О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2001 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1950
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 22 декабря 2000 года Z000131_ "О республиканском бюджете на 2001 год" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять к исполнению республиканский бюджет Республики Казахстан на 2001 год по: доходам в сумме 391 243 591 тыс. тенге, полученным официальным трансфертам (грантам) - 84 680 417 тыс. тенге, погашению основного долга по ранее выданным из бюджета кредитам - 13 050 958 тыс. тенге, расходам - 487 339 468 тыс. тенге, кредитованию - 28 914 508 тыс. тенге, с предельным размером дефицита республиканского бюджета - 27 279 010 тыс. тенге или 0,9 процента к прогнозируемому объему валового внутреннего продукта страны согласно приложению 1. <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 12 мая 2001 г. N 629 P010629_ ; от 19 ноября 2001 г. N 1493 P011493_ .
2. Установить на 2001 год коэффициент к базовым ставкам земельного налога в соответствии с пунктом 4 статьи 107 Закона Республики Казахстан от 24 апреля 1995 года Z952235_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" в размере 1,93.
3. Установить, что в 2001 году доля Республики Казахстан по разделу продукции, получаемая по контрактам "О разделе продукции", зачисляется в республиканский бюджет в размере 100%, кроме Западно-Казахстанской области, в которой в республиканский бюджет зачисляется 90%, в местный бюджет - 10%.
4. Министерству обороны Республики Казахстан совместно с Министерством финансов Республики Казахстан в срок до 1 февраля 2001 года в установленном порядке утвердить Правила предоставления отчетности о поступлениях арендной платы за пользование Российской Федерацией военными полигонами, осуществляемой на компенсационной основе, и их расходовании по республиканской бюджетной программе "Реализация межгосударственных договоров об аренде военных полигонов".
5. Администраторам республиканских бюджетных программ в установленном порядке обеспечить завершение процедур по приведению в соответствие с Указом Президента Республики Казахстан от 13 декабря 2000 года N 507 U000507_ "О реорганизации, упразднении и образовании отдельных государственных органов Республики Казахстан" численности государственных органов, приему-передаче материально-технических средств и иного имущества.

"2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 29 желтоқсан N 1950
"2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 22 желтоқсандағы Заңын  Z000131_  іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының 2001 жылға арналған республикалық бюджеті бойынша: 1-қосымшаға сәйкес кірістер - 391 243 591 мың теңге сомасында, алынған ресми трансферттер (гранттар) - 84 680 417 мың теңге, бұрын бюджеттен берілген несиелер бойынша негізгі борышты өтеу - 13 050958 мың теңге, шығыстар - 487 339 468 мың теңге, несиелендіру - 28 914 508 мың теңге, республикалық бюджет тапшылығының шекті мөлшері - 27 279 010 мың теңге немесе елдің жалпы ішкі өнімінің болжамды көлемінің 0,9 пайызы мөлшерінде атқаруға қабылдансын.<*>
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.05.12. N 629
қаулысымен.  P010629_
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.11.19. N 1493
қаулысымен.  P011493_
2. "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 24 сәуірдегі Заңының  Z952235_  107-бабының 4-тармағына сәйкес жер салығының 2001 жылға арналған базалық ставкасына коэффициенті 1,93 мөлшерінде белгіленсін.
3. 2001 жылы "Өнімдерді бөлу туралы" келісім-шарттар бойынша алынатын өнімдерді бөлу жөніндегі Қазақстан Республикасының үлесі республикалық бюджетке - 90%, жергілікті бюджетке - 10% есепке алынатын Батыс Қазақстан облысынан басқа, республикалық бюджетке 100% мөлшерінде алынады деп белгіленсін.
4. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігімен бірлесіп 2001 жылдың 1 ақпанына дейінгі мерзімде өтемдік негізде жүзеге асырылатын Ресей Федерациясының әскери полигондарды пайдаланғаны үшін жалгерлік ақы түсімдері туралы есеп беру және "Әскери полигондары жалға беру туралы мемлекетаралық шарттарды іске асыру" республикалық бюджеттік бағдарлама бойынша оларды жұмсау ережесін белгіленген тәртіппен бекітсін.
5. Республикалық бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiлерi Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының жекелеген мемлекеттiк органдарын қайта ұйымдастыру, тарату және құру туралы" 2000 жылғы 13 желтоқсандағы N 507  U000507_  Жарлығына мемлекеттiк органдардың санын сәйкес келтiру, материалдық-техникалық құралдар мен өзге де мүлiктi қабылдап алу-тапсыру жөнiндегi рәсiмдердi аяқтауды белгiленген тәртiппен қамтамасыз етсiн.

6. Министерству финансов Республики Казахстан:
в срок до 5 января 2001 года довести до администраторов республиканских бюджетных программ месячные лимиты распределения годовых назначений, кроме средств, направляемых на инвестиционные программы, финансируемые за счет государственных внешних займов, на пенсионную программу и программы по государственным социальным пособиям, специальным государственным пособиям, пособиям на погребение и государственным специальным пособиям;
совместно с Генеральной Прокуратурой Республики Казахстан (по согласованию), Комитетом национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию), Службой охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Республиканской гвардией Республики Казахстан (по согласованию), Министерством обороны Республики Казахстан, Министерством внутренних дел Республики Казахстан, Агентством Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям, Таможенным комитетом и Комитетом налоговой полиции Министерства государственных доходов Республики Казахстан в срок до 10 января 2001 года разработать и в установленном порядке внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан предложения по совершенствованию системы оплаты труда военнослужащих и сотрудников правоохранительных органов, связанные с повышением заработной платы данной категории работников;
в срок до 25 января 2001 года в установленном порядке P990156_ внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан помесячный график поступлений от погашения местными исполнительными органами бюджетных кредитов (ссуд), выданных из республиканского бюджета в предыдущие годы, по перечню согласно приложению 3;
в срок до 1 февраля 2001 года довести до Министерства государственных доходов Республики Казахстан прогнозы помесячных поступлений в республиканский бюджет в территориальном разрезе и поступлений в местные бюджеты;
в срок до 26 ноября 2001 года разработать и в установленном законодательством порядке внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан проект решения о выделении средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2001 года на осуществление мероприятий по переносу административного центра Алматинской области в город Талдыкорган, в том числе по передислокации местных исполнительных органов и территориальных подразделений центральных исполнительных и иных государственных органов;
в установленном законодательством порядке осуществить возврат областному бюджету Костанайской области сумму бюджетных изъятий, поступивших в республиканский бюджет;

6. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi:
2001 жылдың 5 қаңтарына дейiнгi мерзiмде мемлекеттiк сыртқы заемдардың қаражаты есебiнен қаржыландырылатын инвестициялық бағдарламаларға, зейнетақы бағдарламасына және мемлекеттiк әлеуметтiк жәрдемақылар, арнайы мемлекеттiк жәрдемақылар, жерлеуге арналған жәрдемақылар мен мемлекеттiк арнайы жәрдемақылар бойынша бағдарламаларға бағытталған қаражаттан басқа, жылдық тағайындауларды бөлудiң айлық лимиттерiн республикалық бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiлерiне хабарласын;
Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасымен (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетiмен (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметiмен (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасының Республикалық ұланымен (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiмен, Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгiмен, Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгiмен, Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден комитетiмен және Салық полициясы комитетiмен бiрлесiп 2001 жылдың 10 қаңтарына дейiнгi мерзiмде әскери қызметшiлер мен құқық қорғау органдары қызметкерлерiнiң жалақысын көтеруге байланысты, осы санаттағы қызметкерлерге еңбекақы төлеу жүйесiн жетiлдiру жөнiнде ұсыныстар әзiрлесiн және белгіленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң қарауына енгiзсiн;
2001 жылдың 25 қаңтарына дейiнгi мерзiмде 3-қосымшаға сәйкес тiзбе бойынша өткен жылдары республикалық бюджеттен берiлген бюджеттiк несиелердi (қарыз ақшаларды) жергiлiктi атқарушы органдардың өтеуiнен түскен түсiмдердiң айлар бойынша кестесiн белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына енгiзсiн;
2001 жылдың 1 ақпанына дейiнгi мерзiмде аумақтық бөлiнiсте республикалық бюджетке түсетiн және жергiлiктi бюджеттерге түсетiн түсiмдердiң айлар бойынша болжамдарын Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiне хабарласын;
Алматы облысының әкімшілік орталығын Талдықорған қаласына көшіру жөніндегі, оның ішінде жергілікті атқарушы органдар мен орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдардың аумақтық бөлімшелерін көшіру жөніндегі іс-шараларды жүзеге асыруға 2001 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражатты бөлу туралы шешімнің жобасын 2001 жылғы 26 қарашаға дейінгі мерзімде әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгізсін;<*>
заңнамада белгіленген тәртіппен республикалық бюджетке түскен бюджеттік алулардың сомасын Қостанай облысының облыстық бюджетіне қайтаруды жүзеге асырсын;<*>

совместно с Министерством экономики и торговли, Министерством юстиции Республики Казахстан и по согласованию с Управлением Делами Президента Республики Казахстан в срок до 20 ноября 2001 года в установленном законодательством порядке внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан проект решения об использовании средств, выделяемых на обеспечение жильем государственных служащих в сумме 1000 млн. тенге;
осуществлять постоянный контроль за целевым использованием бюджетных денег. <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 12 мая 2001 г. N 629 P010629_ ; от 19 ноября 2001 г. N 1493 P011493_ .
7. Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) с учетом особого порядка финансирования обеспечить использование бюджетных денег, выделяемых по программе 50 "Обеспечение национальной безопасности", в соответствии с задачами и функциями, возложенными на органы национальной безопасности, и действующим законодательством Z980233_ .
7-1. Министерству обороны Республики Казахстан:
произвести расчеты за полученные от акционерного общества "Станкостроительный завод" в соответствии с договором от 18 августа 2000 года N 22 станки токарно-винторезные в количестве 36 штук и деревообрабатывающие в количестве 41 штуки в общей сумме 37010 тыс. тенге за счет средств, предусмотренных по программе "Выполнение обязательств прошлых лет;";
в срок до 15 декабря 2001 года:
совместно с Комитетом национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) разработать и в установленном законодательством порядке внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан проект решения о порядке обеспечения продовольствием за плату военнослужащих (кроме военнослужащих срочной службы), проходящих службу на пограничных заставах, в обособленных закрытых гарнизонах, расположенных в отдаленных районах, и членов их семей;
совместно с Комитетом национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию), Республиканской гвардией Республики Казахстан (по согласованию), Министерством внутренних дел Республики Казахстан, Агентством Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям разработать и в установленном законодательством порядке внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан проект решения об утверждении размера денежной компенсации военнослужащим срочной службы за почтовые отправления. <*>
Сноска. Дополнено пунктом 7-1 - постановлением Правительства РК от 19 ноября 2001 г. N 1493 P011493_ .

Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгiмен, Әдiлет министрлiгiмен бiрлесiп және Қазақстан Республикасы Президентiнің Iс Басқармасымен келiсiм бойынша, 2001 жылғы 20 қарашаға дейінгi мерзімде 1000 млн. теңге сомасында мемлекеттік қызметшiлердi тұрғын үймен қамтамасыз етуге бөлiнетiн қаражаттың пайдаланылуы туралы шешiмнің жобасын заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Үкiметінiң қарауына енгiзсiн;<*>
бюджет ақшасының мақсатты пайдаланылуын тұрақты бақылауды жүзеге асырсын.
Ескерту. 6-тармақ 6,7-абзацтармен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2001.05.12. N 629 қаулысымен.  P010629_
Ескерту. 6-тармақ 8-абзацпен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2001.11.19. N 1493 қаулысымен.  P011493_
7. Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi (келісiм бойынша) қаржыландырудың ерекше тәртiбiн ескере отырып, ұлттық қауiпсiздiк органдарына жүктелген мiндеттер мен функцияларға және қолданылып жүрген заңдарға сәйкес 50 "Ұлттық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша бөлiнетiн бюджет ақшасының пайдаланылуын қамтамасыз етсiн.  Z980233_
7-1. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi:
2000 жылғы 18 тамыздағы N 22 шартқа сәйкес "Станокжасау зауыты" акционерлiк қоғамынан "Өткен жылдардың міндеттемелерін орындау" бағдарламасы бойынша көзделген қаражаттың есебiнен жалпы сомасы 37010 мың теңгеге алынған саны 36 дана токарлық-бұрама кескiш және саны 41 дана ағаш өңдеу станоктары үшiн есеп айырысуды жүргізсін;
2001 жылғы 15 желтоқсанға дейiнгi мерзiмде:
Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетiмен бiрлесiп (келiсiм бойынша) шалғай аудандарда орналасқан шекара заставаларында, оқшау жабық гарнизондарда қызмет өткерiп жатқан әскери қызметшiлердiң (мерзiмді қызметтiң әскери қызметшiлерiнен басқа) және олардың отбасылары мүшелерiнiң ақысы үшiн азық-түлiкпен қамтамасыз ету тәртiбi туралы шешiмнiң жобасын әзiрлесiн және заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына енгiзсiн;
Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетiмен (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасының Республикалық ұланымен (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлігімен, Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгiмен бiрлесiп, мерзiмдi қызметтiң әскери қызметшiлерiне почта жөнелтулерi үшiн ақшалай өтемақы мөлшерiн бекiту туралы шешiмнiң жобасын әзiрлесiн және заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына енгiзсiн.<*>
Ескерту. 7-1-тармақпен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2001.11.19. N 1493 қаулысымен.  P011493_

8. Администраторам республиканских бюджетных программ:
в срок до 10 января 2001 года представить в Министерство финансов Республики Казахстан сводные сметы расходов в пределах доведенных Министерством финансов Республики Казахстан лимитов распределения годовых назначений, а также утвердить и довести до подведомственных государственных учреждений индивидуальные сметы расходов;
обеспечить расходование средств по республиканским бюджетным программам (подпрограммам) в соответствии с формой их реализации, определенной согласно приложению 2;
в срок до 15 января 2001 года утвердить перечень мероприятий по бюджетным программам (подпрограммам), форма реализации которых согласно приложению 2 определена как "мероприятия";
в срок до 31 января 2001 года в установленном порядке разработать и утвердить Правила о государственном заказе, выполняемом за счет средств республиканского бюджета;
в срок до 10 марта 2001 года утвердить тематические планы фундаментальных и прикладных научных исследований, осуществляемых в рамках реализации соответствующих программ (подпрограмм);
в установленном порядке K941000_ V990710_ обеспечить регистрацию гражданско-правовых договоров государственных учреждений, финансируемых из республиканского бюджета, в пределах годовых назначений с обязательной перерегистрацией гражданско-правовых договоров, зарегистрированных ранее в территориальных органах Казначейства, но незавершенных в 2000 году;
в трехдневный срок представить в Министерство финансов Республики Казахстан предложения по перераспределению сводных смет расходов республиканских бюджетных программ в соответствии с экономической классификацией расходов в пределах утвержденных годовых плановых сумм;
принять необходимые меры по погашению имеющейся кредиторской задолженности, в том числе задолженности прошлых лет, на погашение которой выделены дополнительные средства и недопущению ее дальнейшего образования;
обеспечить полное освоение и целевое использование выделяемых бюджетных денег. <*>
Сноска. В пункт 8 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 19 ноября 2001 г. N 1493 P011493_ .
9. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан:
1) в установленном порядке P980678_ внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан:
в срок до 10 января 2001 года предложения по порядку повышения размеров пенсионных выплат;
в срок до 15 января 2001 года Правила назначения и выплаты специальных государственных пособий гражданам, право которых на получение пособий определено подпунктами 3), 5)-12) статьи 4 Закона Республики Казахстан от 5 апреля 1999 года Z990365_ "О специальном государственном пособии в Республике Казахстан";
в срок до 15 января 2001 года разработанные совместно с Министерством финансов Республики Казахстан предложения по внесению изменений и дополнений в нормативные правовые акты, не допускающих снижения в 2001 году уровня заработной платы работников государственных учреждений;

