Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год (Агентство Республики Казахстан по государственным закупкам)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Примечание РЦПИ: см. P031327
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2004 год:
Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам согласно приложениям 380, 381.
2 Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2004 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 380
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
610 - Агентство Республики Казахстан
по государственным закупкам
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 001
"Обеспечение деятельности уполномоченного органа
в области государственных закупок" на 2004 год
1. Стоимость: 98777 тысяч тенге (девяносто восемь миллионов семьсот семьдесят семь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе", Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год", Указ Президента Республики Казахстан от 18 сентября 1998 года N 4075 "О дальнейших мерах по совершенствованию подготовки, переподготовки и повышения квалификации государственных служащих", Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 427 "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращению документооборота", постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2000 года N 1706 "О Концепции обучения государственных служащих", постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2001 года N 1605 "Об утверждении Программы развития системы государственных закупок в Республике Казахстан на 2001-2004 годы", постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2002 года N 1031 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам", постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2003 года N 1260 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2004 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности аппарата Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на него функций; обновление теоретических и практических знаний, умений и навыков по образовательным программам в сфере профессиональной деятельности в соответствии с предъявляемыми квалификационными требованиями для эффективного выполнения своих должностных обязанностей и совершенствования профессионального мастерства.

2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттігі)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысы
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегі Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. 380, 381-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттігінің 2004 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
380-қосымша
610 - Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Мемлекеттiк сатып алу саласындағы уәкiлеттi
органның қызметiн қамтамасыз ету"
деген 001 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 98777 мың теңге (тоқсан сегiз миллион жетi жүз жетпiс жетi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" 1999 жылғы 23 шiлдедегi Қазақстан Республикасының Заңы , "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 2003 жылғы 18 қыркүйектегi Қазақстан Республикасының Заңы , "Мемлекеттiк қызметшiлердi даярлау және бiлiктiлiгiн арттыруды жетiлдiру жөнінде одан әрі жүргiзiлетiн шаралар туралы" 1998 жылғы N 4075 Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар жарлығы , "Мемлекеттiк аппараттың жұмысын жақсарту, төрешiлдiкке қарсы күрес және құжат айналымын қысқарту жөнiндегi шаралар туралы" 2000 жылғы 31 шiлдедегі N 427 Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы , "Мемлекеттiк қызметшiлердi оқыту тұжырымдамасы туралы" 2000 жылғы 13 қарашадағы N 1706 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы ,  "Қазақстан Республикасында мемлекеттiк сатып алу жүйесiн дамытудың 2001-2004 жылдарға арналған бағдарламасын бекiту туралы" 2001 жылғы 10 желтоқсандағы N 1605 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы , "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгiнің мәселелері" 2002 жылғы 18 қыркүйектегi N 1031 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы , "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 1260 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Оған жүктелген функциялардың барынша тиiмдi орындалуына қол жеткiзу үшiн Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi аппаратының қызметiн қамтамасыз ету; өзiнiң қызметтiк мiндеттерiн оңтайлы орындау үшiн және кәсiби шеберлiгiн жетiлдiру үшiн кәсiби қызметтегi салада қойылатын бiлiктiлiк талаптарға сәйкес бiлiмдiк  бағдарламалар бойынша шеберлiк және теоретикалық бiлiмдердi жаңарту.

5. Задачи бюджетной программы: содержание аппарата, обслуживание и содержание здания, приобретение оборудования, повышение профессиональной квалификации государственных служащих, выпуск Бюллетеня государственных закупок (газетного типа формата A3) с объявлениями о государственных закупках, проводимых администраторами бюджетных программ, сопровождение, администрирование и поддержка информационных систем, осуществление системно-технического обслуживания средств вычислительной и организационной техники, телекоммуникационной сети, локально-вычислительной сети, сопровождение WEB-сайта Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам, обеспечение запасными частями и расходными материалами вычислительных средств и оборудования, качественное и своевременное получение телекоммуникационных услуг передачи данных, электронной почты, сети Интернет.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   001        Обеспече-
ние дея-
тельности
уполно-
моченного
органа в
области
государ-
ственных
закупок
2         001  Аппарат    Содержание аппарата       В те-  Агент-
централь-  Агентства Республики Ка-  чение  ство
ного       захстан по государствен-  года   Респуб-
органа     ным закупкам в пределах          лики
лимита штатной числен-           Казах-
ности 61 единиц. Содер-          стан по
жание и аренда автотранс-        государ-
порта в количестве 4 еди-        ственным
ниц, согласно утвержден-         закупкам
ному нормативу положен-
ности.
