Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2008 год (Управление делами Президента Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года N 1224 (выписка)
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2008 год:
Управления делами Президента Республики Казахстан согласно приложениям 412 , 413 , 414 , 415 , 416 , 417 , 418 , 419 , 420 , 421 , 422 , 423 .
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ 412
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
694 - Управление делами Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
001 "Обеспечение деятельности Главы государства,
Премьер-Министра и других должностных лиц
государственных органов"
на 2008 год
1. Стоимость: 9170734 тысячи тенге (девять миллиардов сто семьдесят миллионов семьсот тридцать четыре тысячи тенге).
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 12.11.2008 N 581д .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 декабря 1995 года "О государственных наградах Республики Казахстан"; Закон Республики Казахстан от 8 мая 2003 года "Об информатизации"; Закон Республики Казахстан от 7 января 2003 года "Об электронном документе и электронной цифровой подписи"; Закон Республики Казахстан от 21 июля 2007 года "О государственных закупках"; Закон Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан"; распоряжение Президента Республики Казахстан от 8 ноября 1999 года N 90 "Об утверждении Инструкции о порядке представления к награждению государственными наградами Республики Казахстан и их вручения, Образцов документов к государственным наградам Республики Казахстан и Описания знаков государственных наград Республики Казахстан".

2008 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1224 Қаулысы (үзінді)
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджет кодексiне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Мыналардың:
412 , 413 , 414 , 415 , 416 , 417 , 418 , 419 , 420 , 421 , 422 423-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасының Президенті Іс басқармасының 2008 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламаларының паспорттары бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
412-ҚОСЫМША
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2008 жылға арналған
"Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдiң және мемлекеттiк органдардың басқа да лауазымды адамдарының қызметiн қамтамасыз ету"
деген 001 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны : 9170734 мың теңге (тоғыз миллиард бір жүз жетпіс миллион жеті жүз отыз төрт мың теңге).
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.11.12. N 581д Қаулысымен.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк наградалары туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 12 желтоқсандағы Заңының 2-бабы ; "Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 мамырдағы Заңы ; "Электрондық құжат және электрондық цифрлық қолтаңба туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 7 қаңтардағы Заңы; "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 21 шілдедегі Заңы ; "Мемлекеттiк әкiмшiлік қызмет туралы" Қазақстан Республикасы 1999 жылғы 23 маусымдағы Заңы; "Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378 жарлығы ; "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк наградаларымен марапаттауға ұсыну тәртiбi оларды табыстау, Қазақстан Республикасы мемлекеттiк наградалары құжаттарының Үлгiлерi және Қазақстан Республикасының мемлекеттiк наградалары Белгiлерiнің бейнесi туралы "Нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 8 қарашадағы N 90 Өкiмi .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: организация обеспечения деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государства, обновление теоретических и практических умений и навыков по образовательным программам в сфере профессиональной деятельности в соответствии с предъявляемыми квалификационными требованиями для эффективности выполнения своих должностных обязанностей, организация системы обучения языкам.

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : Мемлекет Басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттің өзге де лауазымды тұлғаларының қызметін қамтамасыз ету, қойылатын бiлiктілiк талаптарына сәйкес лауазымдық мiндеттерiн тиiмдi атқару және кәсiби шеберлiктерiн жетiлдiру мақсатында кәсiптiлiк саласындағы бiлiм беру бағдарламалары бойынша теориялық, тiлдердi оқыту жүйесiн ұйымдастыру.

5. Задачи бюджетной программы: материально-техническое, социально-бытовое обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов, материально-техническое обеспечение деятельности Администрации Президента, Канцелярии Премьер-Министра, обслуживание официальных мероприятий с участием Президента Республики Казахстан, Премьер-Министра, повышение профессиональной квалификации государственных служащих, создание условий для функционирования
государственного языка.

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : Мемлекет Басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттiк органдардың өзге де лауазымды тұлғаларының қызметiн материалдық-техникалық, әлеуметтiк-тұрмыстық қамтамасыз ету, Қазақстан Республикасы Президентi әкiмшiлiгi, Премьер-Министрi кеңесiнің қызметiн материалдық-техникалық қамтамасыз ету, Қазақстан Республикасы Президентi Премьер-Министрi қатысуымен өткiзiлетiн ресми iс-шараларға қызмет көрсету, мемлекеттiк қызметшілердің кәсiби дәрежесiн жоғарлату, мемлекеттiк тілдің жұмыс iстеуiне жағдай жасау.

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/п
Код
про-
грам-
мы
Код
под-
про-
грам-
мы
Наименование программы (подпрограммы)
Мероприятия по реализации программы (подпрограмм)
Сроки реализации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
001
Обеспечение
деятельности
Главы
государства,
Премьер-
Министра и
других
должностных лиц
государственных
органов
2
001
Аппарат
центрального
органа
1. Организация
литерных рейсов
Президента,
Премьер-Министра
и Госсекретаря
Республики
Казахстан, в
соответствии
с графиком работы
5 воздушными
судами.
Обеспечение
литерных рейсов
необходимой
связью.
2. Комплексное
обслуживание
государственных
резиденций и
правительственных
зданий.
3. Страхование
административных
зданий РГКП
"Дирекция
административных
зданий"
Администрации
Президента и
Правительства
Республики
Казахстан и
объектов РГП
"Дирекция
государственных
резиденций".
4. Организация
проживания
официальных
приглашенных
лиц;
транспортное
обеспечение;
обслуживание
официальных
мероприятий:
организация и
проведение
торжественных и
официальных
обедов; встреч
и других
мероприятий;
приобретение и
формирование
сувениров,
памятных
подарков от
имени Главы
государства и
Главы
Правительства.
5. Функционирова-
ние базы
конноспортивного
манежа
акционерного
общества
"Астана Өнiм".
6. Изготовление
государственных
наград, нагрудных
знаков, дипломов
и документов для
награждения
граждан в знак
признания их
заслуг перед
Республикой
Казахстан в
соответствии
с заявкой
Администрации
Президента
Республики
Казахстан;
поддержание
накопительного
фонда наград
(резерв).
7. Содержание
автомашин и
гаража
охраняемых лиц.
В течение
года
Управление
делами
Президента
Республики
Казахстан
3
007
Повышение
квалификации
государственных
служащих
Приобретение
услуг по
повышению
квалификации
государственных
служащих по
следующим 5
направлениям:
1) управление
проектами;
2) бюджетирова-
ние, планирование
и контроль
исполнения;
3) изучение
международных
стандартов
финансовой
отчетности;
4) комплексная
защита
информации;
5) ключевые
навыки
управления.
Обучение
государственному
и английскому
языкам.
В течение
года
Управление
делами
Президента
Республики
Казахстан
4
017
Обеспечение
функциониро-
вания
информационных
систем и
информационно-
техническое
обеспечение
государственных
органов
Приобретение:
1) вычислитель-
ного и
периферийного
оборудования;
2) лицензионного
программного
обеспечения;
3) услуг по
эксплуатации и
сопровождению
информационных
систем.
В течение
года
Управление
делами
Президента
Республики
Казахстан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Прямой результат: бесперебойное обеспечение должностных лиц государства; выполнение литерных рейсов в количестве 967 часов; комплексное обслуживание государственных резиденций общей площадью 63 890,7 кв.м и прилегающих территорий 210,6 га., правительственных зданий 124 000,0 кв.м и прилегающих территорий 35,8 га; страхование 6 административных зданий и 3 объектов государственных резиденций; оснащение государственных служащих современными компьютерами на 70 % от общей потребности; повышение профессионального уровня - 9 человек; обучение государственному языку - 93 человека; обучение английскому языку не менее 30 человек; обслуживание автомашин в количестве 26 транспортных единиц и гаража охраняемых лиц с общей площадью - 1000,8 кв.м.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары :
N р/с
Бағ-
дар-
лама
коды
Кіші
бағ-дар-
лама
коды
Бағдар-
ламаның
(кіші
бағдар-
ламаның)
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындау-
шылар
1
2
3
4
5
6
7
1
001
Мемлекет
басшы-
сының,
Премьер-
Министр-
дiң және
мемле-
кеттiк
орган-
дардың
басқа да
лауазым-
ды
адамда-
рының
қызметiн
қамта-
масыз
eту
2
001
Орталық
органның
аппараты
1. Қазақстан
Республикасы
Президентiнің,
Премьер-Министрiнің
және Мемлекеттік
хатшысының жұмыс
кестесiне сәйкес 5
әуе кемесiмен литерлiк
рейстер ұйымдастыру.
Литерлiк рейстердің
қажеттi байланысын
қамтамасыз ету.
2. Мемлекеттік
резиденцияларға және
Үкiмет ғимараттарына
кешенді қызмет
көрсету.
3. "Қазақстан
Республикасы
Президентi әкімшілiгi
мен Yкiметінің
әкiмшілiк ғимараттар
дирекциясы" РМҚК-ның
әкiмшілiк ғимараты
және "Мемлекеттік
резиденциялар
дирекциясы" PMК-ның
объектілерiн
сақтандыру.
4. Ресми шақырылған
тұлғалардың тұруын
ұйымдастыру; көлік
қызметiн көрсету;
ресми iс-шараларға
қызмет көрсету;
салтанатты және ресми
түскi ас, кездесулер
және басқа да
iс-шаралар ұйымдастыру
және өткiзу; Мемлекет
Басшысы және Үкiмет
басшысы атынан
кәдесыйлар, естелік
сыйлықтар сатып алу
және құрастыру.
5. "Астана Өнім"
акционерлiк қоғамның
атты-спорт манежі
базасының қызмет етуi.
6. Мемлекеттiк
наградалар, төс
белгісiн, дипломдар
және олардың құжатын
Қазақстан Республикасы
Президентi
Әкiмшілiгiнің
өтiнiмiне сәйкес
Қазақстан
Республикасына
сіңiрген еңбегін
бағалау белгiсі
ретiнде марапаттау
үшін дайындау,
наградалар жинақтау
қорын (резервiн)
қолдау.
7. Күзетiлетiн
тұлғалардың
автокөлігін және
гаражын ұстау.
Жыл
бойы
Қазақстан
Респуб-
ликасы
Президен-
тінің Іс
басқарма-
сы
3
007
Мемле-
кеттiк
қызмет-
шiлердiң
білік-
тілігін
арттыру
Мемлекеттiк
қызметшілердің
бiлiктiлiгiн арттыру
бойынша келесі 5
бағыт бойынша қызмет
сатып алу:
1) жобаларды басқару;
2) бюджеттеу, жобалау
және орындалуды
қадағалау;
3) қаржылық есеп
берудің халықаралық
стандартын оқу;
4) ақпаратты жүйелi
қорғау;
5) басқарудың негізгі
әдiстерi.
Мемлекеттік және
ағылшын тiлдерiн
оқыту.
Жыл
бойы
Қазақстан
Респуб-
ликасы
Президен-
тінің Іс
басқарма-
сы
4
017
Ақпарат-
тық
жүйелер-
дiң
жұмыс
iстеуiн
қамтама-
сыз ету
және
мемле-
кеттiк
орган-
дарды
ақпарат-
тық-тех-
никалық
қамтама-
сыз ету.
1) есептеу және
перифериялық
жабдықтар.
2) лицензиялық
бағдарламаны
қамтамасыз ету.
3) ақпараттық
жүйелердi пайдалану
мен сүйемелдеу бойынша
қызметтердi сатып алу.
Жыл
бойы
Қазақстан
Республи-
касы
Президен-
тінің Іс
басқарма-
сы
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Тікелей нәтиже: мемлекеттің лауазымды тұлғаларының қызметін тоқтаусыз қамтамасыз ету, 967 сағат көлемінде литерлік рейстерді орындау, жалпы алаңы 63 890,7 шаршы метр және маңайындағы 210,6 га аумақтағы мемлекеттік резиденцияларға, 124 000,0 шаршы метр және маңайындағы 35,8 га аумақтағы үкіметтік ғимараттарға кешенді қызмет көрсету, 6 әкімшілік ғимаратты, 3 мемлекеттік резиденциялар объектісін сақтандыру; мемлекеттік қызметшілердің 70% қазіргі заманғы компьютерлермен қамтамасыз ету; 9 адамның кәсіби деңгейін арттыру, 93 адамға мемлекеттік тілді оқыту; 30 көп емес адамға ағылшын тілін оқыту; саны 26 бірлік автомашинаға және күзетілетін тұлғалардың жалпы аумағы 1000,8 шаршы метр гаражына қызмет көрсету.

