О ставках акцизов на подакцизные товары, производимые в Республике Казахстан и ввозимые на таможенную территорию Республики Казахстан, реализуемые на территории Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года N 137. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года N 1332.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1332 (вводится в действие с 01.01.2009).
Сноска. Заголовок с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 7 мая 2007 года N 364 (вводится в действие с 1 января 2008 г.).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Установить с 1 февраля 2000 года ставки акцизов на подакцизные товары, производимые на территории Республики Казахстан и ввозимые на таможенную территорию Республики Казахстан, реализуемые на территории Республики Казахстан, согласно приложениям 1 и 2.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 7 мая 2007 года N 364 (вводится в действие с 1 января 2008 г.).
2. Признать утратившими силу с 1 февраля 2000 года некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению 3.
3. Настоящее постановление подлежит опубликованию.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 января 2000 года N 137
Ставки акцизов
на подакцизные товары, производимые в Республике Казахстан
и ввозимые на таможенную территорию Республики Казахстан,
реализуемые на территории Республики Казахстан <*>
Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 30 марта 2000 г. N 462 ; от 5 июля 2000 г. N 1019 ; от 12 августа 2000 г. N 1251 ; от 17 августа 2000 г. N 1275 ; от 30 марта 2001 г. N 422 ; от 2 июня 2001 г. N 753 ; от 10 августа 2001 г. N 1055 ; от 26 апреля 2002 г. N 476 ; от 11 июня 2002 г. N 630 ; от 11 октября 2002 г. N 1108 ; от 26 ноября 2002 г. (вступает в силу с 1 января 2003 г.) N 1257 ; от 27 февраля 2004 г. N 241 ; от 5 ноября 2004 г. N 1157 ; от 6 июня 2005 г. N 564 (вводится в действие по истечении тридцати календарных дней со дня официального опубликования); от 7 июля 2005 г. N 709 ; от 5 октября 2005 г. N 1001 ; от 15 октября 2005 года N 1035 (порядок введения в действие см. п.2 пост. от 15 октября 2005 года N 1035 ); от 9 декабря 2005 года N 1223 (вводится в действие со дня первого официального опубликования); от 5 апреля 2007 года N 274 (вводится в действие со дня первого официального опубликования); от 7 мая 2007 г. N 364 (вводится в действие с 1 января 2008 г.); от 12 мая 2007 года N 377 (вводится в действие со дня первого официального опубликования); от 19 февраля 2008 года N 168 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после первого официального опубликования).
Код     !                     !Налоговая база  !Ставки акцизов  !Ставки
ТН      !    Наименование     !(Объект         !на производимые !акцизов
ВЭД     !    товара           ! обложения)     !товары          !на
ЕврАзЭС !                     !                !                !ввозимые
!                     !                !                !товары
---------------------------------------------------------------------------
1   !          2          !       3        !       4        !       5
---------------------------------------------------------------------------
Из 2207 **   Спирт этиловый недена-        физ.      400       3 ЕВРО*/л
турированный с концен-        объем     тенге/л
трацией спирта 80 об. %
или более; этиловый
спирт и прочие спирты,
денатурированные, любой
концентрации (кроме
спирта, реализуемого
для производства
алкогольной продукции;
лечебных и фармацевти-
ческих препаратов, при
наличии у товаропроиз-
водителя лицензии
Республики Казахстан
на право производства
указанной продукции,
а также отпускаемого
государственным
медицинским учреждениям
в пределах установленных
квот)

Қазақстан Республикасында өндірілетін және Қазақстан Республикасының кеден аумағына әкелінетін, Қазақстан Республикасының аумағында сатылатын акцизделетін тауарларға арналған акциз ставкалары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 28 қаңтар N 137. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Ескерту. Тақырыпқа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.05.07. N 364 (2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 1-2-қосымшаларға сәйкес 2000 жылғы 1 ақпаннан бастап Қазақстан Республикасында өндірілетін және Қазақстан Республикасының кеден аумағына әкелінетін, Қазақстан Республикасының аумағында сатылатын акцизделетін тауарларға акциз ставкалары белгіленсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.05.07. N 364 (2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. 3-қосымшаға сәйкес 2000 жылдың 1 ақпанынан бастап Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы жариялауға жатады.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2000 жылғы 28 қаңтардағы
N 137 қаулысына
1-қосымша
Ескерту. Қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.03.30. N 462 , 2000.07.05.
N 1019 , 2000.08.12. N 1251 , 2000.08.17. N 1275 , 2001.03.30. N 422 ,
2001.06.02. N 753 , 2001.08.10. N 1055 , 2002.04.26. N 476 , 2002.06.11.
N 630 , 2002.10.11. N 1108 , 2002.11.26. N 1257 , 2004.02.27. N 241 ,
2004.11.05. N 1157 , 2005.06.06. N 564 (қолданысқа енгізілу тәртібін
2-тармақтан қараңыз), 2005.07.07. N 709 , 2005.10.05. N 1001 , 2005.10.15.
N 1035 , 2005.12.09. N 1223 , 2007.04.05. N 274 (алғаш рет ресми жарияланған
күнінен бастап қолданысқа енгізіледі), 2007.05.07. N 364 (2008 жылғы
1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі), 12.05.2007. N 377 алғаш рет
ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі), 2008.02.19. N 168
(алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулыларымен.
Қазақстан Республикасында өндірілетін және Қазақстан Республикасының
кеден аумағына әкелінетін, Қазақстан Республикасының аумағында
сатылатын акцизделетін тауарларға арналған
АКЦИЗ СТАВКАЛАРЫ
ЕурАзЭҚ
СЭҚ            Тауардың                     Өндірілетін тауар. Әкелінетін
ТН              атауы          Салық базасы ларға арналған     тауарларға
коды                           (салық салу  акциз              арналған
объектісі)  ставкалары         акциз
ставкалары
2207- 80 айн. % немесе одан         физ.        400       3 ЕВРО*/л
ден**  жоғары спирт                 көлемі      теңге/л
концентрациясы бар
денатуратталмаған
этил спирті;
этил спирті және
кез келген
концентрациядағы
денатуратталған өзге
де спирттер (тауар
өндірушіде
көрсетілген өнімді
өндіру құқығына
Қазақстан
Республикасының
лицензиясы болған
кезде, алкоголь
өнімін, емдік және
фармацевтикалық
препараттарды өндіру
үшін сатылатын,
сондай-ақ белгіленген
квоталар шегінде
мемлекеттік
медициналық
мекемелерге берілетін
спирттен басқа)

из 2207 ***    Спирт этиловый                физ.      0,1       0,1
(этанол)                      объем     тенге/л   тенге/л
денатурированный
топливный
(не бесцветный,
окрашенный для
потребления на
внутреннем
рынке)
из 2208**    Спирт этиловый недена-        физ.      475       3,75
турированный с концен-        объем     тенге/л   ЕВРО*/л
трацией спирта менее                    100%      100%
80 об. %; спиртовые                     спирта    спирта
настойки и прочие спирт-
ные напитки (кроме спирта,
реализуемого для
производства алкогольной
продукции; лечебных и
фармацевтических препа-
ратов, при наличии у
товаропроизводителя
лицензии Республики
Казахстан на право
производства указанной
продукции, а также
отпускаемого государст-
венным медицинским
учреждениям в пределах
установленных квот)
из 2207**    Спирт этиловый недена-        физ.      40        0,3
турированный с концен-        объем     тенге/л   ЕВРО/л
трацией спирта 80 об. %
или более; этиловый спирт
и прочие спирты, денату-
рированные, любой концен-
трации, реалиизуемые для
производства алкогольной
продукции, при наличии у
товаропроизводителя
лицензии на право произ-
водства указанной
продукции
из 2208**    Спирт этиловый недена-        физ.      47,5      0,4
турированный с концен-        объем     тенге/л   ЕВРО/л
трацией спирта менее 80                 100%      100%
об. %; спиртовые настойки               спирта    спирта
и прочие спиртные напитки,
реализуемые для производ-
ства алкогольной продукции,
при наличии у товаро-
производителя лицензии на
право производства
указанной продукции
2208**    Алкогольная                      физ.     250 тенге/л   4,25 ЕВРО/л
продукция (кроме                 объем    100 % спирта  100 % спирта
слабоградусных
ликероводочных
изделий с
объемной долей
этилового спирта
до 12 процентов,
коньяков,
бренди, вин,
виноматериала
и пива)
Слабоградусные                   физ.     250 тенге/л   3,3 ЕВРО/л
ликероводочные                   объем    100 % спирта  100 % спирта
изделия с объемной
долей этилового
спирта до 12
процентов
Коньяки, бренди                  физ.     100 тенге/л   4,25 ЕВРО/л
объем    100 % спирта  100 % спирта
Из 2204,  Вина                             физ.     20 тенге/л    0,4 ЕВРО/л
2205,                                      объем
2206 00
Виноматериал                     физ.     10 тенге/л    0,4 ЕВРО/л
объем
2203 00** Пиво                             физ.     10 тенге/л    0,2 ЕВРО/л
объем
из 2402   Сигареты с                       физ.     400 тенге/    3 евро/
фильтром                         объем    1000 шт.      1000 шт.