Обеспечение администра-
тивно-хозяйственной
деятельности Агентства
Республики Казахстан по
государственным закупкам
и приобретение прочих
товаров, стоимостью менее
40 МРП.
Приобретение услуг по
сопровождению WEB-сайта
Агентства Республики
Казахстан по государст-
венным закупкам в сети
Интернет.
Приобретение информацион-
но-вычислительных услуг
по сопровождению и адми-
нистрированию информа-
ционных систем.
Обеспечение информацион-
ной безопасности информа-
ционных систем.
Получение услуг сети
Интернет и услуг сети VPDN
(пользователь Агентства
Республики Казахстан по
государственным закупкам и
50 администраторов бюджет-
ных программ для VPDN).
Организация выпуска
"Бюллетеня государственных
закупок" с объявлениями о
государственных закупках,
периодичностью не менее
2 раз в неделю тиражом не

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: аппаратты ұстау; ғимаратты ұстау және қызмет ету, жабдықтарды сатып алу, мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгiн арттыру, бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiлерi жүргiзетiн мемлекеттiк сатып алу туралы хабарландырулары бар Мемлекеттiк сатып алу бюллетенiн шығару (А3 форматында газет үлгiсiнде), ақпараттық жүйенi сүйемелдеу әкiмшiлендiру және қолдау, есептеу және ұйымдастыру техникасы құралдарының, телекоммуникациялық желiнiң, жүйенiң жергiлiктi есептеу желiлерiнiң жүйелiк-техникалық қызмет көрсетуiн жүзеге асыру, жергiлiктi есептеу желiлерiнiң жүйелiк-техникалық қызмет көрсетуiн жүзеге асыру, WEB-сайтын сүйемелдеу, есептеу құралдарды және жабдықтарды қосалқы бөлшектермен және шығыс материалдармен қамтамасыз ету, ақпаратты берудiң телекоммуникациялық қызметiн, электрондық поштаны, Интернет желiсiмен телекоммуникациялық қызметтi сапалы және уақытылы алу.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   001       Мемлекеттiк
caтып алу
саласындағы
уәкiлеттi
органның
қызметiн
қамтамасыз
ету
2        001  Орталық      61 бiрлiк штат саны жыл    Қазақстан
органның     лимитiнiң шегiнде   ішінде Республикасы.
аппараты     Қазақстан Республи.        ның Мемлекет.
касы Мемлекеттiк           тік сатып алу
сатып алу жөнiндегi        жөніндегі
агенттiгiнiң аппа.         агенттігі
ратын ұстау.
Бекiтiлген норма.
тивке сәйкес 4
бiрлiк автокөлiктi
ұстау және жалға
алу. Қазақстан
Республикасы
Мемлекеттiк сатып
алу жөнiндегi
агенттігінің
әкiмшiлiк-шаруашы.
лық қызметiн
қамтамасыз ету
және құны 40 айлық
есептiк көрсеткiш.
тен төмен өзге
тауарларды сатып
алу.
Қазақстан
Республикасы
Мемлекеттiк сатып
алу жөнiндегi
агенттiгiнiң Web-
сайтын Интернет
желiсiнде сүйемел.
деу жөнiнде көрсе.
тiлетiн қызметтердi
сатып алу.
Ақпараттық жүйелер.
дi сүйемелдеу және
әкiмшiлендiру
жөнiнде ақпарат.
тық-есептеу қызмет.
терiн сатып алу.
Ақпараттық жүйелер.
дiң ақпараттық
қауiпсiздiгiн
қамтамасыз ету.
Интернет желiсiнiң
және VPDN желiсiнiң
(VPDN үшiн
Қазақстан Республи.
