Об утверждении пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары по области Ұлытау на четвертый квартал 2024 года
Постановление акимата области Ұлытау от 5 ноября 2024 года № 77/01
В соответствии с Предпринимательским кодексом Республики Казахстан, законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 марта 2015 года № 282 "Об утверждении правил установления пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары и размера предельно допустимых розничных цен на них" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов №11245), акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ұлытау облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының 2024 жылдың төртінші тоқсанына арналған шекті мәндерін бекіту туралы
Ұлытау облысының әкімдігінің 2024 жылғы 5 қарашадағы № 77/01 қаулысы
Қазақстан Республикасының Кәсіпкерлік Кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Сауда қызметін реттеу туралы" заңдарына, "Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін және оларға бөлшек сауда бағаларының шекті рұқсат етілген мөлшерін белгілеу қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 30 наурыздағы № 282 Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №11245 тіркелген) сәйкес Ұлытау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить пороговые значения розничных цен на социально значимые продовольственные товары по области Ұлытау на четвертый квартал 2024 года согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление предпринимательства и промышленности области Ұлытау" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Ұлытау.

1. Ұлытау облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының 2024 жылдың төртінші тоқсанына арналған шекті мәндері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Ұлытау облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ұлытау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Д. Рыспеков
Приложение
к постановлению акимата
области Ұлытау
от "5" ноября 2024 года
№ 77/01
Пороговые значения розничных цен на социально значимые продовольственные товары по области Ұлытау на четвертый квартал 2024 года
Наименование товаров
Четвертый квартал (тенге)
1
Мука пшеничная первого сорта, килограмм

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Д. Рыспеков
Ұлытау облысы әкімдігінің
2024 жылғы "5" қараша
№ 77/01
қаулысына қосымша
Ұлытау облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының 2024 жылдың төртінші тоқсанына арналған шекті мәндері
Тауарлар атауы
Төртінші тоқсан (теңге)
1
Бірінші сортты бидай ұны, килограмм