О бюджете сельских округов на 2023-2025 годы
Решение маслихата города Семей области Абай от 26 декабря 2022 года № 38/270-VII.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. "1. Утвердить бюджет Абралинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 80 369,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1500,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 78 869,5 тысяч тенге;
2) затраты – 80 695,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты –0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 326,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 326,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 326,0 тысяч тенге
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата города Семей области Абай от 17.11.2023 № 13/76-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть объем субвенции, передаваемой из городского бюджета, на 2023 год в сумме 49 386,0 тысяч тенге.
Приложение 1, 2, 3 к указанному решению согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению".
2. "1. Утвердить бюджет Айнабулакского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложению 2 в следующих объемах:
1) доходы – 65 861,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 908,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64 953,0 тысяч тенге;
2) затраты – 66 574,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -713,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 713,3 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;

Ауылдық округтердің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 38/270-VII шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1, 75-баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 1. Абыралы ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1 - қосымшаға сәйкес бекітілсін:
1) кірістер – 80 369,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 500,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 78 869,5 мың теңге;
2) шығындар – 80 695,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -326,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 326,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 326,0 мың теңге
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 17.11.2023 № 13/76-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қалалық бюджеттен 2023 жылға берілетін субвенция көлемі 49 386,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
Осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес көрсетілген шешімнің 1, 2, 3 қосымшалары."
2. "1. Айнабұлақ ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 2 - қосымшаға сәйкес бекітілсін:
1) кірістер – 65 861,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 908,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 64 953,0 мың теңге;
2) шығындар – 66 574,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 713,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 713,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 3 614,8 тысяч тенге
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата города Семей области Абай от 17.11.2023 № 13/76-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть объем субвенции, передаваемой из городского бюджетана 2023 год в сумме 36 789,0 тысяч тенге.
Приложение 1, 2, 3 к указанному решению согласно приложениям 40, 41, 42 к настоящему решению".
15. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь городского маслихата Б. Акжалов
Приложение 1

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 614,8 мың теңге
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 17.11.2023 № 13/76-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қалалық бюджеттен 2023 жылға берілетін субвенция көлемі 36 789,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
Осы шешімнің 40, 41, 42 қосымшаларына сәйкес көрсетілген шешімнің 1, 2, 3 қосымшалары."
3. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың хатшысы Б. Ақжалов