельным
категориям граждан" на 2003 год
1. Стоимость - 702335 тысяч тенге (семьсот два миллиона триста тридцать пять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 16 , 25, 26 и 42 Закона Республики Казахстан от 19 мая 1997 года "Об охране здоровья граждан в Республике Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 18 мая 1998 года N 3956 "О первоочередных мерах по улучшению состояния здоровья граждан Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан"; приказ Управления делами Президента Республики Казахстан от 21 декабря 1999 года N УД-01/76 "О правилах прикрепления к Медицинскому центру Управления Делами Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: сохранение и укрепление здоровья обслуживаемых категорий граждан, прикрепленных к Медицинскому центру Управления делами Президента Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: оказание квалифицированной и специализированной медицинской помощи прикрепленному контингенту.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1. 031 Оказание Пролечить в стационарах В те- Медицин-
медицин- больниц не менее 5170 чение ский
ской по- пациентов прикрепленного года центр
мощи контингента, количество Управле-
отдельным посещений 222031, ния де-
категориям количество вызовов скорой лами
граждан помощи 6676. Медицинское Прези-
обслуживание официальных дента
делегаций, республикан- Респуб-
ских и международных лики
конференций и совещаний, Казах-
медицинское сопровождение стан
охраняемых лиц государ-
ства, в том числе
зарубежных. Не превышать
уровень заболеваемости
свыше 5000 случаев на
1000 человек.
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Мемлекеттiң қазiргi уақыттағы экономикалық талаптарына және ресурстық мүмкiндiктерiне сәйкес кәсiби мемлекеттiк қызметтiң талаптарына жауап беретiн мемлекеттiк қызметшiлердің сапалы оқуын қалыптастыру және оның жүйесiн дамыту арқылы мемлекеттiк қызметшiлердiң кәсiби деңгейiн арттыру.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
726 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Азаматтардың жеке санаттарына медициналық жәрдем көрсету" 031 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 702335 мың теңге (жетi жүз екі миллион үш жүз отыз бес мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасы азаматтарының денсаулығын қорғау туралы" 1997 жылғы 19 мамырдағы Заңының 16, 25, 26 және 42-баптары ; Қазақстан Республикасы Президентiнің "Қазақстан Республикасы азаматтары денсаулығының жағдайын жақсарту бойынша қолданылатын бiрiншi кезектегi iс-шаралар туралы" 1998 жылғы 18 мамырдағы N 3956 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Президентi Iс Басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378 Жарлығы ; "Қазақстан Республикасы Президентi Iс Басқармасының Медициналық орталығына тiркеу тәртiбi туралы" 1999 жылғы 21 желтоқсандағы N ІБ - 01/76 Қазақстан Республикасы Президентi Іс Басқармасының бұйрығы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Президентi Іс басқармасының Медициналық орталығына тiркелген және қызмет көрсетiлетiн азаматтар санаттарының денсаулығын сақтау және нығайту.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: тiркелген құрамға бiлiктi және маманданған медициналық жәрдем көрсету.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi іс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама. ! асыру ! орындаушы.
!лама!дар.! ламаның) !ларды) іске асыру !мерзімі! лар
!ның !лама! атауы ! жөніндегі ! !
!коды!ның ! ! іс-шаралар ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 031 Азаматтардың Ауруханалардың Жыл Қазақстан
жеке санат. стационарларында бойы Республикасы
тарына меди. тiркелген құрамның Президенті
циналық жәр. 5170-тең кем емес Іс басқарма.
дем көрсету пациенттерiн емдеу, сының
келiп қаралу саны - Медициналық
222031, жедел жәрдем орталығы
шақыру - 6676. Ресми
делегацияларға, рес.
публикалық және халық.
аралық конференциялар
мен кеңестерге меди.
циналық қызмет көрсету,
мемлекеттің, оның
iшiнде шет елдің де
күзетiлетiн тұлғала.
рына медициналық
қызмет көрсетуде ерiп
жүру.
Аурудың деңгейiн
1000 адамға шаққанда
5000-нан асырмау.
-----------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: снижение заболеваемости обслуживаемых категорий граждан, прикрепленных к Медицинскому центру Управления делами Президента Республики Казахстан.
Приложение 727
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Управление делами Президента
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 032
"Техническое и информационное обеспечение
медицинских организаций" на 2003 год
1. Стоимость - 17979 тысяч тенге (семнадцать миллионов девятьсот семьдесят девять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: внедрение современных медицинских технологий в области профилактики, диагностики и лечения, способствующие улучшению объема и качества медицинской помощи прикрепленному контингенту.
5. Задачи бюджетной программы: внедрение современных медицинских технологий в системе подведомственных учреждений и предприятий Медицинского Центра Управления делами Президента Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1. 032 Техничес- В те- Центр
кое и чение внедре-
информа- года ния сов-
ционное ременных
обеспече- медицин-
ние меди- ских
цинских техноло-
организа- гий Ме-
ций дицин-
030 Центр тех- Содержание Центра ского
нического внедрения современных Центра
и инфор- медицинских технологий в Управле-
мационного соответствии с утвержден- ния де-
обеспече- ным лимитом штатной лами
ния меди- численности в количестве Прези-
цинских 23 единиц с целью дента
организа- выполнения возложенных Респуб-
ций функций. лики
Казах-
стан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение уровня информированности подведомственных организаций Медицинского Центра Управления делами Президента Республики Казахстан о новых технологиях; повышение квалификации и качества медицинского обслуживания прикрепленного контингента, на основе обеспечения устойчивого функционирования Медицинского Центра Управления делами Президента Республики Казахстан.
Приложение 728
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Управление делами Президента
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 033
"Строительство и реконструкция объектов
Управления делами Президента Республики Казахстан"
на 2003 год

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының Медициналық орталығына тiркелген және қызмет көрсетiлетiн азаматтар санаттарының ауруын төмендету.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
727 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Медициналық ұйымдарды техникалық және ақпараттық қамтамасыз ету" 032 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 17979 мың теңге (он жетi миллион тоғыз жүз жетпiс тоғыз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнің "Қазақстан Республикасы Президентi Iс Басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378 Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: тiркелген құрамға көрсетiлетiн медициналық жәрдемнің көлемi мен сапасын жақсартуға негiз болатын қазiргi заманғы медициналық технологияларды аурудың алдын алу, зерттеу және емдеу салаларына енгiзу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның міндеттерi: Қазақстан Республикасы Президентi Іс басқармасының Медициналық орталығына ведомстволық қарасты мекемелер мен кәсiпорындардың жүйесiнде қазiргi заманғы медициналық технологияларды әзiрлеу және енгiзу.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi іс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама. ! асыру ! орындаушы.
!лама!дар.! ламаның) !ларды) іске асыру !мерзімі! лар
!ның !лама! атауы ! жөніндегі ! !
!коды!ның ! ! іс-шаралар ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 032 Медициналық Қазақстан
ұйымдарды тех- Республикасы
никалық және Президенті
ақпараттық қам- Іс басқарма.
тамасыз ету. сы Медицина.
лық орталығы.
30 Медициналық Жүктелген қызметтер. Жыл ның Қазіргі
мекемелердi ді орындау мақсатын. бойы заманғы
техникалық да штат санының 23 медициналық
және ақпарат- бiрлiкпен бекiтiлген технология.
тық қамтама. лимитiне сәйкес қа- ларды
сыз ету зiргi заманғы медици. енгізу
орталығы налық технологияларды орталығы
енгiзу орталығын
күтiп ұстау.
-----------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: жаңа технологиялар жөнінде Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының Медициналық Орталығына ведомстволық қарасты мекемелердің ақпараттық хабардар болу деңгейiн көтеру; Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының Медициналық Орталығын тұрақты қаржыландыру негiзiнде, тiркелген құрамға медициналық қызмет көрсетудiң бiлiктiлiгi мен сапасын көтеру.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
728 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының объектілерiн салу және қайта жаңарту" 033 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость - 4872524 тысячи тенге (четыре миллиарда восемьсот семьдесят два миллиона пятьсот двадцать четыре тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2001 года N 534 "Об утверждении плана мероприятий по реализации государственной программы социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - Расцвет Казахстана".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: строительство особо важных государственных объектов.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение строительства и реконструкции объектов Управления делами Президента Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 033 Строитель- Строительство объектов В те- Управле-
ство и Управления делами чение ние де-
реконст- Президента Республики года лами
рукция Казахстан согласно Прези-
объектов проектно-сметным докумен- дента
Управления тациям: Респуб-
делами 1. Переходящие строитель- лики
Президента ные работы здания Казах-
Республики Мажилиса Парламента стан
Казахстан Республики Казахстан с
залом совместных
заседаний на 400 мест
(28740 кв.м) и Института
стратегических исследо-
ваний, офиса и фонда
(8137,1 кв.м);
2. Административное
здание на левом берегу
реки Ишим (25000 кв.м);
3. Санаторий "Ок-Жетпес"
(17648 кв.м);
4. Школа сержантов на
180 учащихся (23249 кв.м);
5. Проектирование и
строительство станций,
абонентных установок,
соединительных линий и
других сооружений
правительственной связи
на 5 объектах, строящихся
на левом берегу реки Ишим;
6. Объекты государственных
резиденций (20000 кв.м).
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: выполнение объема строительно-монтажных работ по административному зданию на левом берегу реки Ишим (74% от сметной стоимости) и объектам государственных резиденций. Завершение строительства зданий Мажилиса Парламента Республики Казахстан с залом совместных заседаний на 400 мест, Института стратегических исследований, офиса и фонда, санатория "Ок-Жетпес", Школы сержантов на 180 учащихся и проектирование и строительство станций, абонентных установок, соединительных линий и других сооружений правительственной связи.
Приложение 729
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Управление делами Президента
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 034
"Обеспечение литерных рейсов" на 2003 год