2207 ***   Денатуратталған отын        физ.      0,1 теңге/л  0,1 теңге/л
-ден     этил спирті (этанол)        көлемі
(түссіз, ішкі нарықта
тұтыну үшін боялған)
2208-  80 айн. %-дан төмен           физ.        475       3,75
ден**  спирт концентрациясы          көлемі      теңге/л   ЕВРО*/л
бар денатуратталмаған                     100%      100%
этил спирті;                              спирт     спирт
спирт тұнбалары және
өзге де спиртті
ішімдіктер (тауар
өндірушіде
көрсетілген өнімді
өндіру құқығына
Қазақстан
Республикасының
лицензиясы болған
кезде, алкоголь
өнімін, емдік және
фармацевтикалық
препараттарды өндіру
үшін сатылатын,
сондай-ақ белгіленген
квоталар шегінде
мемлекеттік
медициналық
мекемелерге берілетін
спирттен басқа)
2207-  80 айн. % немесе одан         физ.        40        0,3
ден**  жоғары спирт                  көлемі      теңге/л   ЕВРО/л
концентрациясы бар
денатуратталмаған
этил спирті;
тауар өндірушіде
көрсетілген өнімді
өндіру құқығына
лицензиясы болған
кезде, алкоголь
өнімін өндіру
үшін сатылатын
денатуратталған
кез келген
концентрациядағы
этил спирті және
өзге де спирттер
2208-  80 айн. %-дан төмен           физ.        47,5      0,4
ден**  спирт концентрациясы          көлемі      теңге/л   ЕВРО/л
бар денатуратталмаған                     100%      100 %
этил спирті;                              спирт     спирт
тауар өндірушіде
көрсетілген өнімді
өндіру құқығына
лицензиясы болған
кезде, алкоголь
өнімін өндіру үшін
сатылатын спирт
тұнбалары және өзге
де спиртті ішімдіктер
2208**     Алкоголь өнімдері (этил       физ.  250 теңге/л    4,25
спиртінің көлемдік үлесі 12  көлемі  100%        ЕВРО/л
пайызға дейінгі градусы              спирт       100%
әлсіз ликер-арақ бұйымдар-                       спирт
дан, коньяктардан,
брендиден, шараптардан,
шарап материалдары мен
сырадан басқа)
Этил спиртінің көлемдік       физ.  250 теңге/л   3,3
үлесі 12 пайызға дейінгі     көлемі  100%        ЕВРО/л
градусы әлсіз ликер-арақ             спирт       100%
бұйымдары                                        спирт
Коньяктар, бренди             физ.  100 теңге/л   4,25
көлемі  100%        ЕВРО/л
спирт       100%
спирт
2204,      Шараптар                      физ.  20 теңге/л    0,4
2205,                                   көлемі              ЕВРО/л
2206 00-
ден
Шарап материалы              физ.   10 теңге/л    0,4
көлемі               ЕВРО/л
2203 00**  Сыра                         физ.   10 теңге/л    0,2
көлемі               ЕВРО/л
2402-      Фильтрлі темекі              физ.   400 теңге/   3 евро/
ден                                     көлемі 1000 дана   1000 дана

Сигареты без                     физ.     200 тенге/    3 евро/
фильтра, папиросы                объем    1000 шт.      1000 шт.
Сигары                           физ.     85 тенге/шт.  0,5 евро/шт.
объем
Сигариллы                        физ.     1040 тенге/   6,5 евро/
объем    1000 шт.      1000 шт.
из 2403   Табак курительный,               физ.     1000          6,5 евро/кг
табак жевательный,               объем    тенге/кг
табак нюхательный
и прочий,
упакованный в
потребительскую
тару и предназначен-
ный для конечного
потребления, за
исключением
фармацевтической
продукции,
содержащей никотин
2710 11 410 0 -  Бензин (за                физ.     согласно    23 ЕВРО/
2710 11 590 0**  исключением               объем    прило-      1000 л
авиационного)                      жению 2
2710193100-  Дизельное топливо             физ.     согласно     0
2710194900**                               объем    прило-
жению 2
------------------------------------------------------------------------
из 270900**  Сырая нефть, газовый          физ.        0         0
конденсат природный           объем
------------------------------------------------------------------------
8702-     Легковые автомобили              объем                 100
8703      (кроме автомобилей               двигателя          тенге/куб.см
с ручным управлением,                                (только для
специально                                           автомобилей
предназначенных для                                   с объемом
инвалидов)                                            двигателя                                                                   более 3000
куб.см)
Организация и                  заявленная      10 %
проведение                     выручка за
лотерей                        минусом
сумм,
относимых в
призовой
фонд без
включения в
нее суммы
акциза
__________________________________________________________________________
** Номенклатура товаров определяется как кодом ТН ВЭД ЕврАзЭС, так и
наименованием товаров.
*** Номенклатура товара определяется наименованием товаров.
Приложение 2
к постановлению Правительства
от 28 января 2000 года N 137
Республики Казахстан
Ставки акцизов
на бензин (за исключением авиационного) и дизельное топливо,
производимые на территории Республики Казахстан,
реализуемые юридическими и физическими лицами,
осуществляющими оптовую и розничную торговлю бензином
(за исключением авиационного) и дизельным топливом
Сноска. Приложение 2 - в редакции постановления РК от 26 апреля 2002
г. N 476. Внесены изменения - постановлением Правительства РК от 20 февраля 2003 г. N 182 ; от 5 ноября 2004 г. N 1157 ; от 6 июня 2005 г. N 564 (вводится в действие по истечении тридцати календарных дней со дня официального опубликования); от 7 июля 2005 г. N 709 ; в редакции - постановлением Правительства РК от 15 октября 2005 года N 1035 (порядок введения в действие см. п.2 пост. от 15 октября 2005 года N 1035 ) ; от 9 декабря 2005 года N 1223   (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Ставки акцизов на 1 тонну (в тенге)
Бензин (за исключением авиационного) (код
ТН ВЭД ЕзрАзЭС -
2710 11 410 0 -
2710 11 590 0)
Дизельное топливо (код ТН ВЭД ЕврАзЭС
2710 19 310 0 -

Фильтрсіз темекі,            физ.   200 теңге/   3 евро/
папиростар                   көлемі 1000 дана   1000 дана
Сигаралар                    физ.    85 теңге/  0,5 евро/
көлемі   дана        дана
Сигариллалар                 физ.   1040 теңге/ 6,5 евро/
көлемі 1000 дана   1000 дана
2403-тен   Никотиннен тұратын           физ.  1000 теңге/  6,5 евро/
фармацевтік өнімді                   кг           кг
қоспағанда, шегетін темекі,
шайнайтын темекі,
иіскейтін темекі және өзге
де тұтыну ыдысқа буып-түйіл-
ген және соңғы тұтынуға
арналған темекі
2710 11 -Бензин                      физ.       2-қосымшаға 23 ЕВРО/
410 0   (авиациялықты                көлемі     сәйкес      1000 л
2710 11  қоспағанда)
590 0**
271019  Дизель отыны                 физ.      2-қосым-   0
310 0-                               көлемі    шаға
271019                                         сәйкес
490 0**
--------------------------------------------------------------------------
270    Шикі мұнай, табиғи           физ.      0          0
900-   газ конденсаты               көлемі
ден**
--------------------------------------------------------------------------
8702-8703  Жеңіл автомобильдер     қозғалт-          100 теңге/
(мүгедектерге арнайы    қыштың            текше см
арналған қолмен         көлемі            (қозғалт-
басқарылатын                              қышының
автомобильдерден басқа                    көлемі
3000 текше см
жоғары
автомобильдер
үшін ғана)
Лотереяларды              оған          10%
ұйымдастыру және өткізу   акциз
сомасын
қоспаған-
дағы сыйлық
қорына
жататын
сомалар
шегерілген
мәлімделген
түсім
--------------------------------------------------------------------------
** Тауарлардың номенклатурасы ЕврАзЭҚ СЭҚ ТН кодымен де, тауарлардың
атауымен де айқындалады.
*** тауар номенклатурасы тауарлардың атауымен айқындалады.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2000 жылғы 28 қаңтардағы
N 137 қаулысына
2-қосымша
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2005.12.09. N 1223 қаулыcымен.
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілетін, бензинді
(авиациялықтан басқа) және дизель отынын, көтерме және бөлшек
саудада сатуды жүзеге асыратын заңды және жеке тұлғалар
сататын бензин (авиациялықтан басқа) мен дизель отынына
арналған акциз ставкалары
1 тоннаға арналған
акциз ставкалары
(теңгемен)
Бензин (авиациялықтан
басқа) (ЕурАзЭҚ
СЭҚ ТН коды
2710 11 410 0-
2710 11 590 0)
Дизель отыны
(ЕурАзЭҚ СЭҚ
ТН коды
2710 19 310 0

