О признании утратившими силу некоторых решений Шымкентского городского маслихата
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 3 мая 2016 года № 2/20-6c
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", городской маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившими силу некоторые решения Шымкентского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
Председатель сессии
городского маслихата
Х.Сарсенов
Секретарь городского
маслихата
Н.Бекназаров
Приложение к решению
Шымкентского городского
маслихата от 3 мая 2016года
№ 2/20-6с
Перечень утративших силу некоторых
решений Шымкентского городского маслихата.
1) решение Шымкентского городского маслихата от 20 марта 2014 года № 33/215-5с "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2625, опубликовано в газете "Панорама Шымкент" от 6 мая 2014 года за № 17-18);
2) решение Шымкентского городского маслихата от 7 октября 2014 года № 41/284-5с "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по городу Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2865, опубликовано в газете "Панорама Шымкент" от 14 ноября 2014 года за № 46);
3) решение Шымкентского городского маслихата от 29 сентября 2015 года № 50/389-5с "Об утверждении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3387, опубликовано в газете "Панорама Шымкент" от 6 ноября 2015 года за № 45);

Шымкент қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2016 жылғы 3 мамырдағы № 2/20-6c шешiмi
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Шымкент қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
Х.Сәрсенов
Қалалық мәслихат
хатшысы
Н.Бекназаров
Шымкент қалалық
мәслихатының 2016 жылғы
3 мамыр №2/20-6с
шешіміне қосымша
Шымкент қалалық мәслихатының
күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1) "Шымкент қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" Шымкент қалалық мәслихатының 2014 жылғы 20 наурыздағы № 33/215-5с шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2625 тіркелген, 2014 жылдың 6 мамырдағы № 17-18 "Шымкент келбетi" газетiнде жарияланған);
2) "Шымкент қаласы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" Шымкент қалалық мәслихатының 2014 жылғы 7 қазандағы № 41/284-5с шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2865 тіркелген, 2014 жылдың 14 қарашадағы № 46 "Шымкент келбетi" газетiнде жарияланған);
3) "Ауыл шаруашылығына пайдаланылатын жерлерге жер салығының базалық мөлшерлерін бекіту туралы" Шымкент қалалық мәслихатының 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 50/389-5с шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3387 тіркелген, 2015 жылдың 6 қарашадағы № 45 "Шымкент келбетi" газетiнде жарияланған).