1. Құны: 4872524 мың теңге (төрт миллиард сегiз жүз жетпiс eкі мың миллион бес жүз жиырма төрт мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік құқықтық негiзі: Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы Президентi Iс Басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" 2000 жылғы 21 сәуiрдегі N 378 Жарлығы ; "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуi" Астана қаласының 2005 жыл кезеңiне дейiнгi әлеуметтік-экономикалық дамуы жөнiндегі мемлекеттiк бағдарламасын іске асыру бойынша iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 20 сәуiрдегі N 534 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: аса маңызды мемлекеттік объектiлердiң құрылысы.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының объектілерiн салу және қайта жаңарту.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi іс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама. ! асыру ! орындаушы.
!лама!дар.! ламаның) !ларды) іске асыру !мерзімі! лар
!ның !лама! атауы ! жөніндегі ! !
!коды!ның ! ! іс-шаралар ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 033 "Қазақстан Қазақстан Республи. Жыл Қазақстан
Республикасы касы Президентi Iс бойы Республикасы
Президенті басқармасының Президенті
Іс басқарма. объектілерiнiң Іс басқармасы
сының объек. құрылысының жобалау-
тілерін салу сметалық құжаттама.
және қайта сына сәйкес:
жаңарту" 1. Қазақстан Респуб.
ликасының Парламентi
Мәжілiсінің 400 орын.
дық бiрлескен мәжiліс.
тер залы бар ғимаратын
(28740 шаршы м.) және
стратегиялық зерттеулер
институты, кеңсе мен
қордың өтпелi құрылыс
жұмыстары (8137,1
шаршы м.);
2. Есiлдің сол жақ
жағалауында әкiмшiлiк
ғимараттары (25000
шаршы м.);
3. "Оқжетпес" шипажайы;
4. 180 оқушыға арнал.
ған сержанттар мектебi
(23249 шаршы м.);
5. Есiл өзенiнiң сол
жақ жағалауында
салынып жатқан 5
объектiлерде станция,
абоненттiк қондырғылар,
үкіметтiк байланыстың
байланыстырушы желiлерi
мен басқа да құрылыста.
рын жоспарлау және салу.
6. Мемлекеттiк резиден.
циялардың объектiлерi
(20000 шаршы м.)
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Есiл өзенiнiң сол жақ жағалауында әкiмшiлiк ғимарат (объектiнің сметалық құнының 74%) және мемлекеттiк резиденциялардың объектiлерінің құрылыс-монтаждау жұмыстарының көлемiн орындау. Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжілісінің 400 орындық бiрлескен мәжiлiстер залы, Стратегиялық зерттеулер институты, кеңсе мен қор, "Оқжетпес" шипажайы, 180 оқушыға арналған сержанттар мектебi, станциялар, абоненттiк қондырғылар, үкiметтiк байланыстың байланыстырушы желiлерi мен басқа да құрылыстарын жоспарлауын және салуын аяқтау.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
729 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Литерлiк рейстерге қызмет көрсету" 034 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость - 2196195 тысяч тенге (два миллиарда сто девяносто шесть миллионов сто девяносто пять тысяч).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 28 и 30 Конституционного Закона Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года "О Президенте Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 18 мая 2000 года N 745 "О создании Республиканского государственного предприятия "Государственная авиакомпания "Беркут".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание условий для беспрепятственного передвижения Президента Республики Казахстан и обслуживаемых лиц.
5. Задачи бюджетной программы: организация литерных рейсов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 034 Обеспече- Организация литерных В те- Управле-
ние ли- рейсов Президента чение ние де-
терных Республики Казахстан и года лами
рейсов обслуживаемых лиц в Прези-
соответствии с графиком дента
работы Президента Респуб-
Республики Казахстан и лики
обслуживаемых лиц в Казах-
количестве 900 часов. стан
Обеспечение безопасности
литерных рейсов и
необходимой связью.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение мобильности и оперативности работы Президента Республики Казахстан и обслуживаемых лиц.
Приложение 730
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Управление делами Президента
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 035
"Обеспечение функционирования государственных
резиденций" на 2003 год
1. Стоимость - 1032002 тысячи тенге (один миллиард тридцать два миллиона две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 28 и 30 Конституционного закона Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года "О Президенте Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 8 октября 1997 года N 1428 "О создании Республиканского государственного предприятия "Дирекция государственных резиденций".

1. Құны: 2196195 мың теңге (екi миллиард жүз тоқсан алты миллион жүз тоқсан бес мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының Президентi туралы" 1995 жылғы 26 желтоқсандағы Конституциялық Заңының 28, 30-баптары "Қазақстан Республикасы Президентi Іс Басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378 Жарлығы ; "Бүркiт" мемлекеттiк авиакомпаниясы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 18 мамырдағы N 745 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландырудың көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Президентiнiң және қызмет көрсетiлетiн тұлғалардың кедергiсiз жол жүруiне жағдай жасау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: литерлік рейстердi ұйымдастыру.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi іс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама. ! асыру ! орындаушы.
!лама!дар.! ламаның) !ларды) іске асыру !мерзімі! лар
!ның !лама! атауы ! жөніндегі ! !
!коды!ның ! ! іс-шаралар ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 034 Литерлік рейс. Қазақстан Респуб. Жыл Қазақстан
терді қамтама. ликасы Президенті. бойы Республикасы
сыз ету нің жұмыс кестесiне Президентінің
сәйкес Қазақстан Іс басқармасы
Республикасы Президентi
мен қызмет көрсетіл.
етін тұлғалардың
литерлік рейстерін
ұйымдастыру 900
сағат. Литерлік
рейстердің қауiпсiз.
дігін және қажеттi
байланыспен қамтама.
сыз eту.
-----------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындауда күтiлетін нәтижелер: Қазақстан Республикасының Президентi мен қызмет көрсетiлетiн тұлғалар жұмысын жұмылдыру және жеңiлдетудi қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
730 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Мемлекеттiк резиденциялардың қызметiн қамтамасыз ету" 035 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1032002 мың теңге (бiр миллиард отыз екi миллион екi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік құқықтық негізi: Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының Президентi туралы" 1995 жылғы 26 желтоқсандағы Конституциялық Заңының 28 және 30 баптары ; Қазақстан Республикасы Президентiнің "Қазақстан Республикасының Президентi Iс Басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Yкiметiнің "Мемлекеттiк резиденциялар дирекциясы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын құру туралы" 1997 жылғы 8 қазандағы N 1428 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: комплексное обслуживание на высоком уровне государственных резиденций.
5. Задачи бюджетной программы: эксплуатация государственных резиденций и проведение официальных мероприятий.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 035 Обеспече- Комплексное обслуживание В те- Управле-
ние функ- государственных резиден- чение ние де-
ционирова- ций общей площадью 84500 года лами
ния госу- кв.м и прилегающих Прези-
дарствен- территорий площадью дента
ных рези- 195430 га; обслуживание Респуб-
денций официальных мероприятий лики
Казах-
стан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: проведение на высоком уровне официальных мероприятий; удовлетворительное состояние обслуживаемых государственных резиденций.
Приложение 731
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Управление делами Президента
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 036
"Содержание правительственных зданий"
на 2003 год
1. Стоимость - 731647 тысяч тенге (семьсот тридцать один миллион шестьсот сорок семь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1724 "О реорганизации отдельных республиканских государственных предприятий"; постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 1999 года N 793 "О создании Республиканского государственного предприятия "Караоткел" Управления Делами Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: осуществление эксплуатации правительственных зданий и выполнение снабженческих функций.
5. Задачи бюджетной программы: материально-техническое, социально-бытовое обеспечение деятельности Администрации Президента и Правительства Республики Казахстан.

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Мемлекеттiк резиденцияларды жоғары деңгейде толық күтіп ұстау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Мемлекеттiк резиденцияларды пайдалану және ресми iс-шараларды өткізу.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi іс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама. ! асыру ! орындаушы.
!лама!дар.! ламаның) !ларды) іске асыру !мерзімі! лар
!ның !лама! атауы ! жөніндегі ! !
!коды!ның ! ! іс-шаралар ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 035 Мемлекеттік Жалпы көлемі Жыл Қазақстан
резиденция. 84500 шаршы метр бойы Республикасы
лардың қызмет және оның жанын. Президентінің
етуін қамта. дағы көлемі 195430 Іс басқармасы
масыз ету га аймақты мем.
лекеттік резиден.
цияларға толық
қызмет көрсету;
ресми іс-шараларға
қызмет көрсету.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындауда күткен нәтижелер: ресми іс-шараларды жоғары деңгейде өткізу; қызмет көрсететін мемлекеттік резиденциялардың қанағаттанарлық жағдайы.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
731 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Үкiмет үйлерiн ұстау" 036 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 731647 мың теңге (жетi жүз отыз бiр миллион алты жүз қырық жетi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасы Президентi Іс Басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378 Жарлығы ; "Кейбiр республикалық мемлекеттiк кәсiпорындарды қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1724 қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Президентi Іс Басқармасының "Қараөткел" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын құру туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 17 маусымдағы N 793 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: қызмет ғимараттарын пайдалануды жүзеге асыру және жабдықтау функциясы.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшiлiгi мен Үкiметiн материалдық-техникалық, әлеуметтік-тұрмыстық жағынан қамтамасыз ету.

1 036 Содержание Комплексное обслуживание В те- Хозяй-
правитель- правительственных зданий чение ственное
ственных общей площадью 53101,7 года управ-
зданий кв.м и прилегающих ление
территорий площадью 10,5 Управле-
га. ния де-
лами
Прези-
дента
Респуб-
лики
Казах-
стан.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: создание нормальных трудовых и социально-бытовых условий для сотрудников обслуживаемых государственных органов.
Приложение 732
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Управление делами Президента
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 037
"Охрана, защита, воспроизводство лесов и
животного мира" на 2003 год
1. Стоимость - 80430 тысяч тенге (восемьдесят миллионов четыреста тридцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 73, 74 Закона Республики Казахстан от 15 июля 1997 года "Об особо охраняемых природных территориях"; постановление Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2000 года N 1246 "О государственном национальном природном парке "Бурабай".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: сохранение целостности экосистем Боровского горно-лесного массива.
5. Задачи бюджетной программы: проведение мероприятий по сохранению уникального природного комплекса Боровского горно-лесного массива.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 037 Охрана, В те- Управле-
защита, чение ние де-
воспроиз- года лами
водство Прези-
лесов и дента
животного Респуб-
мира лики
Казах-
стан
030 Государ- Содержание государствен-
ственный ного учреждения "Государ-
националь- ственный национальный
ный при- природный парк "Бурабай"
родный со штатной численностью
парк 264 единицы с целью
"Бурабай" выполнения возложенных
функций по охране лесов
и животного мира и
проведение штатными
сотрудниками научно-
исследовательских работ в
области охраны, защиты,
воспроизводства лесов,
животного мира, водных
ресурсов.
-------------------------------------------------------------------

1 036 Үкімет Жалпы көлемі Жыл Қазақстан
үйлерін ұстау 53101,7 шаршы метр бойы Республикасы
үкімет үйіне және Президенті
маңайында орналас. Іс басқарма.
қан 10,5 га алаң. сының Шаруа.
ға кешендік қызмет шылық
көрсету. басқармасы
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Мемлекеттік органдар қызметкерлеріне еңбек және әлеуметтік-тұрмыстық жағдай жасау.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
732 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Ормандар мен жануарлар дүниесiн сақтау, қорғау және молайту" 037 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 80430 мың теңге (сексен миллион төрт жүз отыз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықты негiзi: "Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 73, 74-баптары ; "Бурабай" мемлекеттiк ұлттық табиғи паркi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2000 жылғы 12 тамыздағы N 1246 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджетi қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Бурабай таулы-орман кеңiстiгiнің экожүйесiнiң тұтастығын сақтау.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: Бурабай таулы-орман кеңiстiгiнiң бiрегей табиғи кешенiн сақтау бойынша iс-шаралар жүргiзу.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi іс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама. ! асыру ! орындаушы.
!лама!дар.! ламаның) !ларды) іске асыру !мерзімі! лар
!ның !лама! атауы ! жөніндегі ! !
!коды!ның ! ! іс-шаралар ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 037 Ормандар мен "Бурабай" мемлеке. Жыл Қазақстан
жануарлар ттік ұлттық табиғи бойы Республикасы
дүниесiн паркi" мемлекеттік Президентінің
сақтау, қор. мекемесiн ұстау үшiн Іс басқармасы
ғау және орман, жануарлар дү.
молайту ниесiн қорғау бойын.
030 "Бурабай" ша жүктелген мiндет.
мемлекеттiк тердi орындау мақса.
ұлттық табиғи тында орман, жануар.
паркi лар дүниесiн, су
pecуpcтарын сақтау,
қорғау және молайту
саласында ғылыми-
зерттеу жұмыстарын
жүргiзу үшiн 264 штат
санын ұстау.
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение сохранности природного комплекса и улучшения экосистемы.
Приложение 733
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429 <*>
Сноска. Приложение 733 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Управление делами Президента
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 038
"Обслуживание официальных делегаций"
на 2003 год
1. Стоимость: 214000 тысяч тенге (двести четырнадцать миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение обслуживания официальных делегаций на высоком уровне.
5. Задачи бюджетной программы: организация обслуживания официальных делегаций.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 038 Обслужива- Организация проживания В те- Хозяйст-
ние офици- официальных приглашенных чение венное
альных лиц; транспортное года управле-
делегаций обеспечение; обслуживание ние
официальных мероприятий: Управле-
организация и проведение ния де-
торжественных и официаль- лами
ных обедов; встреч и Прези-
других мероприятий; дента
приобретение и формиро- Респуб-
вание сувениров, памятных лики
подарков от имени Главы Казах-
государства и Главы стан
Правительства. Проведение
официальных мероприятий в
количестве 720 человеко-
дней.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: прием официальных делегаций, повышение имиджа Республики Казахстан на международном уровне.
Приложение 734
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Управление делами Президента
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 039
"Санитарно-эпидемиологический надзор
на республиканском уровне"
на 2003 год

7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: Табиғи кешеннiң сақталуын және экожүйенiң жақсаруын қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
733 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Ресми делегацияларға қызмет көрсету" 038 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 214000 мың теңге (екi жүз он төрт миллион теңге). <*>
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасы Президентi Іс Басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 21 сәуірдегі N 378 Жарлығы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: ресми делегацияларға жоғары деңгейде қызмет көрсету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның міндеттері: ресми делегацияларға қызмет көрсетуді ұйымдастыру.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама. ! асыру ! орындаушы.
!лама!дар.! ламаның) !ларды) іске асыру !мерзімі! лар
!ның !лама! атауы ! жөніндегі ! !
!коды!ның ! ! іс-шаралар ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 038 Ресми делега. Ресми шақырылған Жыл Қазақстан
цияларға қыз. тұлғалардың орнала. бойы Республикасы
мет көрсету суын ұйымдастыру, Президенті
Көлiкпен қамтамасыз Іс басқарма.
ету; Ресми шаралар. сының
ға қызмет көрсету: Шаруашылық
салтанатты және басқармасы
ресми ас беруді,
кездесулерді және
басқа шараларды
өткізу; Мемлекет
Басшысы және Үкімет
Басшысы атынан
кәдесыйлар, естелік
сыйлықтар қорын
құру және сатып алу.
720адам-күн көле.
мінде ресми шаралар
өткізу. <*>
-----------------------------------------------------------------
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
7. Бюджеттік бағдарламаны күтілетін нәтижелер: ресми делегацияларды қабылдау, Қазақстан Республикасының халықаралық деңгейдегі имиджін арттыру.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
734 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Республикалық деңгейдегi санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау" 039 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость - 25443 тысячи тенге (двадцать пять миллионов четыреста сорок три тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 5 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2002 года N 361-II "О санитарно-эпидемиологическом благополучии населения"; статья 13 Закона Республики Казахстан от 19 мая 1997 года "Об охране здоровья граждан в Республике Казахстан"; положение "О государственной санитарно-эпидемиологической службе Республики Казахстан", утвержденное постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 апреля 1995 года N 547; приказ Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения и Медицинского Центра Управления делами Президента Республики Казахстан "О дополнительных мерах по усилению медицинской безопасности визитов охраняемых лиц" от 31 марта 2000 года N 194/45; порядок медицинского обеспечения визитов охраняемых лиц в регионы страны, утвержденный руководителем Администрации Президента Республики Казахстан, N 01-58/65 ДСП от 15 мая 2000 года; Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение медицинской безопасности и санитарно-эпидемиологического благополучия государственных служащих и охраняемых лиц страны.
5. Задачи бюджетной программы: предупреждение и пресечение нарушений санитарного законодательства, а также выявление и ликвидация неблагоприятных факторов окружающей среды. Обеспечение медицинской безопасности охраняемых лиц и членов официальных делегаций.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 039 Санитарно- В те- Санитар-
эпидемио- чение но-эпи-
логический года демио-
надзор на логичес-
республи- кая
канском станция
уровне Медицин-
030 Санитарно- Содержание санитарно- ского
эпидемио- эпидемиологической Центра
логичес- станции в соответствии с Управле-
кая утвержденным лимитом ния де-
станция штатной численности в лами
количестве 46 единиц с Прези-
целью выполнения дента
возложенных функций. Респуб-
лики
Казах-
стан
-------------------------------------------------------------------

1. Құны: 25443,0 мың теңге (жиырма бес миллион төрт жүз қырық мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықты негiзi: Қазақстан Республикасының "Тұрғындардың санитарлық-эпидемиологиялық игілігi туралы" 1994 жылғы 8 шілдедегi Заңының 11-бабы; Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасы азаматтарының денсаулығын қорғау туралы" 1997 жылғы 19 мамырындағы Заңының 13-бабы ; Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнің қаулысымен бекiтілген "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қызметi туралы" 1995 жылғы 25 сәуiрдегі N 547 Ережесi ; Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау iсi жөніндегi агенттігi мен Қазақстан Республикасы Президентi Iс Басқармасының Медициналық орталығының "Күзетілетiн тұлғалардың сапарының медициналық қауiпсiздiгiн күшейту жөнiндегi қосымша шаралар туралы" 2000 жылғы 31 наурызындағы N 194/45 бұйрығы; Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшілiгінiң Басшысы бекiткен Күзетілетiн тұлғалардың елiмiздiң аймақтарына сапарын медициналық қамтамасыз ету туралы 2000 жылғы 15 мамырдағы тәртiбi; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Президентi Iс Басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378 Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Елiмiздің мемлекеттiк қызметшілерi мен күзетілетiн тұлғаларына медициналық қауіпсiздіктi және санитарлық-эпидемиологиялық игілiктi қамтамасыз ету.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: Санитарлық заңнаманы бұзушылықтың алдын алу және оған жол бермеу сонымен қатар қоршаған ортаның қолайсыз факторларын айқындау және жою. Елiмiздің күзетiлетiн тұлғалары мен ресми делегацияларының сапарына медициналық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама. ! асыру ! орындаушы.
!лама!дар.! ламаның) !ларды) іске асыру !мерзімі! лар
!ның !лама! атауы ! жөніндегі ! !
!коды!ның ! ! іс-шаралар ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 039 Республикалық Қазақстан
деңгейдегi Республикасы
санитарлық- Президенті
эпидемиология. Іс басқармасы
лық қадағалау Медициналық
30 Санитарлық- Жүктелген қызмет. Жыл орталығының
эпидемиология. тердi орындау бойы санитарлық-
лық станция мақсатында штат эпидемиоло.
саны 46 бiрлiкпен гиялық
бекiтiлген лимитке станциясы
сәйкес санитарлық
-эпидемиологиялық
станцияны күтіп
ұстау.
-----------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: отсутствие вспышек инфекционных и профессиональных заболеваний. Стабильная санитарно-эпидемиологическая обстановка на объектах.
Приложение 735
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Управление делами Президента
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 042
"Централизованный закуп медицинского оборудования"
на 2003 год
1. Стоимость - 97000 тысяч тенге (девяносто семь миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 42 Закона Республики Казахстан от 19 мая 1997 года "Об охране здоровья граждан в Республике Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 18 мая 1998 года N 3956 "О первоочередных мерах по улучшению состояния здоровья граждан Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: оснащение современным медицинским оборудованием организаций Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: приобретение медицинского оборудования.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 042 Централи- Приобретение оборудова- В те- Медицин-
зованный ния: чение ский
закуп 1. Программно-аппаратный года центр
медицин- комплекс для телемеди- Управле-
ского цины -1 штука; ния де-
оборудова- 2. Универсальный лами
ния хромографический Прези-
анализатор микроорганиз- дента
мов -1 штука; Респуб-
3. Реанимобиль - 1 штука; лики
4. Скорая помощь на базе Казах-
автомашины "Соболь" - 1 стан
штука;
5. Терапевтическая
установка с ударноволно-
вой литотрипсией - 1
штука;
6. Базовый набор для
абдоминальной хирургии -
1 штука.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: соответствие медицинского оборудования мировым стандартам, позволяющее внедрение современных методов лечения. Наличие гарантированных сроков эксплуатации.
Приложение 736
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Управление делами Президента
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 044
"Развитие спортивного коневодства"
на 2003 год