8. Республикалық бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiлерi:
2001 жылдың 10 қаңтарына дейiнгi мерзiмде Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi берген жиынтық жылдық тағайындауларды бөлудiң лимиттерi шегiнде шығыстардың жиынтық сметаларын Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне ұсынсын, сондай-ақ шығыстардың жеке сметаларын бекiтсiн және ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерге хабарласын;
2-қосымшаға сәйкес анықталған iске асыру нысанына сәйкес республикалық бюджеттiк бағдарламалар (кiшi бағдарламалар) бойынша қаражаттың жұмсалуын қамтамасыз етсiн;
2001 жылдың 15 қаңтарына дейiнгi мерзiмде 2-қосымшаға сәйкес iске асыру нысаны "iс-шаралар" ретiнде анықталған бюджеттiк бағдарламалар (кiшi бағдарламалар) бойынша iс-шаралар тiзбесiн бекiтсiн;
2001 жылдың 31 қаңтарына дейiнгi мерзiмде белгiленген тәртiппен Республикалық бюджеттiң қаражаты есебiнен орындалатын мемлекеттiк тапсырыс туралы ереженi әзiрлесiн және бекiтсiн;
2001 жылдың 10 наурызына дейiнгi мерзiмде тиiстi бағдарламаларды (кiшi бағдарламаларды) iске асыру шеңберiнде жүзеге асырылатын iргелi және қолданбалы ғылыми зерттеулердiң тақырыптық жоспарларын бекiтсiн;
бұрын Қазынашылықтың аумақтық органдарында тiркелген, бiрақ 2000 жылы аяқталмаған азаматтық-құқықтық шарттарды мiндеттi түрде қайта тiркей отырып, жылдық тағайындаулар шегiнде республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелердiң азаматтық-құқықтық шарттарын тiркеудi белгiленген тәртiппен  K941000_   V990710_  қамтамасыз етсiн;
үш күндiк мерзiмде Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне бекiтiлген жылдық жоспарлы сомалар шегiнде шығыстардың экономикалық жiктемесiне сәйкес республикалық бюджеттiк бағдарламалар шығыстарының жиынтық сметаларын қайта бөлу жөнiнде ұсыныстар тапсырсын;<*>
бар кредиторлық берешектi, оның iшiнде өтелуiне қосымша қаражат бөлiнген өткен жылдардың берешегiн өтеу және оның одан әрi пайда болуына жол бермеу жөнiнде қажеттi шараларды қабылдасын;<*>
бөлiнетiн бюджет ақшасының толық игерiлуi мен мақсатты пайдаланылуын қамтамасыз етсiн.
Ескерту. 8-тармақ 8,9-абзацтармен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2001.11.19. N 1493 қаулысымен.  P011493_
9. Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi:
1) 2001 жылдың 10 қаңтарына дейiнгi мерзiмде зейнетақы төлемдерiнiң мөлшерiн арттыру тәртiбi  P980678_  жөнiнде ұсыныстарды;
2001 жылдың 15 қаңтарына дейiнгi мерзiмде жәрдемақы алу құқығы "Қазақстан Республикасындағы арнайы мемлекеттiк жәрдемақы туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 5 сәуiрдегi Заңының 4-бабының 3), 5)-12) тармақшаларымен анықталған азаматтарға Арнайы мемлекеттiк жәрдемақыларды тағайындау және төлеу ережесiн;
2001 жылдың 15 қаңтарына дейiнгi мерзiмде Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен бiрлесіп әзiрленген мемлекеттiк мекемелер қызметкерлерiнiң жалақысы деңгейiнiң 2001 жылы төмендеуiне жол бермейтiн нормативтiк құқықтық актiлерге  Z990365_  өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу жөнiнде ұсыныстарды;

в срок до 1 марта 2001 года Правила о порядке назначения и организации выплаты государственной адресной социальной помощи;
2) обеспечить полноту и своевременность социальных выплат, а также освоения бюджетных денег, выделенных на выполнение обязательств прошлых лет по выплате надбавок к пенсиям граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне, пособий по безработице, пособий по временной нетрудоспособности (в том числе от трудового увечья и профессионального заболевания), по беременности и родам, на рождение ребенка, на погребение. <*>
Сноска. В пункт 9 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 19 ноября 2001 г. N 1493 P011493_ .
10. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в срок до 25 января 2001 года разработать и в установленном порядке P980678_ :
внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан Правила закупа для обновления государственного продовольственного резерва зерна;
утвердить Правила направления бюджетных денег на сохранение и развитие элитного семеноводства и племенного дела.
10-1. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан разработать и в установленном законодательством порядке внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан:
1) в срок до 30 мая 2001 года внести Правила субсидирования сельскохозяйственных товаропроизводителей на приобретение минеральных удобрений;
2) в срок до 1 июня 2001 года:
Правила возмещения ставки вознаграждения (интереса) по лизингу сельскохозяйственной техники, осуществляемому за счет средств бюджета, правила организации которого утверждены постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2001 года N 405 P010405_ "Об утверждении Правил организации лизинга в сельском хозяйстве на 2001 год";
Правила выделения кредитных ресурсов из республиканского бюджета закрытому акционерному обществу "Аграрная кредитная корпорация" для последующего кредитования сельских кредитных товариществ;
3) в срок до 1 августа 2001 года Правила возмещения ставки вознаграждения (интереса) по кредитованию местных бюджетов на организацию проведения весенне-полевых и уборочных работ 2001 года, правила кредитования которых утверждены постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2001 года N 503 P010503_ "О некоторых вопросах кредитования местных бюджетов в целях обеспечения сельхозтоваропроизводителей горюче-смазочными материалами на период проведения весенне-полевых и уборочных работ 2001 года";
4) (исключен - N 1493 от 19.11.2001 г.)

2001 жылдың 1 наурызына дейiнгi мерзiмде Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмектi тағайындау және төлеудi ұйымдастырудың тәртiбi туралы ереженi белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына енгiзсiн;
2) әлеуметтiк төлемдердiң, сондай-ақ Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтардың зейнетақыларына үстемеақылар, жұмыссыздық бойынша жәрдемақылар, еңбекке уақытша жарамсыздық бойынша (оның iшiнде еңбекте мертiгуден және кәсiби аурудан), жүктiлiгi және туу бойынша, баланың туылуына, жерлеуге берiлетiн жәрдемақылар төлеу бойынша өткен жылдардың мiндеттемелерiн орындауға бөлінген бюджет ақшасын игерудiң толық және уақытылы жүргiзiлуiн қамтамасыз етсiн.<*>
Ескерту. 9-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.11.19. N 1493
қаулысымен.  P011493_
10. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi 2001 жылдың 25 қаңтарына дейiнгi мерзiмде мыналарды әзiрлесiн және белгiленген  P980678_  тәртiппен:
Мемлекеттiк азық-түлiк резервiн жаңалау үшiн астық сатып алу ережесiн Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына енгiзсiн;
Асыл тұқым өсiрудi және асыл тұқымдандыру iсiн сақтауға және дамытуға арналған бюджет ақшасын жұмсаудың ережесiн бекiтсiн.
10-1. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі:
1) Минералдық тыңайтқыштарды сатып алуға ауыл шаруашылығы тауар өндірушілерін субсидиялау ережесін 2001 жылғы 30 мамырға дейін мерзімде;
2) 2001 жылғы 1 маусымға дейінгі мерзімде:
ұйымдастыру ережесі "Ауыл шаруашылығында лизингті ұйымдастырудың 2001 жылға арналған ережесін бекіту туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 29 наурыздағы N 405 қаулысымен бекітілген бюджеттің қаражаты есебінен жүзеге асырылатын ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы (мүдде) ставкасын өтеу ережесін;
ауылдық несие серіктестіктерін кейіннен несиелендіру үшін "Аграрлық несие корпорациясы" жабық акционерлік қоғамына республикалық бюджеттен несие ресурстарын бөлу ережесін;
3) несиелендіру ережесі "2001 жылғы көктемгі дала және егін жинау жұмыстарын жүргізу кезеңінде ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерді жанар-жағармай материалдарымен қамтамасыз ету мақсатында жергілікті бюджеттерді несиелендірудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 18 сәуірдегі N 503  P010503_  қаулысымен бекітілген 2001 жылғы көктемгі дала және егін жинау жұмыстарын жүргізуді ұйымдастыруға жергілікті бюджеттерді несиелендіру бойынша сыйақы (мүдде) ставкасын өтеу ережесін 2001 жылғы 1 тамызға дейінгі мерзімде;
4) <*>

5) в срок до 20 ноября 2001 года проект решения о погашении задолженности за приобретенные ранее комбайны "Нива". <*>
Сноска. Дополнено пунктом 10-1 - постановлением Правительства РК от 12 мая 2001 г. N 629 P010629_ . Внесены изменения - постановлением Правительства РК от 19 ноября 2001 г. N 1493 P011493_ .
11. Министерству природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан в срок до 25 января 2001 года разработать и в установленном порядке P980678_ внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан проекты решений:
1) о порядке финансирования долевого участия государства в строительстве и реконструкции природоохранных объектов;
2) о распределении бюджетных денег, предусмотренных:
по программе 57 "Участие в строительстве и реконструкции природоохранных объектов на республиканском уровне" в сумме 300 млн. тенге, в разрезе приоритетных природоохранных объектов;
по программе 59 "Эксплуатация водохозяйственных объектов республиканского значения, строительство и реконструкция водоводов" в сумме 421 млн. тенге, направляемых на строительство и реконструкцию водоводов.
11-1. Министерству природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан в срок до 20 ноября 2001 года разработать и в установленном законодательством порядке внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан предложения о внесении изменений и дополнений в P010424_ Перечень водохозяйственных объектов, подлежащих финансированию из республиканского бюджета в 2001 году, утвержденный постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2001 года N 424. <*>
Сноска. Дополнено пунктом 11-1 - постановлением Правительства РК от 19 ноября 2001 г. N 1493 P011493_ .
12. Министерству образования и науки Республики Казахстан в срок до 1 января 2001 года разработать и в установленном порядке P980678_ внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан предложения по приведению Правил о порядке обеспечения обучающихся и воспитанников организаций образования учебниками, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2000 года N 157 P000157_ , в соответствие со статьей 25 Закона Республики Казахстан от 22 декабря 2000 года Z000131_ "О республиканском бюджете на 2001 год".
13. Министерству экономики и торговли Республики Казахстан в срок до 30 апреля 2001 года разработать и в установленном порядке P980678_ внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан предложения по распределению бюджетных денег в сумме 150 млн. тенге, предусмотренных в республиканском бюджете на реализацию Государственной программы развития и конверсии оборонной промышленности Республики Казахстан на долгосрочный период. <*>
Сноска. В пункт 13 внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 31 марта 2001 г. N 425 P010425_ ; от 12 мая 2001 г. N 629 Р010629_ .