Конечный результат: качественная и своевременная организация обеспечения деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государства. Обеспечение потребности в повышении профессионального уровня государственных служащих на 100 %, в обучении государственному языку государственных служащих на 100 % и в обучении английскому языку государственных служащих на 100 %.
Финансово-экономический результат: стоимость авиатранспортных услуг по каждому литерному рейсу, установленная исходя из планового налета часов и средних тарифов 495 006,0 тенге/час; затраты на обслуживание единицы площади государственных резиденций, правительственных зданий и прилегающих территорий 22 112,0 тенге на кв.м.; проведение официальных мероприятий в соответствии с нормами представительских затрат; затраты в среднем на содержание 1 головы высокоценной спортивной лошади составит - 933 750,0 тенге, за 1 единицу транспорта в гараже охраняемых лиц - 1 650 654,0 тенге. Средние затраты на повышение квалификации одного государственного служащего 37 778,0 тенге. Средние затраты на обучение государственному языку одного государственного служащего 12 398,0 тенге.
Средние затраты на обучение английскому языку одного государственного служащего 22 100,0 тенге.
Своевременность: выполнение мероприятий в соответствии с планом мероприятий и заключаемыми договорами.
Качество: высокий уровень удовлетворения потребностей получателей государственных услуг, повышение профессионального уровня государственных служащих согласно требованиям профессиональной государственной службы, в соответствии с современными экономическими условиями.
ПРИЛОЖЕНИЕ 413
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
694 - Управление делами Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
003 "Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения
на республиканском уровне"
на 2008 год
1. Стоимость: 90877 тысяч тенге (девяносто миллионов восемьсот семьдесят семь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 5 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2002 года "О санитарно-эпидемиологическом благополучии населения"; Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан"; совместный приказ по Управлению Делами Президента Республики Казахстан от 3 сентября 2002 года N уд-08/52 и Министерства
здравоохранения Республики Казахстан от 3 сентября 2002 года N 813 "Об утверждении Правил обеспечения медицинской и санитарно-эпидемиологической безопасности визитов охраняемых лиц"; утвержденный приказом руководителя Администрации Президента Республики Казахстан N 01-58/65 ДСП от 15 мая 2000 года "порядок медицинского обеспечения визитов охраняемых лиц в регионы страны".

Соңғы нәтиже: Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік өзге де лауазымды тұлғаларының қызметін сапалы және уақытында қамтамасыз ету. Мемлекеттік қызметшілердің кәсіби деңгейін арттыру бойынша мұқтажын 100%, мемлекеттік қызметшілерге мемлекеттік тілді оқыту 100 % және ағылшын тілін оқыту 100 % арттыру.
Қаржы-экономикалық нәтиже: әр литерлік рейстің жоспарлы ұшу сағаты мен орташа тарифі 495 006 теңге/сағ., мемлекеттік резиденциялар, үкіметтік ғимараттар мен маңайында орналасқан аумақтың 1 шаршы метріне қызмет көрсету шығыны 22 112,0 теңге; өкілеттік шығындар нормасына сәйкес ресми іс-шаралар өткізу; 1 бас жоғары бағалы спорт атын ұстау шығыны - 933 750 теңге, күзетілетін тұлғаның автокөлігін гаражда ұстау шығыны 1 650 654 теңге. Бір мемлекеттік қызметшінің біліктілігін арттырудың орташа шығыны - 37 778,0 теңге. Мемлекеттік қызметшілерге мемлекеттік тілді үйретудің орташа шығыны 12 398,0 теңге. Мемлекеттік қызметшілерге ағылшын тілін үйретудің орташа шығыны 22 100,0 теңге.
Уақыттылығы: бекітілген іс-шаралар жоспарына және келісім-шарттарға сәйкес іс-шараларды орындау.
Сапасы: мемлекеттік қызмет көрсетілетін тұлғалардың мұқтажын жоғары деңгейде қамтамасыз ету, мемлекеттік қызметшілердің кәсіби мемлекеттік қызмет талаптарына және қазіргі заманғы экономикалық жағдайға сәйкес кәсіби деңгейлерін арттыру.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
413-ҚОСЫМША
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшісi
2008 жылға арналған
"Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы"
деген 003 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны : 90877 мың теңге (тоқсан миллион сегіз жүз жетпіс жеті мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : "Тұрғындардың санитарлық-эпидемиологиялық игілігі туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 4 желтоқсандағы Заңының 5-бабы ; "Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 21 сәуірдегі N 378 Жарлығы ; "Күзетілетін тұлғалардың сапарларының медициналық және санитарлық-эпидемиологиялық қауіпсіздігін қамтамасыз ету ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасының 2002 жылғы 3 қыркүйектегі N УД-08/52 және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің 2002 жылғы 3 қыркүйектегі N 813 бірлескен бұйрығы; "Күзетілетін тұлғалардың еліміздің аймақтарындағы сапарын медициналық қамтамасыз ету" туралы Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігі Басшысының 2000 жылғы 15 мамырдағы N 01-58/65 ҚБП бұйрығымен бекіткен тәртібі.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение медицинской безопасности и санитарно-эпидемиологического благополучия государственных служащих, прикрепленных к Медицинскому центру Управления делами Президента Республики Казахстан, объектов Управления делами Президента Республики, членов официальных делегаций и охраняемых лиц страны.

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : Қазақстан Республикасы Президентi Іс басқармасы Медициналық орталығына тiркелген мемлекеттiк қызметшiлердің, Қазақстан Республикасы Президенті Iс басқармасының объектілерiнің, ресми делегациялардың және күзетiлетiн тұлғалардың медициналық қауiпсiздiгін және санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығын қамтамасыз ету.

5. Задачи бюджетной программы: предупреждение и пресечение нарушений санитарно-эпидемиологического законодательства, а также выявление и ликвидация неблагоприятных факторов окружающей среды на объектах Управления делами Президента Республики Казахстан. Обеспечение санитарно-эпидемиологической безопасности охраняемых лиц и членов официальных делегаций, санитарно-эпидемиологического благополучия государственных служащих, прикрепленных к Медицинскому центру Управления делами Президента Республики Казахстан.

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : санитарлық заңнаманы бұзушылықтың алдын алу және оған жол бермеу, сонымен қатар қоршаған ортаның қолайсыз факторларын айқындау және жою. Күзетiлетiн тұлғалар мен ресми делегациялар мүшелерiнің санитарлық-эпидемиологиялық қауiпсiздігін, Қазақстан Республикасы Президентi Іс басқармасы Медициналық орталығына бекiтiлген мемлекеттiк қызметшілердің санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығын қамтамасыз ету.

6. План мероприятии по реализации бюджетной программы:
N
п/
п
Код
про-
грам-
мы
Код
под-
про-
грам-
мы
Наименование программы (подпрограммы)
Мероприятия по реализации программы (подпрограмм)
Сроки реализации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
003
Санитарно-
эпидемиологи-
ческое
благополучие
населения на
республиканском
уровне
Проведение
санитарно-
эпидемиологичес-
кой экспертизы
объектов внешней
среды с
выполнением
санитарно-
химических, ток-
сикологических,
радиологических,
инструментальных,
бактериологичес-
ких, паразито-
логических,
вирусологических
исследований
Центром
санитарно-
эпидемиологичес-
кой экспертизы
в соответствии с
лимитом штатной
численности 31
единиц.
Приобретение
лабораторного
оборудования.
Капитальный
ремонт помещений.
В течение
года
Центр
санитарно-
эпидемиологи-
ческой
экспертизы
Медицинского
Центра
Управления
Делами
Президента
Республики
Казахстан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Прямой результат: количество проводимых исследований 40 567 проб и образцов, доставляемых из подконтрольных объектов, количество лабораторно инструментальных исследований 76580, количество противоэпидемических мероприятий, направленных на своевременное выявление и устранение заболеваний 105. Приобретение лабораторного оборудования в количестве не менее 6 единиц, в том числе: интегрированный вакуумный центрифужный концентратор - 1 единица, электронный цифровой счетчик колоний - 1 единица, холодильник промышленный - 1 единица, электрическая печь - 1 единица, рефлектометр Rqflex plus - 1 единица, система контроля бактериального загрязнения объектов окружающей среды - 1 единица. Приобретение автомобиля - 1 единица, лабораторной мебели не менее 8 комплектов.
Конечный результат: предотвращение вспышек инфекционных и профессиональных заболеваний. Стабильная санитарно-эпидемиологическая обстановка на объектах Управления делами Президента Республики Казахстан. Степень обеспечения оснащенности лабораторным оборудованием 72 процента от общей потребности; степень обеспечения стандартными образцами и типовыми растворами 95 процентов от общей потребности.
Финансово-экономический результат: применение современного оборудования для проведения сложных исследований с одновременным сокращением времени получения результатов; стоимость расходов на 1 санитарно-эпидемиологическое мероприятие 185 735,0 тенге.
Своевременность: своевременное обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия государственных служащих, прикрепленных к Медицинскому центру Управления делами Президента Республики Казахстан.
Качество: повышение своевременности и качества диагностики инфекционных заболеваний, качественная оценка состояния медицинской и санитарно-эпидемиологической безопасности охраняемых лиц и членов официальных делегаций.
ПРИЛОЖЕНИЕ 414
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
694 - Управление делами Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
004 "Оказание медицинской помощи отдельным категориям граждан"
на 2008 год

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары :
N р/с
Бағ-
дар-
лама
коды
Кіші
бағ-
дар-
лама
коды
Бағдар-
ламаның
(кіші
бағдар-
ламаның)
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындау-
шылар
1
2
3
4
5
6
7
1
003
Респуб-
ликалық
деңгейде
халықтың
санитар-
лық-эпи-
демиоло-
гиялық
салауат-
тылығы
Санитарлық-эпидемио-
логиялық сараптама
орталығының штат саны
31 бiрлік болып
бекiтілген лимитi
шегінде сыртқы орта
объектiлерiн
санитарлық-эпидемио-
логиялық сараптаманы
санитарлық-химиялық,
токсикологиялық,
инструменталдық,
бактериологиялық,
паразиттік, вирустық
зерттеу жүргізу.
Лабораториялық жабдық
сатып алу.
Бөлімдерді күрделі
жөндеу.
Жыл
бойы
Қазақстан
Республи-
касы
Президен-
тінің Іс
басқарма-
сы
Медицина-
лық
орталы-
ғының
Санитар-
лық-эпи-
демиоло-
гиялық
сараптама
орталығы
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Тікелей нәтиже: бақылауға алынған объектілерден жеткізілген саны 40 567 сынама мен үлгілерге жүргізілетін зерттеулер; лабораториялық-инструменталдық зерттеулер саны - 76580; ауруларды уақытында анықтау және жоюға бағытталған эпидемияға қарсы шаралар саны - 105. Саны 6 бүлік лабораториялық жабдық сатып алу, оның ішінде: Біріктірілген вакуумдық центрифуждық концентратор - 1 бірлік, колонияның электрондық санды есептегіші - 1 бірлік, өндірістік тоңазытқыш - 1 бірлік, электр пеші - 1 бірлік, рефлектометр Rqflex plus - 1 бірлік, қоршаған орта объектілерінің бактериологиялық ластануын бақылау жүйесі - 1 бірлік. 1 бірлік автомобиль, саны 8 жиынтықтан кем емес лабораториялық жиһаз сатып алу.
Соңғы нәтиже: инфекциялық және кәсіби аурулардың пайда болуын болдырмау. Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының объектілерінде тұрақты санитарлық-эпидемиологиялық жағдай қалыптастыру. Лабораториялық жабдықпен жарақтану деңгейі жалпы мұқтаждың 72 пайыз құрайды; стандарттық үлгілер мен типтік ерітінділер жалпы мүқтаждың 95 пайыз құрайды.
Қаржылық-экономикалық нәтиже: күрделі зерттеулер жүргізу үшін қазіргі заманғы жабдықтарды қолдану және нәтиже алудың уақытын қысқарту; 1 санитарлық-эпидемиологиялық іс-шараға жұмсалатын шығынның құны 185 735 теңге.
Уақыттылығы: Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасы Медициналық орталығына тіркелген мемлекеттік қызметшілердің уақытында санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығын қамтамасыз ету.
Сапасы: Инфекциялық аурулар диагностикасының уақыттылығын және сапасын арттыру, күзетілетін тұлғалардың және ресми делегациялар мүшелерінің медициналық және санитарлық-эпидемиологиялық қауіпсіздігін сапалы бағалау.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
414-ҚОСЫМША
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2008 жылға арналған
"Азаматтардың жекелеген санаттарына медициналық көмек көрсету"
деген 004 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 2123395 тысяч тенге (два миллиарда сто двадцать три миллиона триста девяносто пять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 4 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "Об охране здоровья граждан"; статьи 5 , 16_ , 17_ , 18_ , 19_ и 26_ Закона Республики Казахстан от 4 июня 2003 года "О системе здравоохранения"; Указ Президента Республики Казахстан от 18 мая 1998 года N 3956 "О первоочередных мерах по улучшению состояния здоровья граждан Республики Казахстан"; приказ Управления делами Президента Республики Казахстан от 16 апреля 2005 года N УД-05/45 "О правилах прикрепления к Медицинскому центру Управления делами Президента Республики Казахстан".

1. Құны : 2123395 мың теңге (екі миллиард бір жүз жиырма үш миллион үш жүз тоқсан бес мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : "Азаматтардың денсаулығын қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шiлдедегi Заңының 4-бабы ; "Денсаулық сақтау жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 маусымдағы Заңының 5,   16, 17, 18, 19 және 26-баптары ; "Қазақстан Республикасы азаматтары денсаулығының жағдайын жақсарту бойынша қолданылатын бiрiншi кезектегi iс-шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 1998 жылғы 18 мамырдағы N 3956 Жарлығы ; "Қазақстан Республикасы Президентi Іс басқармасының Медициналық орталығына тiркеу ережелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының 2005 жылғы 16 сәуiрдегi N УД-05/45 бұйрығы.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: сохранение и укрепление здоровья обслуживаемых категорий граждан, прикрепленных к Медицинскому центру Управления делами Президента Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: оказание квалифицированной и специализированной медицинской помощи, лечение за рубежом, восстановительное лечение и медицинская реабилитация государственных служащих.

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының Медициналық орталығының тiркелген және қызмет көрсетiлетiн азаматтар санаттарының денсаулығын сақтау және нығайту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : мемлекеттік қызметкерлерге мамандандырылған және арнайы медициналық көмек көрсету, шетелде емделу, қалпына келтіру және сауықтыру.

6. План мероприятии по реализации бюджетной программы:
N
п/п
Код
про-
грам-
мы
Код
под-
про-
грам-
мы
Наименование программы (подпрограммы)
Мероприятия по реализации программы (подпрограмм)
Сроки реализации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
004
Оказание
медицинской
помощи
отдельным
категориям
граждан
Оказание квали-
фицированной и
специализирован-
ной медицинской
помощи
(терапевтической,
кардиологической,
нефрологической,
гастроэнтерологи-
ческой,
эндокринологи-
ческой,
хирургической,
урологической,
гинекологической)
прикрепленному
контингенту в
стационарных,
амбулаторно-
поликлинических
отделениях и
отделениях скорой
помощи в
медицинских
организациях
Медицинского
центра
Управления
делами
Президента,
в том числе в
Больнице
Медицинского
центра Управления
делами Президента
Республики
Казахстан
(город Астана),
Центральной
клинической
больнице
(город Алматы),
Научно-
Национальном
медицинском
Центре
Министерства
здравоохранения
Республики
Казахстан.
Медицинское
сопровождение
официальных
мероприятий.
Проведение
комплексного
медицинского
осмотра
государственных
служащих.
Оплата лечения
в зарубежных
клиниках и
транспортные
расходы
направляемых
пациентов, в
том  числе проезд
сопровождающих
лиц.
Восстановительное
лечение и
медицинская
реабилитация
государственных
служащих в
санаторно-
курортных
организациях
Республики
Казахстан и
Медицинского
центра Управления
делами Президента
Республики
Казахстан.
Приобретение
медицинского
оборудования
(лабораторного,
диагностического,
лечебного).
Проведение
текущего ремонта
зданий и
помещений
республиканского
государственного
казенного
предприятия
"Центральная
клиническая
больница" в
город Алматы.
В течение
года
Медицинский
центр
Управления
делами
Президента
Республики
Казахстан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Прямой результат: Лечение в стационарах больниц в среднем 6 804 пациента прикрепленного контингента, среднегодовое количество посещений в амбулаторно-поликлинических отделениях 272 500; среднегодовое количество вызовов скорой помощи 5 300; оплата лечения в зарубежных клиниках и транспортные расходы не менее 24 пациентов, в том числе проезд сопровождающих лиц. Восстановительное лечение и медицинская реабилитация государственных служащих в количестве не менее 552 пациентов. Приобретение медицинского оборудования в количестве не менее 5 единиц. Проведение текущего ремонта зданий и помещений республиканского государственного казенного предприятия "Центральная клиническая больница" в городе Алматы.
Конечный результат: снижение заболеваемости обслуживаемых категорий граждан, прикрепленных к Медицинскому центру Управления делами Президента Республики Казахстан. Степень оснащенности медицинских учреждений современным многофункциональным лечебно-диагностическим оборудованием на 80 процентов от общей потребности.
Финансово-экономический результат: средняя длительность пребывания больного на койке в пределах 9 дней; работа койки 315 дней; средняя стоимость единицы медицинского оборудования - 91801,2 тыс. тенге; 0,2 процента государственных служащих, получивших высокоспециализированную медицинскую помощь за рубежом; 32 процента пациентов, состоящих на диспансерном учете и прошедших восстановительное лечение и медицинскую реабилитацию; уровень госпитализации - не более 50 процентов.
Своевременность: своевременное оказание медицинской помощи государственным служащим; поставка оборудования в соответствии с графиком поставки оборудования и планом проведения текущего ремонта.
Качество: повышение уровня оказания медицинской помощи; отсутствие жалоб по поводу оказания медицинских услуг.
ПРИЛОЖЕНИЕ 415
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
694 - Управление делами Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
005 "Техническое и информационное обеспечение
медицинских организаций"
на 2008 год

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары :
N р/с
Бағ-
дар-
лама
коды
Кіші
бағ-
дар-
лама
коды
Бағдар-
ламаның
(кіші
бағдар-
ламаның)
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындау-
шылар
1
2
3
4
5
6
7
1
004
Азамат-
тардың
жекеле-
ген
санат-
тарына
медици-
налық
көмек
көрсету
Тiркелген құрамға
Қазақстан Республикасы
Президентi Iс
басқармасы медициналық
ұйымдарындағы
стационарларда,
амбулаториялық-емхана
бөлiмдерде және жедел
жәрдем бөлімшелерiнде
бiлiктi және
мамандандырылған
медициналық
(терапевтік,
кардиологиялық,
нефрологиялық,
гастроэнтерологиялық,
эндокринологиялық,
хирургиялық,
урологиялық,
гинекологиялық) көмек
көрсету, соның ішiнде
Қазақстан Республикасы
Президентi ic
басқармасы Медициналық
орталығының
Ауруханасында (Астана
қаласы), Орталық
клиникалық ауруханада
(Алматы қаласы),
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау
министрлiгiнің Ұлттық
медициналық
орталығында. Ресми
делегацияларды
медициналық сүйемелдеу
және сауықтыру.
Мемлекеттік
қызметшілерге кешенді
медициналық бақылау
жүргізу. Шетелдiк
клиникаларға
жіберiлген ауруларды
емдеу және көлiк
шығындарын өтеу үшiн,
сондай-ақ бiрге ерiп
баратын тұлғалар үшiн
көлік шығындарын
төлеу. Мемлекеттік
қызметшілерді
Қазақстан
Республикасындағы және
Қазақстан Республикасы
Президентінің Іс
басқармасының
Медицинасындағы
санаторлық-қурорттық
ұйымдарда қалпына
келтіру және
сауықтыру. Медициналық
(лабораториялық,
диагностикалық, емдеу)
жабдықтар сатып алу.
Алматы қаласындағы
"Орталық клиникалық
аурухана"
республикалық
мемлекеттік қазыналық
кәсіпорнының
ғимараттары мен
үй-жайларына ағымдағы
жөндеу жұмыстарын
жүргізу.
Жыл
бойы
Қазақстан
Республи-
касы
Президен-
ті Іс
басқарма-
сының
Медицина-
лық
орталығы
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Тікелей нәтиже: Ауруханалардың стационарларында орташа есеппен 6 804 тіркелген құрамды емдеу, амбулаториялық-емхана бөлімшелеріне барудың орта жылдық саны 272 500; жедел жәрдем шақырудың орта жылдық саны 5 300; 24 адамнан кем емес шетелдік клиникаларда емдеу және көлік, соның ішінде бірге еріп баратын тұлғалардың жол ақысын төлеу. 552 кем емес мемлекеттік қызметшінің денсаулығын қалпына келтіру және сауықтыру. Саны 5 бірліктен кем емес медициналық жабдық сатып алу. Алматы қаласындағы "Орталық клиникалық аурухана" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның ғимараты мен үй-жайларына ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізу.
Соңғы нәтиже: Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының Медициналық орталығына тіркелген азаматтарының ауруын азайту. Қазіргі заманғы көп функционалды емдеу-диагностикалық жабдықпен жабдықтаудың қажетті деңгейінен - 80 пайыз.
Қаржы-экономикалық нәтиже: аурудың бір орында жатуының орташа күні 9 күн; бір орынның жұмысы 315 күн; медициналық жабдықтың бір бірлігінің орташа құны - 91 801,2 мың теңге; мемлекеттік қызметкерлердің медициналық көмекті жоғары мамандандырылған шетелдік клиникаларда алу - 0,2 пайыз; диспансерлік есепте тұратын аурулар және медициналық қалпына келтіру және жұмысқа жарамды ету - 32 пайыз, ауруханаға жатқызу деңгейі - 50 пайыздан артық емес.
Уақыттылығы: мемлекеттік қызметкерлерге уақытында медициналық көмек көрсету; бекітілген жабдықты жеткізу кестесіне сәйкес жабдық жеткізу және жоспарға сәйкес ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізу.
Сапасы: медициналық көмек көрсету деңгейін арттыру; медициналық қызмет көрсету бойынша шағымдардың болмауы.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
415-ҚОСЫМША
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2008 жылға арналған
"Медициналық ұйымдарды техникалық және ақпараттық қамтамасыз ету"
деген 005 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 39399 тысяч тенге (тридцать девять миллионов триста девяносто девять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления делами Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: внедрение современных медицинских технологий в области профилактики, диагностики и лечения, способствующие улучшению объема и качества медицинской помощи прикрепленному контингенту.

1. Құны : 39399 мың теңге (отыз тоғыз миллион үш жүз тоқсан тоғыз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : Қазақстан Республикасы Президентi Іс басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378 Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : медициналық көмек көрсету көлемi мен сапасын жақсартуға мүмкіндiк беретiн аурулардың алдын алу, диагностика жасау және емдеу саласына қазiргi заманғы медициналық технологияларды енгiзу.

5. Задачи бюджетной программы: информационное обеспечение новейшими и перспективными инновационными технологиями в области медицины; ведение научно-исследовательской, информационно-издательской деятельности; мониторинг по внедрению инновационных медицинских технологий и эффективного использования медицинского
оборудования в системе подведомственных учреждений и организаций Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан.

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : Медицина саласындағы жаңа және перспективалы инновациялық технологияларды ақпараттық қамтамасыз ету; ғылыми-зерттеу, ақпараттық-баспа, қызметін жүргізу; Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының Медициналық орталығына ведомстволық қарасты мекемелер мен кәсіпорындардың жүйесіне қазіргі заманғы медициналық технологияларды енгізу бойынша мониторинг жүргізу және медициналық жабдықтарды тиімді пайдалану.

6. План мероприятии по реализации бюджетной программы:
N
п/
п
Код
про-
грам-
мы
Код
под-
про-
грам-
мы
Наименование программы (подпрограммы)
Мероприятия по реализации программы (подпрограмм)
Сроки реализации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
005
Техническое и
информационное
обеспечение
медицинских
организаций
Информационное
обеспечение
медицинских
учреждений
Медицинского
центра новейшими
и перспективными
инновационными
технологиями в
области медицины;
осуществление
информационно-
издательской,
научно-исследо-
вательской
деятельности,
выпуск
ежеквартального
журнала "Вестник
Медицинского
центра Управления
делами Президента
Республики
Казахстан",
дайджеста
"Новости
медицины",
выпуск сборников
материалов
научно-практичес-
ких конференций
различного
уровня рекламно-
информационных
материалов
(буклеты,
проспекты
журналы, видео и
фотоматериалы,
стендовый
материал);
обучение
соответствующих
специалистов в
т.ч. медицинского
персонала работе
по применению
новейших и
перспективных
технологий в
медицине
(семинары,
консультации,
конференции).
Материально-
техническое
оснащение
Медицинского
центра Управления
делами Президента
Республики
Казахстан.
Приобретение
оборудования для
типографии
(ризограф) - 1
единица,
автотранспорта -
1 единица.
В течение
года
Медицинский
центр
Управления
делами
Президента
Республики
Казахстан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Прямой результат: степень внедрения и мониторинг инновационных медицинских технологий - 100 процентов; выпуск ежеквартального журнала - 4 единицы (800 экземпляров); дайджеста "Новости медицины" - 48 номеров.
Конечный результат: повышение информированности подведомственных организаций Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан о новых технологиях; степень технического сопровождения всех мероприятий, проводимых Медицинским центром Управления делами Президента Республики Казахстан 100 процентов.
Финансово-экономический результат: обеспечение фактических затрат на единицу представленных услуг в пределах планируемого объема затрат представленных услуг или выполненных работ; средняя стоимость единицы оборудования - 980,0 тыс. тенге; автотранспорта - 2500,0 тыс. тенге.
Своевременность: своевременное 100 процентное выполнение мероприятий в соответствии с графиком проведения мероприятий.
Качество: уровень удовлетворения потребностей получателей государственных услуг 100 процентов.
ПРИЛОЖЕНИЕ 416
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
694 - Управление делами Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
006 "Проведение государственной информационной политики"
на 2008 год

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары :
N р/с
Бағ-
дар-
лама
коды
Кіші
бағ-
дар-
лама
коды
Бағдар-
ламаның
(кіші
бағдар-
ламаның)
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындау-
шылар
1
2
3
4
5
6
7
1
005
Медици-
налық
ұйымдар-
ды
техника-
лық және
ақпарат-
тық
қамтама-
сыз ету
Медициналық орталықтың
медициналық
мекемелерін медицина
саласындағы жаңа және
перспективалы
инновациялық
технологиялармен
ақпараттық қамтамасыз
ету; тоқсан сайын
"Қазақстан Республика-
сы Президентi Iс
басқармасы Медициналық
орталығының жаршысы"
журналын, "Новости
медицины" атты
дайджестісiн, түрлі
деңгейдегi ғылыми-
практикалық
конференциялар
материалдарының
жинағын, жарнама-ақпа-
раттық материалдар
(буклеттер,
проспектілеp,
журналдар, бейне және
фото материалдарын);
медицинадағы ең жаңа
және перспективалы
технологияларды
қолдану бойынша тиісті
мамандарды соның
ішінде медицина
персоналын оқыту
(семинарлар,
консультациялар,
конференциялар).
Қазақстан Республика-
сы Президенті Іс
басқармасының
Медициналық орталығын
материалдық-техника-
лық жағынан жабдықтау.
1 бірлік баспаханаға
жабдығын (ризограф),
1 бірлік автокөлік
сатып алу.
Жыл
бойы
Қазақстан
Республи-
касы
Президен-
ті Іс
басқарма-
сының
Медицина-
лық
орталығы
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Тікелей нәтиже: инновациялық медициналық технологияларды енгізу дәрежесі мен оларға бақылау жүргізу 100 пайыз; тоқсан сайын - 4 бірлік (800 дана журнал - "Новости медицины" дайджестінің - 48 нөмірін шығару.
Соңғы нәтиже: Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасы Медициналық орталығының ведомстволық қарасты ұйымдарының жаңа технологиялар туралы мәлімет алуы; Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасы Медициналық орталығының жүргізетін барлық іс-шараларын техникалық сүйемелдеу дәрежесі 100 пайыз.
Қаржы-экономикалық нәтиже: көрсетілетін қызметтің немесе орындалған жұмыстың бір бірлігіне жобаланған шығын көлемі шегінде нақты шығынды қамтамасыз ету; 1 бірлік жабдықтың орташа құны - 980,0 мың теңге, автокөлік - 2500,0 мың теңге.
Уақыттылығы: Іс-шаралар өткізу кестесіне сәйкес іс-шараларды уақытында 100 пайызға орындау.
Сапасы: Мемлекеттік қызмет алушыларының мұқтаждығын қанағаттандыру деңгейі 100 пайыз.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
416-ҚОСЫМША
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2008 жылға арналған
"Мемлекеттiк ақпараттық саясатты жүргiзу"
деген 006 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 144448 тысяч тенге (сто сорок четыре миллиона четыреста сорок восемь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 9 Конституционного закона Республики Казахстан от 20 июля 2000 года "О Первом Президенте Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 1999 года N 1178 "О реорганизации государственного учреждения "Телерадиокомплекс Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.

1. Құны : 144448 мың теңге (бір жүз қырық төрт миллион төрт жүз қырық сегіз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : "Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президентi туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 20 шiлдедегi Конституциялық Заңының 9-бабы ; "Қазақстан Республикасы Президентiнің Телерадиокешенi мемлекеттiк мекемесiн қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1999 жылғы 17 тамыздағы N 1178 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттің қаражаты.

4. Цель бюджетной программы: укрепление позитивного имиджа Республики Казахстан в мире. Информирование населения страны о деятельности Президента и Правительства Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: создание актуальных телевизионных программ на высоком профессиональном уровне, всестороннее освещение проводимых социально-
экономических и политических реформ, архивирование материалов, имеющих историческую ценность и обеспечение их сохранности.

4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : Қазақстан Республикасының әлемдегi дұрыс имиджiн нығайту. Қазақстан Республикасының Президентi мен Үкiметінің қызметi туралы халықты хабардар ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : жоғары кәсiби деңгейде актуалды телебейне бағдарламаларын жасау, жүргiзiлiп жатқан әлеуметтiк-экономикалық және саяси реформаларды жан-жақты жариялау, тарихи құндылығы бар материалдарды мұрағаттандыру.

6. План мероприятии по реализации бюджетной программы:
N
п/
п
Код
про-
грам-
мы
Код
под-
про-
грам-
мы
Наименование программы (подпрограммы)
Мероприятия по реализации программы (подпрограмм)
Сроки реализации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
006
Проведение
государственной
информационной
политики
Подготовка
видеоматериалов
по заданной
тематике на
высоком
профессиональном
уровне.
Формирование
архива Президента
Республики
Казахстан на
базе исходных
материалов на
профессиональных
видеокассетах и
лазерных
компакт-дисках.
Систематизация
архива Президента
Республики
Казахстан по
хронологии.
Подготовка
видеоматериалов
и демонстрация по
республиканским
телеканалам и по
другим средствам
массовой
информации.
Пополнение
видеоархива
Президента
Республики
Казахстан
материалами.
Производство
документальных
фильмов о
деятельности
Главы
Государства.
В течение
года
Управление
делами
Президента
Республики
Казахстан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Прямой результат: степень исполнения тематического плана выпуска оперативной информации, спецвыпусков, съемок протокольных мероприятий, связанных с деятельностью Президента и Правительства Республики Казахстан - 320 часов; пополнение видеоархива - 210 часов; количество созданных высокопрофессиональных, высококачественных, актуальных, отвечающих требованию времени документальных видеофильмов - 12 фильмов.
Конечный результат: дальнейшее размещение подготовленного видеоматериала на республиканских телевизионных каналах с целью доведения до широких масс населения страны политических и экономических реформ, проводимых Президентом и Правительством Республики Казахстан, сотрудничество с телерадиокомпаниями стран ближнего и дальнего зарубежья.
Финансово-экономический результат: средняя стоимость затрат на производство одного документального фильма 4572,0 тыс. тенге; стоимость одного часа подготовки видеоматериалов, демонстрация его, а также пополнение видеоархива - 169,0 тыс. тенге.
Своевременность: выполнение мероприятий согласно утвержденного графика работы.
Качество: полное информирование населения страны о деятельности Президента и Правительства Республики Казахстан путем размещения информации в средствах массовой информации Республики Казахстан.
ПРИЛОЖЕНИЕ 417
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
694 - Управление делами Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
007 "Охрана, защита, воспроизводство лесов и животного мира"
на 2008 год
1. Стоимость: 224440 тысяч тенге (двести двадцать четыре миллиона четыреста сорок тысяч тенге).

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары :
N р/с
Бағ-
дар-
лама
коды
Кіші
бағ-
дар-
лама
коды
Бағдар-
ламаның
(кіші
бағдар-
ламаның)
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындау-
шылар
1
2
3
4
5
6
7
1
006
Мемле-
кеттiк
ақпарат-
тық
саясатты
жүргiзу
Жоғары кәсіптік
деңгейде
бейнематериалдар
дайындау. Қазақстан
Республикасы
Президентiнің
мұражайын негізгi
материалдардың
негізiнде кәсiби
бейне-касеталар мен
лазерлік компакт-дис-
кiлер арқылы
толықтыру. Қазақстан
Республикасы
Президентiнің
мұражайын хронология
бойынша жүйелендiру.
Бейнематериалдар
әзiрлеу және
республикалық
телеарналар, басқа да
бұқаралық ақпарат
құралдары бойынша
көрсету. Қазақстан
Республикасы
Президентінiң бейне
мұражайын
материалдармен
толықтыру. Мемлекет
басшысының қызметi
туралы деректi
фильм шығару.
Жыл
бойы
Қазақстан
Республи-
касы
Президен-
ті Іс
басқарма-
сы
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Тiкелей нәтиже: Қазақстан Республикасы Президентi мен Үкiметінің опеpативтiк ақпарат, арнайы тақырыптар шығару, хаттамалық iс-шараларды түсірудің тақырыптық жоспарының орындалу деңгейi - 320 сағат; бейнемұражайды 210 сағатқа толықтыру; жоғары кәсiби, жоғары сапалы, көкейкестi, уақыт талаптарына сай 12 деректi бейнефильм шығару.
Соңғы нәтиже: Қазақстан Республикасының Президентi мен Үкiметi жүргiзiп жатқан саяси және экономикалық реформаларды халыққа жеткiзу мақсатында әзiрленген бейнематериалдарды республикалық телеарналарға одан әрi орналастыру, сондай-ақ жақын және алыс шетелдердегi телерадиокомпаниялармен өзара қызмет ету.
Қаржылық-экономикалық нәтиже: бiр деректi фильмдi өндiруге жұмсалатын шығынның орташа құны 4572,0 мың теңге; бейнематериал әзiрлеудің, оны көрсетудің, сондай-ақ бейнемұрағатты толықтырудың бiр сағаты - 169,0 мың теңге.
Уақтылығы: iс-шараларды белгiленген жұмыс кестесi бойынша орындау.
Сапасы: Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында Қазақстан Республикасының Президентi мен Үкiметiнің қызметi туралы ақпарат орналастыру арқылы халықты толық хабардар ету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
417-ҚОСЫМША
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2008 жылға арналған
"Ормандар мен жануарлар дүниесiн күзету, қорғау, молайту"
деген 007 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны : 224440 мың теңге (екі жүз жиырма төрт миллион төрт жүз қырық мың теңге).

2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира"; Закон Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "Об особо охраняемых природных территориях"; Лесной кодекс Республики Казахстан от 8 июля 2003 года; постановление Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2000 года N 1246 "О государственном национальном природном парке "Бурабай".

2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : "Жануарлар дүниесiн қорғау, өсімiн молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегi Заңына ; "Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегi Заңы ; "Қазақстан Республикасының Орман кодексi Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегi; "Бурабай" мемлекеттiк ұлттық табиғи паркi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2000 жылғы 12 тамыздағы N 1246 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: сохранение целостности экосистем Боровского горно-лесного массива.
5. Задачи бюджетной программы: проведение мероприятий по сохранению уникального природного комплекса Боровского горно-лесного массива.
6. План мероприятии по реализации бюджетной программы:
N
п/п
Код
про-
грам-
мы
Код
под-
про-
грам-
мы
Наименование программы (подпрограммы)
Мероприятия по реализации программы (подпрограмм)
Сроки реализации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
007
Охрана, защита,
воспроизводство
лесов и
животного мира
Содержание
государственного
учреждения
"Государственный
национальный
природный парк
"Бурабай" со
штатной
численностью 302
единицы с целью
выполнения
возложенных
функций по охране
лесов и животного
мира и проведение
штатными
сотрудниками
научно-
исследовательских
работ в области
охраны, защиты,
воспроизводства
лесов, животного
мира, водных
ресурсов по теме
"Регистрация
природных
процессов и
явлений в
"Летопись
природы" ГНПП
"Бурабай".
Проведение лесо-
хозяйственных,
лесокультурных,
противопожарных,
лесозащитных,
биотехнических
природоохранных
мероприятий.
Материально-
техническое
оснащение
государственного
учреждения
"Государственный
национальный
природный парк
"Бурабай".
В течение
года
Управление
делами
Президента
Республики
Казахстан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Прямые результаты: посадка леса на площади 30 га, устройство минерализованных полос 145 км, уход за минерализованными полосами 2 390 км, природоохранные мероприятия на площади 83 510 га, охрана леса - 181 733 га.
Конечный результат: обеспечение сохранности природного комплекса и экосистемы на территории парка площадью 83,511 га, охрана леса на площади - 181,7 тыс. га.
Финансово-экономический результат: затраты на посадку леса 1 га составят 13 000,0 тенге, устройство минерализованных полос на 1 км - 709,0 тенге, уход за минерализованными полосами 1 км - 476,0 тенге, природоохранные мероприятия на площади 1 га - 1 367,0 тенге, затраты на охрану 1 га охраняемой площади составят 818,67 тенге.
Своевременность: выполнение намеченных мероприятий в течение года, приобретение техники в соответствии с графиком поставок.
Качество: обеспечить сохранение биоразнообразия на территории ГНПП "Бурабай": Растительный покров 750 видов; животных 305 видов.
ПРИЛОЖЕНИЕ 418
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
694 - Управление делами Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
008 "Строительство и реконструкция объектов Управления делами
Президента Республики Казахстан"
на 2008 год

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты : Бурабай таулы-орман кеңiстiгiнің экожүйесiнiң тұтастығын сақтау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : Бурабай таулы-орман кеңiстiгiнің бiрегей табиғи кешенiн сақтау бойынша iс-шаралар жүргiзу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары :
N р/с
Бағ-
дар-
лама
коды
Кіші
бағ-
дар-
лама
коды
Бағдар-
ламаның
(кіші
бағдар-
ламаның)
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындау-
шылар
1
2
3
4
5
6
7
1
007
Ормандар
мен
жануар-
лар
дүниесiн
күзету,
қорғау,
молайту
"Бурабай" мемлекеттік
ұлттық табиғи паркi"
мемлекеттік мекемесiн
ұстау үшін орман,
жануарлар дүниесiн
қорғау бойынша
жүктелген мiндеттердi
орындау үшiн орман,
жануарлар дүниесiн, су
ресурстарын сақтау,
қорғау және молайту
саласында "Бурабай"
МҰТП-ның "Табиғат
шежiресiнде" табиғи
процестер мен
құбылыстарды тiркеу"
ғылыми-зерттеу
жұмыстарын жүргiзу
үшін 302 штат санын
ұстау. Орман
шаруашылығы, орман
өсiмдiктерi, өрт
сөндiруге қарсы, орман
қорғау, биотехникалық,
табиғат қорғау
іс-шараларын жүргізу.
"Бурабай" мемлекеттiк
ұлттық табиғи паркi"
мемлекеттік мекемесін
материалдық-техникалық
жабдықтауды қамтамасыз
ету.
Жыл
бойы
Қазақстан
Республи-
касы
Президен-
ті Іс
басқарма-
сы
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Тікелей нәтиже: 30 га алаңында ағаш отырғызу, 145 км минералдандырылған жолақ орналастыру, 2 390 км минералдандырылған жолақты күту, 83 510 га алаңында табиғат қорғау іс-шараларын жүргізуді қамтамасыз ету, орман күзету - 181 733 га.
Соңғы нәтиже: парктің аумағындағы 83,511 гектар алаңның табиғи кешенінің және экожүйесінің сақталуын қамтамасыз ету, орманды күзету - 181,7 мың га.
Қаржы-экономикалық тиімділігі: 1 га орман отырғызуға жұмсалатын қаражат 13 000,0 мың теңге, 1 км минералдандырылған жолақтарды орналастыру - 709,0 теңге, 1 км минералдандырылған жолақты күту - 476,0 теңге, 1 га алаңдағы табиғат қорғау іс-шараларына 1 367,0 теңге, 1 га күтілетін алаңды күзетуге жұмсалатын қаражат 818,67 теңге.
Уақыттылығы: жоспарланған іс-шаралардың жыл бойы орындау.
Сапасы: "Бурабай" МҰТП аумағында биотүрлілігінің сақталуын қамтамасыз ету: Өсімдіктер жамылғысының түрі 750; жануарлар түрі 305.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
418-ҚОСЫМША
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2008 жылға арналған
"Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының объектiлерiн салу және реконструкциялау"
деген 008 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 13917604 тысячи тенге (тринадцать миллиардов девятьсот семнадцать миллионов шестьсот четыре тысячи тенге).
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 12.11.2008 N 581д .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 16 июля 2001 года "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан".

1. Құны : 13917604 мың теңге (он үш миллиард тоғыз жүз он жеті миллион алты жүз төрт мың теңге).
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.11.12. N 581д Қаулысымен.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : "Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 16 шілдедегi Заңы ; "Қазақстан Республикасы Президентi Іс басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378 Жарлығы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: развитие инфраструктуры столицы и повышение имиджа Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение условий для качественного проведения строительно-монтажных работ на объектах Управления делами Президента Республики Казахстан.
6. План мероприятии по реализации бюджетной программы:
N
п/п
Код
про-
грам-
мы
Код
под-
про-
грам-
мы
Наименование программы (подпрограммы)
Мероприятия по реализации программы (подпрограмм)
Сроки реализации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
008
Строительство и
реконструкция
объектов
Управления
делами
Президента
Республики
Казахстан
1. Реализация
инвестиционных
проектов
Управления
делами Президента
Республики
Казахстан в
пределах сумм
утвержденных
республиканским
бюджетом на 2008
год, в
соответствии с
утвержденной в
установленном
законодательством
порядке проектно-
сметной
документацией по
строительству:
1) крытого
гаража на 400
легковых
автомобилей с
вспомогательными
помещениями на
левом берегу
реки Ишим;
2) стоянки авиационной техники и технического здания авиакомпании "Беркут" (проектирование);
3) авиационного ангара и стоянки авиационной техники авиакомпании "Беркут" в международном аэропорту города Астана (проектирование);
4) 316 квартирного жилого дома (проектирование);
5) клинико-
реабилитационного комплекса Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан (проектирование);
6) проектирова-
ние, реконструк-
ция и расширение
санатория
"Алматы" в
Карасайском
районе
Алматинской
области
(заключение
республиканского
государственного
предприятия
"Госэкспертиза"
на технико-
экономическое
обоснование
N 7-130/07 от
19 марта 2007
год.);
7) проектирова-
ние, реконструк-
ция и расширение
санатория
"Казахстан" в
городе Ессентуки
(Россия);
8) проектирова-
ние и  строительство детского сада на 240 мест в жилом комплексе
"Караоткел" в
городе Астана;
9) сельскохозяй-
ственного кластера
по производству,
переработке и
реализации
продукции
животноводства
на территории
села Красноярка
Целиноградского
района
Акмолинской
области (проектирование);
10) разработка
проектно-сметной
документации
проекта "Очистка
водоемов (озер
Щучье, Боровое,
Карасу) Щучинско-
Боровской
курортной зоны";
11) крытого стадиона на 30 000 зрительских мест (заключение республиканского государственного предприятия "Госэкспертиза" N 2-696/05 от 3 марта 2005 года);
12) Визит-центра на территории музея природы по улице Кенесары в поселке Бурабай Щучинского района Акмолинской области;
13) Дом Министерств в новом центре города Астана. Дизельная подстанция;

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : Астананың инфрақұрылымын дамыту және Қазақстан Республикасының абыройын арттыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасы объектiлерінде құрылыс-монтаж жұмыстарын сапалы жүргiзу жағдайын қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары :
N р/с
Бағ-
дар-
лама
коды
Кіші
бағ-
дар-
лама
коды
Бағдар-
ламаның
(кіші
бағдар-
ламаның)
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындау-
шылар
1
2
3
4
5
6
7
1
008
Қазақ-
стан
Респу-
бликасы
Прези-
дентi Іс
басқар-
масының
объекті-
лерін
салу
және
реконс-
трукция-
лау
1. Құрылыс жөніндегі
заңнамада белгіленген
жобалау-сметалық
құжаттамаға сәйкес
2008 жылға арналған
республикалық бюджетте
бекітілген сома
шегінде Қазақстан
Республикасы
Президенті Іс
басқармасының
инвестициялық
жобаларын iске асыру:
1) есіл өзенінің сол
жағалауындағы 400
жеңіл автомобильге
арналған жабық гараж
қосымша үй-жайларымен;
2) "Бүркіт" авиаком-
паниясының авиациялық
техникалық тұрағы
және техникалық ғима-
раты (жобалау);
3) "Бүркіт" авиаком-
паниясының авиациялық
ангары мен техникалық
тұрағы (жобалау);
4) 316 пәтерлі тұрғын үй (жобалау);
5) Қазақстан Республи-
касы Президенті Іс
басқармасының Медици-
налық орталығының
клиникалық-сауықтыру
кешені (жобалау);
6) Алматы облысы
Қарасай ауданындағы
"Алматы" санаторийін
жобалау, қайта жаңарту
және кеңейту ("мемса-
раптама" республика-
лық мемлекеттік кәсіп-
орнының техника эконо-
микалық негіздемеге
2007 жылғы 19 наурыз-
дағы N 7-130/07 қоры-
тындысы;
7) Ессентуки қала-
сындағы (Ресей) "Қа-
зақстан" санаторийін
жобалау, қайта жаңар-
ту және кеңейту;
8) Астана қаласы
"Қараөткел" тұрғын үй
кешенінде 240 орынға
арналған балабақшасын
жобалау және салу;
9) Ақмола облысы,
Целиноград ауданы,
Красноярка селосының
аумағында мал
шаруашылығы өнімдерін
өндіру, қайта өңдеу
және сату бойынша
ауыл шаруашылығы
кластері (жобалау);
10) Щучинск-Бурабай"
курорттық аймағындағы
(Щучье, Бурабай,
Қарасу көлдері) су
айдындарын тазарту
жобасының
жобалау-сметалық
құжаттамасын әзірлеу;
11) 30 000 көрермен
орындық жабық стадион
салу ("Мемсараптама"
республикалық мемле-
кеттік кәсіпорнының
2005 жылғы 3 наурыз-
дағы N 2-696/05 қоры-
тындысы);
12) Ақмола облысы
Щучье ауданы Бурабай
кентінде Кенесары кө-
шесі бойында табиғи
мұражай аумағында
визит-орталығын салу;
13) Астана қаласының
жаңа орталығында
Министрліктер үйі.
Дизельді кіші станция;

14) Дом Министерств в Новом административном центре города Астаны. Переход между зданиями Дома Правительства Республики Казахстан и Домом Министерств;
15) реконструк-
ция русла реки Есил на территории Резиденции Президента Республики Казахстан "КызылЖар" в городе Астане (проектирование);
16) водопровод-
ные сети на территории заказчика в поселке Тельмана города Астаны;
17) проектирова-
ние и строительство котельной для детского сада на 240 мест в городе Астане;
18) Дом министерств в новом административном центре города Астана.
Январь-
декабрь
Управление
делами
Президента
Республики
Казахстан
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 15.04.2008 N 342 ; от 13.06.2008 N 581 ; от 26.08.2008 N 766 ; от 12.11.2008 N 581д .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Прямой результат: завершение строительства крытого гаража на 400 легковых автомобилей с вспомогательными помещениями на левом берегу реки Ишим; стоянки авиационной техники и технического здания авиакомпании "Беркут"; крытого стадиона на 30 000 зрительных мест; проектирование и строительство авиационного ангара и стоянки авиационной техники авиакомпании "Беркут" в международном аэропорту города Астаны; детского сада на 240 мест в жилом комплексе "Караоткел" в городе Астана; сельскохозяйственного кластера по производству, переработке и реализации продукции животноводства на территории села Красноярка Целиноградского района Акмолинской области; Визит-центра на территории музея природы по улице Кенесары в поселке Бурабай Щучинского района Акмолинской области; Дизельной подстанции Дома министерств в новом центре города Астаны; клинико-реабилитационного комплекса Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан; 316 кв. жилого дома, водопроводных сетей на территории заказчика в поселке Тельмана города Астаны; реконструкция и расширение санатория "Алматы" в городе Алматы; проектирование, реконструкция и расширение санатория "Казахстан" в городе Ессентуки (Россия); разработка проектно-сметной документации проекта "Очистка водоемов (озер Щучье, Боровое, Карасу) Щучинско-Боровской курортной зоны", проектирование и строительство котельной для детского сада на 240 мест в городе Астане, завершение строительства Дома Министерств в новом административном центре города Астана.
Конечный результат: своевременный ввод в эксплуатацию объектов для повышения имиджа Республики Казахстан и обеспечения государственных органов новыми, современными зданиями.
Финансово-экономический результат: экономический эффект достигается посредством реализации мероприятий по развитию и усовершенствованию инфраструктуры столицы.
Своевременность: согласно планам-графикам работ в соответствии с заключенными договорами.
Качество: в соответствии строительным нормам и правилам.
Сноска. Пункт 7 в редакции постановления Правительства РК от 15.04.2008 N 342 ; с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 13.06.2008 N 581 ; от 26.08.2008 N 766 ; от 12.11.2008 N 581д .
ПРИЛОЖЕНИЕ 419
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
694 - Управление делами Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
009 "Обновление парка автомашин для государственных органов"
на 2008 год

14) Астана қаласының
жаңа әкімшілік орталы-
ғында Министрліктер
үйі. Қазақстан Рес-
публикасының Үкімет
үйі мен Министрліктер
үйінің ғимараттары
арасында өткел;
15) Астана қаласында
Қазақстан Республика-
сы Президентінің "Қы-
зылжар" Резиденциясы
аумағында Есіл өзені-
нің арнасын қайта
жаңарту (жобалау);
16) Астана қаласының
Тельман кентінде
тапсырыс берушінің
аумағындағы су құбыры
желісі;
17) Астана қаласында
240 орындық балабақша-
ға арналған қазандық-
ты жобалау және салу;
18) Астана қаласының
жаңа әкімшілік
орталығындағы
Министрліктер үйі.
Қаңтар-
желтоқ-
сан
Қазақстан
Республи-
касы
Президен-
ті Іс
басқарма-
сы
Ескерту. 6-тармаққа өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.15 N 342 , 2008.06.13 N 581 , 2008.08.26 N 766 ,  2008.11.12. N 581д Қаулыларымен.
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Тікелей нәтиже: Есіл өзенінің сол жағалауындағы қосымша үй-жайларымен 400 жеңіл автомобильге арналған жабық гараж; "Бүркіт" авиакомпаниясының авиациялық техника тұрағы мен техникалық ғимаратын; 30 000 көрермен орындық жабық стадион салуды аяқтау; Астана қаласының халықаралық әуежайында "Бүркіт" авиакомпаниясының авиациялық ангары мен техникалық тұрағын; Астана қаласында "Қараөткел" тұрғын үй кешенінде 240 орындық балалар бақшасын; Ақмола облысы Целиноград ауданы Красноярка ауылының аумағында мал шаруашылығы өнімдерін өндіру; қайта өңдеу және сату бойынша ауыл шаруашылығы кластерін; Ақмола облысы Щучье ауданы Бурабай кентінде Кенесары көшесі бойында табиғи мұражай аумағында визит-орталығын; Астана қаласының жаңа орталығында Министрліктер үйінде Дизельді кіші станциясын жобалау және салу; Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының Медициналық орталығының клиникалық-сауықтыру кешенін; 316 пәтерлі тұрғын үйді, Астана қаласының Тельман кентінде тапсырыс берушінің аумағындағы су құбыры желісін жобалау және салу; Алматы қаласында "Алматы" санаторийін қайта жаңарту және кеңейту; Ессентуки қаласындағы (Ресей) "Қазақстан" санаторийін жобалау, қайта жаңарту және кеңейту; "Щучинск-Бурабай" курорттық аймағындағы (Щучье, Бурабай, Қарасу көлдері) су айдындарын тазарту" жобасының жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу, Астана қаласында 240 орындық балабақшаға арналған қазандықты жобалау және салу, Астана қаласының жаңа әкімшілік орталығындағы министрліктер үйінің құрылысын аяқтау.
Соңғы нәтиже: Қазақстан Республикасының абыройын арттыру мақсатында объектілерді пайдалануға беру, мемлекеттік органдарды жаңа, қазіргі заманғы ғимараттармен қамтамасыз ету.
Қаржы-экономикалық нәтиже: экономикалық тиімділік астананың инфрақұрылымын дамыту және жетілдіру бойынша іс-шараларды іске асыру арқылы қол жеткізіледі.
Уақыттылығы: бекітілген шартқа және жоспар-кестесіне сәйкес.
Сапасы: құрылыс нормалары мен ережелеріне сәйкес.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.15 N 342 , 2008.06.13 N 581 ,
2008.08.26 N 766 , 2008.11.12. N 581д Қаулыларымен.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
419-ҚОСЫМША
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2008 жылға арналған
"Мемлекеттік органдар үшін автомашиналар паркін жаңарту"
деген 009 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 629477 тысяч тенге (шестьсот двадцать девять миллионов четыреста семьдесят семь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках"; Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.

1. Құны : 629477 мың теңге (алты жүз жиырма тоғыз миллион төрт жүз жетпіс жеті мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік құқықтық негiзi : "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы мамырдағы Заңы ; "Қазақстан Республикасы Президентi Іс басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378 Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттің қаражаты.

4. Цель бюджетной программы: обеспечение качественного и своевременного транспортного обслуживания центральных государственных органов. Транспортное обслуживание официальных мероприятий на современном уровне.
5. Задачи бюджетной программы: централизованное приобретение автотранспорта для планомерного обновления парка автомашин.
6. План мероприятии по реализации бюджетной программы:
N
п/п
Код
про-
грам-
мы
Код
под-
про-
грам-
мы
Наименование программы (подпрограммы)
Мероприятия по реализации программы (подпрограмм)
Сроки реализации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
009
Обновление
парка автомашин
для государст-
венных органов
Приобретение
автотранспорта
с последующей
передачей на
баланс
подведомственного
республиканского
государственного
предприятия
"Автохозяйство
Управления делами
Президента
Республики
Казахстан".
В течение
года
Управление
делами
Президента
Республики
Казахстан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Прямой результат: пополнение парка автомашин не менее чем на 53 единицы.
Конечный результат: планомерное обновление парка автомашин для обеспечения качественного, безопасного и своевременного транспортного обслуживания центральных государственных органов.
Финансово-экономическая результат: стоимость единицы автотранспорта в пределах плановых затрат 11877,0 тыс. тенге.
Своевременность: поставка автотранспорта в соответствии с графиком поставок.
Качество: повышение уровня транспортного обслуживания центральных государственных органов и материально-технического состояния.
ПРИЛОЖЕНИЕ 420
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
694 - Управление делами Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
011 "Переподготовка и специализация врачей за рубежом"
на 2008 год
1. Стоимость: 8490 тысяч тенге (восемь миллионов четыреста девяносто тысяч тенге).

4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : орталық мемлекеттiк органдарға сапалы және уақытында көлiк қызметiн көрсетудi қамтамасыз ету. Ресми iс-шараларға қазiргi заманғы деңгейде көлiк қызметiн көрсету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : автомашина паркiн жоспарлы жаңарту мақсатында автокөлiктi орталықтандырып сатып алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары :
N р/с
Бағ-
дар-
лама
коды
Кіші
бағ-
дар-
лама
коды
Бағдар-
ламаның
(кіші
бағдар-
ламаның)
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындау-
шылар
1
2
3
4
5
6
7
1
009
Мемле-
кеттiк
органдар
үшiн
автома-
шиналар
паркiн
жаңарту
"Қазақстан
Республикасы
Президенті Іс
басқармасының
Автошаруашылығы"
республикалық
мемлекеттік
кәсіпорнының
теңгеріміне беру үшін
автокөлік сатып алу.
Жыл
бойы
Қазақстан
Республи-
касы
Президен-
ті Іс
басқарма-
сы
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Тікелей нәтиже: автокөлік паркін 53 кем емес бірлікпен толықтыру.
Соңғы нәтиже: орталық мемлекеттік органдарға сапалы, қауіпсіз және уақытында көлік қызметін көрсету мақсатында жоспарлы түрде автокөлік паркін жаңарту.
Қаржы-экономикалық нәтиже: бір бірлік автокөліктің құны жоспарланған шығын шегінде 11877,0 мың теңге.
Уақыттылығы: автокөлікті белгіленген кестеге сәйкес жеткізу.
Сапасы: орталық мемлекеттік органдарға көлік қызметін көрсету сапасын және материалдық-техникалық деңгейін арттыру.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
420-ҚОСЫМША
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2008 жылға арналған
"Дәрiгерлердi шетелдерде қайта даярлау және мамандандыру"
деген 011 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны : 8490 мың теңге (сегіз миллион төрт жүз тоқсан мың теңге).

