О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 15 декабря 2017 года № 26-129 "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Алматинской области"
Решение маслихата Алматинской области от 14 декабря 2021 года № 12-61. Утратило силу решением маслихата Алматинской области от 29 марта 2024 года № 18-85
Сноска. Утратило силу решением маслихата Алматинской области от 29.03.2024 № 18-85 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Алматинской области" от 15 декабря 2017 года № 26-129 (зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 9 января 2018 года № 4490) следующие изменения:
в Правилах регулирования миграционных процессов в Алматинской области, утвержденных указанным решением:
по всему тексту слова "оралманов", заменить словами "кандасов".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь областного маслихата Ж. Жоргенбаев

Алматы облыстық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 26-129 "Алматы облысындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2021 жылғы 14 желтоқсандағы № 12-61 шешімі. Күші жойылды - Алматы облыстық мәслихатының 2024 жылғы 29 наурыздағы № 18-85 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облыстық мәслихатының 29.03.2024 № 18-85 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының "Алматы облысындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 26-129 шешіміне (Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 9 қаңтарда № 4490 болып тіркелді) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Алматы облысындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларында:
бүкіл мәтін бойынша "оралмандарды", "оралмандар" және "Оралмандар" деген сөздер тиісінше "қандастарды", "қандастар" және "Қандастар" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облыстық мәслихатының хатшысы Ж. Жоргенбаев