О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2024-2026 годы
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 29 декабря 2023 года № 18-50.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 11 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Боралдай 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 1 656 020 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 631 102 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 24 918 тысячи тенге;
2) затраты 1 738 891 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 82 871 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 82 871 тысяч тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 82 871 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решениями Илийского районного маслихата Алматинской области от 23.07.2024 № 29-98 (вводится в действие с момента подписания).
2. Утвердить бюджет Ащыбулакского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 1 126 395 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 095 959 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 30 436 тысяч тенге;
2) затраты 1 208 703 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 82 308 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита(использование профицита) бюджета 82 308 тысяч тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 82 308 тысяч тенге.

Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 18-50 шешімі.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 11-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Іле аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Боралдай кентінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 1 656 020 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 631 102 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 24 918 мың теңге;
2) шығындар 1 738 891 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 82 871 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 82 871 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 82 871 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 23.07.2024 № 29-98 шешімімен (қол қойылған сәттен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024-2026 жылдарға арналған Ащыбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
кірістер 1 126 395 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 1 095 959 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 30 436 мың теңге;
2) шығындар 1 208 703 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 82 308 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 82 308 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 82 308 мың теңге.

Сноска. Пункт 2 в редакции решениями Илийского районного маслихата Алматинской области от 23.07.2024 № 29-98 (вводится в действие с момента подписания).
3. Утвердить бюджет Байсеркенского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 2 044 473 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 012 933 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 31 540 тысяча тенге;
2) затраты 2 104 597 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 60 124 тысяча тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 60 124 тысяча тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 60 124 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решениями Илийского районного маслихата Алматинской области от 23.07.2024 № 29-98 (вводится в действие с момента подписания).
4. Утвердить бюджет Жетыгенского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 22 251 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 22 251 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 0 тенге;
2) затраты 60 925 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 38 674 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 38 674 тысяч тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 38 674 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решениями Илийского районного маслихата Алматинской области от 30.05.2024 № 26-92 (вводится в действие с момента подписания).
5. Утвердить бюджет КазЦИКовского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 23.07.2024 № 29-98 шешімімен (қол қойылған сәттен бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2024-2026 жылдарға арналған Байсерке ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 2 044 473 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 2 012 933 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 31 540 мың теңге;
2) шығындар 2 104 597 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 60 124 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 60 124 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 60 124 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 23.07.2024 № 29-98 шешімімен (қол қойылған сәттен бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2024-2026 жылдарға арналған Жетіген ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 22 251 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 22 251 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 0 теңге;
2) шығындар 60 925 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 38 674 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 38 674 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 38 674 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 30.05.2024 № 26-92 шешімімен (қол қойылған сәттен бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2024-2026 жылдарға арналған КазЦИК ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

Сноска. Пункт 9 в редакции решениями Илийского районного маслихата Алматинской области от 23.07.2024 № 29-98 (вводится в действие с момента подписания).
10. Утвердить бюджет Энергетического сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 1 560 596 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 531 820 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 28 776 тысячи тенге;
2) затраты 1 655 953 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 23.07.2024 № 29-98 шешімімен (қол қойылған сәттен бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2024-2026 жылдарға арналған Энергетический ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29 және 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 1 560 596 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 1 531 820 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 28 776 мың теңге;
2) шығындар 1 655 953 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржылық активтерді сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
054
Возврат, использованных не по целевому назначению кредитов, выданных из районного (города областного значения) бюджета
0
Приложение 22 к решению Илийского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 18-50
Сноска. Приложение 22 в редакции решениями Илийского районного маслихата Алматинской области от 23.07.2024 № 29-98 (вводится в действие с момента подписания).
Бюджет Междуреченского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен бөлінген нысыналы мақсатқа сай пайдаланылмаған кредиттерді қайтару
0
Іле аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 18-50 шешіміне 22-қосымша
Ескерту. 22-қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 23.07.2024 № 29-98 шешімімен (қол қойылған сәттен бастап қолданысқа енгізіледі).
Междуреченск ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер