О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 января 2000 года N 62
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2000 года N 1638 Утратило силу - постановлением Правительства РК от 16 августа 2001 г. N 1068 ~P011068
В целях совершенствования системы оценки социально-экономического положения областей, городов Астаны и Алматы Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 января 2000 года N 62 P000062_ "О рейтинговой системе оценки социально-экономического положения областей, городов Астаны и Алматы" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 2, ст. 24) следующие изменение и дополнения:
в правилах внедрения рейтинговой системы оценки
социально-экономического положения областей, городов Астаны и Алматы,
утвержденных указанным постановлением:
в пункте 3 после слов "Министерство сельского хозяйства" дополнить
словами "Министерство образования и науки", цифру "20" заменить цифрой
"25";
в приложении к Правилам рейтинговой системы оценки
социально-экономического положения областей, городов Астаны и Алматы,
утвержденным указанным постановлением:
дополнить пунктом 17 следующего содержания:
"17. Снижение (рост) численности      Министерство образования и науки
детей школьного возраста, не          и Агентство Республики Казахстан
охваченных обучением в школах, в %    по статистике, акимы областей,
на конец рассматриваемого периода     городов Астаны и Алматы";
по отношению к его началу *****"
Примечание дополнить абзацем следующего содержания:
"***** - не включаются дети, не подлежащие обучению из-за состояния
здоровья по заключению областных (городских) медико-педагогических
комиссий".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Склярова И.В.)

Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2000 жылғы 13 қаңтардағы N 62 қаулысына өзгерiс пен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 31 қазан N 1638. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001.08.16. N 1068 қаулысымен. ~P011068
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әлеуметтiк экономикалық жағдайын бағалаудың жүйесiн жетiлдiру мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әлеуметтік-экономикалық жағдайын бағалаудың рейтингтiк жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 13 қаңтардағы N 62 P000062_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2000 ж., N 2, 24-құжат) мынадай өзгерiс пен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтілген Облыстардың, Астана және Алматы
қалаларының әлеуметтiк-экономикалық жағдайын бағалаудың рейтингтiк жүйесiн
енгiзу ережесiнде:
3-тармақта "Ауыл шаруашылығы министрлiгi" деген сөздерден кейiн
",Бiлiм және ғылым министрлiгi" деген сөздермен толықтырылсын, "20" деген
сан "25" деген санмен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Облыстардың, Астана және Алматы
қалаларының әлеуметтiк-экономикалық жағдайын бағалаудың рейтингтiк жүйесi
ережесiне қосымшада:
мынадай мазмұндағы 17-тармақпен толықтырылсын:
"17. Мектептерде оқумен қамтылмаған,        Қазақстан Республика-
мектеп жасындағы балалар санының            сының Бiлiм және
төмендеуi (өсуi), қаралып отырған           ғылым министрлiгi және
кезеңнiң басына қатысты алғанда, оның       Статистика жөнiндегi
соңына, %-бен****                           агенттiгi, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкiмдерi"
Ескерту мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"***** - облыстық (қалалық) медициналық-педагогикалық комиссиялардың
қорытындылары бойынша денсаулық жағдайына байланысты оқытуға жатпайтын
балалар енгізілмейдi".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Омарбекова А.Т.