О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского городского маслихата от 29 декабря 2021 года № 105-16/8 "О бюджете сельского округа Косшынырау на 2022-2024 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 27 мая 2022 года № 147-20/20. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат города Кызылорда РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 29 декабря 2021 года № 105-16/8 "О бюджете сельского округа Косшынырау на 2022-2024 годы" следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Косшынырау на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующем объеме:
1) доходы – 108 502,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 257,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 76,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 101 169,0 тысяч тенге;
2) расходы – 156 737,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 48 235,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 48 235,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0.".
Пункт 1 дополнить строкой следующего содержания:

"2022-2024 жылдарға арналған Қосшыңырау ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық маслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 105-16/8 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 27 мамырдағы № 147-20/20 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Қосшыңырау ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 105-16/8 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Қосшыңырау ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 108 502,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 257,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 76,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –101 169,0 мың теңге;
2) шығындар – 156 737,2 мың теңге,
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -48 235,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 48 235,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0.".
1-тармақ мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын: