О признании утратившими силу некоторых нормативных правовых постановлений акимата города Арыс
Постановление акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 29 апреля 2016 года № 147
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Арыс ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые нормативные правовые постановления акимата города Арыс, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Дилдабекова Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким города С.Ертай
Приложение к постановлению
акимата города Арыс от "29"
апреля 2016 года № 147
Перечен некоторые нормативные правовые постановления акимата города Арыс утративших силу
1. Постановление акимата города Арыс от 24 июля 2013 года № 349 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2354, опубликовано в газете "Арыс ақиқаты" 24 августа 2013 года № 35 (5873);
2. Постановление акимата города Арыс от 24 июля 2013 года № 348 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2355, опубликовано в газете "Арыс ақиқаты" 24 августа 2013 года № 35 (5873);
3. Постановление акимата города Арыс от 31 декабря 2015 года № 629 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3519, опубликовано в газете "Арыс ақиқаты" 16 января 2016 года № 3 (5997);
4. Постановление акимата города Арыс от 11 января 2016 года № 11 "Об организации и объемах общественных работ за счет средств местного бюджета в 2016 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3534, опубликовано в газете "Арыс ақиқаты" 23 января 2016 года № 4 (5998);

Арыс қаласы әкімдігінің кейбір нормативтік құқықтық қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 147 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8-тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Арыс қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Арыс қаласы әкімдігінің кейбір нормативтік құқықтық қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.Ділдәбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С.Ертай
Арыс қаласы әкімдігінің "29"
сәуір 2016 жылғы № 147
қаулысына қосымша
Арыс қаласы әкімдігінің күші жойылған кейбір нормативтік құқықтық қаулыларының тізбесі
1. Арыс қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 24 шілдедегі № 349 "Қылмыстық-атқару қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2354 болып тіркелген, "Арыс ақиқаты" газетінің 2013 жылғы 24 тамыздағы № 35 (5873) нөмірінде жарияланған) қаулысы;
2. Арыс қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 24 шілдедегі № 348 "Жұмыс орындарының жалпы санының үш проценті мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2355 болып тіркелген "Арыс ақиқаты" газетінің 2013 жылғы 24 тамыздағы № 35 (5873) нөмірінде жарияланған) қаулысы;
3. Арыс қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 629 "2016 жылға халықтың нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3519 болып тіркелген "Арыс ақиқаты" газетінің 2016 жылғы 16 қаңтар № 3 (5997) нөмірінде жарияланған) қаулысы;
4. Арыс қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 11 "2016 жылға қоғамдық жұмыстарды жергілікті бюджет қаражаты есебінен ұйымдастыру және оның көлемі туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3534 болып тіркелген "Арыс ақиқаты" газетінің 2016 жылғы 23 қаңтардағы № 4 (5998) нөмірінде жарияланған) қаулысы.