Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Республиканской гвардии Республики Казахстан на 2002 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2002 года N 173
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года  Z990357_ "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ Республиканской гвардии Республики Казахстан на 2002 год согласно приложениям 1-6.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение N 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 февраля 2002 г. N 173
Республиканская гвардия Республики Казахстан
--------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
005 "Содержание воинских частей"
на 2002 год
1. Стоимость: 642731 тысяча тенге (шестьсот сорок два миллиона семьсот тридцать одна тысяча тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона,  Z952671 "О Республиканской гвардии Республики Казахстан" от 05.12.1995 года, Указ Президента Республики Казахстан  U952689_ "Об утверждении Положения о Республиканской гвардии, определении организационной структуры и установлении численности Республиканской гвардии" от 18.12.1995 года N 2689, Закон  Z934000_ "О статусе и социальной защите военнослужащих и членов их семей" от 20.01.1993 года.
3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: содержание воинских частей для полноценного и своевременного выполнения поставленных задач перед Республиканской гвардией Республики Казахстан.
5. 3адачи бюджетной программы: охрана особо важных государственных объектов, а также зданий, сооружений и служебных помещений, перечень которых определяется Президентом Республики Казахстан, охрана эталонов Государственного флага Республики Казахстан и Государственного герба Республики Казахстан, обеспечение безопасности Главы государства и иных государственных лиц, а также глав государств, правительств зарубежных стран и руководителей международных организаций на период их пребывания на территории Республики Казахстан, участие в выполнении церемониальных ритуалов при проведении дипломатических и протокольных мероприятий, на праздниках и торжествах Республики Казахстан; осуществление мероприятий в условиях режима чрезвычайного положения в порядке, предусмотренном действующим законодательством, иные задачи Республиканской гвардии могут быть установлены Президентом Республики Казахстан.

Қазақстан Республикасы Республикалық ұланының республикалық бюджеттік бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 6 ақпандағы N 173 Қаулысы
"Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 1-6 қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Республикалық ұланының республикалық бюджеттік бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттары бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің
2002 жылғы 6 ақпандағы N 173 қаулысына
N 1 қосымша
Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы
бюджеттiк бағдарламаның әкiмгерi
2002 жылға "Әскери бөлiмдердi ұстау" 005
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 642 731 мың теңге (алты жүз қырық екi миллион жетi жүз отыз бiр мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 5 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы туралы" заң күшi бар N 2671 Жарлығы , Қазақстан Республикасы Президентінің 1995 жылғы 18 желтоқсандағы "Республикалық ұлан туралы, Республикалық ұланның ұйымдық құрылымы мен санын белгiлеудi айқындау Ережесiн бекiту туралы" N 2689 Жарлығы , 1993 жылғы 20 қаңтардағы "Әскери қызметшiлердің және олардың отбасы мүшелерінің дәрежесi және оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Заң .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көзi: республикалық бюджеттің қаржысы.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Республикалық ұланның алдында тұрған мiндеттердi толық және уақытында орындау үшiн әскери бөлiмдердi ұстау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: аса маңызды мемлекеттiк объектiлердi, сондай-ақ тiзбесiн Қазақстан Республикасының Президентi белгiлейтiн үйлердi, ғимараттарды және қызмет жайларды күзету, Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк туының және Қазақстан Республикасы мемлекеттiк елтаңбасының эталондарын күзету, мемлекет Басшысының және мемлекеттiк тұлғалардың, сондай-ақ Қазақстан Республикасында болған кезеңiнде шет елдердің мемлекет, үкiмет басшыларының және халықаралық ұйымдар басшыларының қауіпсiздiгiн қамтамасыз ету, Қазақстан Республикасының дипломатиялық және хаттамалық iс-шараларын, мерекелерi мен салтанаттарын өткiзу кезiнде дәстүрлiк рәсiмдердiң атқарылуына қатысу, қолданылып жүрген заңдарда көзделген тәртiппен төтенше жағдай режимi тұсында iс-шараларды жүзеге асыру, Республикалық ұланның өзге мiндеттерiн Қазақстан Республикасының Президентi белгiлеуi мүмкiн.

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
П !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственный
/н!прог-!под- !программы/  !программы                !реали- !исполнитель
!раммы!прог-!подпро-     !                         !зации  !
!     !раммы!граммы      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   005        Содержание
воинских
частей
030  Воинские     Обеспечение 1442 штатных  В тече-  Республи-
части        единиц в том числе 401    ние      канская
военнослужащих срочной    года     гвардия
службы Республиканской
гвардии всеми видами
денежных выплат.
Обеспечение жизнедеятель- В тече-  Республи-
ности воинских частей     ние      канская
для поддержания           года     гвардия
постоянной боевой готов-
ности частей Республи-
канской гвардии Респуб-
лики Казахстан.
Приобретение:             В тече-  Республи-
- пожарного имущества     ние      канская
302 единицы и инвентаря   года     гвардия
372 единицы;
- концертные костюмы для
Президентского оркестра
81 комплектов;
- студийного оборудования
для Президентского
оркестра 1 комплект;
- столового оборудования
18 единиц;
- систем видеонаблюдений
2 комплекта;
- 1 комплекса транкинговой
связи;
- автотранспортных средств
(9 - КАМАЗов, 1 - УАЗ
санитарка, 1 - ГАЗ-3110);
- казарменной мебели для
обеспечения 401 военнос-
лужащего срочной службы.
--------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: поддержание служебно-боевой готовности, надежность охраны государственных объектов и обеспечение протокольных и церемониальных мероприятий на должном уровне, своевременное и качественное выполнение задач, поставленных перед Республиканской гвардией.
Приложение N 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 февраля 2002 г. N 173
Республиканская гвардия Республики Казахстан
--------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 076
"Участие в обеспечении безопасности охраняемых
лиц и выполнении церемониальных ритуалов"
на 2002 год
1. Стоимость: 44227 тысяч тенге (сорок четыре миллиона двести двадцать семь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, "О Республиканской гвардии Республики Казахстан" от 05.12.1995 года, Указ Президента Республики Казахстан "Об утверждении Положения о Республиканской гвардии, определении организационной структуры и установлении численности Республиканской гвардии" от 18.12.1995 года N 2689, Закон "О статусе и социальной защите военнослужащих и членов их семей" от 20.01.1993 года.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
Р!Бағдар.!Кіші !Бағдарламаның    !Бағдарламаны іске    ! Іске !  Жауапты
/!ламаның!бағ. !/кіші бағдарлама.!асыру іс-шаралары    ! асыру!орындаушы
н!коды   !дар. !ның атауы        !                     !мерзі.!
!       !лама.!                 !                     !мдері !
!       !ның  !                 !                     !      !
!       !коды !                 !                     !      !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !  3  !           4     !        5            !   6  !     7
---------------------------------------------------------------------------
1  005          Әскери бөлiмдер.                               Республика.
дi ұстау                                       лық ұлан
030   Әскери бөлiмдер   Республикалық ұланның  Жыл
штаттық 1442 бiрлiгiн, бойы
оның iшiнде мерзiмдi
қызметтің 401 әскери
қызметшiлерiн ақшалай
төлемдерiнің барлық
түрімен қамтамасыз ету.      Республика.
Қазақстан Республикасы       лық ұлан
ұланның бөлiмдерiн тұ.
рақты жауынгерлiк даяр.
лықта ұстау үшiн әскери
бөлiмдердің өмiр тiршiлi.
гiн қамтамасыз ету.          Республика.
Сатып алу:              Жыл  лық ұлан
- 302 бiрлiк өрт сөн.   бойы
дiру мүлiгiн және 372
бiрлiк сайманды;
- Президенттiк оркестр
үшiн 81 жинақ концерттiк
костюмдердi;
- Президенттiк оркестр
үшiн 1 жинақ студиялық
жабдықты;
- 18 бiрлiк асханалық
жабдықты;
- 2 жинақ бейне қадаға.
лау жүйесiн;
- 1 транк байланысының
кешенiн;
- автокөлiк құралдарын
(9-КАМАЗ, 1-УАЗ санитар.
ка, 1-Газ-3110);
- мерзiмдi қызметтің
401 әскери қызметшiсiн
қамтамасыз ету үшiн
казармалық жиhазды.
--------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындағандағы күтілетін нәтиже: қызметтік-жауынгерлік даярлықты ұстау. Мемлекеттік объектілерді күзетудің беріктілігі мен хаттамалық және рәсімдік іс-шараларды тиісті деңгейде қамтамасыз ету. Республикалық ұланның алдында тұрған тапсырмаларды уақытында және сапалы орындау.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің
2002 жылғы 6 ақпандағы N 173 қаулысына
N 2 қосымша
Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы
бюджеттiк бағдарламаның әкiмгерi
2002 жылға "Күзетiлетiн тұлғалардың қауiпсiздiгiн қамтамасыз
етуге қатысу және дәстүрлiк рәсiмдердi орындау"
076 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 44277 мың теңге (қырық төрт миллион екi жүз жетпiс жетi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 5 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы туралы" заң күшi бар N 2671 Жарлығы, Қазақстан Республикасы Президентiнің 1995 жылғы 18 желтоқсандағы "Республикалық ұлан туралы, Республикалық ұланның ұйымдық құрылымы мен санын белгiлеудi айқындау Ережесiн бекiту туралы" N 2689 Жарлығы, 1993 жылғы 20 қаңтардағы "Әскери қызметшiлердің және олардың отбасы мүшелерінің дәрежесi және оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Заң.

3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: участие в выполнении церемониальных ритуалов, обеспечение безопасности Главы государства и иных охраняемых лиц, охрана особо важных государственных объектов, осуществление управления и контроль за исполнением задач поставленных перед воинскими частями Республиканской гвардии Республики Казахстан.
5. 3адачи бюджетной программы: участие в обеспечении безопасности охраняемых лиц, участие в выполнении церемониальных ритуалов при проведении дипломатических и протокольных мероприятий, на праздниках и торжествах Республики Казахстан, разработка и организация выполнения мероприятий по поддержанию постоянной боевой готовности Республиканской гвардии, сбор и анализ данных об обстановке, складывающихся при выполнении Республиканской гвардией возложенных на нее задач, руководства оперативной и боевой подготовкой, учебно-воспитательным процессом, организация обеспечения служебно-боевой деятельности, обеспечения выполнения мероприятий социально-правовой работы, осуществление подбора, расстановки и воспитания кадров, организация учета и контроля личного состава, руководства работой по учету движения материальных средств и их списанию в порядке, установленном законодательством.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
П !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственный
/н!прог-!под- !программы/  !программы                !реали- !исполнитель
!раммы!прог-!подпро-     !                         !зации  !
!     !раммы!граммы      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   076        Участие в
обеспечении
безопасности
охраняемых
лиц и
выполнении
церемо-
ниальных
ритуалов
030  Командование Обеспечение 62 штатных    В тече-  Республи-
Республи-    единиц Командования       ние      канская
канской      Республиканской гвардии   года     гвардия
Гвардии      всеми видами денежных
выплат.
Приобретение оборотных
товаро-материальных
ценностей. Разработка и
организация выполнения
мероприятий по поддержа-
нию постоянной боевой
готовности, сбор и
анализ данных об обста-
новке, складывающейся
при выполнении возложен-
ных задач на Республиканс-
кую гвардию.
---------------------------------------------------------------------------

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көзi: республикалық бюджеттің қаржысы.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: дәстүрлiк рәсiмдердi орындауға қатысу, Мемлекет басшысының және өзге күзетiлетiн адамдардың қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету, аса маңызды мемлекеттiк объектiлердi күзету, Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы әскери бөлiмдерiнің алдына қойылған мiндеттердің орындалуын басқаруды және бақылауды iске асыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: күзетiлетiн тұлғалардың қауiпсiздiгiн қамтамасыз етуге қатысу, Қазақстан Республикасының дипломатиялық және хаттамалық iс-шараларды, мерекелерi мен салтанаттарын өткiзу барысында дәстүрлiк рәсiмдердi атқаруға қатысу, Республикалық ұланды тұрақты жауынгерлiк даярлықта ұстау жөнiндегi iс-шараларды әзiрлеу және орындалуын ұйымдастыру, Республикалық ұланға жүктелген мiндеттердi орындау барысында туындаған жағдай туралы мәлiметтердi жинау және талдау, шұғыл және жауынгерлiк даярлыққа, оқу-тәрбие процесiне басшылық жасау, қызметтiк-жауынгерлiк iс-әрекетінің қамтамасыз етiлуiн ұйымдастыру, әлеуметтiк-құқықтық жұмыстар iс-шараларының орындалуын қамтамасыз ету, кадрларды iрiктеу, орналастыру және тәрбиелеу, жеке құрамды есепке алуды және оларды бақылауды ұйымдастыру, заңнамамен белгіленген тәртіппен материалдық құралдардың қозғалысын есепке алу және оларды есептен шығару жөніндегі жұмысқа басшылық жасау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
--------------------------------------------------------------------------
Р!Бағдар.!Кіші !Бағдарламаның    !Бағдарламаны іске    ! Іске !  Жауапты
/!ламаның!бағ. !/кіші бағдарлама.!асыру іс-шаралары    ! асыру!орындаушы
н!коды   !дар. !ның атауы        !                     !мерзі.!
!       !лама.!                 !                     !мдері !
!       !ның  !                 !                     !      !
!       !коды !                 !                     !      !
--------------------------------------------------------------------------
1!   2   !  3  !           4     !        5            !   6  !     7
--------------------------------------------------------------------------
1  076          Күзетілетін тұл.                         Жыл
ғалардың қауіп.                          бойы
сіздігін қамтама.
сыз ету және
дәстүрлік рәсім.
дерді атқаруға
қатысу
030   Республикалық     Республикалық ұлан    Жыл    Республика.
ұланның Қолбас.   Қолбасшылығының 62    бойы   лық ұлан
шылығы            штаттық бiрлiгiн
ақшалай төлемдердің
барлық түрiмен қам.
тамасыз ету.
Айналымдық тауарлық-  Жыл    Республика.
материалдық құнды-    бойы   лық ұлан
ларды сатып алу.
Тұрақты жауынгерлiк
даярлықты ұстау жө.
нiндегi iс-шараларды
әзiрлеу және оның
орындалуын ұйымдас.
тыру, Республикалық
ұланға жүктелген мiн.
деттердi атқару кезiн.
де қалыптасқан жағдай
туралы мәлiметтердi
жинау және талдау.
--------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: достижение эффективного управления боевой готовностью Республиканской гвардии, организованной обеспеченности служебно-боевой деятельности Республиканской гвардии, укомплектование высококвалифицированными военными кадрами, поддержание служебно-боевой готовности воинских частей, надежность охраны государственных объектов и обеспечение протокольных и церемониальных мероприятий на должном уровне, своевременное и качественное выполнение задач, поставленных перед Республиканской гвардией.
Приложение N 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 февраля 2002 г. N 173
Республиканская гвардия Республики Казахстан
--------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
012 "Лечение военнослужащих, сотрудников
правоохранительных органов и членов их семей"
на 2002 год
1. Стоимость: 28285 тысяч тенге (двадцать восемь миллионов двести восемьдесят пять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, "О Республиканской гвардии Республики Казахстан" от 05.12.1995 года, Указ Президента Республики Казахстан "Об утверждении Положения о Республиканской гвардии, определении организационной структуры и установлении численности Республиканской гвардии" от 18.12.1995 года N 2689, Закон  Z934000_ "О статусе и социальной защите военнослужащих и членов их семей" от 20.01.1993 года.
3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: оказание специализированной медицинской помощи всем категориям военнослужащих, военным пенсионерам, членам семей военнослужащих Республиканской гвардии Республики Казахстан.
5. 3адачи бюджетной программы: медицинское обеспечение личного состава Республиканской гвардии Республики Казахстан, снабжение медицинским имуществом и медикаментами, специализированная медицинская помощь всем категориям военнослужащих, военным пенсионерам, членам семей военнослужащих Республиканской гвардии в амбулатории и стационаре, проведение военно-врачебной экспертизы при призыве на военную службу, увольнении военнослужащего в запас и их освидетельствование для определения степени годности к военной службе.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
П !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственный
/н!прог-!под- !программы/  !программы                !реали- !исполнитель
!раммы!прог-!подпро-     !                         !зации  !
