О признании утратившими силу некоторых решений Коллегии Евразийской экономической комиссии
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 30 ноября 2023 года № 169.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 4 статьи 22 Таможенного кодекса Евразийского экономического союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Признать утратившими силу:
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 31 января 2018 г. № 15 "О классификации судового дизельного двигателя в соответствии с единой Товарной номенклатурой внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза";
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 28 января 2020 г. № 20 "О внесении изменения в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 31 января 2018 г. № 15".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович

Еуразиялық экономикалық комиссиясы алқасының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2023 жылғы 30 қарашадағы № 169 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақ Кеден кодексінің 22 бабы 4 тармағының 4 тармақшасына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия алқасы шешті:
1. Күші жойылды деп тану:
"Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай тауар номенклатурасына сәйкес кеме дизельді қозғалтқышын сыныптау туралы" Еуразиялық экономикалық комиссиясы алқасының 2018 жылғы 31 қаңтардағы № 15 шешімі;
"Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2018 жылғы 31 қаңтардағы № 15 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Еуразиялық экономикалық комиссиясы алқасының 2020 жылғы 28 қаңтардағы № 20 шешімі.
2. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап 30 күнтізбелік күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық
комиссиясы алқасының төрағасы
М. Мясникович