О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Атырауской области
Постановление акимата Атырауской области от 8 января 2016 года № 1
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившими силу следующие постановления акимата Атырауской области:
от 7 июля 2009 года № 162 "Об утверждении Правил по ведению порядка присвоения наименований и переименования составных частей населенных пунктов, установления требований к присвоению порядковых номеров земельным участкам, зданиям и сооружениям на территории Атырауской области" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2551, опубликовано 8 сентября 2009 года в газете "Прикаспийская коммуна");
от 9 февраля 2011 года № 27 "О внесении дополнений и изменений в постановление акимата области от 7 июля 2009 года № 162 "Об утверждении Правил присвоения наименований и переименования составных частей населенных пунктов, установления требований к присвоению порядковых номеров земельным участкам, зданиям и сооружениям на территории Атырауской области" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2584, опубликовано 22 февраля 2011 года в газете "Прикаспийская коммуна");
от 12 марта 2014 года № 65 "О внесении изменений в постановление акимата Атырауской области от 7 июля 2009 года №162 "Об утверждении Правил по ведению порядка присвоения наименований и переименования составных частей населенных пунктов, установления требований к присвоению порядковых номеров земельным участкам, зданиям и сооружениям на территории Атырауской области" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2878, опубликовано 8 апреля 2014 года в газете "Прикаспийская коммуна").
2. Настоящeе постановление вступает в силу и вводится в действие со дня его подписания.
Аким области Б. Измухамбетов

Атырау облысы әкiмдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 8 қаңтардағы № 1 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27, 37-баптарына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Атырау облысы әкiмдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
2009 жылғы 7 шiлдедегi № 162 "Атырау облысының елдi мекендерiнiң құрамдас бөлiктерiне атау беру және атауын қайта өзгерту тәртiбiн жүргiзу жөнiндегi қағидасын, жер учаскелерiне, ғимараттар мен құрылыстарға реттiк нөмiрлер беру талаптарын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2551 болып тіркелген, 2009 жылы 8 қыркүйекте "Атырау" газетінде жарияланған);
2011 жылғы 9 ақпандағы № 27 "Облыс әкімиятының 2009 жылғы 7 шілдедегі № 162 "Атырау облысының елді мекендерінің құрамдас бөліктеріне атау беру және қайта атауын, жер учаскелеріне, ғимараттар мен құрылыстарға реттік нөмірлер беру талаптарын белгілеу қағидасын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2584 болып тіркелген, 2011 жылы 22 ақпанында "Атырау" газетінде жарияланған);
2014 жылғы 12 наурыздағы № 65 "Атырау облыстық әкiмиятының 2009 жылғы 7 шiлдедегi № 162 "Атырау облысының елдi мекендерiнiң құрамдас бөлiктерiне атау беру және атауын қайта өзгерту тәртiбiн жүргiзу жөнiндегi қағидасын, жер учаскелерiне, ғимараттар мен құрылыстарға реттiк нөмiрлер беру талаптарын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2878 болып тіркелген, 2014 жылы 8 сәуірде "Атырау" газетінде жарияланған).
Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Ізмұхамбетов