!     !раммы!граммы      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындағандағы күтiлетiн нәтиже: Республикалық ұланның жауынгерлiк даярлығына тиiмдi басшылық жасауға, Республикалық ұланның қызметтiк-жауынгерлiк iс-әрекетiн ұйымдасып қамтамасыз етуге қол жеткiзу, жоғары бiлiктi әскери кадрлармен жасақтау; Әскери бөлiмдердi қызметтiк-жауынгерлiк даярлықта ұстау; мемлекеттiк объектiлердi күзетудiң берiктiлiгi мен хаттамалық және рәсiмдiк iс-шараларды тиiстi деңгейде қамтамасыз ету; Республикалық ұланның алдында тұрған тапсырмаларды уақытында және сапалы орындау.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің
2002 жылғы 6 ақпандағы N 173 қаулысына
N 3 қосымша
Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы
бюджеттiк бағдарламаның әкiмгерi
2002 жылға "Әскери қызметшiлердi, құқық қорғау органдарының
қызметкерлерiн және олардың отбасы мүшелерiн емдеу" 012
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 28285 мың теңге (жиырма сегiз миллион екi жүз сексен бес мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентінің 1995 жылғы 5 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы туралы" заң күшi бар N 2671 Жарлығы, Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 18 желтоқсандағы "Республикалық ұлан туралы, Республикалық ұланның ұйымдық құрылымы мен санын белгiлеудi айқындау Ережесiн бекiту туралы" N 2689 Жарлығы, 1993 жылғы 20 қаңтардағы "Әскери қызметшiлердің және олардың отбасы мүшелерiнің дәрежесi және оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Заң.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көзi: республикалық бюджеттің қаржысы.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Республикалық ұланның әскери қызметшiлерiнің барлық категориясына, әскери зейнеткерлерге, әскери қызметшiлердің отбасы мүшелерiне мамандандырылған медициналық көмек көрсету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Республикалық ұланының жеке құрамын медициналық қамтамасыз ету, медициналық мүлiктермен және дәрi-дәрмекпен жабдықтау; Қазақстан Республикасы Республикалық ұланның әскери қызметшiлерiнiң барлық категориясына, әскери зейнеткерлерге, әскери қызметшiлердің отбасы мүшелерiне амбулаторияда және стационарда мамандандырылған медициналық көмек көрсету; әскери қызметке шақыру, әскери қызметшiлердi запасқа босату және олардың әскери қызметке жарамдылық дәрежесiн анықтау үшiн куәландыру барысында әскери-дәрiгерлiк сараптама жүргiзу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
--------------------------------------------------------------------------
Р!Бағдар.!Кіші !Бағдарламаның    !Бағдарламаны іске    ! Іске !  Жауапты
/!ламаның!бағ. !/кіші бағдарлама.!асыру іс-шаралары    ! асыру!орындаушы
н!коды   !дар. !ның атауы        !                     !мерзі.!
!       !лама.!                 !                     !мдері !
!       !ның  !                 !                     !      !
!       !коды !                 !                     !      !
--------------------------------------------------------------------------

1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   012        Лечение
военнослу-
жащих,
сотрудников
правоохра-
нительных
органов и
членов их
семей
030  Госпиталь    Обеспечение 54 штатных    В тече-  Республи-
Республи-    единиц госпиталя Респуб-  ние      канская
канской      ликанской гвардии всеми   года     гвардия
гвардии      видами денежных выплат.
Обеспечение содержания
функционирования госпи-
таля Республиканской
гвардии на 50 койко-мест.
Приобретение 1 единицы    В тече-  Республи-
диагностического обору-   ние      канская
дования и 5 единиц        года     гвардия
лечебной аппаратуры для
проведения рационального
восстановления и лечения
личного состава.
--------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное оказание медицинской помощи для поддержания постоянной боевой готовности; снижение уровня заболеваемости среди военнослужащих и членов их семей.
