О признаний утратившим силу некоторых постанавлений акимата района
Постановление акимата Балхашского района Алматинской области от 26 сентября 2016 года № 145
В соответствии в пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казакстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Балхашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу некоторые постановления акимата Балхашского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу после его подписания.
Аким района Г. Токпеисов
Приложение к постановлению акимата Балхашского района от "26" сентября 2016 года № 145
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Балхашского района:
1. Постановление акимата Балхашского района от 20 января 2016 года № 12 "Об утверждении Положения государственного учреждения Отдел культуры и развития языков Балхашского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 февраля 2016 года № 3701, опубликованное от 13 февраля 2016 года № 07 (7588) в газете "Балқаш өңірі");
2. Постановление акимата Балхашского района от 24 февраля 2015 года № 19 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Балхашского района"" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 марта 2015 года № 3111, опубликованное от 06 апреля 2015 года № 23 (7553) в газете "Балқаш өңірі");
3. Постановление акимата Балхашского района от 08 июня 2015 года № 127 "О внесении изменений в постановление акимата Балхашского района от 24 февраля 2015 года № 19 Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Балхашского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 июля 2015 года № 3283, опубликованное от 25 июля 2015 года № 34 (7555) в газете "Балқаш өңірі");
4. Постановление акимата Балхашского района от 05 июня 2015 года № 125 "Об утверждении Положения государственного учреждения Аппарат акима Баканасского сельского округа Балхашского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 07 июля 2015 года № 3271, опубликованное от 21 августа 2015 года № 34 (7564) в газете "Балқаш өңірі");
5. Постановление акимата Балхашского района от 05 июня 2015 года № 123 "Об утверждении Положения государственного учреждения Аппарат акима Жиделинского сельского округа Балхашского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 07 июля 2015 года № 3264, опубликованное от 21 августа 2015 года № 34 (7564) в газете "Балқаш өңірі");

Аудан әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Балқаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қыркүйектегі № 145 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы №148 Заңының 37 бабының 8 тармағына сәйкес, Балқаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қоса беріліп отырған қосымшаға сәйкес, Балқаш ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылғаннан кейін күшіне енеді.
Аудан әкімі Ғ. Тоқпеисов
Балқаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы "26" қыркүйектегі № 145 қаулысына қосымша
Балқаш ауданы әкімдігінің күші жойылатын кейбір қаулыларының тізбесі:
Аудан әкімдігінің күші жойылатын кейбір қаулыларының тізбесі:
1. Балқаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 қаңтардағы "Балқаш аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы № 12 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3701 нөмерімен 2016 жылы 10 ақпанда енгізілген, "Балқаш өңірі" газетінде 2016 жылы 13 ақпанда № 07 (7588) жарияланған);
2. Балқаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 ақпандағы "Балқаш ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы №19 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3111 нөмерімен 2015 жылы 27 наурызда енгізілген, "Балқаш өңірі" газетінде 2015 жылы 06 сәуірде № 23 (7553) жарияланған);
3. Балқаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 08 маусымдағы "Балқаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 ақпандағы "Балқаш ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 19 қаулысына өзгерістер енгізу туралы №127 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3283 нөмерімен 2015 жылы 15 шілдеде енгізілген, "Балқаш өңірі" газетінде 2015 жылы № 25 шілдеде № 34 (7555) жарияланған);
4. Балқаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 05 маусымдағы "Балқаш ауданы Бақанас ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы № 125 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3271 нөмерімен 2015 жылы 07 шілдеде енгізілген, "Балқаш өңірі" газетінде 2015 жылы 21тамызда № 34 (7564) жарияланған);
5. Балқаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 05 маусымдағы "Балқаш ауданы Жиделі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы № 123 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3264 нөмерімен 2015 жылы 07 шілдеде енгізілген, "Балқаш өңірі" газетінде 2015 жылы 21 тамызда № 34 (7564) жарияланған);

