О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 1994 года N 1495 и от 29 апреля 1996 года N 525
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2000 года N 1914
В целях приведения в соответствие с Законом Республики Казахстан от 14 апреля 1993 года Z932200_ "О реабилитации жертв массовых политических репрессий" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30
декабря 1994 года N 1495
P941495_
"О возмещении ущерба реабилитированным
гражданам";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1996
года N 525
P960525_
"О внесении изменений и дополнений в постановление
Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 декабря 1994 года N 1495".
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2001 года.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1994 жылғы 30 желтоқсандағы N 1495 және 1996 жылғы 29 сәуірдегі N 525 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 28 желтоқсандағы N 1914
"Жаппай саяси қуғын-сүргіндер құрбандарын ақтау туралы "Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 14 сәуірдегі Заңына Z932200_ сәйкес келтіру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Мыналардың:
1) "Ақталған азаматтарға келген залалды өтеу туралы" Қазақстан
Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 30 желтоқсандағы N 1495
P941495_
қаулысының;
2) "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы
30 желтоқсандағы N 1495 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу
туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 29 сәуірдегі N 525
P960525_
қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы 2001 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары