О составе Республиканской бюджетной комиссии
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 5 мая 2018 года № 681
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681.
1. В соответствии со статьей 57 Бюджетного кодекса Республики Казахстан определить следующий состав Республиканской бюджетной комиссии:
Премьер-Министр Республики Казахстан, председатель
Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, заместитель председателя
заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, заместитель председателя
Министр финансов Республики Казахстан, заместитель председателя
вице-министр финансов Республики Казахстан, секретарь
члены комиссии:
Председатель Национального Банка Республики Казахстан
заместитель Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан или помощник Президента Республики Казахстан, курирующий социально-экономические вопросы
Министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Министр юстиции Республики Казахстан
Министр национальной экономики Республики Казахстан
Руководитель Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан
председатель Комитета по финансам и бюджету Сената Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
председатель Комитета по экономическому развитию и предпринимательству Сената Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
председатель Комитета по финансам и бюджету Мажилиса Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
председатель Комитета по экономической реформе и региональному развитию Мажилиса Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
заместитель Председателя Национального Банка Республики Казахстан
вице-министры национальной экономики и финансов Республики Казахстан
Сноска. Пункт 1 в редакции Указа Президента РК от 06.08.2014 № 888.
2. Признать утратившими силу некоторые распоряжения Президента Республики Казахстан согласно приложению.
Президент
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ
к распоряжению Президента
Республики Казахстан
от 6 апреля 2005 года N 537
Перечень
утративших силу распоряжений
Президента Республики Казахстан
1. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 291 "О составе Республиканской бюджетной комиссии" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 6, ст. 43).
2. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 12 июля 2002 года N 330 "О внесении дополнения в распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 291" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 25, ст. 258).

Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 537 Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 5 мамырдағы № 681 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.
1. Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 57-бабына сәйкес Республикалық бюджет комиссиясының мынадай құрамы белгіленсін:
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, төраға
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі, төрағаның орынбасары Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі, хатшы
комиссия мүшелері:
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Төрағасы
әлеуметтік-экономикалық мәселелерге жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары немесе Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрі
Қазақстан Республикасының Әділет министрі
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің Басшысы
Қазақстан Республикасы Парламентінің Сенаты Қаржы және бюджет комитетінің төрағасы (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Парламентінің Сенаты Экономикалық даму және кәсіпкерлік комитетінің төрағасы (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісі Қаржы және бюджет комитетінің төрағасы (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісі Экономикалық реформа және өңірлік даму комитетінің төрағасы (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Төрағасының орынбасары
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика және Қаржы вице-министрлері.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Президентінің 06.08.2014 № 888 Жарлығымен.
2. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір өкімдерінің күші жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2005 жылғы 6 сәуірдегі
N 537 өкіміне
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Президентінің күші жойылған өкімдерінің тізбесі
1. "Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 7 ақпандағы N 291 өкімі (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 6, 43-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 7 ақпандағы N 291 өкіміне толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 12 шілдедегі N 330 өкімі (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 25, 258-құжат).

3. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 14 ноября 2002 года N 355 "О внесении изменения в распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 291" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 40, ст. 406).
4. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 19 июня 2003 года N 385 "О внесении изменений и дополнений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 291" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 27, ст. 251).
5. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 10 марта 2004 года N 448 "О внесении изменений и дополнений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 291" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 15, ст. 185).
6. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 11 августа 2004 года N 492 "О внесении изменений и дополнений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 291" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 32, ст. 434).

3. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 7 ақпандағы N 291 өкіміне өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 14 қарашадағы N 355 өкімі (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж. N 40, 406-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 7 ақпандағы N 291 өкіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 19 маусымдағы N 385 өкімі (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 27, 251-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 7 ақпандағы N 291 өкіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 10 наурыздағы N 448 өкімі (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 15, 185-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 7 ақпандағы N 291 өкіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 11 тамыздағы N 492 өкімі (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 32, 434-құжат).