Некоторые вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2002 года N 1096
В соответствии с Указом  Президента Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 931 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 6 апреля 2005 г. N 310 )
2. Реорганизовать:
1) Комитет по водным ресурсам Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан в Комитет по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан;
2) Комитет лесного, рыбного и охотничьего хозяйства Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан в Комитет лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан;
3) государственные учреждения - территориальные органы Комитета по водным ресурсам Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан в государственные учреждения - территориальные органы Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан;
4) государственные учреждения - областные территориальные управления по лесу и биоресурсам Комитета лесного, рыбного и охотничьего хозяйства Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан и государственные учреждения - областные территориальные управления государственного контроля за животным и растительным миром Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан путем их слияния в государственные учреждения - областные территориальные управления лесного и охотничьего хозяйства Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан согласно приложению. <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 15 ноября 2002 г. N 1216  ; от 22 ноября 2002 г. N 1239  .
3. (Пункт 3 утратил силу - постановлением Правительства РК от 6 апреля 2005 г. N 310 )
4. (Пункт 4 утратил силу - постановлением  Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2003 года N 314).
5. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном порядке, в месячный срок принять соответствующие меры по реализации настоящего постановления.
6. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
7. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 октября 2002 года N 1096
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң кейбір мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 7 қазандағы N 1096 қаулысы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру шаралары туралы" 2002 жылғы 28 тамыздағы N 931 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.04.06. N 310 қаулысымен .
2. Мыналар қайта ұйымдастырылсын:
1) Қазақстан Республикасы Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгiнiң Су ресурстары жөнiндегi комитетi Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Су ресурстары жөнiндегi комитетi болып;
2) Қазақстан Республикасы Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгі Орман, балық және аңшылық шаруашылығы комитетi Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Орман және аңшылық шаруашылығы комитетi болып; <*>
3) Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар мен қоршаған ортаны қорғау министрлiгi Су ресурстары жөнiндегi комитетiнiң мемлекеттiк мекемелерi - аумақтық органдары Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгі Су ресурстары жөнiндегi комитетiнiң мемлекеттiк мекемелерi - аумақтық органдары болып;
4) қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгi Орман, балық және аңшылық шаруашылығы комитетiнiң мемлекеттiк мекемелерi - облыстық орман және биоресурстар жөнiндегi аумақтық басқармалары және Қазақстан Республикасы Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгiнiң мемлекеттiк мекемелерi - облыстық жануарлар және өсiмдiктер дүниесiн мемлекеттiк бақылау аумақтық басқармалары оларды Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi Орман және аңшылық шаруашылығы комитетiнiң мемлекеттiк мекемелерi - облыстық орман және аңшылық шаруашылығы аумақтық басқармаларына қосу жолымен. <*>
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2002.11.15. N 1216 қаулысымен , 2002.11.22. N 1239 қаулысымен .
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.04.06. N 310 қаулысымен .
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.04.01. N 314 қаулысымен .
5. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгі белгiленген тәртiппен бiр ай мерзiмде осы қаулыны iске асыру жөнiнде тиiстi шаралар қабылдасын.
6. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешімдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
7. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 7 қазандағы
N 1096 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
министрлiгі туралы
ереже
Ескерту. Ереженің күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.04.06. N 310 қаулысымен .
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 7 қазандағы
N 1096 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
күшi жойылған кейбір шешiмдерiнiң тізбесi

1. Постановление  Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 1999 года N 1731 "Об утверждении Положения о Министерстве сельского хозяйства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 51, ст. 498).
2. Пункт 3 постановления  Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2001 года N 394 "Об утверждении Правил формирования, хранения и использования государственных ресурсов зерна" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 12, ст. 129).
3. Постановление  Правительства Республики Казахстан от 2 мая 2001 года N 584 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 1999 года N 1731" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 16, ст. 207).
4. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением  Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2001 года N 1222 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 33, ст. 431).
5. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением  Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2002 года N 704 "Отдельные вопросы, связанные с деятельностью Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 20, ст. 215).
6. Подпункт 1) пункта 1 постановления  Правительства Республики Казахстан от 30 июля 2002 года N 846 "О вопросах учета, государственной регистрации и осмотра технического состояния сельскохозяйственной и мелиоративной техники в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 25, ст. 266).
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 октября 2002 года N 1096 <*>
Сноска. Дополнено приложением - постановлением Правительства РК от 22 ноября 2002 г. N 1239  .
