О переименовании Микрорайон-в улицу Мәңгілік Ел, улицу Центральная- в улицу Тәуелсіздік, улицу Мичурин-в улицу Бұланты, улицу Молодежная-в улицу Жібек жолы в селе Талап
Решение акима села Талап города Жезказган области Ұлытау от 1 февраля 2024 года № 1.
В соответствии со статьей 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 1 августа 2023 года № 211 "Об утверждении Правил учета мнения населения соответствующей территории при наименовании, переименовании административно-территориальных единиц, составных частей населенных пунктов, а также уточнении и изменении транскрипции их наименований" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 33238), с учетом мнения населения села Талап на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате области Ұлытау от 12 января 2024 года, аким села Талап РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения акима села Талап города Жезказган области Ұлытау от 11.02.2025 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Переименовать
Микрорайон - в улицу Мәңгілік Ел,
улицу Центральная - в улицу Тәуелсіздік,
улицу Мичурин - в улицу Бұланты,
улицу Молодежная - в улицу Жібек жолы в селе Талап
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким К.М.Бапанов

Талап селосындағы Микрорайон-Мәңгілік Ел көшесі, Центральная көшесін-Тәуелсіздік көшесі, Мичурин көшесін-Бұланты көшесі, Молодежная көшесін-Жібек жолы көшесі деп қайта атау туралы
Ұлытау облысы Жезқазған қаласы Талап селосының әкімінің 2024 жылғы 1 ақпандағы № 1 шешімі.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабына, Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2023 жылғы 1 тамыздағы № 211 "Әкімшілік-аумақтық бірліктерге, елді мекендердің құрамдас бөліктеріне атау беру, оларды қайта атау, сондай-ақ олардың атауларының транскрипциясын нақтылау мен өзгерту кезінде тиісті аумақ халқының пікірін ескеру қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33238 болып тіркелген) сәйкес, Талап селосыхалқыныңпікірін ескере отырып, Ұлытау облысы әкімдігінің жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2024 жылғы 12 қаңтардағы қорытындысы негізінде Талап селосының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ұлытау облысы Жезқазған қаласы Талап селосының әкімінің 11.02.2025 № 2 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Талап селосындағы
Микрорайон - Мәңгілік Ел көшесі,
Центральная көшесін - Тәуелсіздік көшесі,
Мичурин көшесін - Бұланты көшесі
Молодежная көшесін - Жібек жолы көшесі деп қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Әкім К.М.Бапанов