О признании утратившими силу некоторых нормативных правовых актов
Приказ и.о. Министра энергетики Республики Казахстан от 9 декабря 2015 года № 704
В соответствии со статьями 21-129-1 и пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые нормативные правовые акты согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту юридической службы Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в недельный срок со дня его подписания направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан, информационно-правовую систему "Әділет" и Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение информации о признании утратившими силу приказов и исключение из перечня нормативных правовых актов на интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2016 года.
И.о. Министра
М. Мирзагалиев
"СОГЛАСОВАН"
Министр здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
_____________ Т. Дуйсенова
18 декабря 2015 года
Приложение к приказу
Министра энергетики
Республики Казахстан
от 9 декабря 2015 года № 704
Перечень
утративших силу некоторых нормативных правовых актов
1) Приказ и.о. Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 26 декабря 2013 года № 437 "Об утверждении профессионального стандарта "Подготовка топлива, топливоподача" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9156, опубликован в информационно-правовой системе "Әділет" 15 мая 2014 года);
2) Приказ и.о. Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 26 декабря 2013 года № 438 "Об утверждении профессионального стандарта "Техническое обслуживание и ремонт котельного оборудования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9163, опубликован в информационно-правовой системе "Әділет" 15 мая 2014 года);
3) Приказ и.о. Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 26 декабря 2013 года № 439 "Об утверждении профессионального стандарта "Техническое обслуживание и ремонт электрооборудования электростанций и распределительных устройств" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9158, опубликован в информационно-правовой системе "Әділет" 15 мая 2014 года);

Кейбір нормативтік құқықтық актілердің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің м.а. 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 704 бұйрығы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-129-1-баптарына және 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес кейбір нормативтік құқықтық актілердің күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Заң қызметі департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін қол қойылған күнінен бастап бір апталық мерзімде Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне қосу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің интернет-ресурсында бұйрықтардың күші жойылды деп тану туралы ақпаратты орналастыруды және нормативтік құқықтық актілер тізбесінен алып тастауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы
М. Мырзағалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрі
___________ Т. Дүйсенова
2015 жылғы 18 желтоқсан
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2015 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 704 бұйрығына қосымша
Күші жойылған кейбір нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
1) "Отынды дайындау, отынды беру" кәсіби стандартты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің м.а. 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 437 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9156 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 15 мамырда жарияланған);
2) "Қазандық жабдықтарға техникалық қызмет көрсету және жөндеу" кәсіби стандартты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің м.а. 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 438 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9163 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 15 мамырда жарияланған);
3) "Электр станциялардың электр жабдықтарына және таратушы құрылғыларына техникалық қызмет көрсету және жөндеу" кәсіби стандартты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің м.а. 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 439 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9158 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 15 мамырда жарияланған);

4) Приказ и.о. Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 26 декабря 2013 года № 440 "Об утверждении профессионального стандарта "Обслуживание и контроль за работой оборудования главного щита управления электростанций" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9161, опубликован в информационно-правовой системе "Әділет" 15 мая 2014 года);
5) Приказ и.о. Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 26 декабря 2013 года № 442 "Об утверждении профессионального стандарта "Техническое обслуживание и ремонт кабельных и воздушных линий связи" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9159, опубликован в информационно-правовой системе "Әділет" 15 мая 2014 года);
6) Приказ и.о. Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 26 декабря 2013 года № 443 "Об утверждении профессионального стандарта "Техническое обслуживание и ремонт турбинного оборудования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9157, опубликован в информационно-правовой системе "Әділет" 15 мая 2014 года);
7) Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 17 марта 2014 года № 87 "Об утверждении профессионального стандарта "Технология воды, топлива и смазочных материалов на электрических станциях" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9412, опубликован в информационно-правовой системе "Әділет" 30 июля 2014 года);
8) Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 17 марта 2014 года № 88 "Об утверждении профессионального стандарта "Электротехнология" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9413, опубликован в информационно-правовой системе "Әділет" 30 июля 2014 года);
9) Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 17 марта 2014 года № 89 "Об утверждении профессионального стандарта "Электрическое и электромеханическое оборудование (по видам)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9414, опубликован в информационно-правовой системе "Әділет" 30 июля 2014 года);
10) Приказ Министра нефти и газа Республики Казахстан от 9 апреля 2014 года № 70 "Об утверждении профессиональных стандартов нефтегазовой отрасли по специальностям технического и профессионального образования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9584, опубликован в информационно-правовой системе "Әділет" 27 октября 2014 года);

4) "Электр станцияларды басқарудың бас қалқаны жабдықтарының жұмыстарына қызмет көрсету және бақылау" кәсіби стандартты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің м.а. 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 440 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9161 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 15 мамырда жарияланған);
5) "Байланыстың кабельді және әуе желілеріне техникалық қызмет көрсету және жөндеу" кәсіби стандартты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің м.а. 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 442 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9159 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 15 мамырда жарияланған);
6) "Турбиналық жабдықтарға техникалық қызмет көрсету және жөндеу" кәсіби стандартты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің м.а. 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 443 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9157 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 15 мамырда жарияланған);
7) "Электр станцияларындағы су, отын және жағу материалдарының технологиясы" кәсіби стандартты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2014 жылғы 17 наурыздағы № 87 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9412 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 30 шілдеде жарияланған);
8) "Электр технологиясы" кәсіби стандартты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2014 жылғы 17 наурыздағы № 88 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9413 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 30 шілдеде жарияланған);
9) "Электр және электр механикалық жабдығы (түрлері бойынша)" кәсіби стандартты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2014 жылғы 17 наурыздағы № 89 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9414 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 30 шілдеде жарияланған);
10) "Мұнай және газ саласының техникалық және кәсіптік білім мамандықтары бойынша кәсіптік стандарттарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрінің 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 70 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9584 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 27 қазанда жарияланған);

11) Приказ Министра нефти и газа Республики Казахстан от 11 июня 2014 года № 107 "Об утверждении Типовых нормативов численности руководителей, специалистов, служащих и промышленно-производственного персонала, организаций, осуществляющих транспортировку нефти и подачу воды" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9632, опубликован в информационно-правовой системе "Әділет" 25 августа 2014 года);
12) Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 26 марта 2015 года № 235 "Об утверждении Типовых квалификационных характеристик должностей руководителей, специалистов и других служащих организаций нефтедобывающей отрасли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11129, опубликован в информационно-правовой системе "Әділет" 10 июня 2015 года).

11) "Мұнай тасымалдау мен су жіберуді жүзеге асыратын ұйымдарының басшылары, мамандары, қызметшілері мен өнеркәсіптік-өндірістік персоналы санының типтік нормативтерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрінің 2014 жылғы 11 маусымдағы № 107 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9632 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 25 тамызда жарияланған);
12) "Мұнай өндіру саласындағы ұйымдары басшыларының, мамандарының және басқа да қызметшілері лауазымдарының үлгілік біліктілік сипаттамаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 26 наурыздағы № 235 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11129 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 10 маусымда жарияланған).