О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 1999 года N 1872
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2000 года N 1873
В соответствии с пунктом 4 статьи 24 Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года Z990357_ "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 1999 года N 1872 P991872_ "О реализации Закона Республики Казахстан Z990473_ "О республиканском бюджете на 2000 год" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 53, ст. 530) следующие изменения и дополнения:
1) в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Расходы":
в функциональной группе 11 "Промышленность, энергетика, строительство
и недропользование":
в подфункции 9 "Прочие услуги в сфере промышленности, энергетики,
строительства и недропользования":
по администратору 232 "Министерство энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан":
в программе 36 "Формирование и хранение государственного резерва":
в подпрограмме 30 "Формирование и хранение государственного резерва"
цифру "100000" заменить цифрой "150000";
в подпрограмме 31 "Формирование и хранение мобилизационного резерва"
цифру "100000" заменить цифрой "50000";
в функциональной группе 12 "Транспорт и связь":
в подфункции 1 "Автомобильный транспорт":
по администратору 215 "Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан":
в программе 34 "Эксплуатация дорожной системы на республиканском
уровне":
в подпрограмме 12 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог"
цифру "4812814" заменить цифрой "4787002";
в подпрограмме 30 "Государственные учреждения автомобильных дорог"
цифру "327031" заменить цифрой "352843";
в программе 36 "Строительство и реконструкция автомобильных дорог
республиканского значения":
в подпрограмме 30 "Строительство участка кольцевой объездной дороги
Павлодар-Караганда" цифру "658509" заменить цифрой "657755";
в подпрограмме 32 "Строительство моста через реку Урал в районе
города Уральска" цифру "95300" заменить цифрой "94300";
дополнить подпрограммой 35 следующего содержания:
"35 Реконструкция участка автомобильной дороги Астана-Боровое 1754";
2) в приложении 3 к указанному постановлению:
в разделе IV "Расходы":
в функциональной группе 6 "Социальное обеспечение и социальная
помощь":
в подфункции 2 "Социальная помощь":
по администратору 201 "Министерство внутренних дел Республики
Казахстан":
в программе 6 "Выполнение обязательств прошлых лет":
в подпрограмме 30 "Выплата компенсации за санаторно-курортное лечение
пенсионерам органов внутренних дел и внутренних войск" слова "Социальные
выплаты" заменить словом "Другие";
в функциональной группе 12 "Транспорт и связь":
в подфункции 1 "Автомобильный транспорт":
по администратору 215 "Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан":
программу 36 "Строительство и реконструкция автомобильных дорог
республиканского значения" дополнить подпрограммой 35 следующего
содержания:
"35 Реконструкция участка автомобильной дороги Астана-Боровое
Гос.заказ".

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 7 желтоқсандағы N 1872 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 21 желтоқсан N 1873
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңы Z990357_ 24-бабының 4-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "2000 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Z990473_ Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметінің 1999 жылғы 7 желтоқсандағы N 1872 P991872_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 53, 530-құжат) мынадай өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулыға 1-қосымшадағы:
IV "Шығыстар" бөлiмiнде:
11 "Өнеркәсіп, энергетика, құрылыс және жер қойнауын пайдалану"
функционалдық тобында:
9 "Өнеркәсіп, энергетика, құрылыс және жер қойнауын пайдалану
салаларындағы басқа да қызметтер" iшкi функциясында:
232 "Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда
министрлiгi" әкiмшiсi бойынша:
36 "Мемлекеттiк резервтi қалыптастыру және сақтау" бағдарламасында:
30 "Мемлекеттiк резервтi құру және сақтау" кiшi бағдарламасында
"100 000" деген сан "150 000" деген санмен ауыстырылсын;
31 "Жұмылдыру резервiн құру және сақтау" кiшi бағдарламасында
"100 000" деген сан "50 000" деген санмен ауыстырылсын;
12 "Көлiк және байланыс" функционалдық тобында:
1 "Автомобиль көлiгi" iшкi функциясында:
215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар
министрлiгi" әкiмшiсi бойынша:
34 "Республикалық деңгейде жол жүйесiн пайдалану" бағдарламасында:
12 "Автомобиль жолдарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету" кiшi
бағдарламасында "4 812 814" деген сан "4 787 002" деген санмен
ауыстырылсын;
30 "Автомобиль жолдары мемлекеттiк мекемелерi" кішi бағдарламасында
"327 031" деген сан "352 843" деген санмен ауыстырылсын;
36 "Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарының құрылысы және
жаңарту" бағдарламасында:
30 "Павлодар - Қарағанды жолының айналмалы учаскесiн салу"
кiшi бағдарламасында "658 509" деген сан "657 755" деген санмен
ауыстырылсын;
32 "Орал қаласы ауданында Жайық өзенi арқылы көпiр құрылысы" кiшi
бағдарламасында "95 300" деген сан "94 300" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 35-кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"35 Астана - Бурабай автомобиль жолының учаскесiн жаңарту 1 754":
2) көрсетiлген қаулыға 3-қосымшада:
IV "Шығыстар" бөлiмiнде:
6 "Әлеуметтiк қамсыздандыру және әлеуметтiк көмек" функционалдық
тобында:
2 "Әлеуметтiк көмек" iшкi функциясында:
201 "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi" әкiмшiсi
бойынша:
6 "Өткен жылдардың мiндеттемелерiн орындау" бағдарламасында:
30 "Iшкi iстер және iшкi әскерлер органдарының зейнеткерлерiне
санаторлық-курорттық емделу үшiн өтемақылар төлеу" кiшi бағдарламасында
"Әлеуметтiк төлемдер" деген сөздер "Басқа да" деген сөздермен ауыстырылсын;
12 "Көлiк және байланыс" функционалдық тобында:
1 "Автомобиль көлiгi" iшкi функциясында:
215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар
министрлiгi" әкiмшiсi бойынша:
36 "Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарының құрылысы және
жаңарту" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 35-кіші бағдарламамен
толықтырылсын:
"35 Астана - Бурабай автомобиль жолының учаскесiн жаңарту
Мем.тапсырыс".

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.