О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1950
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2001 года N 866
В соответствии с пунктом 4 статьи 24 Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года Z990357_ "О бюджетной системе" и в целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 22 января 2001 года N 536 U010536_ "О мерах по совершенствованию правоохранительной деятельности в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1950 P001950_ "О реализации Закона Республики Казахстан Z000131_ "О республиканском бюджете на 2001 год" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 56, ст. 627) следующие изменения и дополнения:
1) в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Расходы":
в функциональной группе 1 "Государственные услуги общего характера" цифру "33 063 926" заменить цифрой "32 840 759";
в подфункции 2 "Финансовая деятельность" функциональной группы 1 "Государственные услуги общего характера" цифру "18 147 250" заменить цифрой "17 924 083";
по администратору 219 "Министерство государственных доходов Республики Казахстан" подфункции 2 "Финансовая деятельность" функциональной группы 1 "Государственные услуги общего характера" цифру "11 254 638" заменить цифрой "11 031 471";
по программе 42 "Материально-техническое обеспечение органов Министерства государственных доходов Республики Казахстан" администратора 219 "Министерство государственных доходов Республики Казахстан" подфункции 2 "Финансовая деятельность" функциональной группы 1 "Государственные услуги общего характера" цифру "1 062 885" заменить цифрой "839 718";
в функциональной группе 3 "Общественный порядок и безопасность" цифру "43 902 757" заменить цифрой "44 125 924";
в подфункции 1 "Правоохранительная деятельность" функциональной группы 3 "Общественный порядок и безопасность" цифру "19 983 967" заменить цифрой "20 207 134";
по администратору 618 "Агентство финансовой полиции Республики Казахстан" подфункции 1 "Правоохранительная деятельность" функциональной группы 3 "Общественный порядок и безопасность" цифру "1 233 635" заменить цифрой "1 456 802";
по администратору 618 "Агентство финансовой полиции Республики Казахстан" подфункции 1 "Правоохранительная деятельность" функциональной группы 3 "Общественный порядок и безопасность" после программы 3 "Информационно-вычислительное обслуживание" дополнить программой следующего содержания: "30 Материально-техническое обеспечение

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1950 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 26 маусым N 866
"Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі Заңының Z990357_ 24-бабы 4-тармағына сәйкес және Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының құқық қорғау қызметін жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" 2001 жылғы 22 қаңтардағы N 536 U010536_ Жарлығын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Z000131_ Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1950 P001950_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 56, 627-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
IV "Шығыстар" бөлімінде:
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер" функционалдық тобындағы "33 063 926" деген сан "32 840 759" деген санмен ауыстырылсын;
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер" функционалдық тобының 2 "Қаржылық қызмет" ішкі функциясындағы "18 147 250" деген сан "17 924 083" деген санмен ауыстырылсын;
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер" функционалдық тобының 2 "Қаржылық қызмет" ішкі функциясының 219 "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрлігі" әкімшісі бойынша "11 254 638" деген сан "11 031 471" деген санмен ауыстырылсын;
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер" функционалдық тобының 2 "Қаржылық қызмет" ішкі функциясының 219 "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрлігі" әкімшісінің 42 "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрлігінің органдарын материалдық-техникалық қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша "1 062 885" деген сан "839 718" деген санмен ауыстырылсын;
3 "Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік функционалдық тобында "43 902 757" деген сан "44 125 924" деген санмен ауыстырылсын;
3 "Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік" функционалдық тобының 1 "Құқық қорғау қызметі" ішкі функциясында "19 983 967" деген сан "20 207 134" деген санмен ауыстырылсын;
3 "Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік" функционалдық тобы 1 "Құқық
қорғау қызметі" ішкі функциясының 618 "Қазақстан Республикасының Қаржы
полициясы агенттігі" әкімшісі бойынша "1 233 635" деген сан "1 456 802"
деген санмен ауыстырылсын;
3 "Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік" функционалдық тобы 1 "Құқық
қорғау қызметі" ішкі функциясының 618 "Қазақстан Республикасының Қаржы
полициясы агенттігі" әкімшісі бойынша 3 "Ақпараттық-есептеу қызметін
көрсету" бағдарламасынан кейін мынадай мазмұндағы бағдарламамен
толықтырылсын:
"30    Қаржы полициясы органдарын

органов финансовой полиции 223 167";
2) в приложении 2 к указанному постановлению:
в разделе IV "Расходы":
по администратору 618 "Агентство финансовой полиции Республики Казахстан" подфункции 1 "Правоохранительная деятельность" функциональной группы 3 "Общественный порядок и безопасность" после программы 3 "Информационно-вычислительное обслуживание" дополнить программой следующего содержания: "30 Материально-техническое обеспечение
органов финансовой полиции Мероприятия".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)

материалдық-техникалық қамтамасыз ету        223 167"
2) көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
IV "Шығыстар" бөлімінде:
3 "Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік" функционалдық тобы 1 "Құқық
қорғау қызметі" ішкі функциясының 618 "Қазақстан Республикасының Қаржы
полициясы агенттігі" әкімшісі бойынша 3 "Ақпараттық-есептеу қызметін
көрсету" бағдарламасынан кейін мынадай мазмұндағы бағдарламамен
толықтырылсын:
"30    Қаржы полициясы органдарын
материалдық-техникалық қамтамасыз ету              Іс-шаралар"
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Икебаева А.Ж.