2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "Об охране здоровья граждан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обновление теоретических и практических умений и навыков медицинских работников по образовательным программам в зарубежных клиниках и научных центрах для повышения уровня и качества медицинского обслуживания.

2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : "Азаматтардың денсаулығын қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шiлдедегi Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : медициналық қызмет көрсетудің деңгейi мен сапасын арттыру үшiн шетел клиникаларында медициналық қызметкерлердің теориялық және практикалық iскерлiгi мен дағдыларын жаңарту.

5. Задачи бюджетной программы: обеспечение Медицинского центра высококвалифицированными кадрами, владеющими современными методами и технологиями здравоохранения по мировым стандартам.
6. План мероприятии по реализации бюджетной программы:
N
п/п
Код
про-
грам-
мы
Код
под-
про-
грам-
мы
Наименование программы (подпрограммы)
Мероприятия по реализации программы (подпрограмм)
Сроки реализации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : медициналық орталықты денсаулық сақтаудың әлемдiк стандарттары бойынша қазiргi заманғы әдiстерi мен технологияларын меңгерген жоғары бiлiктi мамандармен қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары :
N р/с
Бағ-
дар-
лама
коды
Кіші
бағ-
дар-
лама
коды
Бағдар-
ламаның
(кіші
бағдар-
ламаның)
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындау-
шылар
1
2
3
4
5
6
7
1

011
Переподготовка
и специализация
врачей за
рубежом
Приобретение
услуг по
переподготовке и
специализации
врачей в
зарубежных
ведущих клиниках
и научных
центрах по темам:
- актуальные
вопросы в
терапевтической
практике;
- актуальные
вопросы в
пульмонологии,
эндокринологии;
- современные
проблемы в
практике
семейного врача,
геронтологии;
- практическая
нефрология и
ревматология:
- современные
вопросы терапии;
- новое в
диагностике и
лечении
гинекологических
заболеваний;
- актуальные
вопросы
клинической
кардиологии;
- современные
технологии в
кардиохирургии;
- современные
проблемы гастро-
энтерологии;
- внедрение
новых
информационных
технологий и
телемедицины.
В течение
года
Медицинский
центр
Управления
делами
Президента
Республики
Казахстан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Прямой результат: количество врачей, получивших сертификат по переподготовке и специализации в зарубежных ведущих клиниках и научных центрах - 13 единиц.
Конечный результат: повышение квалификации медицинских работников, позволяющих работать на уровне мировых достижений медицинской науки и практики. Ожидаемое количество медицинских инноваций составит в среднем 20 единиц.
Финансово-экономический результат: средние затраты на переподготовку и специализацию в зарубежных ведущих клиниках и научных центрах одного врача 653,1 тыс. тенге.
Своевременность: своевременное выполнение мероприятий в соответствии с заключаемыми договорами.
Качество: повышение качества медицинского обслуживания прикрепленного контингента, путем повышения профессионального уровня квалификации, практического освоения и внедрения новых медицинских технологий в профилактике, диагностике, лечении и оздоровлении заболеваний работников Медицинского центра. 4 % врачей Медицинского центра повысят свой профессиональный уровень за рубежом.
ПРИЛОЖЕНИЕ 421
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
694 - Управление делами Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
013 "Увеличение уставного капитала НАО "Телерадиокомплекс
Президента Республики Казахстан""
на 2008 год
1. Стоимость: 94752 тысячи тенге (девяносто четыре миллиона семьсот пятьдесят две тысячи тенге).

011
Дәрiгер-
лердi
шетел-
дерде
қайта
даярлау
және
маман-
дандыру
Мынадай тақырыптар
бойынша шетелдік
жетекші клиникаларда
және ғылыми
орталықтарда
дәрігерлердің қайта
даярлау және
мамандандыру бойынша
қызметтерді сатып алу:
- терапевтік
іс-тәжірибедегі өзекті
мәселелер;
- пульмонологиядағы,
эндокринологиядағы
өзекті мәселелер;
- отбасылық
дәрігерлердің
іс-тәжірибесіндегі,
геронтологиядағы
қазіргі заманғы
проблемалар;
- практикалық
нефрологиялық және
ревмотологиялық:
терапияның қазіргі
заманғы мәселелері;
- гинекологиялық
ауруларды емдеудің
жаңа диагностикасы;
- клиникалық
кардиологияның өзекті
мәселелері;
- гастроэнтерологияның
қазіргі заманғы
проблемалары;
- жаңа ақпараттық
технологиялар мен
телемедицина енгізу.
Жыл
бойы
Қазақстан
Респу-
бликасы
Президен-
ті Іс
басқарма-
сының
Медицина-
лық
орталығы
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Тiкелей нәтиже: медициналық мекемелердiң шетелде кәсiби деңгейiн арттыру және мамандандыру бойынша өткен дәрiгерлер саны - 13 бiрлiк.
Түпкi нәтиже: медицина ғылымы мен тәжiрибесiнде әлемдiк жетiстiктер деңгейiнде қызмет етуге мүмкiндiк беретiн медицина қызметкерлерiнің бiлiктiлiгiн арттыру. Күтiлетiн медициналық инновациялардың орташа саны 20 бiрлiк.
Қаржылық-экономикалық нәтиже: бiр дәрiгердi шетелдiк жетекшi клиникалары мен ғылыми орталықтарында қайта даярлау мен маманданудан өтудің орташа шығыны 653,1 мың теңге.
Уақтылығы: iс-шаралары бекiтiлген келiсiм-шарттарға сәйкес уақытында орындау.
Сапасы: медициналық орталықтың жұмыскерлерiнің біліктілiгін және кәсіби деңгейiн арттыру, жаңа медициналық технологияларды профилактикада, диагностикада, емдеуде және аурудың жазылуына енгiзу арқылы тiркелген құрамға медициналық қызмет көрсету сапасы мен деңгейiн арттыру. Медициналық орталықтың 4 пайыз дәрігерлері кәсiби деңгейлерiн шетелде арттырады.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
421-ҚОСЫМША
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2008 жылға арналған
""Қазақстан Республикасы Президентiнiң Телерадиокешенi" ҰАҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту"
деген 013 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны : 94752 мың теңге (тоқсан төрт миллион жеті жүз елу екі мың теңге).

2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 9 Закона Республики Казахстан от 20 июля 2000 года "О Первом Президенте Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 1999 года N 1178 "О реорганизации государственного учреждения "Телерадиокомплекс Президента Республики Казахстан".

2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : "Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президентi туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 20 тамыздағы Заңның 9-бабы ; "Қазақстан Республикасы Президентi Іс басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378 Жарлығы ; "Қазақстан Республикасы Президентiнің Телерадиокешенi" мемлекеттiк мекемесiн қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1999 жылғы 17 тамыздағы N 1178 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: пропаганда патриотизма среди населения Республики Казахстан путем освещения деятельности Президента Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: создание актуальных телевизионных программ на высоком профессиональном уровне, всестороннее освещение проводимых социально-экономических и политических реформ.

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : Қазақстан Республикасы Президентiнiң қызметiн баяндау арқылы халық арасында патриотизмдi насихаттау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : жоғары кәсіби деңгейде актуалды телебейне бағдарламаларын жасау, жүргізіліп жатқан әлеуметтік-экономикалық және саяси реформаларды жан-жақты жариялау.

6. План мероприятии по реализации бюджетной программы:
N
п/п
Код
про-
грам-
мы
Код
под-
про-
грам-
мы
Наименование программы (подпрограммы)
Мероприятия по реализации программы (подпрограмм)
Сроки реализации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
013
Увеличение
уставного
капитала НАО
"Телерадиокомп-
лекс Президента
Республики
Казахстан"
Увеличение
уставного
капитала НАО
"Телерадиокомп-
лекс Президента
Республики
Казахстан" для
приобретения
телевизионного
оборудования
Январь-
декабрь
Управление
делами
Президента
Республики
Казахстан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Прямой результат: своевременное оснащение современным оборудованием для создания актуальных телевизионных программ на высоком профессиональном уровне, всестороннее освещение проводимых социально-экономических и политических реформ.
Конечный результат: проведение качественного и оперативного информационного обслуживания деятельности Главы государства, его рабочих поездок по регионам страны и иных особо важных мероприятий.
Финансово-экономический результат: средняя стоимость телевизионного оборудования - 3 644,3 тыс. тенге.
Своевременность: выполнение мероприятий согласно утвержденного графика работы.
Качество: полное информирование населения страны о деятельности Президента и Правительства Республики Казахстан путем размещения информации в средствах массовой информации Республики Казахстан.
ПРИЛОЖЕНИЕ 422
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
694 - Управление делами Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
014 "Содержание административного здания "Дом министерств""
на 2008 год
1. Стоимость: 1830517 тысяч тенге (один миллиард восемьсот тридцать миллионов пятьсот семнадцать тысяч тенге).
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 12.11.2008 N 581д .

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары :
N р/с
Бағ-
дар-
лама
коды
Кіші
бағ-
дар-
лама
коды
Бағдар-
ламаның
(кіші
бағдар-
ламаның)
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындау-
шылар
1
2
3
4
5
6
7
1
013
"Қазақ-
стан
Респу-
бликасы
Прези-
дентiнiң
Телера-
диоке-
шенi"
ҰАҚ-ның
жарғылық
капита-
лын
ұлғайту
"Қазақстан
Республикасы
Президентiнің
Телерадиокешенi"
Коммерциялық емес ҰАҚ
жарғылық капиталын
ұлғайту үшін
телевизиондық жабдық
сатып алу.
Қаңтар-
желтоқ-
сан
Қазақстан
Респу-
бликасы
Президен-
ті Іс
басқарма-
сы
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Тікелей нәтиже: жоғары кәсіби деңгейде актуалды телебейне бағдарламаларын жасау, жүргізіліп жатқан әлеуметтік-экономикалық және саяси реформаларды жан-жақты жариялау.
Соңғы нәтиже: Мемлекет Басшысының қызметіне, оның ел аймақтары бойынша жұмыс сапарларына және өзге де маңызды іс-шараларына сапалы және жедел ақпараттық қызмет көрсету.
Қаржы-экономикалық нәтиже: компьютерлік жабдықтың орташа құны - 3 644,3 мың теңге.
Уақыттылығы: іс-шараларды бекітілген жұмыс жоспарына сәйкес орындау.
Сапасы: Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында ақпарат орналастыру арқылы Қазақстан Республикасы Президенті мен Үкіметінің қызметі туралы халыққа толық ақпарат беру.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
422-ҚОСЫМША
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2008 жылға арналған
""Министрлiктер үйi" әкiмшiлiк ғимаратын ұстау"
деген 014 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны : 1830517 мың теңге (бір миллиард сегіз жүз отыз миллион бес жүз он жеті мың теңге).
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.11.12. N 581д Қаулысымен.

2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: хозяйственное обслуживание здания "Дом Министерств", обеспечение бесперебойного функционирования технологического оборудования здания.

2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : "Қазақстан Республикасы Президентi Іс басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378 Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : "Министрлiктер үйі" ғимаратына шаруашылық қызмет көрсету, технологиялық жабдықтарының үздiксiз қызметiн қамтамасыз ету.