5) 2001 жылғы 20 қарашаға дейiнгi мерзiмде бұрын сатып алынған "Нива" комбайндары үшiн берешектi өтеу туралы шешiмнiң жобасын әзiрлесiн және заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң қарауына енгiзсiн.<*>
Ескерту. 10-1-тармақпен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2001.05.12. N 629 қаулысымен.  P010629_
Ескерту. 10-1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.11.19. N 1493 қаулысымен.  P011493_
11. Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгi 2001 жылдың 25 қаңтарына дейiнгi мерзiмде:
1) табиғат қорғау объектiлерiн салуға және қайта жаңартуға мемлекеттің үлестiк қатысуын қаржыландыру тәртiбi туралы;
2) мынадай:
57 "Республикалық деңгейде табиғат қорғау объектiлерiн салуға және қайта құруға қатысу" бағдарламасы бойынша басым табиғат қорғау объектiлерiнiң бөлiнiсiнде 300 млн. теңге сомасында;
59 "Республикалық маңызы бар су шаруашылығы объектiлерiн пайдалану, суағарларды салу және қайта жаңарту" бағдарламасы бойынша суағарларды салуға және қайта жаңартуға бағытталған 421 млн. теңге сомасында көзделген бюджет ақшасын бөлу туралы шешiмдердiң жобаларын әзiрлесiн және белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына енгiзсiн.
11-1. Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгi 2001 жылғы 20 қарашаға дейiнгi мерзiмде Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 31 наурыздағы N 424  P010424_  қаулысымен бекiтiлген 2001 жылы республикалық бюджеттен қаржыландыруға жататын су шаруашылығы объектiлерiнiң тiзбесiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы ұсыныстар әзiрлесiн және заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына енгiзсiн.<*>
Ескерту. 11-1-тармақпен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2001.11.19. N 1493 қаулысымен.  P011493_
12. Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi 2001 жылдың 1 қаңтарына дейiнгi мерзiмде Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 3 ақпандағы N 157  P000157_  қаулысымен бекiтiлген Бiлiм беру ұйымдарының бiлiм алушылары мен тәрбиеленушiлерiн оқулықтармен қамтамасыз етудiң тәртiбi туралы ереженi "2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 22 желтоқсандағы Заңының  Z000131_  25-бабына сәйкес келтiру жөнiнде ұсыныстар әзiрлесiн және белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына енгiзсiн.
13. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi 2001 жылдың 30 сәуіріне дейiнгi мерзiмде Қазақстан Республикасының қорғаныс өнеркәсiбiн дамыту мен конверсиялаудың ұзақ мерзiмдi кезеңге арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыруға республикалық бюджетте көзделген 150 млн. теңге сомасындағы бюджет ақшасын бөлу жөнiнде ұсыныстар әзiрлесiн және белгiленген тәртiппен  P980678_  Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына енгiзсiн.<*>
Ескерту. 13-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.03.31. N 425
қаулысымен.  P010425_
Ескерту. 13-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.05.12. N 629
қаулысымен.  P010629_

13-1. Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан в срок до 20 ноября 2001 года разработать и в установленном законодательством порядке внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан проект решения Правительства Республики Казахстан об использовании средств, предусмотренных по программе 55 "Участие в реконструкции и расширении энергетических мощностей при подключении дополнительных нагрузок объектов центральных государственных органов" в сумме 1000 млн. тенге. <*>
Сноска. Дополнено пунктом 13-1 - постановлением Правительства РК от 19 ноября 2001 г. N 1493 P011493_ .
14. Агентству Республики Казахстан по миграции и демографии разработать и в установленном порядке P980678_ внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан Правила приобретения жилья семьям репатриантов (оралман);
принять меры по выполнению обязательств по обеспечению жильем семей репатриантов (оралман), по выплате единовременных пособий и возмещению транспортных расходов репатриантам, прибывшим в Республику Казахстан по квоте иммиграции в период с 1991 по 1998 годы. <*>
Сноска. В пункт 14 внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 12 мая 2001 г. N 629 P010629_ ; от 19 ноября 2001 г. N 1493 P011493_ .
14-1. Агентству Республики Казахстан по делам здравоохранения предусмотреть дополнительное выделение бюджетных денег в сумме 150 000 тыс. тенге по программе 65 "Специализированная медицинская помощь в республиканских клиниках и НИИ" для Республиканского научно-практического центра медико-социальных проблем наркомании и в сумме 270900 тыс. тенге по программе 47 "Производство крови (заменителей) на республиканском уровне" для Республиканского центра крови на приобретение производственного комплекса "Центр плазмофереза". <*>
Сноска. Дополнено пунктом 14-1 - постановлением Правительства РК от 12 мая 2001 г. N 629 P010629_ ; внесены изменения - постановлением Правительства РК от 19 ноября 2001 г. N 1493 P011493_ .
15. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в срок до 15 мая 2001 года разработать и в установленном порядке P980678_ внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан Правила погашения кредиторской задолженности упраздненного Дорожного фонда. <*>
Сноска. В пункт 15 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 12 мая 2001 г. N 629 P010629_ .
15-1. Министерству юстиции Республики Казахстан представить в Министерство финансов Республики Казахстан расчеты и обоснования по расходам, предусмотренным в республиканском бюджете на 2001 год на консультационное и информационно-техническое обеспечение деятельности по совершенствованию законодательства и правовому обучению государственных служащих. <*>
Сноска. Дополнено пунктом 15-1 - постановлением Правительства РК от 12 мая 2001 г. N 629 P010629_ .

