О признании утратившими силу некоторых нормативных правовых постановлений акимата города Арыс
Постановление акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 29 апреля 2016 года № 148
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Арыс ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые нормативные правовые постановления акимата города Арыс, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Дилдабекова Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким города С.Ертай
Приложение к постановлению акимата
города Арыс от "29" апреля
2016 года № 148
Перечен некоторые нормативные правовые постановления акимата города Арыс утративших силу
1. Постановление акимата города Арыс от 26 января 2015 года № 57 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии города Арыс" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3018, опубликовано в газете "Арыс ақиқаты" 28 февраля 2015 года № 10-11;
2. Постановление акимата города Арыс от 03 февраля 2015 года № 71 "Об утверждении положений государственных учреждении сельских округов города Арыс" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3054, опубликовано в газете "Арыс ақиқаты" 21 марта 2015 года № 14-15;
3. Постановление акимата города Арыс от 4 февраля 2015 года № 73 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ города Арыс" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3029, опубликовано в газете "Арыс ақиқаты" 14 марта 2015 года № 13;
4. Постановление акимата города Арыс от 14 мая 2015 года № 276 "О внесении изменения в постановление акимата города Арыс от 26 января 2015 года № 57 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии города Арыс" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3193, опубликовано в газете "Арыс ақиқаты" 19 июня 2015 года № 25 ;
5. Постановление акимата города Арыс от 02 марта 2016 года № 79 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Арыс от 3 февраля 2015 года № 71 "Об утверждении положений государственных учреждении сельских округов города Арыс" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3654, опубликовано в газете "Арыс ақиқаты" 09 апреля 2016 года № 16-17 ;

Арыс қаласы әкімдігінің кейбір нормативтік құқықтық қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 148 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8-тармағына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Арыс қаласының әкімдігіҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Арыс қаласы әкімдігінің кейбір нормативтік құқықтық қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.Ділдәбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С.Ертай
Арыс қаласы әкімдігінің
"29" сәуір 2016 жылғы
№ 148 қаулысына қосымша
Арыс қаласы әкімдігінің күші жойылған кейбір нормативтік құқықтық қаулыларының тізбесі
1. Арыс қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қаңтардағы № 57 "Арыс қаласының "Ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3018 болып тіркелген "Арыс ақиқаты" газетінің 2015 жылғы 28 ақпандағы № 10-11 нөмірінде жарияланған) қаулысы;
2. Арыс қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 03 ақпандағы № 71 "Арыс қаласының ауылдық округтері әкімдері аппараттары мемлекеттік мекемелері туралы ережелерді бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3054 болып тіркелген "Арыс ақиқаты" газетінің 2015 жылғы 21 наурыздағы № 14-15 нөмірінде жарияланған) қаулысы;
3. Арыс қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 4 ақпандағы № 73 "Арыс қаласының "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3029 болып тіркелген "Арыс ақиқаты" газетінің 2015 жылғы 14 наурыздағы № 13 нөмірінде жарияланған) қаулысы;
4. Арыс қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 14 мамырдағы № 276 "Арыс қаласының "Ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Арыс қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қаңтардағы № 57 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3193 болып тіркелген "Арыс ақиқаты" газетінің 2015 жылғы 18 маусымдағы № 25 нөмірінде жарияланған) қаулысы;
5. Арыс қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 02 наурыздағы № 79 "Арыс қаласының ауылдық округтері әкімдері аппараттары мемлекеттік мекемелері туралы ережелерді бекіту туралы" Арыс қаласы әкімдігінің 3 ақпандағы 2015 жылғы № 71 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3654 болып тіркелген "Арыс ақиқаты" газетінің 2016 жылғы 09 сәуіріндегі № 16-17 нөмірінде жарияланған) қаулысы;

6. Постановление акимата города Арыс от 19 мая 2015 года № 10 "Об объявлении на территориях населенных пунктов Дермене, Темиржолшы, Орманшы сельского округа Дермене города Арыс чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3215, опубликовано в газете "Арыс ақиқаты" 04 июля 2015 года № 27;

6. Арыс қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 19 мамырдағы № 10 "Арыс қаласының Дермене ауылдық округі Дермене, Теміржолшы, Орманшы елді мекендері аумағындағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3215 болып тіркелген "Арыс ақиқаты" газетінің 2015 жылғы 04 шілдедегі № 27 нөмірінде жарияланған) қаулысы;