Перечень
государственных учреждений - областных территориальных
управлений по лесу и биоресурсам Комитета лесного,
рыбного и охотничьего хозяйства Министерства природных
ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан
и государственных учреждений - областных территориальных
управлений государственного контроля за животным и
растительным миром Министерства природных ресурсов и охраны
окружающей среды Республики Казахстан, реорганизуемых в
государственные учреждения - областные территориальные
управления лесного и охотничьего хозяйства Комитета лесного
и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
-------------------------------------------------------------------
Наименование реорганизуемых   !  Наименование государственных
государственных учреждений    !  учреждений Комитета лесного и
!     охотничьего хозяйства
!Министерства сельского хозяйства
!     Республики Казахстан
-------------------------------------------------------------------
Акмолинское областное               Акмолинское областное
территориальное                     территориальное управление
управление по лесу и биоресурсам    лесного и охотничьего
Акмолинское областное               хозяйства
территориальное управление
государственного контроля за
животным и растительным миром
Актюбинское областное               Актюбинское областное
территориальное                     территориальное управление
управление по лесу и биоресурсам    лесного и охотничьего
Актюбинское областное               хозяйства
территориальное управление
государственного контроля за
животным и растительным миром
Алматинское областное               Алматинское областное
территориальное                     территориальное управление
управление по лесу и биоресурсам    лесного и охотничьего
Алматинское областное               хозяйства
территориальное управление
государственного контроля за
животным и растительным миром
Атырауское областное                Атырауское областное
территориальное                     территориальное управление
управление по лесу и биоресурсам    лесного и охотничьего
Атырауское областное                хозяйства
территориальное управление
государственного контроля за
животным и растительным миром
Восточно-Казахстанское областное    Восточно-Казахстанское
территориальное                     областное
управление по лесу и биоресурсам    территориальное управление
Восточно-Казахстанское областное    лесного и охотничьего
территориальное управление          хозяйства
государственного контроля за
животным и растительным миром
Жамбылское областное                Жамбылское областное
территориальное                     территориальное управление
управление по лесу и биоресурсам    лесного и охотничьего
Жамбылское областное                хозяйства
территориальное управление
государственного контроля за
животным и растительным миром
Западно-Казахстанское областное     Западно-Казахстанское
территориальное                     областное
управление по лесу и биоресурсам    территориальное управление
Западно-Казахстанское областное     лесного и охотничьего
территориальное управление          хозяйства
государственного контроля за
животным и растительным миром
Карагандинское областное            Карагандинское областное
территориальное                     территориальное управление
управление по лесу и биоресурсам    лесного и охотничьего
Карагандинское областное            хозяйства
территориальное управление
государственного контроля за
животным и растительным миром
Костанайское областное              Костанайское областное
территориальное                     территориальное управление
управление по лесу и биоресурсам    лесного и охотничьего
Костанайское областное              хозяйства
территориальное управление
государственного контроля за
животным и растительным миром
Кызылординское областное            Кызылординское областное
территориальное                     территориальное управление
травление по лесу и биоресурсам     лесного и охотничьего
Кызылординское областное            хозяйства
территориальное управление
государственного контроля за
животным и растительным миром
Мангистауское областное             Мангистауское областное
территориальное                     территориальное управление
управление по лесу и биоресурсам    лесного и охотничьего
Мангистауское областное             хозяйства
территориальное управление
государственного контроля за
животным и растительным миром
Павлодарское областное              Павлодарское областное
территориальное                     территориальное управление
управление по лесу и биоресурсам    лесного и охотничьего
Павлодарское областное              хозяйства
территориальное управление
государственного контроля за
животным и растительным миром
Северо-Казахстанское областное      Северо-Казахстанское
территориальное                     областное
управление по лесу и биоресурсам    территориальное управление
Северо-Казахстанское областное      лесного и охотничьего
территориальное управление          хозяйства
государственного контроля за
животным и растительным миром
Южно-Казахстанское областное        Южно-Казахстанское
территориальное                     областное
управление по лесу и биоресурсам    территориальное управление
Южно-Казахстанское областное        лесного и охотничьего
территориальное управление          хозяйства
государственного контроля за
животным и растительным миром
-----------------------------------------------------------------

1. "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 16 қарашадағы N 1731 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 51, 498-құжат).
2. "Мемлекеттік астық ресурстарын қалыптастыру, сақтау және пайдалану ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 28 наурыздағы N 394 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 12, 129-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 16 қарашадағы N 1731 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 2 мамырдағы N 584 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 16, 207-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 22 қыркүйектегi N 1222 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізiлген өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 33, 431-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң қызметiне байланысты жекелеген мәселелер" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 28 маусымдағы N 704 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбір шешiмдерiне енгiзілген өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 20, 215-құжат).
6. "Қазақстан Республикасында ауыл шаруашылық және мелиоративтiк техниканың есебiн жүргiзу, оны мемлекеттiк тiркеу және техникалық жай-күйiн тексеру мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 30 шiлдедегi N 846 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 25, 266-құжат).
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2002 жылғы 7 қазандағы
N 1096 қаулысына
қосымша
Ескерту. Қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2002.11.22. N 1239 қаулысымен .
