Постановление акимата города Алматы "О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 22 июля 2024 года № 3/410
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Алматы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Алматы.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Е. Досаев
Приложение
к постановлению акимата
города Алматы
от "__" _______2024 года №___
Перечень постановлений акимата города Алматы утративших силу
1. Постановление акимата города Алматы от 10 августа 2023 года № 3/437 "Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городских сообщениях".
2. Постановление акимата города Алматы от 10 августа 2023 года № 3/438 "О дифференциации тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городских сообщениях".
3. Постановление акимата города Алматы от 10 августа 2023 года № 3/439 "Об установлении тарифов на регулярные социально значимые перевозки пассажиров".
4. Постановление акимата города Алматы от 21 ноября 2023 года № 4/611 "Об установлении предельного уровня цен (тарифа) на услуги по перевозке пассажиров по социально значимым межрайонным (междугородным внутриобластным) и пригородным сообщениям".

"Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы" Алматы қаласының әкімдігінің қаулысы
Алматы қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 22 шілдедегі № 3/410 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкiмiнiң жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Е. Досаев
Алматы қаласы әкімдігінің
2024 жылғы "___" ___________
№____ қаулысына
қосымша
Алматы қаласы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Қалалық қатынастарда жолаушылар мен жүкті автомобильмен тұрақты тасымалдаудың бірыңғай тарифін белгілеу туралы" 2023 жылғы 10 тамыздағы № 3/437 қаулысы.
2. Алматы қаласы әкімдігінің "Қалалық қатынастарда жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға арналған тарифті саралау туралы" 2023 жылғы 10 тамыздағы № 3/438 қаулысы.
3. Алматы қаласы әкімдігінің "Жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифтерін белгілеу туралы" 2023 жылғы 10 тамыздағы № 3/439 қаулысы.
4. Алматы қаласы әкімдігінің "Әлеуметтік маңызы бар ауданаралық (облысiшiлік қалааралық) және қала маңындағы қатынастарда жолаушылар тасымалы бойынша көрсетілетін қызметтерге баға (тариф) шекті деңгейін белгілеу туралы" 2023 жылғы 21 қарашадағы № 4/611 қаулысы.