О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 июля 1995 года N 931
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2001 года N 397. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2009 года N 2082
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 11.12.2009 N 2082 (порядок введения в действие см. п. 3).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 июля 1995 года N 931 P950931_ "О государственном градостроительном кадастре" (САПП Республики Казахстан, 1995 год, N 23, ст. 266) следующее изменение:
в пункте 2 цифру "2000" заменить на цифру "2003".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 6 шілдедегі N 931 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 наурыз N 397 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 11 желтоқсандағы N 2082 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.12.11 N 2082 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-т. қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Мемлекеттік қала құрылысының кадастры туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 6 шілдедегі N 931 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-і, 1995 жыл, N 23, 266 құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақта "2000" деген саны "2003" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі