О переименовании Микрорайон-в улицу Мәңгілік Ел, улицу Центральная- в улицу Тәуелсіздік, улицу Мичурин-в улицу Бұланты, улицу Молодежная-в улицу Жібек жолы в селе Талап
Решение акима села Талап города Жезказган области Ұлытау от 1 февраля 2024 года № 1
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года № 138 "Об утверждении Правил учета мнения населения соответствующей территории при наименований, переименовании административно-территориальных единиц, составных частей населенных пунктов, а также уточнении и изменении транскрипции их наименований", учитывая мнения жителей села, аким села Талап РЕШИЛ:
1. Переименовать
Микрорайон - в улицу Мәңгілік Ел,
улицу Центральная - в улицу Тәуелсіздік,
улицу Мичурин - в улицу Бұланты,
улицу Молодежная - в улицу Жібек жолы в селе Талап
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким К.М.Бапанов

Талап селосындағы Микрорайон-Мәңгілік Ел көшесі, Центральная көшесін-Тәуелсіздік көшесі, Мичурин көшесін-Бұланты көшесі, Молодежная көшесін-Жібек жолы көшесі деп қайта атау туралы
Ұлытау облысы Жезқазған қаласы Талап селосының әкімінің 2024 жылғы 1 ақпандағы № 1 шешімі
"Қазақстан Республикасы әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Әкімшілік аумақтық бірліктерге, елді мекендердің құрамдас бөліктеріне атау беру, оларды қайта атау, сондай-ақ олардың атауларының транскрипциясын нақтылау мен өзгерту кезінде тиісті аумақ халқының пікірін ескеру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 138 қаулысына сәйкес, селотұрғындарының пікірін ескере отырып, Талап селосының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Талап селосындағы
Микрорайон - Мәңгілік Ел көшесі,
Центральная көшесін - Тәуелсіздік көшесі,
Мичурин көшесін - Бұланты көшесі
Молодежная көшесін - Жібек жолы көшесі деп қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Әкім К.М.Бапанов