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: жұқпалы аурулар мен кәсiби аурулардың ошағының болмауы. Объектiлерде тұрақты санитарлық-эпидемиологиялық жағдай.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
735 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Медициналық жабдықтарды ортақтасып сатып алу" 042 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 97000 мың теңге (тоқсан жетi миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасы азаматтарының денсаулығын қорғау жөнiнде" 1997 жылғы 19 мамырындағы Заңының 42-бабы ; Қазақстан Республикасы Президентiнің "Қазақстан Республикасы азаматтары денсаулығының жағдайын жақсарту бойынша қолданылатын бiрiншi кезектегi шаралар туралы" 1998 жылғы 18 мамырындағы N 3956 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Президентi Іс Басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378 Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Президентi Іс басқармасы Медициналық орталығының мекемелерiн қазiргi заманғы медициналық жабдықтармен жабдықтау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Медициналық жабдықтарды сатып алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама. ! асыру ! орындаушы.
!лама!дар.! ламаның) !ларды) іске асыру !мерзімі! лар
!ның !лама! атауы ! жөніндегі ! !
!коды!ның ! ! іс-шаралар ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 042 Медициналық Жабдықтарды сатып Жыл Қазақстан
жабдықтарды алу: бойы Республикасы
ортақтаса 1. Телемедицинаға Президенті
сатып алу арналған бағдарлама. Іс басқарма.
лық - аппарат кешенi сының
- 1 дана; Медициналық
2. Микроорганизмдер. орталығы
дің универсалды
хромографиялық ана.
лизатор - 1 дана;
3. Реанимобиль -
1 дана;
4. "Соболь" автома.
шинасының базасын.
дағы жедел жәрдем
машинасы - 1 дана;
5. Үлкентолқынды
литотрипсиялық
терапевтiк қондырғы
- 1 дана;
6. Абдоминалдық
хирургияға арналған
базалық жиынтық
- 1 дана.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: қазiргi заманғы емдеу әдiстерін енгiзуге мүмкiндiк беретiн, медициналық жабдықтардың әлемдiк стандарттарға сәйкестiгi. Кепiлдемесі бар пайдалану мерзiмдерінің болуы.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
736 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Спорттық жылқы шаруашылығын дамыту" 044 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость - 22860 тысяч тенге (двадцать два миллиона восемьсот шестьдесят тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 15 и 25 Закона Республики Казахстан от 9 июля 1998 года "О племенном животноводстве", Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: совершенствование работ по развитию спортивного коневодства.
5. Задачи бюджетной программы: осуществление производственно-хозяйственной деятельности в области спортивного коневодства.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 044 Развитие Развитие конного спорта В те- Хозяйст-
спортивно- на базе конноспортивного чение венное
го коне- манежа республиканского года управле-
водства государственного ние
предприятия "Куйгенжар". Управле-
ния де-
лами
Прези-
дента
Респуб-
лики
Казах-
стан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: улучшение генетического потенциала и спортивных показателей племенных лошадей.
Приложение 737
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Управление делами Президента
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 046
"Изготовление государственных наград, документов
к ним, почетных дипломов и нагрудных знаков"
на 2003 год
1. Стоимость - 35000 тысяч тенге (тридцать пять миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 2 Закона Республики Казахстан от 12 декабря 1995 года "О государственных наградах Республики Казахстан"; распоряжение Президента Республики Казахстан от 8 ноября 1999 года N 90 "Об утверждении Инструкции о порядке представления к награждению государственными наградами Республики Казахстан и их вручения, образцов документов к государственным наградам Республики Казахстан и описания знаков государственных наград Республики Казахстан".

1. Құны: 22860 (жиырма екi миллион сегiз жүз алпыс мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік құқықтық негiзi: "Асыл тұқымды мал шаруашылығы туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 9 маусымдағы Заңының 15 және 25-баптары , "Қазақстан Республикасы Президентi Іс Басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378 .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: спорттық жылқы шаруашылығын дамыту.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: спорттық жылқы шаруашылығы саласындағы өндiрiстiк-шаруашылық қызметтi жүзеге асыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама. ! асыру ! орындаушы.
!лама!дар.! ламаның) !ларды) іске асыру !мерзімі! лар
!ның !лама! атауы ! жөніндегі ! !
!коды!ның ! ! іс-шаралар ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 044 Спорттық жыл. "Күйгенжар" РМК- Жыл Қазақстан
қы шаруашылы. ның атты-спорт бойы Республикасы
ғын дамыту манежінің база. Президенті
сында ат спортын Іс басқарма.
дамыту сының
Шаруашылық
басқармасы
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: асыл тұқымды жылқылардың генетикалық мүмкіндігін және спорттық көрсеткіштерін жақсарту.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
737 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Мемлекеттiк наградаларды, олардың құжаттарын, құрмет дипломдарын және кеуде белгiлерiн дайындау" 046 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 35000 мың теңге (отыз бес миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк наградалары туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 12 желтоқсандағы Заңының 2-бабы ; "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк наградаларына ұсыну және оларды беру, Қазақстан Республикасының мемлекеттiк наградалары құжаттарының үлгiсiн дайындау және Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградаларының белгілерiн бейнелеу тәртiбi жөнiндегi Нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 8 қарашадағы N 90 Өкiмi .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: пополнение накопительного фонда (резерва наград).
5. Задачи бюджетной программы: изготовление государственных наград, документов к ним, почетных дипломов и нагрудных знаков.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 046 Изготов- Изготовление государст- В те- Хозяй-
ление го- венных наград в количест- чение ственное
сударст- ве 140 единиц и 7488 года управле-
венных подвесок, документов к ние Уп-
наград, ним, почетных дипломов и равления
документов нагрудных знаков для делами
к ним, награждения граждан в Прези-
почетных знак признания их заслуг дента
дипломов и перед Республикой Респуб-
нагрудных Казахстан в соответствии лики
знаков с заявкой Администрации Казах-
Президента Республики стан
Казахстан; поддержание
накопительного фонда
(резерва наград)
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение изготовления государственных наград.
Приложение 738
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429 <*>
Сноска. Приложение 738 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Управление делами Президента
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 051
"Проведение государственной информационной
политики через НЗАО "Телерадиокомплекс
Президента Республики Казахстан"
на 2003 год
1. Стоимость: 520922 тысячи тенге (пятьсот двадцать миллионов девятьсот двадцать две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 9 Закона Республики Казахстан от 20 июля 2000 года "О Первом Президенте Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 1999 года N 1178 "О реорганизации государственного учреждения "Телерадиокомплекс Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: укрепление позитивного имиджа государства в мире. Информирование населения страны о деятельности Президента и Правительства Республики Казахстан. Укрепление материально-технической базы НЗАО "Телерадиокомплекс Президента Республики Казахстан.

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: (наградалар резервiн) жинақтаушы қорды толықтыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттiк наградалар, олардың құжаттарын, құрмет дипломдарын және кеуде белгiлерiн дайындау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама. ! асыру ! орындаушы.
!лама!дар.! ламаның) !ларды) іске асыру !мерзімі! лар
!ның !лама! атауы ! жөніндегі ! !
!коды!ның ! ! іс-шаралар ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 046 Мемлекеттік Қазақстан Республи. Жыл Қазақстан
наградалар, касының Президентi бойы Республикасы
олардың Әкiмшiлiгiнiң тап. Президенті
құжаттарын, сырысы бойынша Іс басқарма.
құрмет Қазақстан Республи. сының Шаруа.
дипломдарын касы алдындағы зор шылық
және кеуде қызметi үшiн 140 басқармасы
белгiлерiн дана мемлекеттiк
дайындау награда және 7488
алқа, олардың құжат.
тарын, құрмет диплом.
дарын және кеуде
белгiлерiн дайындау;
жинақтаушы қор (наг.
радалар резервiн)
құруды қолдау.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: мемлекеттік наградалар дайындау.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
738 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Қазақстан Республикасы Президентi Телерадиокешені" КЕЖАҚ арқылы мемлекеттiк ақпараттық саясатты жүргiзу" 051 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 520922 мың теңге (бес жүз жиырма миллион тоғыз жүз жиырма екi мың теңге). <*>
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президентi туралы" 2000 жылғы 20 шiлдедегi Заңының 9-бабы ; Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Телерадиокешенi" мемлекеттік мекемесiнiң қайта ұйымдастыру туралы" 1999 жылғы 17 тамыздағы N 1178 қаулысы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландырудың көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Мемлекеттiң әлемдегi қолданылып жүрген имиджін нығайту. Қазақстан Республикасының Президентi мен Үкiметінің қызметi туралы тұрғындарды хабардар ету. Қазақстан Республикасы Президентiнiң телерадиокешенi" КЖАҚ-тың материалдық-техникалық базасын нығайту. <*>
Ескерту. 4-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .

1 051 Проведение Подготовка видеоматериа- В те- Управле-
государст- лов по заданной тематике чение ние де-
венной ин- на высоком профессиональ- года лами
формацион- ном уровне. Формирование Прези-
ной поли- архива Президента дента
тики через Казахстана на базе Респуб-
НЗАО "Те- исходных, оригинальных лики
лерадио- материалов на профессио- Казах-
комплекс нальных видеокассетах и стан
Президента лазерных компакт-дисках.
Республики Систематизация архива
Казахстан" Президента РК по хроно-
логии, а также хранение
документальной информации
на компакт-дисках.
Формирование государст-
венного и личного архива
Президента Республики
Казахстан. Производство
4 документальных фильмов.
Подготовка видеоматериалов
и демонстрация по респуб-
ликанским телеканалам, при
необходимости, по другим
средствам массовой инфор-
мации - 180,44 часов.
Пополнение видеоархива
Президента видеоматериала-
ми, отражающими динамику
событий новейшей истории
Казахстана - 180,0 часов.
Увеличение уставного капитала
НЗАО "Телерадиокомплекс
Президента Республики
Казахстан" для приобретения
оборудования 4-х камерной
студии, аппаратной
транскодирования,
телевизионного журналистского
комплекта; проектирования
аппаратно-студийного блока;
инсталляции оборудования на
месте; ввода в эксплуатацию.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: широкое информирование населения о социально-экономическом, политическом курсе проводимых реформ.
Приложение 739
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Управление делами Президента
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 052
"Страхование административных зданий"
на 2003 год
1. Стоимость - 11917 тысяч тенге (одиннадцать миллионов девятьсот семнадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 803 , 804 , 809 , 827 , 828 , 831 Гражданского кодекса Республики Казахстан (Особенная часть) от 1 июля 1999 года, статьи 4 и 7 Закона Республики Казахстан от 18 декабря 2000 года "О страховой деятельности".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение сохранности государственного имущества, восстановление потерь при возникновении страхового случая.
5. Задачи бюджетной программы: страхование административных зданий на случай стихийных бедствий, пожара, взрывов и других рисков.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------

1 051 "Қазақстан Жоғары кәсiптiк Жыл Қазақстан
Республикасы деңгейде берiлген бойы Республикасы
Президентi тақырып бойынша Президенті.
Телерадиоке. бейнематериалдарды нің Іс
шені" КЕЖАҚ дайындау. Қазақстан басқармасы
арқылы мемле. Президентiнiң
кеттiк ақпа. мұражайын негізгi
раттық материалдардың
саясатты негізiнде кәсiби
жүргiзу бейне- кассеталар
мен лазерлiк компакт-
дискiлер арқылы
толықтыру. Қазақ.
стан Республикасы
Президентiнің мұра.
жайын хронология
бойынша жүйелендiру,
сонымен қатар
деректi ақпараттарды
компакт-дискілерде
сақтау. Қазақстан
Республикасы Прези.
дентiнің жеке меншiк
және мемлекеттiк
бейне мұражайын
толықтыру. 4 бейне
фильм шығару.
Бейне материалдарды
әзiрлеу және Респуб.
ликалық теле-арналар
және қажеттiлiгiне
қарай 180,44 сағат
басқа да бұқаралық
ақпарат құралдары
бойынша көрсету.
Қазақстанның қазiргi
тарихи жағдайларының
бейнесiн көрсететiн
бейне деректермен
Президенттiң бейне
мұражайын толықтыру
- 180,0 сағат. 4
камералы студия жаб-
дығын, аппаратты
транскодтау, телеви-
зиялық журналистiк
жиынтық сатып алу;
аппараттық-студиялық
блокты жобалау; жаб-
дықты тұрған орнында
инсталляциялау; пай-
далануға қосу үшiн
"Қазақстан Республикасы
Президентiнің телера-
диокешенi" КЖАҚ-тың
жарғылық капиталын
ұлғайту. <*>
------------------------------------------------------------------
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: тұрғындарды өткiзiлiп жатқан реформалардың әлеуметтiк-экономикалық саяси курстарымен кеңiнен хабардар ету.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
739 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Әкiмшiлiк ғимараттарды сақтандыру" 052 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 11917 мың теңге (он бiр миллион тоғыз жүз он жетi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 шiлдедегi (Ерекше бөлiгi) Азаматтық кодексiнiң 803, 804, 809, 827, 828 және 831-баптары, "Сақтандыру қызметi туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 18 желтоқсандағы Заңының 4 және 7-баптары .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiк мүлiктiң сақталуын қамтамасыз ету, сақтандыру себебi туындаған кезде шығын орнын қалпына келтіру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: тiлсiз қияпат, өрт, жарылыс және басқа да қауiптi жағдайлар кезiнде әкiмшiлiк ғимараттарды сақтандыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама. ! асыру ! орындаушы.
!лама!дар.! ламаның) !ларды) іске асыру !мерзімі! лар
!ның !лама! атауы ! жөніндегі ! !
!коды!ның ! ! іс-шаралар ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 052 Страхова- Заключение договоров на В те- Управле-
ние адми- страхование 4 администра- чение ние де-
нистратив- тивных зданий на основа- года лами
ных зданий нии Закона Республики Прези-
Казахстан от 18 декабря дента
2000 года "О страховой Респуб-
деятельности" и в соот- лики
ветствии с условиями Казах-
страхования, предложенными стан
страховыми агентами.
Выплата страховых взносов
по договору.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: надежная страховая защита административных зданий, а также своевременные страховые выплаты при наступлении страхового случая.
Приложение 740
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Управление делами Президента
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 053
"Страхование государственных резиденций"
на 2003 год
1. Стоимость - 6632 тысячи тенге (шесть миллионов шестьсот тридцать две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 803 , 804 , 809 , 827 , 828 , 831 Гражданского кодекса Республики Казахстан (Особенная часть) от 1 июля 1999 года, статьи 4 и 7 Закона Республики Казахстан от 18 декабря 2000 года "О страховой деятельности".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение сохранности государственного имущества, восстановление потерь при возникновении страхового случая.
5. Задачи бюджетной программы: страхование государственных резиденций на случай стихийных бедствий, пожара, взрывов и других рисков.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 053 Страхова- Заключение договоров на В те- Управле-
ние госу- страхование 11 государст- чение ние
дарствен- венных резиденций на года делами
ных рези- основании Закона Прези-
денций Республики Казахстан от дента
18 декабря 2000 года "О Респуб-
страховой деятельности" и лики
в соответствии с условиями Казах-
страхования, предложенными стан
страховыми агентами.
Выплата страховых взносов
по договору.
-------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 052 Әкімшілік "Сақтандыру қызметі Жыл Қазақстан
ғимараттарды туралы" Қазақстан бойы Республикасы
сақтандыру Республикасының Президенті
2000 жылғы 18 жел. Іс басқарма.
тоқсандағы Заңы сы
негiзiнде және
сақтандыру агенттерi
ұсынған сақтандыру
шартына сәйкес
4 әкiмшiлiк ғимарат.
ты сақтандыруға
келiсiм-шарт бекiту.
Келiсiм шарт бойынша
сақтандыру жарналарын
төлеу.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Әкiмшiлік ғимараттарды берiк сақтандыру, сондай-ақ сақтандыру себебi кезінде уақытында сақтандыру төлемдерiн төлеу.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
740 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Мемлекеттiк резиденцияларды сақтандыру" 053 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 6632 мың теңге (алты миллион алты жүз отыз екi теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 шiлдедегi (Ерекше бөлiгi) Азаматтық кодексiнiң 803, 804, 809, 827, 828 және 831-баптары, "Сақтандыру қызметi туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 18 желтоқсандағы Заңының 4 және 7-баптары .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiк мүлiктiң сақталуды қамтамасыз ету, сақтандыру себебi туындаған кезде шығын орнын қалпына келтiру.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: тiлсiз қияпат, өрт, жарылыс және басқа да қауіпті жағдайлар кезiнде мемлекеттiк резиденцияларды сақтандыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама. ! асыру ! орындаушы.
!лама!дар.! ламаның) !ларды) іске асыру !мерзімі! лар
!ның !лама! атауы ! жөніндегі ! !
!коды!ның ! ! іс-шаралар ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 053 Мемлекеттік "Сақтандыру қызметi Жыл Қазақстан
резиденция. туралы" Қазақстан бойы Республикасы
ларды Республикасының Президентінің
сақтандыру 2000 жылғы 18 жел. Іс басқармасы
тоқсандағы Заңы
негiзiнде және
сақтандыру агент.
терi ұсынған
сақтандыру шартына
сәйкес 11 мемлекет.
тiк резиденцияларды
сақтандыруға келiсім-
шарт бекiту. Келiсiм
шарт бойынша сақтан.
дыру жарналарын төлеу.
-------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: надежная страховая защита государственных резиденций, а также своевременные страховые выплаты при наступлении страхового случая.
Приложение 741
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Управление делами Президента
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 203
"Обновление парка автомашин для
государственных органов" на 2003 год
1. Стоимость - 376688 тысяч тенге (триста семьдесят шесть миллионов шестьсот восемьдесят восемь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: централизованное обновление парка автомашин для государственных органов.
5. Задачи бюджетной программы: централизованное приобретение автомашин для государственных органов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 203 Обновление Приобретение автомашин В те- Хозяйст-
парка для государственных чение венное
автомашин органов в порядке, года управле-
для госу- определяемом Правитель- ние Уп-
дарствен- ством Республики равления
ных орга- Казахстан. делами
нов Прези-
дента
Респуб-
лики
Казах-
стан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное централизованное обновление парка автомашин для обеспечения безопасности и транспортного обслуживания государственных органов.
Приложение 742
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Управление делами Президента
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 205
"Специальное оснащение ангаров для воздушных
судов, осуществляющих литерные рейсы"
на 2003 год
1. Стоимость - 241650 тысяч тенге (двести сорок один миллион шестьсот пятьдесят тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 28 и 30 Конституционного Закона Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года "О Президенте Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 18 мая 2000 года N 745 "О создании Республиканского государственного предприятия "Государственная авиакомпания "Беркут".

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: мемлекеттiк резиденцияларды сенiмдi түрде сақтандырып қорғау, сондай-ақ қауiптi жағдай туғанда дер кезiнде сақтандыру жарнасын төлеу.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
741 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Автомашиналар паркiн жаңарту" 203 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 376688 мың теңге (үш жүз жетпiс алты миллион алты жүз сексен сегiз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасы Iс Басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378 Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiк органдар үшiн автомашиналар паркiн орталықтандырылған жаңарту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттiк органдар үшiн автомашиналар паркiн орталықтандырылған сатып алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама. ! асыру ! орындаушы.
!лама!дар.! ламаның) !ларды) іске асыру !мерзімі! лар
!ның !лама! атауы ! жөніндегі ! !
!коды!ның ! ! іс-шаралар ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 203 Мемлекеттiк Қазақстан Респуб. Жыл Қазақстан
органдардың ликасының Үкiметi бойы Республикасы
автомашина белгiлейтiн тәртiп. Президенті
паркін те мемлекеттiк Іс басқарма.
жаңарту органдар үшiн сының
автомашиналар Шаруашылық
сатып алу. басқармасы
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Мемлекеттік органдарға сапалы көлiк қызметiн көрсету және қауiпсiздiктi қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
742 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Литерлік рейстердi жүзеге асыратын әуе кемелерi үшiн ангарларды арнайы жабдықтау" 205 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 241650 мың теңге (екi жүз қырық бір миллион алты жүз елу мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының Президентi туралы" 1995 жылғы 26 желтоқсандағы Конституциялық Заңының ; "Қазақстан Республикасы Президентi Iс Басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378 Жарлығы ; "Бүркiт" мемлекеттiк авиакомпаниясы" республикалық мемлекеттік кәсiпорнын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2000 жылғы 18 мамырдағы N 745 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: оснащение оборудованием цехов ангарного комплекса для технического обслуживания воздушных судов.
5. Задачи бюджетной программы: приобретение оборудования для оснащения вновь построенного ангара.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 205 Специаль- Приобретение оборудования В те- Управле-
ные осна- для: парковки и подъема чение ние де-
щения самолета; обслуживания года лами
ангаров систем кондиционирования, Прези-
для воз- радиосвязи, электроснаб- дента
душных жения, бытового оборудо- Респуб-
судов, вания пожаротушения, лики
осуществ- топливной системы, инди- Казах-
ляющих кации, водоснабжения стан
литерные канализации, навигации и
рейсы гидросистемы; обслуживания
шасси, планера, двигате-
лей, вспомогательно-
силовой установки;
технического обслуживания
воздушных судов, инстру-
менты и прочее; общего
назначения. Ожидается
приобретение оборудования
в количестве 100 единиц.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: поставка качественного оборудования, позволяющее техническое обслуживание воздушных судов. Наличие гарантированных сроков эксплуатации воздушных судов.
Приложение 743
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Управление делами Президента
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 305
"Разработка проектно-сметной документации
строительства общежития Парламента
Республики Казахстан" на 2003 год
1. Стоимость - 15000 тысяч тенге (пятнадцать миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: разработка проектно-сметной документации строительства общежития Парламента Республики Казахстан.

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландырудың көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: әуе кемелерiне техникалық қызмет көрсету үшiн ангар кешендерiнiң цехтарын жабдықтау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: жаңадан салынған ангарды жабдықтау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама. ! асыру ! орындаушы.
!лама!дар.! ламаның) !ларды) іске асыру !мерзімі! лар
!ның !лама! атауы ! жөніндегі ! !
!коды!ның ! ! іс-шаралар ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 205 Литерлік Жабдықтарды сатып Жыл Қазақстан
рейстердi алу: ұшақты қою бойы Республикасы
жүзеге асыра. және көтеру; сал. Президентінің
тын әуе кеме. қындату, радиобай. Іс басқармасы
лерi үшiн ланыс, электрожаб.
ангарларды дықтау, өрт сөндiру,
арнайы отын жүйелерi,
жабдықтау индикация, сумен
жабдықтау және
канализация, нави.
гация және гидро.
жүйелердің тұрмыстық
жабдықтарына қызмет
көрсету; шассиге,
планерге, қозғалт.
қыштарға, көмекшi-күш
қондырғыларға қызмет
көрсету; жалпы таға.
йындауға үшін; әуе
кемелерiне техникалық
қызмет көрсететiн
жабдықтар, құрал-сай.
мандар және басқасы.
Саны 100 дана жететiн
жабдықтар алынады деп
күтілуде.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындауда күтiлетiн нәтижелер: әуе кемелерiне техникалық қызмет көрсететiн жабдықтардың әлемдiк стандарттарға сәйкес келуiн пайдаланудың кепiлдемелiк мезгiлiнiң болуы.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
743 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Қазақстан Республикасы Парламентi жатақханасы құрылысының жобалық-сметалық құжаттамасын әзiрлеу" 305 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 15000 мың теңге (он бес миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негізi: "Қазақстан Республикасы Президентi Iс Басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 21 сәуiрдегі N 378 Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландырудың көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Парламентi жатақханасы құрылысының жобалық-сметалық құжаттамасын әзiрлеу.

5. Задачи бюджетной программы: обеспечение проектно-сметной документацией строительства общежития Парламента Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 305 Разработка Разработка проектно- В те- Управле-
проектно- сметной документации чение ние де-
сметной строительства общежития года лами
документа- Парламента Республики Прези-
ции строи- Казахстан на 90 одноком- дента
тельства натных квартир. Проведение Респуб-
общежития Государственной эксперти- лики
Парламента зы. Казах-
Республики стан
Казахстан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: проектно-сметная документация строительства общежития Парламента Республики Казахстан, прошедшая Государственную экспертизу.
Приложение 743-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429 <*>
Сноска. Постановление дополнено новым приложением 743-1 - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Управление делами Президента
Республики Казахстан
----------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 306
"Завершение строительства учебного корпуса с концертным залом
Казахской национальной академии музыки" на 2003 год
1. Стоимость: 108000 тысяч тенге (сто восемь миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2001 года N 534 "Об утверждении плана мероприятий по реализации государственной программы социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - Расцвет Казахстана"; протокол совещания с участием Президента Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года N 01-8.15 "О задачах по развитию и застройке города Астаны в 2003 году".

