О признании утратившими силу постановлений акимата Аршалынского района
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 19 апреля 2016 года № А-213
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", от 06 апреля 2016 года "О занятости населения", Правилами государственной регистрации нормативных правовых актов, утвержденных постановлением правительства Республики Казахстан от 17 августа 2006 года № 778, акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Аршалынского района, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аршалынского района Маусынбаеву М.М.
3. Настоящее постановление вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Аким Аршалынского района А.Тайжанов
Приложение
к постановлению акимата
Аршалынского района
от "19" апреля 2016 года
№ А-213
Перечень, признанных утратившими силу постановлений акимата Аршалынского района
1. Постановление акимата Аршалынского района №А-266 от 09 июля 2012 года "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Аршалынском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 июля 2012 года № 1-4-214);
2. Постановление акимата Аршалынского района №А-543 от 11 декабря 2015 года "Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждения перечня организаций, видов,объемов и конкретных условий общественных работ, размер оплаты труда участников и источник их финансирования по Аршалынскому району на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 08 января 2016 года № 5182);
3. Постановление акимата Аршалынского района №А-28 от 25 января 2016 года "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2016 год в Аршалынском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 февраля 2016 года № 5250).

Аршалы ауданы әкімдігінің қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 сәуірдегі № А-213 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2016 жылғы 06 сәуірдегі Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы", 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына, 2006 жылғы 17 тамыздағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің № 778 қаулысымен бекітілген, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу қағидаларын бекіту Ережелеріне сәйкес, Аршалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аршалы ауданы әкімдігінің қаулыларының қосымша сәйкес күші жойылған деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.М. Маусынбаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданының әкімі А.Тайжанов
Аршалы ауданы әкімідігінің
2016 жылғы "19" сәуір
№ А-213 қаулысына
қосымша
Аршалы ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылған қаулылардың тізбесі
1. Аршалы ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 9 шілдедегі № А-266 қаулысы "Аршалы ауданындағы қылмыстық-атқару инспекциясының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде 2012 жылғы 30 шілдеде № 1-4-214 тіркелген);
2. Аршалы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № А-543 қаулысы "Аршалы ауданы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде 2016 жылғы 08 қаңтарда № 5182 тіркелген);
3. Аршалы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 25 қаңтардағы № А-28 қаулысы "2016 жылға Аршалы ауданында халықтың нысаналы топтарға жататын адамдардың бұған қосымша тізбесін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде 2016 жылғы 16 ақпандағы № 5250 тіркелген).