О Комиссии по подготовке проекта Концепции правовой политики Республики Казахстан на период с 2010 до 2020 года
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 20 ноября 2008 года № 276. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2009 года № 907
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 28.12.2009 № 907.
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
1. В целях подготовки проекта Концепции правовой политики Республики Казахстан на период с 2010 до 2020 года образовать Комиссию в следующем составе:
Сноска. Состав Комиссии с изменениями, внесенными распоряжением Президента РК от 22.12.2008 N 286.
Донаков                    - заместитель Руководителя Администрации
Талгат Советбекович          Президента Республики Казахстан,
председатель Комиссии
члены комиссии:
Ахметова                   - заведующий Государственно-правовым
Инна Маликовна               отделом Администрации Президента
Республики Казахстан
Имашев                     - председатель Комитета по
Берик Мажитович              законодательству и правовым
вопросам Сената Парламента
Республики Казахстан
Кожамжаров                 - Председатель Агентства
Кайрат Пернешович            Республики Казахстан по борьбе с
экономической и коррупционной
преступностью (финансовой полиции)
Баймаганбетов              - председатель Комитета по
Серик Нуртаевич              законодательству и судебно-правовой
реформе Мажилиса Парламента Республики
Казахстан
Балиева                    - Министр юстиции Республики Казахстан
Загипа Яхяновна
Бычкова                    - депутат Мажилиса Парламента Республики
Светлана Федоровна           Казахстан, доктор юридических наук
Жумабаев                   - депутат Сената Парламента
Ермек Жианшинович            Республики Казахстан
Каудыров                   - руководитель службы международного
Толеш Ерденович              сотрудничества Евразийского
национального университета имени
Л.Н. Гумилева, доктор юридических наук
Мами                       - Председатель Верховного Суда Республики
Кайрат Абдразакович          Казахстан
Мухамеджанов               - Министр внутренних дел Республики
Бауржан Алимович             Казахстан
Рогов                      - Председатель Конституционного Совета
Игорь Иванович               Республики Казахстан
Сапаргалиев                - директор Научно-исследовательского
Гайрат Сапаргалиевич         института государства и права
Казахского гуманитарно-юридического
университета, академик Национальной
академии наук Республики Казахстан
Тусупбеков                 - Генеральный прокурор Республики
Рашид Толеутаевич            Казахстан
Шабдарбаев                 - Председатель Комитета национальной
Амангельды Смагулович        безопасности Республики Казахстан
Шпекбаев                   - заведующий Отделом правоохранительной
Алик Жаткамбаевич            системы Администрации Президента
Республики Казахстан.

Қазақстан Республикасының 2010-2020 жылдар аралығындағы Құқықтық саясат тұжырымдамасының жобасын дайындау жөніндегі комиссия туралы
Қазақстан Республикасы Президетінің 2008 жылғы 20 қарашадағы N 276-ө Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 28 желтоқсандағы № 907 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2009.12.28 № 907 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
1. Қазақстан Республикасының 2010-2020 жылдар аралығындағы Құқықтық саясат тұжырымдамасының жобасын дайындау мақсатында мынадай құрамда Комиссия құрылсын:
Донақов               - Қазақстан Республикасы Президенті
Талғат Советбекұлы      Әкімшілігі Басшысының орынбасары,
Комиссия төрағасы
комиссия мүшелері:
Ахметова              - Қазақстан Республикасы Президенті
Инна Маликовна          Әкімшілігінің Мемлекеттік құқық бөлімінің
меңгерушісі
Имашев Берік Мәжитұлы - Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының
Заңнама және құқықтық мәселелер комитетінің
төрағасы,
Қожамжаров Қайрат     - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Пернешұлы               қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы
күрес агенттігінің (қаржы полициясы) төрағасы
Баймағанбетов         - Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің
Серік Нұртайұлы         Заңнама және сот-құқық реформасы комитетінің
төрағасы
Балиева               - Қазақстан Республикасының Әділет министрі
Зағипа Яхиянқызы
Бычкова               - Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің
Светлана Федоровна      депутаты, заң ғылымдарының докторы
Жұмабаев              - Қазақстан Республикасы Парламенті
Ермек Жианшаұлы         Сенатының депутаты
Қаудыров              - Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық
Төлеш Ерденұлы          университетінің халықаралық ынтымақтастық
қызметінің басшысы, заң ғылымдарының докторы
Мәми                  - Қазақстан Республикасының Жоғарғы Сот
Қайрат Әбдіразақұлы     Төрағасы
Мұхаметжанов          - Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі
Бауыржан Әлімұлы
Рогов                 - Қазақстан Республикасының Конституциялық
Игорь Иванович          Кеңесі төрағасы
Сапарғалиев           - Қазақ гуманитарлық-заң университетінің
Ғайрат Сапарғалиұлы     Мемлекет және құқық ғылыми-зерттеу
институтының директоры,
Қазақстан Республикасы Ұлттық ғылым
академиясының академигі
Түсіпбеков            - Қазақстан Республикасының Бас прокуроры
Рашид Төлеутайұлы
Шабдарбаев            - Қазақстан Республикасының
Аманкелді Смағұлұлы     Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Төрағасы
Шпекбаев              - Қазақстан Республикасы Президенті
Алик Жатқамбайұлы       Әкімшілігінің Құқық қорғау жүйесі бөлімінің
меңгерушісі.
Ескерту. Құрамға өзгерту енгізілді - ҚР Президентінің 2008.12.22. N 281 Өкімімен.

2. Комиссии в срок до 1 июля 2009 года представить на рассмотрение Главе государства проект Концепции правовой политики Республики Казахстан на период с 2010 до 2020 года.
3. Комиссии в первоочередном порядке, в срок до 20 февраля 2009 года, в рамках работы над проектом Концепции правовой политики внести на рассмотрение Президенту Республики Казахстан предложения по совершенствованию правоохранительной системы, в том числе предложения по более четкому разграничению подследственности в сфере борьбы с коррупционной преступностью.
Президент
Республики Казахстан                             Н. Назарбаев

2. Комиссия 2009 жылғы 1 шілдеге дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының 2010-2020 жылдар аралығындағы Құқықтық саясат тұжырымдамасының жобасын Мемлекет басшысының қарауына ұсынсын.
3. Комиссия бірінші кезекте, Құқықтық саясат тұжырымдамасының жобасымен жұмыс жасау аясында 2009 жылғы 20 ақпанға дейінгі мерзімде құқық қорғау жүйесін жетілдіру, оның ішінде сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес саласында тергеуде болудың аражігін барынша нақты айқындау жөніндегі ұсыныстарын Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізсін.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                      Н. Назарбаев