касы Мемлекеттiк
сатып алу жөнiндегi
агенттiгiнiң және
50 бюджеттік
бағдарламалардың
пайдаланушылары)
қызметтерiн
сатып алу.
Мемлекеттiк сатып
алу туралы
хабарландырулары
бар, шығу мерзiмi
аптасына 2 реттен
кем емес, тиражы

менее 10 000 экземпляров
(12 полос).
Приобретение консульта-
ционных услуг по комплек-
сному внедрению информа-
ционных систем.
Обеспечение запасными
частями и расходными
материалами для вычисли-
тельных средств и обору-
дования (61 компьютер, 30
принтеров, 6 серверов).
3         007  Повышение  Приобретение услуг по     В те-  Агент-
квалифи-   повышению квалификации    чение  ство
кации      государственных служащих  года   Респуб-
государ-   согласно утвержденному           лики
ственных   плану повышения квалифи-         Казах-
служащих   кации, в том числе обуче-        стан по
ние государственному язы-        государ-
ку. Среднегодовое коли-          ственным
чество государственных           закупкам
служащих, проходящих
курсы повышения квалифи-
кации, - 61 человек.
4         009  Мате-      Приобретение мебели (30   В те-  Агент-
риально-   комплектов рабочих мест). чение  ство
техничес-                            года   Респуб-
кое осна-                                   лики
щение                                       Казах-
государст-                                  стан по
венных                                      государ-
органов                                     ственным
закупкам
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: принятие данной бюджетной программы позволит обеспечить качественное и своевременное выполнение возложенных на Агентство Республики Казахстан по государственным закупкам функций; повышение профессионального уровня государственных служащих согласно требованиям профессиональной государственной службы, в соответствии с современными экономическими условиями.
Приложение 381
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
610 - Агентство Республики Казахстан
по государственным закупкам
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 002
"Создание информационных систем Агентства
Республики Казахстан по государственным закупкам"
на 2004 год
1. Стоимость: 48963 тысячи тенге (сорок восемь миллионов девятьсот шестьдесят три тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 7 января 2003 года "Об электронном документе и электронной цифровой подписи", Закон Республики Казахстан от 8 мая 2003 года "Об информатизации", Указ Президента Республики Казахстан от 14 марта 2000 года N 359 "О Государственной программе обеспечения информационной безопасности Республики Казахстан на 2000-2003 годы", Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 г. N 427 "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращению документооборота", Указ Президента Республики Казахстан от 16 марта 2001 года N 573 "О Государственной программе формирования и развития национальной информационной инфраструктуры Республики Казахстан", Указ Президента Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 931 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2001 года N 1605 "Об утверждении Программы развития системы государственных закупок в Республике Казахстан на 2001-2004 годы".

10 000 данадан
кем емес (12 жол)
"Мемлекеттiк сатып
алу бюллетенiн"
басып шығаруды
ұйымдастыру.
Ақпараттық жүйелер.
дi кешендi түрде
енгiзу бойынша
консультациялық
қызметтердi
сатып алу.
3        007  Мемлекеттiк  Бiлiктiлiктi        жыл    Қазақстан
қызметшiлер. арттыру бойынша     ішінде Республикасы.
дiң бiлiк.   бекiтілген жоспарға        ның Мемлекет.
тiлiгiн      сәйкес мемлекеттiк         тік сатып алу
арттыру      қызметшiлердiң             жөніндегі
бiлiктiлiгiн арттыру       агенттігі
жөнiнде, соның
iшiнде мемлекеттiк
тілдi үйрету,
көрсетiлетiн қызмет.
тердi сатып алу.
Бiлiктiлiктi артты.
ру курстарын өтетiн
мемлекеттік қызмет.
шiлердiң орташа
жылдық саны - 61
адам.
4        009  Мемлекеттiк  Жиhаз сатып алу     жыл    Қазақстан
органдарды   (жұмыс орындардың   ішінде Республикасы.
материал.    30 комплектiсi)            ның Мемлекет.
