О признании утратившим силу решений Сандыктауского районного маслихата
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 20 мая 2016 года № 3/8
В соответствии пункта 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решения Сандыктауского районного маслихата согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии
районного маслихата
Ш.Докаев
Секретарь районного
маслихата
С.Клюшников
Приложение
Утверждено решением сессии
районного маслихата
от " 20 " 05 2016г
№ 3/8
Перечень нормативно-правовых актов, утративших силу
1. Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Сандыктаускому району" от 29 октября 2013 года № 19/2 (Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 ноября 2013 года № 3890).
2. Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области "О внесении изменения в решение Сандыктауского районного маслихата от 29 октября 2013 года № 19/2 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Сандыктаускому району" от 15 мая 2015 года № 32/2 (Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 июня 2015 года № 4823).
3. Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области "О внесении изменения и дополнения в решение Сандыктауского районного маслихата от 29 октября 2013 года № 19/2 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Сандыктаускому району" от 11 ноября 2015 года № 37/4 (Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 ноября 2015 года № 5100).

Сандықтау аудандық мәслихат сессиясының шешімдерінің күшінің жойылуы туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 мамырдағы № 3/8 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабынының 5 тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау аудандық мәслихаты шешімінің күшінің жойылуын қосымшаға сәйкес танылсын.
2. Нақты шешім қол қойылғаннан кейін күшіне және қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Ш.Докаев
Аудандық мәслихатының
хатшысы
С.Клюшников
Сандықтау аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 20 мамырдағы
№ 3/8 сессия
шешімімен бекітілген
қосымша
Күші жойылған деп танылған, нормативті құқықтық актілердің тізімі
1. Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 қарашадағы № 19/2 "Сандықтау ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешімі. (2013 жылы 21 қарашада Ақмола облысы әділет Департаментінде 3890 нөмірімен тіркелген).
2. Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 15 мамырдағы № 32/2 "Сандықтау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 қазандағы № 19/2 "Сандықтау ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" шешімі. (2015 жылы 8 маусымда Ақмола облысы әділет Департаментінде 4823 нөмірімен тіркелген).
3. Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 11 қарашадағы № 37/4 "Сандықтау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 қазандағы № 19/2 "Сандықтау ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" шешімі. (2015 жылы 30 қарашада Ақмола облысы әділет Департаментінде 5100 нөмірімен тіркелген).