2710 19 490 0)
Оптовая реализация производителями
бензина (за исключением авиационного) и
дизельного топлива собственного производства
4500
540
Оптовая реализация юридическими и физическими лицами бензина (за исключением авиационного) и дизельного топлива
0
0
Розничная реализация производителями бензина (за исключением авиационного) и дизельного топлива, использование на собственные производст-
венные нужды
5000
600
Розничная реализация юридическими и
физическими лицами бензина (за исключением авиационного) и дизельного топлива,
использование на собст-
венные производственные нужды
500 (или на литр 0,37 тенге)
60 (или на литр
0,05 тенге)
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 января 2000 года N 137
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Пункт 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 26 июня 1998 года N 608 "О ставках акцизов на подакцизные товары, производимые в Республике Казахстан и ввозимых на таможенную территорию Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 20, ст. 176).
2. Пункт 7 постановления Правительства Республики Казахстан от 24 июля 1998 года N 697 "О неотложных мерах по стабилизации финансово-экономического положения в нефтяной промышленности Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 24, ст. 207).
3. Подпункт 3) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1998 года N 927 "О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 33, ст. 300).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1998 года N 1357 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 1998 года N 608" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 49, ст. 460).
5. Пункт 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1998 года N 1381 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 1998 года N 608 и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 50, ст. 471).
6. Пункт 11 "Изменений и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан", утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 января 1999 года N 31 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 1, ст. 9).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 1999 года N 230 "О ставках на отдельные виды подакцизных товаров" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 8, ст. 64).

-2710 19 490 0)
Өндірушілердің өзі өндірген бензин
(авиациялықтан басқа)
мен дизель отынын
көтерме саудада сатуы
4500
540
Заңды және жеке
тұлғалардың бензин
(авиациялықтан басқа)
мен дизель отынын
көтерме саудада сатуы
0
0
Өндірушілердің бензин
(авиациялықтан басқа) мен дизель отынын бөлшек
саудада сатуы, өздерінің өндірістік мұқтаждарына
пайдалануы
5000
600
Заңды және жеке
тұлғалардың бензин
(авиациялықтан басқа)
мен дизель отынын бөлшек
саудада сатуы, өздерінің
өндірістік мұқтаждарына
пайдалануы
500 (немесе
литріне 0,37
теңге)
60 (немесе литріне 0,05
теңге)
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2000 жылғы 28 қаңтардағы
N 137 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған
кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасында өндірілетін және Қазақстан Республикасының кеден аумағына әкелінетін акцизделетін тауарларға арналған акциз ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 26 маусымдағы N 608 қаулысының 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 20, 176-құжат).
2. "Қазақстан Республикасының мұнай өнеркәсібіндегі қаржы-экономикалық жағдайды тұрақтандыру жөніндегі кезек күттірмейтін шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 24 шілдедегі N 697 қаулысының 7-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 24, 207-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 21 қыркүйектегі N 927 қаулысының 1-тармағының 3) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 33, 300-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 26 маусымдағы N 608 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 29 желтоқсандағы N 1357 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 49, 460-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 26 маусымдағы N 608 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 31 желтоқсандағы N 1381 қаулысының 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 50, 471-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 19 қаңтардағы N 31 қаулысымен бекітілген "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырудың" 11-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 1, 9-құжат).
7. "Акцизделетін тауарлардың жекелеген түрлеріне арналған акциз ставкалар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 наурыздағы N 230 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 8, 64-құжат).

8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 1999 года N 455 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 1998 года N 608 " (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 14, ст. 139).
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 1999 года N 465 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 1998 года N 608" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 14, ст. 143-145).
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1133 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 1998 года N 608" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 40, ст. 354).
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 1999 года N 1472 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 1998 года N 608" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 48, ст. 451).
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 1999 года N 1481 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1133" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 48, ст. 453).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 1999 года N 1803 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 1998 года N 608" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 52, ст. 516).
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 1999 года N 1980 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1133".

8. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 26 маусымдағы N 608 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 22 сәуірдегі N 455 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 14, 139-құжат).
9. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 26 маусымдағы N 608 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 24 сәуірдегі N 465 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 14, 143-145-құжаттар).
10. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 26 маусымдағы N 608 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1133 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 40, 354-құжат).
11. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 26 маусымдағы N 608 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28 қыркүйектегі N 1472 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 48, 451-құжат).
12. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1133 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 29 қыркүйектегі N 1481 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 48, 453-құжат).
13. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 26 маусымдағы N 608 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 29 қарашадағы N 1803 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 52, 516-құжат).
14. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1133 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 24 желтоқсандағы N 1980 қаулысы .