13-1. Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi 2001 жылғы 20 қарашаға дейiнгi мерзiмде 1000 млн. теңге сомасында 55 "Орталық мемлекеттiк органдар объектiлерiнiң қосымша жүктемесiн іске қосу кезiнде энергетикалық қуаттылығын қайта жаңартуға және кеңейтуге қатысу" бағдарламасы бойынша көзделген қаражатты пайдалану туралы Қазақстан Республикасының Үкiметi шешімінің жобасын әзірлесін және заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына енгiзсiн.<*>
Ескерту. 13-1-тармақпен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2001.11.19. N 1493 қаулысымен.  P011493_
14. Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография жөнiндегi агенттiгi Репатрианттардың (оралмандардың) отбасыларына тұрғын үй сатып алу ережесiн әзiрлесiн және белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына енгiзсiн.<*>
1991 жылдан бастап 1998 жылды қоса алғандағы кезеңде көшi-қон квотасы бойынша Қазақстан Республикасына келген репатрианттардың (оралмандардың) отбасыларын тұрғын үймен қамтамасыз ету жөнiндегi мiндеттемелердi орындау жөнiнде, репатрианттарға бiр жолғы жәрдемақылар төлеу және көлiктiк шығыстарын өтеу жөнiнде шаралар қабылдасын.<*>
Ескерту. 14-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.05.12. N 629
қаулысымен.  P010629_
Ескерту. 14-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.11.19. N
1493 қаулысымен.  P011493_
14-1. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау ісі жөніндегі агенттігі Нашақорлықтың медициналық-әлеуметтік проблемаларының республикалық ғылыми-тәжірибелік орталығы үшін 65 "Республикалық клиникаларда және ҒЗИ-да мамандандырылған медициналық көмек көрсету" бағдарламасы бойынша 150 000 мың теңге сомасында Республикалық қан орталығы үшiн "Плазмоферез орталығы" өндiрiстiк кешенін сатып алуға 47 "Республикалық деңгейде қан (алмастырғыштарын) өндiру" бағдарламасы бойынша 270900 мың теңге сомасында бюджет ақшасының қосымша бөлінуін көздесін.<*>
Ескерту. 14-1-тармақпен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2001.05.12. N 629 қаулысымен.  P010629_
Ескерту. 14-1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.11.19. N
1493 қаулысымен.  P011493_
15. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi 2001 жылдың 15 мамырына дейiнгi мерзiмде Таратылған Жол қорының кредиторлық берешегiн өтеудiң ережесiн әзiрлесiн және белгiленген тәртіппен  P980678_  Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына енгiзсiн.<*>
Ескерту. 15-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.05.12. N 629
қаулысымен.  P010629_
15-1. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі заңдарды жетілдіру және мемлекеттік қызметшілерді құқықтық оқыту жөніндегі қызметті консультациялық және ақпараттық-техникалық қамтамасыз етуге 2001 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген шығыстар жөніндегі есептемелер мен негіздемелерді Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне ұсынсын.<*>
Ескерту. 15-1-тармақпен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2001.05.12. N 629 қаулысымен.  P010629_

15-2. Министерству государственных доходов Республики Казахстан ежемесячно до 15 числа месяца, следующего за отчетным, представлять в Министерство финансов Республики Казахстан информацию по фактическим поступлениям налоговых и иных обязательных платежей в бюджет в разрезе организаций сырьевого сектора, перечни которых утверждены постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 369А "Об утверждении перечней организаций сырьевого сектора, по которым сверхплановые налоговые и иные обязательные платежи в бюджет зачисляются в Национальный фонд Республики Казахстан", по спецификам кодов бюджетной классификации. <*>
Сноска. Дополнено пунктом 15-2 - постановлением Правительства РК от 12 мая 2001 г. N 629 P010629_ .
15-3. Акиму Алматинской области, центральным исполнительным и иным государственным органам в срок до 10 мая 2001 года в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2001 год, представить в Министерство финансов Республики Казахстан необходимые расчеты и обоснования на осуществление мероприятий по переносу административного центра Алматинской области в город Талдыкорган, в том числе по передислокации местных исполнительных органов и территориальных подразделений центральных исполнительных, и иных государственных органов и до 20 ноября 2001 года - расчеты и обоснования по использованию дополнительно выделяемых средств в сумме 250 млн. тенге. <*>
Сноска. Дополнено пунктом 15-3 - постановлением Правительства РК от 12 мая 2001 г. N 629 P010629_ ; внесены изменения - постановлением Правительства РК от 19 ноября 2001 г. N 1493 P011493_ .
15-4. Закуп работ по строительству северной объездной дороги города Астаны осуществить способом из одного источника.
Сноска. Дополнено пунктом 15-4 - постановлением Правительства РК от 22 сентября 2001 г. N 1223 P011223_ .
16. Акимам областей, городов Астаны и Алматы, районов (городов) утвердить перечень местных бюджетных программ и подпрограмм с определением формы их реализации.
17. Акимам областей и городов Астаны и Алматы:
1) в срок до 15 января 2001 года представить в Министерство финансов Республики Казахстан предложения по:
формированию помесячного графика погашения местными исполнительными органами бюджетных кредитов (ссуд) по перечню согласно приложению 3, а также других долговых обязательств перед республиканским бюджетом, образовавшихся в предыдущие годы;
внесению изменений в действующие кредитные соглашения и заключению, при необходимости, новых соглашений;