дық-техни.                              тік сатып алу
калық                                   жөніндегі
жарақтан.                               агенттігі
дыру
___________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: осы бюджеттiк бағдарламаны қабылдау Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгiне жүктелген функцияларын сапалы және уақтылы орындауға мүмкiндiк бередi; кәсiби мемлекеттiк қызметтiң талаптарына сәйкес, қазiргi уақыттағы экономикалық жағдайларға сәйкес мемлекеттiк қызметшiлердiң кәсiби бiлiктiлiгiн арттыру.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
381-қосымша
610 - Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгiнiң ақпараттық жүйелерiн құру"
деген 002 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 48963 мың теңге (қырық сегiз миллион тоғыз жүз алпыс үш мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Электрондық құжат және электрондық цифрлық қолтаңба туралы" 2003 жылғы 7 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы , "Ақпараттандыру туралы" 2003 жылғы 8 мамырдағы Қазақстан Республикасының Заңы , "Қазақстан Республикасының ақпараттық қамтамасыз етудiң 2000-2003 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2000 жылғы 14 наурыздағы N 359 Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы , "Мемлекеттiк ақпараттың жұмысын жақсарту, төрешiлдiкке қарсы күрес және құжат айналымын қысқарту жөнiндегi шаралар туралы" 2000 жылғы 31 шiлдедегi N 427 Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы , "Қазақстан Республикасының Ұлттық ақпараттық инфрақұрылымын құрастыру және дамытудың мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 16 наурыздағы N 573 Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы , "Қазақстан Республикасы мемлекеттік басқару жүйесiн одан әрі жетiлдіру шаралары туралы" 2002 жылғы 28 тамыздағы N 931 Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы , "Қазақстан Республикасында мемлекеттiк сатып алу жүйесiн дамытудың 2001-2004 жылдарға арналған бағдарламасын бекiту туралы" 2001 жылғы 10 желтоқсандағы N 1605 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: повышение уровня транспарентности всех этапов процесса государственных закупок, открытости и доступности для всех потенциальных поставщиков системы государственных закупок, проведение комплексной информатизации, направленной на достижение современного уровня информатизации процесса государственных закупок, а также обеспечение своевременной модернизации и оснащение центрального аппарата Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам средствами вычислительного, коммуникационного, сетевого оборудования и организационной техники, системного программного обеспечения, интегрирование информационных систем и обеспечение защиты информации, внедрение современных информационных технологий в сфере государственных закупок для осуществления государственных закупок в online-режиме, развитие электронного ведения бизнеса, электронной торговли.
5. Задачи бюджетной программы: развитие автоматизированной системы мониторинга и учета государственных закупок, реализация механизма электронных торгов в сфере государственных закупок среди администраторов республиканских и местных бюджетных программ, и последующая их интеграция, закупка лицензионного системного и прикладного программного обеспечения и программных средств защиты информации и их технической поддержки, а также закупка вычислительного, сетевого оборудования, организационной техники и аппаратных средств защиты информации Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   002        Создание   Развитие и разработка     В те-  Агент-
информа-   информационных систем     чение  ство
ционных    Агентства Республики      года   Респуб-
систем     Казахстан по государст-          лики
Агентства  венным закупкам;                 Казах-
Республики Разработка нормативных           стан по
Казахстан  правовых актов в сфере           государ-
по госу-   электронных закупок;             ственным
дарствен-  Внедрение системы элект-         закупкам
ным закуп- ронных закупок;
кам        Приобретение программ-
ного продукта СУБД Oracle
Enterprise Edition с
лицензией - 50 единиц,
а также технической под-
держки для 100 лицензий
Oracle;
Приобретение средств
вычислительной техники:
3 концентратора (свитч),
20 единиц компьютерной
техники;
Обучение сотрудников
государственных учрежде-
ний, финансируемых из
республиканского бюджета
работе с системой элек-
тронных государственных
закупок - 50 человек.