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Парламентi жатақханасы құрылысының жобалық-сметалық құжаттамасын қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама. ! асыру ! орындаушы.
!лама!дар.! ламаның) !ларды) іске асыру !мерзімі! лар
!ның !лама! атауы ! жөніндегі ! !
!коды!ның ! ! іс-шаралар ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 305 Қазақстан Мемлекеттік құры. Жыл Қазақстан
Республикасы рылыс сараптамасы. бойы Республикасы
Парламенті мен тиісті келісу Президентінің
жатақханасы арқылы 90 бір Іс басқармасы
құрылысының пәтерлі Қазақстан
жобалық-сме. Республикасы
талық құжат. Парламенті жатақ.
тамасын ханасы құрылысының
дайындау жобалық-сметалық
құжаттамасын дайындау.
Мемлекеттік сараптама
жүргізу.
-------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Мемлекеттік сараптамадан өткен Қазақстан Республикасы Парламенті жатақханасы құрылысының жобалық-сметалық құжаттамасы.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 бұйрығына
743-1-қосымша
Ескерту. 743-1-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
Қазақстан Республикасы
Президентінің Іс басқармасы
_________________________________
бюджеттік бағдарламаның әкiмгері
306 "Қазақ ұлттық музыка академиясының оқу корпусының
концерт залымен бiрге құрылысын аяқтау" республикалық бюджеттiк бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 108000 мың теңге (жүз сегiз миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңы , "Қазақстан Республикасы Президентi Iс Басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378 Жарлығы ; "Астана қаласының 2005 жылға дейiнгi "Астананың гүлденуi-Қазақстанның гүлденуi" атты Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамуының мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру бойынша iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң N 534 қаулысы ; 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Президенттiң қатысуымен өткен "2003 жылы Астана қаласын салу және дамыту бойынша мiндеттер туралы" мәжiлiсiнiң N 01-8.15 хаттамасы.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: завершение строительства учебного корпуса с концертным залом Казахской национальной академии музыки.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение завершения строительства учебного корпуса с концертным залом Казахской национальной академии музыки.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 306 Завершение Завершение строительства В те- Управ-
строитель- учебного корпуса с чение ление
ства учеб- концертным залом Казах- года делами
ного кор- ской национальной акаде- Прези-
пуса с мии музыки (9445 кв.м.) дента
концертным согласно проектно-сметной Респуб-
залом Ка- документации, прошедшей в лики
захской установленном порядке Казах-
националь- государственное утвержде- стан
ной акаде- ние и экспертизу.
мии музыки
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Завершение строительства учебного корпуса с концертным залом Казахской национальной академии музыки.
Приложение 744
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Управление делами Президента
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 500
"Сопровождение информационных систем
Управления делами Президента Республики
Казахстан" на 2003 год
1. Стоимость - 39837 тысяч тенге (тридцать девять миллионов восемьсот тридцать семь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: реализация Единой программы информатизации Администрации Президента и Правительства Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение высокого уровня сопровождения информационных систем.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 500 Сопровож- Предоставление доступа к В те- Управле-
дение ин- сети Интернет 200 чение ние де-
формацион- пользователям. Подключе- года лами
ных систем ние и подписка на Прези-
Управления информационно-аналитичес- дента
делами кие материалы и Респуб-
Президента электронную международную лики
Республики информацию в количестве Казах-
Казахстан 5 источников. Сервисное стан
постгарантийное обслужи-
вание компьютерной
техники в количестве 146
единиц.
Сопровождение Web-сайтов
в количестве 2 единиц.
Приобретение расходных
материалов и запасных
частей для компьютерной
техники.
-------------------------------------------------------------------

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Қазақ ұлттық музыка академиясының оқу корпусының концерт залымен құрылысын аяқтау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақ ұлттық музыка академиясының оқу корпусының концерт залымен құрылысының аяқталуын қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру бойынша iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
N|Бағдар.|Кіші |Бағдарла.| Бағдарламаны (кіші | Іске | Жауапты
|ламаның|бағ. |маның | бағдарламаны) |асыру |орындаушылар
| коды |дар. | (кіші | іске асыру бойынша |мерзімі|
| |лама.|бағдарла.| іс-шаралар | |
| |ның |маның) | | |
| |коды | атауы | | |
-------------------------------------------------------------------
1| 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
-------------------------------------------------------------------
1 306 Қазақ Белгiленген тәртiппен Жыл Қазақстан
ұлттық мемлекеттiк бекіту бойы Республика.
музыка мен сараптамадан өткен сының Іс
академия. жобалау-смета құжатта. басқармасы
сының оқу масына сәйкес Қазақ
корпусы. ұлттық музыка академия.
ның сының концерт залы бар
концерт оқу корпусының
залымен құрылысын (9445 шаршы
бiрге метр) аяқтау
құрылысын
аяқтау
-------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаларды орындаудан күтілетiн нәтиже: Қазақ ұлттық музыка академиясының оқу корпусының концерт залымен құрылысын аяқтау.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
744 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған
"Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының ақпараттық жүйелеріне ілесе жүру" 500 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 39837 мың теңге (отыз тоғыз миллион сегіз жүз отыз жеті мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негізi: Қазақстан Республикасы Президентiнің "Қазақстан Республикасы Iс Басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" 2000 жылғы 21 сәуiрдегі N 378 Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландырудың көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі мен Үкіметін ақпараттандырудың бірыңғай бағдарламасын жүзеге асыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: ақпараттық жүйелерге ілесе жүрудің жоғарғы деңгейін қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама. ! асыру ! орындаушы.
!лама!дар.! ламаның) !ларды) іске асыру !мерзімі! лар
!ның !лама! атауы ! жөніндегі ! !
!коды!ның ! ! іс-шаралар ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 500 Қазақстан 200 пайдаланушыны Жыл Қазақстан
Республикасы Интернет жүйесіне бойы Республикасы
Президентінің қосу. 5 ақпараттық- Президентінің
Іс басқармасы. талдау материал. Іс басқармасы
ның ақпарат. дары мен электрон.
тық жүйелері. дық халықаралық
не ілесе жүру ақпаратқа қосу
және жазылу.
146 бірліктегі
компьютерлік тех.
никаға сервистік
кепілдемеден кейін
қызмет көрсету.
2 бірліктегі Web-
сайтқа ілесе жүру.
Компьютерлік тех.
никаға қажет мате.
риалдар мен қосалқы
бөлшектерді сатып алу.
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение бесперебойной работы и высокого уровня информационных систем.
Приложение 745
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Управление делами Президента
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 600
"Развитие информационных систем
Управления делами Президента Республики
Казахстан" на 2003 год
1. Стоимость - 69731 тысяча тенге (шестьдесят девять миллионов семьсот тридцать одна тысяча тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: исполнение Единой программы информатизации Администрации Президента и Правительства Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: материально-техническое и программное обеспечение информационных систем.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 600 Развитие Приобретение и обновление В те- Управле-
информа- парка компьютерной чение ние де-
ционных техники в количестве 287 года лами
систем единиц. Приобретение: Прези-
Управления сканера - 1 единица, дента
делами сервера - 1 единица, Респуб-
Президента цифрового оборудования лики
Республики для аудио-информационного Казах-
Казахстан обеспечения выездных стан
мероприятий с участием
Президента Республики
Казахстан - 1 единица.
Приобретение программных
продуктов и технических
средств защиты информации
в количестве 2 единиц
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 2 декабря 2003 г. N 150я .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: совершенствование системы компьютерного оборудования и программного обеспечения.

7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: ақпараттық жүйелердің тоқтаусыз жұмыс істеуін және жоғары деңгейін қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
745 қосымша
Ескерту. 745-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2003.12.02. N 150я қаулысымен .
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының ақпараттық жүйелерін дамыту" 600 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 69731 мың теңге (алпыс тоғыз миллион жеті жүз отыз бір мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негізi: Қазақстан Республикасы Президентiнің "Қазақстан Республикасы Iс Басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" 2000 жылғы 21 сәуiрдегі N 378 Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландырудың көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі мен Үкіметін ақпараттандырудың бірыңғай бағдарламасы.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: ақпараттық жүйелерді материалдық-техникалық және бағдарламалық қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама. ! асыру ! орындаушы.
!лама!дар.! ламаның) !ларды) іске асыру !мерзімі! лар
!ның !лама! атауы ! жөніндегі ! !
!коды!ның ! ! іс-шаралар ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 600 Қазақстан Саны 287 бiрлiк ком Жыл Қазақстан
Республикасы пьютерлік тех. бойы Республикасы
Президентінің ника паркiн сатып Президентінің
Іс басқармасы.алу және және Іс басқармасы
ның ақпарат. жаңарту.Мыналарды:
тық жүйелерін 1 бiрлiк сканер,
дамыту 1 бiрлiк сервер,
Қазақстан Респуб-
ликасы Президен-
тiнiң қатысуымен
өтетiн сапарлық iс
-шараларды аудио-
ақпараттық қамта-
масыз ету үшін 1
бiрлiк цифрлық
жабдық сатып алу.
Саны 2 бiрлiк бағ-
дарламалық өнімдер
мен техникалық ақ-
парат қорғау құрал-
дарын сатып алу. <*>
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: компьютерлік жабдықтар мен бағдарламалық қамтамасыз ету жүйелерін жетілдіру.