13. АО "Национальная компания "Kazsatnet":
Есекеев Куанышбек Бахытбекович - заместитель председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи, председатель;
Данебеков Онгарбай Жидебаевич - заместитель директора Департамента методологии бюджетного процесса и функционального анализа Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан;
Хисамутдинов Ильдар Ибрагимович - заместитель директора службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан;
Ташенев Бакытбек Хакимович - заместитель председателя Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан;
Айтмагамбетов Алтай Зафарович - заведующий кафедрой радиотехники Алматинского энергетического института, академик Международной академии связи;
Арынгазин Аскар Канапьевич - проректор по информационным технологиям Евразийского национального университета им. Л.Н. Гумилева;
Досаев Асан Ералханович - председатель правления акционерного общества "Национальная компания "Kazsatnet".
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 сентября 2002 года N 1051
Кандидатуры для избрания в состав совета директоров
акционерного общества "Казахтелеком" <*>
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК от 4 августа 2003 г. N 782 ; от 26 июля 2004 года N 791 ; 19 марта 2005 г.  N 250 .
1. (Пункт 1 исключен - постановлением Правительства РК от 5 апреля 2003 г. N 328 )
2. АО "Казахтелеком":
Сагинтаев Бакытжан Абдирович - Председатель Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий;
Утепов Эдуард Карлович - первый заместитель Председателя Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан;
Бектасов Абен Агыбаевич - Председатель Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи;
Карибжанов Хайрат Салимович - президент АО "Казахтелеком".
рекомендовать совету директоров акционерного общества "Казахтелеком" кандидатуру Бектасова Абена Агыбаевича - Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи для избрания председателем совета директоров акционерного общества "Казахтелеком".
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 25 сентября 2002 года N 1051
Изменения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан

13. "Kazsatnet" ұлттық компаниясы" АҚ:
Есекеев Қуанышбек Бақытбекұлы - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының орынбасары, төраға;
Дәнебеков Оңғарбай Жидебайұлы - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің Бюджеттік процестер мен фукционалдық талдау әдіснамасы департаменті директорының орынбасары;
Хисамутдинов Ильдар Ибрагимұлы - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті қызметі директорының орынбасары;
Тәшенов Бақытбек Хәкімұлы - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті төрағасының орынбасары;
Айтмағамбетов Алтай Зафарұлы - Алматы энергетикалық институты радиотехника кафедрасының меңгерушісі, Халықаралық байланыс академиясының академигі;
Арынғазин Асқар Қанапияұлы - Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің ақпараттық технологиялар жөніндегі проректоры;
Досаев Асан Ералханұлы - "Kazsatnet" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы.
Ескерту. 13-тармақпен толықтырылды - ҚР Yкiметiнiң  2006.11.30. N 1158 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 25 қыркүйектегi
N 1051 қаулысына
2-қосымша
"Қазақтелеком" акционерлiк қоғамы директорлар кеңесiнiң құрамына сайлау үшiн кандидатуралар
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Yкiметiнiң 2005.03.19. N 250 қаулысымен.
1. <*>
Ескерту. 1-тармақ алып тасталды - ҚР Yкiметiнiң 2003.04.05. N 328 қаулысымен.
2. "Қазақтелеком" АҚ:
Сағынтаев Бақытжан Әбдiрұлы - Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің төрағасы
Өтепов Эдуард Карлович - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi төрағасының бiрiншi орынбасары
Бектасов Әбен Ағыбайұлы - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігiнiң төрағасы
Табанов Эльдар Рашитович - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесi Өндiрiстiк сала және инфрақұрылым бөлiмiнiң меңгерушiсi
Кәрiбжанов Қайрат Сәлiмұлы - "Қазақтелеком" АҚ-ның президентi
"Қазақтелеком" ашық акционерлік қоғамы директорлар кеңесiнiң төрағасы етіп сайлау үшiн Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттiгiнің төрағасы Әбен Ағыбайұлы Бектасовтың кандидатурасы "Қазақтелеком" акционерлік қоғамының директорлар кеңесiне ұсынылсын.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Yкiметiнiң 2003.08.04. N 782 , 2004.07.26. N 791 , 2005.03.19. N 250 қаулыларымен.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2002 жылғы 25 қыркүйектегі
N 1051 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне
енгiзiлетiн өзгерiстер

1. В постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года N 290 "О мерах по организации эффективного управления и контроля за деятельностью некоторых акционерных обществ и республиканских государственных предприятий (национальных компаний)" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 8, ст. 85):
пункт 3 исключить;
в приложении 1 к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 14, изложить в следующей редакции:
"14. АО "Национальная компания "Казакстан темiр жолы".
2. В постановление Правительства Республики Казахстан от 2 мая 2001 года N 591 "О создании закрытого акционерного общества "Национальная компания "Транспорт Нефти и Газа" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 16, ст. 210):
пункт 2 и подпункт 5) пункта 3 исключить.
3. В постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2002 года N 248 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 21 февраля 2002 года N 811":
подпункт 3) пункта 1 исключить.
4. В постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2002 года N 310 "О создании закрытого акционерного общества "Национальная компания "Казакстан темiр жолы" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 9, ст. 76):
подпункт 4) пункта 4 исключить.

1. "Кейбiр акционерлiк қоғамдар мен республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың (ұлттық компаниялардың) қызметiн тиiмдi басқару мен бақылауды ұйымдастыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 28 ақпандағы N 290 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2001 ж., N 8, 85-құжат):
3-тармақ алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
реттiк нөмiрi 14-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"14. "Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы" ЖАҚ".
2. "Мұнай және газ көлiгi" ұлттық компаниясы" жабық акционерлiк қоғамын құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 2 мамырдағы N 591 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2001 ж., N 16, 210-құжат):
2-тармақ және 3-тармақтың 5) тармақшасы алынып тасталсын.
3. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 21 ақпандағы N 811 Жарлығын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 25 ақпандағы N 248 қаулысында :
1-тармақтың 3) тармақшасы алынып тасталсын.
4. "Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы" жабық акционерлiк қоғамын құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 15 наурыздағы N 310 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2002 ж., N 9, 76-құжат):
4-тармақтың 4) тармақшасы алынып тасталсын.