О признании утратившими силу некоторых решений городского маслихата
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 12 апреля 2012 года № 2/26
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах» городской маслихат РЕШИЛ:
1.Признать утратившими силу некоторые решения городского маслихата согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии                     К.Аргенов
Секретарь городского
маслихата                               М.Молдагулов
Приложение к решению
городского маслихата от
12 апреля 2012 года № 2/26
Перечень решений городского маслихата
Наименование решений
Номер и дата принятия
Номер и дата регистрации в органах юстиции
Официальное опубликование
1.
Об исчислении земельного налога с придомовых земельных участков многоэтажных жилых домов
23.06.2000 г.
№ 5/57
13.07.2000г.
№ 243
15.07.2000 г.
«Маңғыстау»
15.07.2000 г.
«Местное время»
2.
Об установлении стоимости разовых талонов для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер
21.12.2001 г.
№ 18/168
09.01.2002г.
№ 661
11.01.2002 г.
«Маңғыстау»
11.01.2002 ж.
«Местное время»
3.
О назначении и выплате социальной помощи на приобретение топлива (уголь) специалистам государственных организаций здравоохранения, образования и спорта, социальной защиты населения и культуры, проживающим и работающим в сельской местности
28.09.2006 г.
№ 28/252
26.10.2006 г.
№ 11-1-41
04.11.2006 г.
№ 179«Маңғыстау»
07.11.2006 г.
№ 180«Огни Мангистау»
4.
О внесении изменений в решение городского маслихата от 28 сентября 2006 года № 28/252 «О назначении и выплате социальной помощи на приобретение топлива (уголь) специалистам государственных организаций здравоохранения, образования и спорта, социальной защиты населения и культуры, проживающим и работающим в сельской местности»
28.05.2007 г.
№ 37/326
04.07.2007 г.
№ 11-1-60
14.07.2007 г.
№ 121-122
«Маңғыстау»
14.07.2007 г.
№ 127
«Огни Мангистау»
5.
О внесении изменений в решение городского маслихата от 28 сентября 2006 года № 28/252 «О назначении и выплате социальной помощи на приобретение топлива (уголь) специалистам государственных организаций здравоохранения, образования и спорта, социальной защиты населения и культуры, проживающим и работающим в сельской местности»
20.07.2009 г.
№ 21/202
26.08.2009 г.
№ 11-1-114
05.09.2009 г.
№ 141-142
«Маңғыстау»
05.09.2009 г.
№ 143
«Огни Мангистау»
6.
Об утверждении Инструкции по назначению и выплате по льготному проезду на городском общественном транспорте (кроме такси) обучающимся и воспитанникам организаций образования очной формы обучения города Актау

Қалалық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 2/26 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 43-1 бабына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қосымшаға сәйкес қалалық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Қ.Арғынов
Қалалық мәслихат
хатшысы                                 М.Молдағұлов
Қалалық мәслихаттың
2012 жылғы 12 сәуірдегі
№ 2/26 шешіміне қосымша
Қалалық мәслихаттың шешімдерінің тізбесі
Шешімнің атауы
Қабылданған күні мен нөмірі
Әділет органдарында тіркелген күні мен нөмірі
Ресми жариялануы
1.
Көппәтерлі тұрғын үйлер жанындағы жер учаскелеріне жер салығын есептеу туралы
23.06.2000ж.
№ 5/57
13.07.2000 ж.
№ 243
15.07.2000 ж.
«Маңғыстау»
15.07.2000 ж.
«Местное время»
2.
Қызметі мезеттік сипаттағы жеке тұлғалар үшін бір жолғы талондарының ақысын белгілеу туралы
21.12.2001ж.
№ 18/168
09.01.2002 ж.
№ 661
11.01.2002 ж.
«Маңғыстау»
11.01.2002 ж.
«Местное время»
3.
Ауылдық жерлерде тұратын және жұмыс жасайтын денсаулық сақтау, білім беру және спорт, халықты әлеуметтік қорғау және мәдениет мемлекеттік мекемелердің мамандарына отын (көмір) алуға әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу туралы
28.09.2006 ж.
№ 28/252
26.10.2006 ж.
№ 11-1-41
04.11.2006ж.
№ 179
«Маңғыстау»
07.11.2006 ж.
№ 180
«Огни Мангистау»
4.
Қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 28 қыркүйегіндегі № 28/252 «Ауылдық жерлерде тұратын және жұмыс жасайтын денсаулық сақтау, білім беру және спорт, халықты әлеуметтік қорғау және мәдениет мемлекеттік мекемелердің мамандарына отын (көмір) алуға әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу туралы» шешіміне өзгеріс енгізу туралы
28.05.2007 ж.
№ 37/326
04.07.2007 ж.
№ 11-1-60
14.07.2007 ж.
№ 121-122
«Маңғыстау»
14.07.2007ж.
№ 127
«Огни Мангистау»
5.
Қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 28 қыркүйектегі № 28/252 «Ауылдық жерлерде тұратын және жұмыс жасайтын денсаулық сақтау, білім беру және спорт, халықты әлеуметтік қорғау және мәдениет мемлекеттік мекемелердің мамандарына отын (көмір) алуға әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу туралы» шешіміне өзгерісер енгізу туралы
20.07.2009 ж.
№ 21/202
26.08.2009 ж.
№ 11-1-114
05.09.2009 ж.
№ 141-142
«Маңғыстау»
05.09.2009ж.
№ 143
«Огни Мангистау»
6.
Ақтау қаласындағы білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілер үшін қалалық қоғамдық көлікте  (таксиден басқа) жеңілдікпен жүруді белгілеу және төлеуінің нұсқаулығын бекіту туралы»

15.10.2008 г.
№ 13/127
31.10.2008г.
№ 11-1-97
08.11.2008 г.
№ 174
«Маңғыстау»
08.11.2008 г.
№ 178
«Огни Мангистау»
7.
О внесении изменений в решение городского маслихата от 15 октября 2008 года № 13/127 «Об утверждении Инструкции по назначению и выплате по льготному проезду на городском общественном транспорте (кроме такси) обучающимся и воспитанникам организаций образования очной формы обучения города Актау»
24.12.2010 г.
№ 38/347
14.01.2011г.
№ 11-1-144
25.01.2011 г.
№ 12
«Маңғыстау»
25.01.2011 г.
№ 12
«Огни Мангистау»

15.10.2008ж.
№ 13/127
31.10.2008 ж.
№ 11-1-97
08.11.2008 ж.
№ 174
«Маңғыстау»
08.11.2008ж.
№ 178
«Огни Мангистау»
7.
Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 15 қазандағы №13/127 «Ақтау қаласындағы білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілер үшін қалалық қоғамдық көлікте  (таксиден басқа) жеңілдікпен жүруді белгілеу және төлеуінің нұсқаулығын бекіту туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы»
24.12.2010ж.
№ 38/347
14.01.2011 ж.
№ 11-1-144
25.01.2011 ж.
№ 12
«Маңғыстау»
25.01.2011ж.
№ 12
«Огни Мангистау»