О признании утратившими силу некоторых решении Хромтауского районного маслихата
Решение маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 18 февраля 2016 года № 321
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с подпунктом 1) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах", Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Хромтауского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия решения.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
Р.Исаев Д.Мулдашев
Приложение к решению
Хромтауского районного
маслихата от "18" февраля
2016 года №321
Перечень признанных утратившими силу решения Хромтауского районного маслихата:
1. Решение Хромтауского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 152 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Хромтауском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3758, опубликованное 30 января 2014 года в районной газете "Хромтау");
2. Решение Хромтауского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 153 "Об утверждении предельных размеров социальной помощи оказываемых при наступлении трудной жизненной ситуации вследствие стихийного бедствия или пожара" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3759, опубликованное 30 января 2014 года в районной газете "Хромтау");
3. Решение Хромтауского районного маслихата от 24 февраля 2013 года № 153 "Об утверждении предельных размеров социальной помощи оказываемых при наступлении трудной жизненной ситуации вследствие стихийного бедствия или пожара" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3822, опубликованное 18 марта 2014 года в районной газете "Хромтау");
4. Решение Хромтауского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 309 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Хромтауском районе";
5. Решение Хромтауского районного маслихата от 2 сентября 2015 года № 282 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4522, опубликованное 24 сентября 2015 года в районной газете "Хромтау").

Хромтау аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 ақпандағы № 321 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына және Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 40 бабының 2 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Хромтау аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылдаған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы хатшысы
Р.Исаев Д.Молдашев
Хромтау аудандық мәслихатының
2016 жылғы "18" ақпандағы
№321 шешіміне қосымша
Хромтау аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған актілерінің тізбесі:
1. Хромтау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 152 "Хромтау ауданында әлеуметтік көмек көрсету және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3758 тіркелген, 2014 жылдың 30 қаңтарында аудандық "Хромтау" газетінде жарияланған) шешімі;
2. Хромтау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 153 "Табиғи зілзаланың немесе өрттің салдарынан өмірлік қиын жағдай туындаған кезде көрсетілетін әлеуметтік көмектің шекті мөлшерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3759 тіркелген, 2014 жылдың 30 қаңтарында аудандық "Хромтау" газетінде жарияланған) шешімі;
3. Хромтау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 ақпандағы № 162 "Атаулы күндер мен мерекелік күндерге біржолғы әлеуметтік көмектің мөлшерін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3822 тіркелген, 2014 жылдың 18 наурызында аудандық "Хромтау" газетінде жарияланған) шешімі;
4. Хромтау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 309 "Хромтау ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешімі;
5. Хромтау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 2 қыркүйектегі № 282 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4522 тіркелген, 2015 жылдың 24 қыркүйегінде аудандық "Хромтау" газетінде жарияланған) шешімі.