6. Постановление акимата Балхашского района от 05 июня 2015 года № 126 "Об утверждении Положения государственного учреждения Аппарат акима Топарского сельского округа Балхашского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 07 июля 2015 года № 3263, опубликованное от 14 августа 2015 года № 33 (7563) в газете "Балқаш өңірі");
7. Постановление акимата Балхашского района от 05 июня 2015 года № 122 "Об утверждении Положения государственного учреждения Аппарат акима Коктальского сельского округа Балхашского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 07 июля 2015 года № 3262, опубликованное от 28 августа 2015 года № 35 (7565) в газете "Балқаш өңірі");
8. Постановление акимата Балхашского района от 05 июня 2015 года № 124 "Об утверждении Положения государственного учреждения Аппарат акима Акдалинского сельского округа Балхашского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 07 июля 2015 года № 3260, опубликованное от 21 августа 2015 года № 34 (7564) в газете "Балқаш өңірі");
9. Постановление акимата Балхашского района от 04 июня 2015 года № 121 "Об утверждении Положения государственного учреждения Аппарат акима Акжарского сельского округа Балхашского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 07 июля 2015 года № 3261, опубликованное от 28 августа 2015 года № 35 (7565) в газете "Балқаш өңірі");
10. Постановление акимата Балхашского района от 04 июня 2015 года № 119 "Об утверждении Положения государственного учреждения Аппарат акима Аккольского сельского округа Балхашского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 07 июля 2015 года № 3259, опубликованное от 28 августа 2015 года № 35 (7565) в газете "Балқаш өңірі");
11. Постановление акимата Балхашского района от 04 июня 2015 года № 120 "Об утверждении Положения государственного учреждения Аппарат акима Балатопарского сельского округа Балхашского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 07 июля 2015 года № 3258, опубликованное от 28 августа 2015 года № 35 (7565) в газете "Балқаш өңірі");
12. Постановление акимата Балхашского района от 04 июня 2015 года № 117 "Об утверждении Положения государственного учреждения Аппарат акима Бирликского сельского округа Балхашского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 07 июля 2015 года № 3257, опубликованное от 21 августа 2015 года № 35 (7565) в газете "Балқаш өңірі");

6. Балқаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 05 маусымдағы "Балқаш ауданы Топар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы №126 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3263 нөмерімен 2015 жылы 07 шілдеде енгізілген, "Балқаш өңірі" газетінде 2015 жылы 14 тамызда № 33 (7563) жарияланған);
7. Балқаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 05 маусымдағы "Балқаш ауданы Көктал ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы № 122 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3262 нөмерімен 2015 жылы 07 шілдеде енгізілген, "Балқаш өңірі" газетінде 2015 жылы 28 тамызда № 35 (7565) жарияланған);
8. Балқаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 05 маусымдағы "Балқаш ауданы Ақдала ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы № 124 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3260 нөмерімен 2015 жылы 07 шілдеде енгізілген, "Балқаш өңірі" газетінде 2015 жылы 21 тамызда № 34 (7564) жарияланған);
9. Балқаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 04 маусымдағы "Балқаш ауданы Ақжар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы № 121 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3261 нөмерімен 2015 жылы 07 шілдеде енгізілген, "Балқаш өңірі" газетінде 2015 жылы 28 тамызда № 35 (7565) жарияланған);
10. Балқаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 04 маусымдағы "Балқаш ауданы Ақкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы № 119 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3259 нөмерімен 2015 жылы 07 шілдеде енгізілген, "Балқаш өңірі" газетінде 2015 жылы 28 тамызда № 35 (7565) жарияланған);
11. Балқаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 04 маусымдағы "Балқаш ауданы Балатопар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы № 120 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3258 нөмерімен 2015 жылы 07 шілдеде енгізілген, "Балқаш өңірі" газетінде 2015 жылы 28 тамызда № 35 (7565) жарияланған);
12. Балқаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 04 маусымдағы "Балқаш ауданы Бірлік ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы № 117 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3257 нөмерімен 2015 жылы 07 шілдеде енгізілген, "Балқаш өңірі" газетінде 2015 жылы 21 тамызда № 35 (7565) жарияланған);

13. Постановление акимата Балхашского района от 04 июня 2015 года № 118 "Об утверждении Положения государственного учреждения Аппарат акима Бакбактинского сельского округа Балхашского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 07 июля 2015 года № 3256, опубликованное от 31 июля 2015 года № 31 (7561) в газете "Балқаш өңірі");
14. Постановление акимата Балхашского района от 03 июня 2015 года № 112 "Об утверждении Положения государственного учреждения Аппарат акима Куйганского сельского округа Балхашского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 07 июля 2015 года № 3270, опубликованное от 31 июля 2015 года № 31 (7561) в газете "Балқаш өңірі");
15. Постановление акимата Балхашского района от 03 июня 2015 года № 113 "Об утверждении Положения государственного учреждения Аппарат акима Желторангинского сельского округа Балхашского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 07 июля 2015 года № 3269, опубликованное от 25 июля 2015 года № 30 (7560) в газете "Балқаш өңірі");
16. Постановление акимата Балхашского района от 03 июня 2015 года № 114 "Об утверждении Положения государственного учреждения Аппарат акима Миялинского сельского округа Балхашского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 07 июля 2015 года № 3268, опубликованное от 25 июля 2015 года № 30 (7560) в газете "Балқаш өңірі");
17. Постановление акимата Балхашского района от 03 июня 2015 года № 115 "Об утверждении Положения государственного учреждения Аппарат акима Каройского сельского округа Балхашского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 07 июля 2015 года № 3267, опубликованное от 31 июля 2015 года № 31 (7561) в газете "Балқаш өңірі");
18. Постановление акимата Балхашского района от 03 июня 2015 года № 116 "Об утверждении Положения государственного учреждения Аппарат акима Берекенского сельского округа Балхашского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 07 июля 2015 года № 3266, опубликованное от 31 июля 2015 года № 31 (7561) в газете "Балқаш өңірі");
19. Постановление акимата Балхашского района от 19 ноября 2012 года № 205 "Об организации и проведении работ по идентификации сельскохозяйственных животных по Балхашскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 декабря 2012 года № 2224, опубликованное от 19 января 2013 года № 3 (7432) в газете "Балқаш өңірі");

13. Балқаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 04 маусымдағы "Балқаш ауданы Бақбақты ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы № 118 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3256 нөмерімен 2015 жылы 07 шілдеде енгізілген, "Балқаш өңірі" газетінде 2015 жылы 31 шілдеде № 31 (7561) жарияланған);
14. Балқаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 03 маусымдағы "Балқаш ауданы Құйған ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы № 112 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3270 нөмерімен 2015 жылы 07 шілдеде енгізілген, "Балқаш өңірі" газетінде 2015 жылы 31 шілдеде № 31 (7561) жарияланған);
15. Балқаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 03 маусымдағы "Балқаш ауданы Желтораңғы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы № 113 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3269 нөмерімен 2015 жылы 07 шілдеде енгізілген, "Балқаш өңірі" газетінде 2015 жылы 25 шілдеде № 30 (7560) жарияланған);
16. Балқаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 03 маусымдағы "Балқаш ауданы Миялы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы № 114 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3268 нөмерімен 2015 жылы 07 шілдеде енгізілген, "Балқаш өңірі" газетінде 2015 жылы 25 шілдеде № 30 (7560) жарияланған);
17. Балқаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 03 маусымдағы "Балқаш ауданы Қарой ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы № 115 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3267 нөмерімен 2015 жылы 07 шілдеде енгізілген, "Балқаш өңірі" газетінде 2015 жылы 31 шілдеде № 31 (7561) жарияланған);
18. Балқаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 03 маусымдағы "Балқаш ауданы Береке ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы № 116 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3266 нөмерімен 2015 жылы 07 шілдеде енгізілген, "Балқаш өңірі" газетінде 2015 жылы 31 шілдеде № 31 (7561) жарияланған);
19. Балқаш ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 19 қарашадағы "Балқаш ауданы бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жұмыстарын ұйымдастыру және өткізу туралы" № 205 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2224 нөмерімен 2012 жылы 10 желтоқсанда енгізілген, "Балқаш өңірі" газетінде 2013 жылы 19 қаңтарда № 3 (7432) жарияланған);

20. Постановление акимата Балхашского района от 6 февраля 2012 года № 25 "Об организации молодежной практики на 2012 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 февраля 2012 года № 2-6-94, опубликованное от 21 февраля 2012 года № 09 (7386) в газете "Балқаш өңірі");
21. Постановление акимата Балхашского района от 6 февраля 2012 года № 24 "Об организации социальных рабочих мест на 2012 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 февраля 2012 года № 2-6-93, опубликованное от 21 февраля 2015 года № 09 (7386) в газете "Балқаш өңірі");
22. Постановление акимата Балхашского района от 11 марта 2011 года № 25 "Об организации оплачиваемых общественных работ на 2011 год по Балхашскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 марта 2011 года № 2-6-81, опубликованное от 2 апреля 2011 года № 13 (7337) в газете "Балқаш өңірі");
23. Постановление акимата Балхашского района от 15 мая 2015 года № 72 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел внутренней политики Балхашского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 16 июня 2015 года № 3228, опубликованное от 18 июля 2015 года № 29 (7559) в газете "Балқаш өңірі");
24. Постановление акимата Балхашского района от 15 мая 2015 года № 73 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел предпринимательства Балхашского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 16 июня 2015 года № 3227, опубликованное от 18 июля 2015 года № 29 (7559) в газете "Балқаш өңірі");
25. Постановление акимата Балхашского района от 12 мая 2015 года № 64 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел земельных отношений Балхашского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 июня 2015 года № 3220, опубликованное от 18 июля 2015 года в газете № 29 (7559) "Балқаш өңірі");
26. Постановление акимата Балхашского района от 6 апреля 2015 года № 48 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел ветеринарии Балхашского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 14 мая 2015 года № 3166, опубликованное от 2015 года 21 мая в газете № 29 (7559) "Балқаш өңірі");
27. Постановление акимата Балхашского района от 21 мая 2015 года № 74 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел архитектуры и градостроительства Балхашского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 24 июня 2015 года № 3246, опубликованное от 25 июля 2015 года № 30 (7560) в газете "Балқаш өңірі");