Приложение N 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 февраля 2002 г. N 173
Республиканская гвардия Республики Казахстан
--------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
301 "Строительство хранилища боевой техники"
на 2002 год
1. Стоимость: 50000 тысяч тенге (пятьдесят миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона,  Z952671 "О Республиканской гвардии Республики Казахстан" от 05.12.1995 года, Указ Президента Республики Казахстан  U952689_ "Об утверждении Положения о Республиканской гвардии, определении организационной структуры и установлении численности Республиканской гвардии" от 18.12.1995 года N 2689, Закон  Z010273_ "О республиканском бюджете на 2002 год" от 15.12.2001 года.
3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение хранения боевой и автомобильной техники.
5. 3адачи бюджетной программы: строительство хранилища боевой и автомобильной техники.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
П !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственный
/н!прог-!под- !программы/  !программы                !реали- !исполнитель
!раммы!прог-!подпро-     !                         !зации  !
!     !раммы!граммы      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   301        Строительст-  Строительство 16 боксов  В тече-  Республи-
во хранилища  для бронетехники, мойки  ние      канская
боевой        для автомашин, благо-    года     гвардия
техники       устройство территории
объектов хранилища
боевой техники.
--------------------------------------------------------------------------

1!   2   !  3  !           4     !        5            !   6  !     7
--------------------------------------------------------------------------
1  012          Әскери қызметші.
лерді, құқық қор.
ғау органдары
қызметкерлерін
және олардың
отбасы мүшелерін
емдеу
030   Республикалық     Республикалық ұлан     Жыл   Республика.
ұланның госпиталі госпиталінің 54 штат.  бойы  лық ұлан
тық бірлігін ақшалай
төлемдердің барлық
түрімен қамтамасыз ету.
Республикалық ұлан      Жыл  Республика.
госпиталінің 50 ке.     бойы лық ұлан
рует-орынын ұстауға
және қызмет көрсетуін
қамтамасыз ету.
Жеке құрамды емдеу
және денсаулықты ти.
імді қалпына келтіру
үшін 1 бірлік диаг.
ностикалық және 5
бірлік кардиология.
лық аппаратты
сатып алу.
--------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындағандағы күтілетін нәтиже: тұрақты жауынгерлік даярлықты ұстау үшін сапалы және уақытында медициналық көмек көрсету; Әскери қызметшілер мен олардың отбасы мүшелерінің арасында науқастық деңгейді төмендету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің
2002 жылғы 6 ақпандағы N 173 қаулысына
N 4 қосымша
Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы
бюджеттiк бағдарламаның әкiмгерi
2002 жылға "Жауынгерлiк техниканы сақтау орнын салу" 301
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 50000 мың теңге (елу миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнің 1995 жылғы 5 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы туралы" заң күшi бар N 2671 Жарлығы, Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 18 желтоқсандағы "Республикалық ұлан туралы, Республикалық ұланның ұйымдық құрылымы мен санын белгiлеудi айқындау Ережесiн бекiту туралы" N 2689 Жарлығы, 2001 жылғы 15 желтоқсандағы "2002 жылдың Республикалық бюджетi туралы" Заң .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көзi: республикалық бюджеттің қаржысы.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: жауынгерлiк және автомобильдiк техникаларды сақтауды қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: жауынгерлiк және автомобильдiк техникаларды сақтау орнының құрылысын салу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
--------------------------------------------------------------------------
Р!Бағдар.!Кіші !Бағдарламаның    !Бағдарламаны іске    ! Іске !  Жауапты
/!ламаның!бағ. !/кіші бағдарлама.!асыру іс-шаралары    ! асыру!орындаушы
н!коды   !дар. !ның атауы        !                     !мерзі.!
!       !лама.!                 !                     !мдері !
!       !ның  !                 !                     !      !
!       !коды !                 !                     !      !
--------------------------------------------------------------------------
1!   2   !  3  !           4     !        5            !   6  !     7
--------------------------------------------------------------------------
1  301          Жауынгерлік тех.  Сауытты техникалар,    Жыл  Республика.
