О составе Республиканской бюджетной комиссии
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 291. Утратило силу - распоряжением Президента РК от 6 апреля 2005 г. N 537 (N050537)
В соответствии со статьей 6-4 Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" утвердить состав Республиканской бюджетной комиссии:
Состав
Республиканской бюджетной комиссии
Ахметов Даниал            - Премьер-Министр Республики
Кенжетаевич                 Казахстан, председатель
Мынбаев Сауат             - Заместитель Премьер-Министра
Мухаметбаевич               Республики Казахстан, заместитель
председателя
Есимов                    - заместитель Премьер-Министра
Ахметжан Смагулович         Республики Казахстан, заместитель
председателя
Айтимова                  - заместитель Премьер-Министра
Бырганым Сариевна           Республики Казахстан, заместитель
председателя
Дунаев                    - министр финансов Республики Казахстан
Арман Галиаскарович
Орынбаев                  - заместитель руководителя Администрации
Ербол Турмаханович          Президента Республики Казахстан -
начальник управления экономической
политики
Султанов                  - вице-министр экономики и
Бахыт Турлыханович          бюджетного планирования
Республики Казахстан, секретарь
Члены комиссии:
Исаев                     - вице-Министр экономики и бюджетного
Батырхан Арысбекович        планирования Республики Казахстан
Келимбетов                - Министр экономики и бюджетного
Кайрат Нематович            планирования Республики Казахстан
Коржова                   - вице-министр экономики и
Наталья Артемовна           бюджетного планирования
Республики Казахстан
Марченко                  - помощник Президента Республики
Григорий Александрович      Казахстан
Сапарбаев                 - Председатель Агентства таможенного
Бердибек Машбекович         контроля Республики Казахстан
Султанов                  - председатель Комитета по социально-
Куаныш Султанович           культурному развитию Сената Парламента
Республики Казахстан (по согласованию)
Таджияков                 - заместитель Председателя Национального
Бисенгали Шамгалиевич       Банка Республики Казахстан
Тлеубердин                - Руководитель Канцелярии Премьер-
Алтай Аблаевич              Министра Республики Казахстан
Турысов                   - председатель Комитета по финансам и
Каратай Турысович           бюджету Мажилиса Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Утебаев                   - председатель Комитета по экономике,
Мусиралы Смаилович          финансам и бюджету Сената Парламента
Республики Казахстан (по согласованию)
Чиркалин                  - председатель Комитета по экономической
Иван Федорович              реформе и региональному развитию
Мажилиса Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Жумабеков Оналсын         - Министр юстиции Республики
Исламович                   Казахстан
Айтекенов Кайрат          - вице-министр экономики и
Медыбаевич                  бюджетного планирования
Республики Казахстан
Сайденов                  - Председатель Национального Банка
Анвар Галимуллаевич         Республики Казахстан   <*>
Сноска. Состав с дополнениями - распоряжением Президента РК от 12 июля 2002 года N 330 . Новая редакция - от 14 ноября 2002 г. N 355 . Внесены изменения - от 19 июня 2003 г. N 385 ; от 10 марта 2004 г. N 448 ; от 11 августа 2004 г. N 492 .
Президент
Республики Казахстан

Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі 2002 жылғы 7 ақпан N 291. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2005.04.06. N 537 қаулысымен
"Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі  Заңының 6-4-бабына сәйкес Республикалық бюджет комиссиясының құрамы бекітілсін:
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2002 жылғы 14 қарашадағы
N 355 өкіміне
Қосымша
Республикалық бюджет комиссиясының
ҚҰРАМЫ
Ахметов                   - Қазақстан Республикасының
Даниал Кенжетайұлы          Премьер-Министрi, төраға
Әйтімова                  - Қазақстан Республикасы
Бірғаным Сарықызы           Премьер-Министрінің
орынбасары, төрағаның орынбасары
Дунаев                    - Қазақстан Республикасының
Арман Ғалиасқарұлы          Қаржы министрі,
Орынбаев                  - Қазақстан Республикасы
Ербол Тұрмаханұлы           Президенті Әкімшілігі
Басшысының орынбасары -
Экономикалық саясат
басқармасының бастығы
Мыңбаев                   - Қазақстан Республикасы
Сауат Мұхаметбайұлы         Премьер-Министрiнiң орынбасары,
төрағаның орынбасары
Есімов                    - Қазақстан Республикасы Премьер-
Ахметжан Смағұлұлы          Министрінің орынбасары,
төрағаның орынбасары
Сұлтанов                  - Қазақстан Республикасының
Бақыт Тұрлыханұлы           Экономика және бюджеттік жоспарлау
вице-министрі, хатшы
Комиссия мүшелері:
Исаев                     - Қазақстан Республикасының Экономика
Батырхан Арысбекұлы         және бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Келімбетов                - Қазақстан Республикасының Экономика
Қайрат Нематұлы             және бюджеттік жоспарлау министрі
Коржова                   - Қазақстан Республикасының
Наталья Артемовна           Экономика және бюджеттік жоспарлау
вице-министрі
Марченко                  - Қазақстан Республикасы
Григорий Александрович      Президентінің көмекшісі
Сапарбаев                 - Қазақстан Республикасы Кедендік
Бердібек Машбекұлы          бақылау агенттігінің төрағасы
Сұлтанов                  - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Қуаныш Сұлтанұлы            Сенаты Әлеуметтік-мәдени даму жөніндегі
комитетінің төрағасы (келісім бойынша)
Тәжияқов                  - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Бисенғали Шамғалиұлы        Банкі Төрағасының орынбасары
Тілеубердин               - Қазақстан Республикасының Премьер-
Алтай Абылайұлы             Министрі Кеңсесінің Басшысы
Тұрысов                   - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Қаратай Тұрысұлы            Мәжілісі Қаржы және бюджет жөніндегі
комитетінің төрағасы (келісім бойынша)
Өтебаев                   - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Мүсірәлі Смайылұлы          Сенаты Экономика, қаржы және бюджет
жөніндегі комитетінің төрағасы
(келісім бойынша)
Чиркалин                  - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Иван Федорович              Мәжілісі Экономикалық реформа және
аймақтық даму жөніндегі комитетінің
төрағасы (келісім бойынша)
Жұмабеков                 - Қазақстан Республикасының
Оңалсын Исламұлы            Әдiлет министрi
Әйтекенов                 - Қазақстан Республикасының
Қайрат Медібайұлы           Экономика және бюджеттік
жоспарлау вице-министрі
Сәйденов                  - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Әнуар Ғалимоллаұлы          Банкінің Төрағасы
Ескерту. Комиссия құрамына өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 12 шілдедегі N 330   өкімімен , 2002.11.14. N 355   өкімімен , 2003 жылғы 19 маусымдағы N 385   өкімімен , 2004 жылғы 10 наурыздағы N 448   өкімімен , 2004 жылғы 11 тамыздағы N 492   өкімімен .
Қазақстан Республикасының
Президенті