20. Балқаш ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 6 ақпандағы "2012 жылғы жастар практикасын ұйымдастыру туралы" № 25 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2-6-94 нөмерімен 2012 жылы 28 ақпанда енгізілген, "Балқаш өңірі" газетінде 2012 жылы 21 ақпанда № 09 (7386) жарияланған);
21. Балқаш ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 6 ақпандағы "2012 жылға әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы" № 24 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2-6-93 нөмерімен 2012 жылы 28 ақпанда енгізілген, "Балқаш өңірі" газетінде 2012 жылы 21 ақпанда № 09 (7386) жарияланған);
22. Балқаш ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 11 наурыздағы "2011 жылы Балқаш ауданы бойынша ақылы қоғамдық жұмыстарын ұйымдастыру туралы" № 25 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2-6-81 нөмерімен 2011 жылы 28 наурызда енгізілген, "Балқаш өңірі" газетінде 2011 жылы 2 сәуірде № 13 (7337) жарияланған);
23. Балқаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 15 мамырдағы "Балқаш аудандық ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы № 72 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3228 нөмерімен 2015 жылы 16 маусымда енгізілген, "Балқаш өңірі" газетінде 2015 жылы 18 шілдеде № 29 (7559) жарияланған);
24. Балқаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 15 мамырдағы "Балқаш аудандық кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы № 73 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3227 нөмерімен 2015 жылы 16 маусымда енгізілген, "Балқаш өңірі" газетінде 2015 жылы 18 шілдеде № 29 (7559) жарияланған);
25. Балқаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 мамырдағы "Балқаш аудандық жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы №64 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3220 нөмерімен 2015 жылы 10 маусымда енгізілген, "Балқаш өңірі" газетінде 2015 жылы 18 шілдеде № 29 (7559) жарияланған);
26. Балқаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі "Балқаш аудандық ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы № 48 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3166 нөмерімен 2015 жылы 14 мамырда енгізілген, "Балқаш өңірі" газетінде 2015 жылы 21 мамырда № 29 (7559) жарияланған);
27. Балқаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 21 мамырдағы "Балқаш аудандық сәулет және қалақұрлысы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы №74 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3246 нөмерімен 2015 жылы 24 маусымда енгізілген, "Балқаш өңірі" газетінде 2015 жылы 25 шілдеде № 30 (7560) жарияланған);

28. Постановление акимата Балхашского района от 06 мая 2015 года № 59 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Балхашского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 18 мая 2015 года № 3167, опубликованное от 25 июля 2015 года № 30 (7560) в газете "Балқаш өңірі");
29. Постановление акимата Балхашского района от 06 мая 2015 года № 60 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел строительства Балхашского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 04 июня 2015 года № 3192, опубликованное от 18 июля 2015 года №29 (7559) в газете "Балқаш өңірі");
30. Постановление акимата Балхашского района от 12 мая 2015 года № 65 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта Балхашского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 04 июня 2015 года № 3190, опубликованное от 18 июля 2015 года № 29 (7559) в газете "Балқаш өңірі");
31. Постановление акимата Балхашского района от 12 мая 2015 года № 66 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства Балхашского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 04 июня 2015 года № 3191, опубликованное от 18 июля 2015 года № 29 (7559) в газете "Балқаш өңірі");
32. Постановление акимата Балхашского района от 06 мая 2015 года № 61 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог Балхашского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 04 июня 2015 года № 3186, опубликованное от 18 июля 2015 года № 29 (7559) в газете "Балқаш өңірі");

28. Балқаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 06 мамырдағы "Балқаш аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы №59 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3167 нөмерімен 2015 жылы 18 мамырда енгізілген, "Балқаш өңірі" газетінде 2015 жылы 25 шілдеде № 30 (7560) жарияланған);
29. Балқаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 06 мамырдағы "Балқаш аудандық құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы № 60 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3192 нөмерімен 2015 жылы 04 маусымда енгізілген, "Балқаш өңірі" газетінде 2015 жылы 18 шілдеде №29 (7559) жарияланған);
30. Балқаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 мамырдағы "Балқаш аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы № 65 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3190 нөмерімен 2015 жылы 04 маусымда енгізілген, "Балқаш өңірі" газетінде 2015 жылы 18 шілдеде № 29 (7559) жарияланған);
31. Балқаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 мамырдағы "Балқаш аудандық ауылшаруашылық бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы № 66 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3191 нөмерімен 2015 жылы 04 маусымда енгізілген, "Балқаш өңірі" газетінде 2015 жылы 18 шілдеде №29 (7559) жарияланған);
32. Балқаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 6 мамырдағы "Балқаш аудандық жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы №61 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3186 нөмерімен 2015 жылы 04 маусымда енгізілген, "Балқаш өңірі" газетінде 2015 жылы 18 шілдеде № 29 (7559) жарияланған);