О бюджете Кенгирбай бийского сельского округа на 2023-2025 годы
Решение Абайского районного маслихата области Абай от 30 декабря 2022 года № 31/3-VII. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 28 декабря 2023 года № 12/3-VIII.
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 28.12.2023 № 12/3-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пункта 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ
1. Утвердить бюджет Кенгирбай бийского сельского округа на "2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 41 012,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 626,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 39 386,0 тысяч тенге;
1) затраты – 41 447,7 тысяч тенге;
2) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 435,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 435,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 435,7 тысяч тенге.

2023-2025 жылдарға арналған Кеңгірбай би ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 31/3-VII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/3-VIII шешімі.
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 28.12.2023 № 12/3-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Кеңгірбай би ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 012,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 626,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімі – 39 386,0 мың теңге;
2) шығындар – 41 447,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу –0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 435,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 435,7 мың теңге;
қарыздар түсімі –0 теңге;
қарыздарды өтеу –0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –435,7 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Абайского районного маслихата области Абай от 24.10.2023 № 9/3- VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть в бюджет Кенгирбай бийского сельского округа на 2023 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 30 669,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года
Секретарь маслихата М. Нұрсұлтанұлы
Приложение 1 к решению
Абайского районного маслихата

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 24.10.2023 № 9/3- VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған Кеңгірбай би ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 30 669,0 мың тенге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы М. Нұрсұлтанұлы
Абай аудандық мәслихатының

от 30 декабря 2022 года
№ 31/3-VII
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата Абайского района
1. Решение маслихата Абайского района от 6 января 2022 года № 18/3-VII "О бюджете Кенгирбай бийского сельского округа на 2022-2024 годы";
2. Решение маслихата Абайского района от 31 марта 2022 года № 21/3-VII "О внесении изменений в решение маслихата от 6 января 2022 года № 18/3-VII "О бюджете Кенгирбай бийского сельского округа на 2022-2024 годы";
3. Решение маслихата Абайского района от 2 сентября 2022 года № 26/7-VII "О внесении изменений в решение маслихата от 6 января 2022 года № 18/3-VII "О бюджете Кенгирбай бийского сельского округа на 2022-2024 годы"
4. Решение маслихата Абайского района от 21 ноября 2022 года № 29/10-VII "О внесении изменений в решение маслихата от 6 января 2022 года № 18/3-VII "О бюджете Кенгирбай бийского сельского округа на 2022-2024 годы".

2022 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 31/3-VII шешіміне
4 қосымша
Абай аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдердің тізбесі
1. "2022-2024 жылдарға арналған Кеңгірбай би ауылдық округінің бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 6 қаңтардағы № 18/3-VІI шешімі;
2. "Мәслихаттың 2022 жылғы 6 қаңтардағы № 18/3-VІI "2022-2024 жылдарға арналған Кеңгірбай би ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 31 наурыздағы № 21/3-VІI шешімі;
3. "Мәслихаттың 2022 жылғы 6 қаңтардағы № 18/3-VІI "2022-2024 жылдарға арналған Кеңгірбай би ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 2 қыркүйектегі № 26/7-VІI шешімі.
4. "Мәслихаттың 2022 жылғы 6 қаңтардағы № 18/3-VІI "2022-2024 жылдарға арналған Кеңгірбай би ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 қарашадағы № 29/10-VІI шешімі.