15-2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрлігі тізімдері "Жоспардан тыс салықтық және бюджетке төленетін өзге де міндетті төлемдері Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына есепке алынатын шикізат секторы ұйымдарының тізбелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 наурыздағы N 369-А P01369A А қаулысымен бекітілген ұйымдар мен бюджеттік жіктеме кодтарының ерекшеліктері бөлінісінде Шикізат секторының ұйымдарынан салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдердің нақты түсімдері жөніндегі ақпаратты ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-күніне дейін Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне ұсынсын.<*>
Ескерту. 15-2-тармақпен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2001.05.12. N 629 қаулысымен.  P010629_
15-3. Алматы облысының әкімі, орталық атқарушы органдар және өзге де мемлекеттік органдар 2001 жылғы 10 мамырға дейінгі мерзімде және 2001 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат шегінде Алматы облысының әкімшілік орталығын Талдықорған қаласына көшіру жөніндегі, оның ішінде жергілікті атқарушы органдар мен орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдардың аумақтық бөлімшелерін көшіру жөніндегі іс-шараларды жүзеге асыруға қажетті есептеулер мен негіздемелерді және 2001 жылғы 20 қарашаға дейiн 250 млн. теңге сомасында қосымша бөлінетін қаражатты пайдалану жөнiндегi есептеулер мен негiздемелердi Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне ұсынсын.<*>
Ескерту. 15-3-тармақпен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2001.05.12. N 629 қаулысымен.  P010629_
Ескерту. 15-3-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.11.19. N
1493 қаулысымен.  P011493_
15-4. Астана қаласының солтүстік айналма жолының құрылысы жөніндегі жұмыстар бір көзден сатып алу тәсілімен жүзеге асырылсын.<*>
Ескерту. 15-4-тармақпен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2001.09.22. N 1223 қаулысымен.  P011223_
16. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың (қалалардың) әкiмдерi жергiлiктi бюджеттiк бағдарламалар мен кiшi бағдарламалардың тiзбесiн оларды iске асыру нысанын анықтай отырып бекiтсiн.
17. Облыстар мен Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi:
1) 2001 жылдың 15 қаңтарына дейiнгi мерзiмде:
3-қосымшаға сәйкес тiзбе бойынша жергiлiктi атқарушы органдардың бюджеттiк несиелердi (қарыз ақшаларды), сондай-ақ өткен жылдары құралған республикалық бюджет алдындағы басқа да борыштық мiндеттемелердi өтеуiнiң айлар бойынша кестесiн қалыптастыру;
қолданылып жүрген несие келiсiмдерiне өзгерiстер енгiзу және қажет болған жағдайда жаңа келiсiмдер жасау жөнiнде ұсыныстарды Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне берсiн;

104          Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан      276
10       Повышение квалификации и переподготовка кадров на
республиканском уровне                                276
30   Повышение квалификации для выполнения государственных
функций                                               276
201          Министерство внутренних дел Республики Казахстан   27 054
10       Повышение квалификации и переподготовка кадров на
республиканском уровне                             27 054
30   Училище профессиональной подготовки                27 054
204          Министерство иностранных дел Республики Казахстан  29 410
10       Повышение квалификации и переподготовка кадров на
республиканском уровне                             29 410
30   Повышение квалификации и переподготовка кадров для
выполнения государственных функций                 29 410
212          Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан                                             414
10       Повышение квалификации и переподготовка кадров на
республиканском уровне                                414
6    Повышение квалификации и переподготовка кадров
государственных учреждений                            414
213          Министерство труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан                                1 883
10       Повышение квалификации и переподготовка кадров на
республиканском уровне                              1 883
5    Повышение квалификации государственных служащих     1 883
215          Министерство транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан                                          22 802
45       Повышение квалификации и переподготовка
специалистов гражданской авиации                   22 802
218          Министерство природных ресурсов и охраны
окружающей среды Республики Казахстан                 380
10      Повышение квалификации и переподготовка кадров на
республиканском уровне                                380
6    Повышение квалификации и переподготовка кадров
государственных учреждений                            380
219          Министерство государственных доходов Республики
Казахстан                                           2 700
10      Повышение квалификации и переподготовка кадров на
республиканском уровне                              2 700
30   Повышение квалификации и переподготовка кадров
органов Министерства государственных доходов        2 700

|  104   |Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі    |     276
|    10  |Республикалық деңгейде кадрлардың біліктілігін арттыру|     276
|        |және қайта даярлау                                    |
|      30|Мемлекеттік функцияларды орындау үшін кәсіби          |     276
|        |біліктілігін арттыру                                  |
|  201   |Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі      |   27054
|    10  |Республикалық деңгейде кадрлардың біліктілігін        |   27054
|        |арттыру және қайта даярлау                            |
|      30|Кәсіби даярлау училищесі                              |   27054
|  204   |Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі    |   29410
|    10  |Республикалық деңгейде кадрлардың біліктілігін арттыру|   29410
|        |және қайта даярлау                                    |
|      30|Мемлекеттік функцияларды орындау үшін кәсіби          |   29410
|        |біліктілігін арттыру және кадрларды қайта даярлау     |
|  212   |Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі|     414
|    10  |Республикалық деңгейде кадрлардың біліктілігін арттыру|     414
|        |және қайта даярлау                                    |
|       6|Мемлекеттік мекемелер кадрларының біліктілігін        |     414
|        |арттыру және қайта даярлау                            |
|  213   |Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты          |    1883
|        |әлеуметтік қорғау министрлігі                         |
|    10  |Республикалық деңгейде кадрлардың біліктілігін арттыру|    1883
|        |және қайта даярлау                                    |
|       5|Мемлекеттік қызметкерлердің кәсіби біліктілігін       |    1883
|        |арттыру                                               |
|  215   |Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар  |   22802
|        |министрлігі                                           |
|    45  |Азаматтық авиация мамандарының біліктілігін арттыру   |   22802
|        |және қайта даярлау                                    |
|  218   |Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және       |     380
|        |қоршаған ортаны қорғау министрлігі                    |
|    10  |Республикалық деңгейде кадрлардың біліктілігін арттыру|     380
|        |және қайта даярлау                                    |
|       6|Мемлекеттік мекемелер кадрларының біліктілігін        |     380
|        |арттыру және қайта даярлау                            |
|  219   |Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрлігі    2700
|    10  |Республикалық деңгейде кадрлардың біліктілігін арттыру|    2700
|        |және қайта даярлау                                    |
|      30|Мемлекеттік кіріс министрлігі органдарының кәсіби     |    2700
|        |біліктілігін арттыру және кадрларды қайта даярлау     |