ника сақтау орны. автомашиналарды жуу    бойы лық ұлан
ның құрылысын     үшін 16 бокс салу,
салу              жауынгерлік техника
сақтау объектілерінің
аумағын көріктендіру
--------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: выполнение объема строительно-монтажных работ по строительству объекта хранилища боевой техники, подписание акта приемки объекта в эксплуатацию.
Приложение N 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 февраля 2002 г. N 173
Республиканская гвардия Республики Казахстан
--------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
303 "Строительство объектов казарменно-жилищного
фонда для Республиканской гвардии Республики Казахстан"
на 2002 год
1. Стоимость: 50000 тысяч тенге (пятьдесят миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, "О Республиканской гвардии Республики Казахстан" от 05.12.1995 года, Указ Президента Республики Казахстан "Об утверждении Положения о Республиканской гвардии, определении организационной структуры и установлении численности Республиканской гвардии" от 18.12.1995 года N 2689, Закон "О республиканском бюджете на 2002 год" от 15.12.2001 года.
3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: улучшение быта военнослужащих срочной службы Республиканской гвардии Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: строительство казармы для военнослужащих срочной службы Республиканской гвардии Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
П !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственный
/н!прог-!под- !программы/  !программы                !реали- !исполнитель
!раммы!прог-!подпро-     !                         !зации  !
!     !раммы!граммы      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   303        Строительст-  Здание казармы:          В тече-  Республи-
во объектов   - монтаж фундамента;     ние      канская
казарменно-   - строительство цоколь-  года     гвардия
жилищного     ного этажа;
фонда для     - строительство 1 этажа.
Республи-
канской
гвардии
--------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: монтаж фундамента, строительство цокольного и первого этажа здания казармы.
Приложение N 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан

7. Бюджеттік бағдарламаны орындағандағы күтілетін нәтиже: жауынгерлік техникаларды сақтау объектілерінің құрылысын салу жөніндегі құрылыстық-монтаждық жұмыстар көлемінің орындалуы.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің
2002 жылғы 6 ақпандағы N 173 қаулысына
N 5 қосымша
Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы
бюджеттiк бағдарламаның әкiмгерi
2002 жылға "Республикалық ұлан үшiн казармалық-тұрғын үй фонды
объектiлерiн салу" 303 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 50000 мың теңге (елу миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнің 1995 жылғы 5 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы туралы" заң күшi бар N 2671 Жарлығы, Қазақстан Республикасы Президентiнің 1995 жылғы 18 желтоқсандағы "Республикалық ұлан туралы, Республикалық ұланның ұйымдық құрылымы мен санын белгiлеудi айқындау Ережесiн бекiту туралы" N 2689 Жарлығы, 2001 жылғы 15 желтоқсандағы "2002 жылдың Республикалық бюджетi туралы" Заң.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көзi: республикалық бюджеттің қаржысы.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы мерзiмдi қызметтің әскери қызметшiлерiнiң тұрмысын жақсарту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы мерзiмдi қызметтiң әскери қызметшiлерi үшiн казарма салу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
--------------------------------------------------------------------------
Р!Бағдар.!Кіші !Бағдарламаның    !Бағдарламаны іске    ! Іске !  Жауапты
/!ламаның!бағ. !/кіші бағдарлама.!асыру іс-шаралары    ! асыру!орындаушы
н!коды   !дар. !ның атауы        !                     !мерзі.!
!       !лама.!                 !                     !мдері !
!       !ның  !                 !                     !      !
!       !коды !                 !                     !      !
--------------------------------------------------------------------------
1!   2   !  3  !           4     !        5            !   6  !     7
--------------------------------------------------------------------------
1  303          Республикалық     Казарма ғимараты:      Жыл  Республика.
ұлан үшін казар.  - іргетасты монтаждау; бойы лық ұлан
малық-тұрғын үй   - шығыңқы қабатты
фонды объекті.    салу;
лерін салу        - 1 қабатты салу
--------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындағандағы күтілетін нәтиже: казарманың іргетасын монтаждау, шығыңқы қабат пен бірінші қабатты салу.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің

от 6 февраля 2002 г. N 173
Республиканская гвардия Республики Казахстан
--------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
600 "Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Республиканской гвардии Республики Казахстан"
на 2002 год
1. Стоимость: 2835 тысяч тенге (два миллиона восемьсот тридцать пять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, "О Республиканской гвардии Республики Казахстан" от 05.12.1995 года, Указ Президента Республики Казахстан "Об утверждении Положения о Республиканской гвардии, определении организационной структуры и установлении численности Республиканской гвардии" от 18.12.1995 года N 2689, Закон "О республиканском бюджете на 2002 год" от 15.12.2001 года.
3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение частей Республиканской гвардии компьютерной техникой и развертывание единой электронной сети.
5. 3адачи бюджетной программы: введение единого электронного документооборота между частями РГ, повышение скорости обработки и передачи сообщений, развертывание системы автоматизированной системы учета документов, введение программ автоматизированного учета баз данных.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
П !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации!Сроки  !Ответственный
/н!прог-!под- !программы/  !программы                !реали- !исполнитель
!раммы!прог-!подпро-     !                         !зации  !
!     !раммы!граммы      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   600        Обеспечение  Приобретение 10 компьюте-  Апрель  Республи-
вычислитель- ров, 10 принтеров, 2               канская
ной и орга-  серверов, 4 сканеров,              гвардия
низационной  35 сетевых карт для
техникой     воинских частей Респуб-
Республи-    ликанской гвардии.
канской
гвардии
Республики
Казахстан
--------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнение бюджетной программы: достижение единого электронного документооборота, единой автоматизированной системы учета документов и осуществление оперативного контроля за базой данных.

2002 жылғы 6 ақпандағы N 173 қаулысына
N 6 қосымша
Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы
бюджеттiк бағдарламаның әкiмгерi
2002 жылда "Қазақстан Республикасының Республикалық ұланын
есептеу және ұйымдық техникалармен қамтамасыз ету"
600 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 2835 мың теңге (екi миллион сегiз жүз отыз бес мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнің 1995 жылғы 5 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы туралы" заң күшi бар N 2671 Жарлығы, Қазақстан Республикасы Президентінің 1995 жылғы 18 желтоқсандағы "Республикалық ұлан туралы, Республикалық ұланның ұйымдық құрылымы мен санын белгiлеудi айқындау Ережесiн бекiту туралы" N 2689 Жарлығы, 2001 жылғы 15 желтоқсандағы "2002 жылдың Республикалық бюджетi туралы" Заң.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көзi: республикалық бюджеттің қаржысы.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Республикалық ұланның бөлiмдерiн компьютерлiк техникамен қамтамасыз ету және бiрыңғай электрондық желiнi құру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Республикалық ұлан бөлiмдерiнің арасында бiрыңғай электронды құжат айналымын енгiзу және хабарларды өңдеу мен беру жылдамдығын арттыру, құжаттарды есепке алу автоматтандырылған жүйенiң жүйесiн өрiстету, мәлiметтер базасының автоматтандырылған есепке алу бағдарламасын енгiзу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
--------------------------------------------------------------------------
Р!Бағдар.!Кіші !Бағдарламаның    !Бағдарламаны іске    ! Іске !  Жауапты
/!ламаның!бағ. !/кіші бағдарлама.!асыру іс-шаралары    ! асыру!орындаушы
н!коды   !дар. !ның атауы        !                     !мерзі.!
!       !лама.!                 !                     !мдері !
!       !ның  !                 !                     !      !
!       !коды !                 !                     !      !
--------------------------------------------------------------------------
1!   2   !  3  !           4     !        5            !   6  !     7
--------------------------------------------------------------------------
1  600          Қазақстан         Республикалық ұлан.   Сәуір Республика.
Республикасының   ның әскери бөлімдері        лық ұлан
Республикалық     үшін 10 компьютер,
ұланын есептік    10 принтер, 2 сервер,
және ұйымдық      4 сканер, 35 желілік
техникалармен     карт сатып алу.
қамтамасыз ету
--------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындағандағы күтілетін нәтиже: бірыңғай электронды құжат айналымына, құжаттарды есепке алуда бірыңғай автоматтандырылған жүйеге қол жеткізу. Мәліметтер базасына шұғыл бақылауды іске асыру.