5. Задачи бюджетной программы: поддержка и техническое обслуживание технологического оборудования здания, хозяйственное обслуживание здания.
6. План мероприятии по реализации бюджетной программы:
N
п/п
Код
про-
грам-
мы
Код
под-
про-
грам-
мы
Наименование программы (подпрограммы)
Мероприятия по реализации программы (подпрограмм)
Сроки реализации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
014
Содержание
административ-
ного здания
"Дом
министерств"
Поддержка,
техническое
обслуживание и
ремонт:
электротехничес-
кого оборудова-
ния инженерных
сетей и
коммуникаций,
приточно-вытяж-
ной системы
вентиляции,
пожарной
безопасности,
пожарной
сигнализации,
автоматической
телефонной
станции с
внешними и
внутренними
сетями;
обслуживание
наружных
инженерных
сетей;
проведение
профилактических
работ системы
хладотеплоснаб-
жения, горячего
и холодного
водоснабжения;
работу лифтов,
вентиляционного
оборудования.
Содержание в
чистоте
внутренних
помещений и
фасада Здания,
а также
прилегающей
к нему террито-
рии, санитарная
обработка
Здания,
вывоз мусора и
снега с
территории
и другие
необходимые
работы для
обеспечения
нормального
функционирования
Здания. Текущий
ремонт Здания.
Доставка
электроэнергии,
теплоэнергии и
коммунальных
услуг до
Здания.
Обеспечение
хозяйственного
обслуживания
Здания с общей
площадью 192742
кв.м.
В течение
года
Управление
делами
Президента
Республики
Казахстан
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 13.06.2008 N 581 .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Прямой результат:
удельный вес функционирующих лифтов, вентиляционного и электротехнического, санитарно-технического оборудования, инженерных сетей и коммуникаций, приточно-вытяжной системы вентиляции, пожарной безопасности, пожарной сигнализации и автоматической телефонной станции с внешними и внутренними сетями от их общего числа составит 100 %.
Конечный результат: бесперебойное и безаварийное функционирование всего технологического оборудования Здания.
Финансово-экономический результат: средняя стоимость затрат на содержание 1 квадратного метра Здания составит 9503 тенге.
Своевременность: своевременное 100 % выполнение мероприятий в соответствии с планом.
Качество: создание нормальных социально-бытовых условий для государственных служащих.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 13.06.2008 N 581 .
ПРИЛОЖЕНИЕ 423
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
694 - Управление делами Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
015 "Развитие инфраструктуры Щучинско-Боровской курортной зоны"
на 2008 год

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : ғимараттың технологиялық жабдықтарын күтiп-ұстау және техникалық қызмет көрсету, ғимаратта шаруашылық қызмет көрсету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары :
N р/с
Бағ-
дар-
лама
коды
Кіші
бағ-
дар-
лама
коды
Бағдар-
ламаның
(кіші
бағдар-
ламаның)
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындау-
шылар
1
2
3
4
5
6
7
1
014
"Минис-
трлiктер
үйi"
әкiмшi-
лiк
ғимара-
тын
ұстау
инженерлік жүйелер
мен коммуникациялардың
электротехникалық
жабдықтарына, ауа
желдеткіштің ауа
сорғыш жүйесi, өрттен
қорғау қауіпсіздігі,
өрттен қорғау
сигнализациясы, сыртқы
және ішкі
автоматтандырылған
телефон станциясының
жүйесi, суық және
жылумен қамтамасыз
ету, ыстық және суық
сумен қамтамасыз ету
жүйелерiнің профилак-
тикалық жұмысын
жүргізу, лифт,
желдеткіш жабдықтары-
ның жұмысын күтiп
ұстау, техникалық
қызмет көрсету және
жөндеу. Ғимараттың
ішкі бөлмелерi мен
фасадын, сондай-ақ
оның жанындағы
аумақты да тазалықта
ұстау, ғимаратты
санитарлық тазалау,
күл-қоқысты және
қарды шығару және
ғимараттың дұрыс жұмыс
жасауы үшін қажеттi
өзге де жұмыстарды қамтамасыз ету. Ғимараттың
ағымдағы жөндеуi.
Ғимаратқа дейiн
электроэнергия, жылу
энергиясы мен
коммуналдық қызметтер
жеткізу. Ғимаратты
негізгі құралдармен
жабдықтау. Жалпы
көлемi 192742 шаршы
метр ғимаратқа
шаруашылық қызмет
көрсетудi қамтамасыз
ету.
Жыл
бойы
Қазақстан
Респу-
бликасы
Президен-
ті Іс
басқарма-
сы
Ескерту. 6-тармаққа өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.06.13 N 581 Қаулысымен.
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Тікелей нәтижесі: жұмыс істейтін лифтердің, желдеткіштердің және электротехникалық, санитарлық-техникалық құралдардың, инженерлік жүйе мен коммуникацияның, ауа тазалағыш, желдеткіш жүйесі, өрт қауіпсіздігі, өрттен қорғау сигнализациясы, автоматтандырылған телефон станциясы сыртқы және ішкі жүйелердің жалпы меншіктік салмағы 100% құрайды.
Соңғы нәтиже: Бүкіл ғимарат бойынша технологиялық құралдардың тоқтаусыз және апатсыз жұмыс істеуі.
Қаржылық-экономикалық нәтиже: ғимараттың 1 шаршы метрін күтіп-ұстауға кететін орташа шығын 9 503 теңге.
Өз уақытында: іс-шаралардың жоспарға сәйкес уақтылы 100%-ке орындалуы.
Сапасы: мемлекеттік қызметкерлерге әлеуметтік тұрмыстық жағдай жасау.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.06.13 N 581 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
423-ҚОСЫМША
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2008 жылға арналған
"Щучьe-Бурабай курортты аймағы инфрақұрылымын дамыту"
деген 015 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 3512804 тысячи тенге (три миллиарда пятьсот двенадцать миллионов восемьсот четыре тысячи тенге).
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 12.11.2008 N 581д .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "Об особо охраняемых природных территориях"; Распоряжение Президента Республики Казахстан от 11 июня 2004 года N 474 "О мерах по сохранению уникальных и редких ландшафтов на территории Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2000 года N 1246 "О государственном национальном природном парке "Бурабай".

1. Құны : 3512804 мың теңге (үш миллиард бес жүз он екі миллион сегіз жүз төрт мың теңге).
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.11.12. N 581д Қаулысымен.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : "Айрықша қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шiлдедегi Заңы ; "Қазақстан Республикасының аумағындағы бiрегей және сирек ландшафттарды сақтау жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 2004 жылғы 11 маусымдағы N 474 өкiмi ; "Бурабай" мемлекеттiк ұлттық табиғи паркi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2000 жылғы 12 тамыздағы N 1246 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: сохранение природных комплексов, уникальных и эталонных природных участков и объектов государственного природно-заповедного фонда и создание современной инфраструктуры туризма.
5. Задачи бюджетной программы: восстановление нарушенных природных комплексов, особо ценных исторических и культурных ландшафтов, памятников истории, культуры и других объектов наследия народов Казахстана, проведение природоохранных и рекреационных мероприятий. Развитие инфраструктуры экологического туризма. Экологическое образование. Воспитание экологически грамотного (ответственного) общества.

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : табиғи кешендердi сақтау, бiрегей және эталондық табиғи учаскелер, мемлекеттiк табиғи-қорықтық қор объектілерін сақтау және қазiргi заманғы туристiк инфрақұрылымдарды құру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : бүлiнген табиғи кешендердi, аса құнды тарихи және мәдени ландшафтар, тарихи ескерткiштер, Қазақстан халықтарының өзге де мұралары мен мәдениетi объектілерін, қалпына келтіру, табиғи қорғау және рекреациялық iс-шараларды жүргiзу.

6. План мероприятии по реализации бюджетной программы:
N
п/п
Код
про-
грам-
мы
Код
под-
про-
грам-
мы
Наименование программы (подпрограммы)
Мероприятия по реализации программы (подпрограмм)
Сроки реализации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
015
Развитие
инфраструктуры
Щучинско-
Боровской
курортной зоны
Создание
инфраструктуры
для активного
отдыха и
экологического
туризма в
Щучинско-
Боровской
курортной зоне.
Строительство
инженерной
инфраструктуры
туристическо-
развлекательного
комплекса;
проектирование,
строительство
объектов ГНПП
"Бурабай": 1) освещение прогулочной дорожки на прибрежной зоне озера Боровое; 2) расширение питомника лесных культур с устройством оросительной системы; 3) строительство дома охотника; 4) строительство мараловодческого хозяйства; 5) реконструкция поляны Аблайхана; 6) строительство центральной конторы ГНПП "Бурабай" и наружных инженерных сетей;
поддержка
инфраструктуры
Щучинско-
Боровской
курортной зоны;
проектирование,
строительство
автодороги к
мараловодческому
хозяйству;
проектирование,
реконструкция
Музея природы
(зоопарка).
В течение
года
Управление
делами
Президента
Республики
Казахстан
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 15.04.2008 N 342
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Прямой результат: проведение строительных работ по наружным инженерным сетям. Создание необходимых условий для поддержки существующей инфраструктуры Щучинско-Боровской курортной зоны.
Конечный результат: создание современного высокоэффективного и конкурентоспособного туристского комплекса, сохранение биологического и ландшафтного разнообразия в естественном состоянии, восстановление нарушенных природных комплексов, объектов государственного природно-заповедного фонда.
Финансово-экономический результат: экономический эффект достигается посредством реализации мероприятий по развитию и усовершенствованию инфраструктуры Щучинско-Боровской курортной зоны; средняя стоимость единицы специализированной техники в пределах плановых затрат 4020,0 тыс. тенге; средняя стоимость основных активов 123,6 тыс. тенге.
Своевременность: согласно планам-графикам работ в соответствии с заключенными договорами, приобретение основных средств в соответствии с графиком поставок.
Качество: согласно строительным нормам и правилам.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары :
N р/с
Бағ-
дар-
лама
коды
Кіші
бағ-
дар-
лама
коды
Бағдар-
ламаның
(кіші
бағдар-
ламаның)
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындау-
шылар
1
2
3
4
5
6
7
1
015
Щучье-
Бурабай
курортты
аймағы-
ның
инфра-
құрылы-
мын
дамыту
Щучье-Бурабай курорт аймағында белсендi демалу үшін және  экологиялық туризмге арналған инфрақұрылым құру. Туристік
ойын-сауық кешенінің
инженерлік
инфрақұрылымын салу;
"Бурабай" МҰТП
объектілерін жобалау
және салу:
1) Бурабай көлі айма-
ғындағы серуен жолда-
рын жарықтандыру;
2) суару жүйесі қон-
дырғысы бар орман
дақылдары питомнигін
кеңейту;
3) аңшылар үйінің
құрылысы;
4) марал шаруашылы-
ғының құрылысы;
5) Абылайхан алаңын
қалпына келтіру;
6) "Бурабай" МҰТП
орталық кеңсесінің
және сыртқы инженер-
лік жүйенің құрылы-
сы;
Щучинск-Бурабай курорт
аймағының инфрақұрылы-
мын қолдау, Марал
шаруашылығына автожол
жобалау және салу,
табиғат мұражайын
(зоопарк) қайта
жобалау және жаңарту.
Жыл
бойы
Қазақстан
Респу-
бликасы
Президен-
ті Іс
басқар-
масы
Ескерту. 6-тармаққа өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.15 N 342 Қаулысымен.
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Тікелей нәтиже: Сыртқы инженерлік желілер бойынша құрылыс жұмыстарын жүргізу. Щучинск-Бурабай курорт аймағының инфрақұрылымын қолдауға қажетті жағдай жасау.
Соңғы нәтиже: қазіргі заманғы жоғары тиімді және бәсекелестікке қабілетті туристік кешен құру, табиғи жағдайдағы алуан түрлі биологиялық және ландшафттық табиғатты сақтап қалу, бүлінген табиғи кешенді, мемлекеттік табиғи-қорықтық қор объектілерін қалпына келтіру.
Қаржы-экономикалық нәтиже: экономикалық тиімділікке Щучинск-Бурабай курорттық аймағының инфрақұрылымын дамыту және жетілдіру бойынша іс-шараларды іске асыру арқылы қол жеткізіледі. Мамандандырылған техниканың бір бірлігінің орташа құны жоспарлы шығын шегінде 4 020,0 мың теңге; негізгі активтердің орташа құны 123,6 мың теңге.
Уақыттылығы: бекітілген шартқа, жоспар-кестеге және жеткізу кестесіне сәйкес негізгі құралдар сатып алу.
Сапасы: құрылыс нормалары мен ережелеріне сәйкес.