-------------------------------------------------------------------

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiк сатып алу процесiнiң барлық кезеңдерi айқындылығының деңгейiн, мемлекеттiк сатып алу жүйесiнiң барлық ықтимал өнiм берушiлерге ашықтығы мен қол жеткiзу мүмкiндiгiн арттыру, мемлекеттiк сатып алу процесiн ақпараттандыруды қазiргi замандағы деңгейге жеткiзуге бағытталған кешендi ақпараттандыруды жүргiзу, сондай-ақ қазiргi заманғы модернизациялауды қамтамасыз ету, Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгiн есептеу, коммуникациялық, желiлiк жабдықтар мен ұйымдастыру техникасы, жүйелiк бағдарламалық қамтамасыз ету құралдарымен жабдықтау, ақпараттық жүйелердiң интеграциялануын және ақпаратты қорғауды қамтамасыз ету, мемлекеттiк сатып алу саласында мемлекеттiк сатып алуды online-режимiнде жүзеге асыру үшiн қазiргi заманғы ақпараттық технологияларды енгiзу, бизнестi электронды жүргiзудi, электрондық сауданы дамыту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Мемлекеттік сатып алудың мониторингi мен есебiнiң автоматтандырылған жүйесiн дамыту, мемлекеттiк сатып алу саласындағы республикалық және жергiлiктi бюджеттiк әкiмшiлерi арасында электрондық сауда тетiктерiн іске асыру және оларды кейiннен интеграциялау, лицензияланған жүйелік және қолданбалы бағдарламалық қамтамасыз ету мен ақпаратты қорғау және оларды техникалық қолдаудың бағдарламалық құралдарын сатып алу, сондай-ақ есептеу, желiлiк жабдықтарды, ұйымдастыру техникасы мен Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгiнiң ақпаратын қорғаудың аппараттық құралдарын сатып алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   002       Қазақстан    Қазақстан Республи. жыл    Қазақстан
Республи.    касы Мемлекеттiк    ішінде Республикасы.
касының      сатып алу жөнiндегі        ның Мемлекет.
Мемлекет.    агенттiгiнiң ақпа.         тік сатып алу
тiк сатып    раттық жүйесiн             жөніндегі
алу жөнінде. әзiрлеу және               агенттігі
гі агентті.  дамыту;
гiнiң ақпа.  Электрондық
раттық       сауда саласында
жүйелерiн    нормативтiк құқық.
құру         тық актiлердi
әзiрлеу;
Электрондық сауда
жүйесiн енгiзу;
Лицензиясы бар
СУБД Oracle
Enterprise Edition
бағдарламалық
өнiмiн - 50 бiрлiк,
сондай-ақ 100
Оrасlе лицензиясы
үшiн техникалық
қолдауды сатып алу;
Есептеу техникасы
құралдарын сатып
алу: 3 концентратор
(свитч), 20 бiрлiк
компьютерлiк
техника;
Республикалық
бюджеттен қаржыла.
натын мемлекеттiк
мекемелердiң қызмет.
керлерiн электрон.
дық мемлекеттiк
сатып алу жүйесiмен
жұмыс iстеуге оқыту
- 50 адам.
____________________________________________________________________

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: позволит обеспечить современный уровень информатизации мониторинга государственных закупок на базе новых технологических решений и инструментальных средств, повысит уровень транспарентности всех этапов процесса государственных закупок, открытости и доступности для всех потенциальных поставщиков системы государственных закупок, приведет к значительному сокращению бумажного документооборота, а также обеспечит экономию денежных средств в размере 10-15% от объема закупаемых в системе государственных закупок товаров, работ и услуг.

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Жаңа технологиялық шешiмдер және құрал-сайман жабдықтар негізiнде мемлекеттiк сатып алу мониторингін ақпараттандыруын қазiргi заман деңгейiне қамтамасыз ету. Осы бюджеттiк бағдарламаны қабылдау мемлекеттiк сатып алу процестiң барлық кезеңдерiнiң айқындылығын, барлық ықтимал берушiлер үшiн мемлекеттiк сатып алу жүйенiң ашықтығын және қол жетiмдiлiгi деңгейiн көтеруге, құжаттамалық айналымын қысқартуға, сондай-ақ мемлекеттiк органдар мен мекемелердiң мұқтаждары үшiн сатып алынатын тауарлар, жұмыстар мен көрсетiлетiн қызметтердiң 5-10% мөлшерiнде бюджеттiк ақша қаражатын үнемдеудi қамтамасыз етуге мүмкiндiк бередi.