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінiң мемлекеттік мекемелерi - облыстық орман және аңшылық шаруашылығының аумақтық басқармалары болып қайта ұйымдастырылатын Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгi Орман, балық және аңшылық шаруашылығы комитетiнiң мемлекеттiк мекемелерi - облыстық орман және биоресурстар жөнiндегi аумақтық басқармаларының және Қазақстан Республикасы Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгiнiң мемлекеттiк мекемелерi - облыстық жануарлар және өсiмдiктер дүниесiн мемлекеттiк бақылау аумақтық басқармаларының
ТIЗБЕСI
__________________________________________________________________
Қайта ұйымдастырылатын | Қазақстан Республикасы Ауыл
мемлекеттiк мекемелердiң атауы | шаруашылығы министрлiгiнiң
| Орман және аңшылық
| шаруашылығы комитет мемлекеттік
| мекемелерiнiң атауы
__________________________________________________________________
Ақмола облыстық орман және Ақмола облыстық орман және
биоресурстар жөнiндегi аңшылық шаруашылығының
аумақтық басқармасы аумақтық басқармасы
Ақмола облыстық жануарлар
және өсiмдiктер дүниесiн
мемлекеттiк бақылау
aумақтық басқармасы
Ақтөбе облыстық орман және Ақтөбе облыстық орман және
биоресурстар жөнiндегi аңшылық шаруашылығының
аумақтық басқармасы аумақтық басқармасы
Ақтөбе облыстық жануарлар
және өсiмдiктер дүниесiн
мемлекеттiк бақылау
аумақтық басқармасы
Алматы облыстық орман және Алматы облыстық орман және
биоресурстар жөнiндегi аңшылық шаруашылығының
аумақтық басқармасы аумақтық басқармасы
Алматы облыстық жануарлар
және өсiмдiктер дүниесiн
мемлекеттiк бақылау
аумақтық басқармасы
Атырау облыстық орман және Атырау облыстық орман және
биоресурстар жөнiндегi аңшылық шаруашылығының
аумақтық басқармасы аумақтық басқармасы
Атырау облыстық жануарлар
және өсiмдiктер дүниесiн
мемлекеттiк бақылау
аумақтық басқармасы
Шығыс Қазақстан облыстық Шығыс Қазақстан облыстық орман
орман және биоресурстар және аңшылық шаруашылығының
жөнiндегi аумақтық басқармасы аумақтық басқармасы
Шығыс Қазақстан облыстық
жануарлар және өсiмдiктер
дүниесiн мемлекеттiк бақылау
аумақтық басқармасы
Жамбыл облыстық орман және Жамбыл облыстық орман және
биоресурстар жөнiндегi аңшылық шаруашылығының
аумақтық басқармасы аумақтық басқармасы
Жамбыл облыстық жануарлар
және өсiмдiктер дүниесiн
мемлекеттiк бақылау
аумақтық басқармасы
Батыс Қазақстан облыстық орман Батыс Қазақстан облыстық орман
және биоресурстар жөніндегі және аңшылық шаруашылығының
аумақтық басқармасы аумақтық басқармасы
Батыс Қазақстан облыстық
жануарлар және өсiмдiктер
дүниесiн мемлекеттiк бақылау
аумақтық басқармасы
Қарағанды облыстық орман және Қарағанды облыстық орман және
биоресурстар жөнiндегi аумақтық аңшылық шаруашылығының
басқармасы аумақтық басқармасы
Қарағанды облыстық жануарлар
және өсiмдiктер дүниесiн
мемлекеттiк бақылау
аумақтық басқармасы
Қостанай облыстық орман Қостанай облыстық орман және
және биоресурстар жөнiндегi аңшылық шаруашылығының
аумақтық басқармасы аумақтық басқармасы
Қостанай облыстық жануарлар
және өсiмдiктер дүниесiн
мемлекеттiк бақылау
аумақтық басқармасы
Қызылорда облыстық орман және Қызылорда облыстық орман және
биоресурстар жөнiндегi аумақтық аңшылық шаруашылығының
басқармасы аумақтық басқармасы
Қызылорда облыстық жануарлар
және өсiмдiктер дүниесiн
мемлекеттiк бақылау
аумақтық басқармасы
Маңғыстау облыстық орман және Маңғыстау облыстық орман және
биоресурстар жөнiндегi аумақтық аңшылық шаруашылығының
басқармасы аумақтық басқармасы
Маңғыстау облыстық жануарлар
және өсiмдiктер дүниесiн
мемлекеттiк бақылау
аумақтық басқармасы
Павлодар облыстық орман және Павлодар облыстық орман және
биоресурстар жөнiндегi аңшылық шаруашылығының
аумақтық басқармасы аумақтық басқармасы
Павлодар облыстық жануарлар
және өсiмдiктер дүниесiн
мемлекеттiк бақылау
аумақтық басқармасы
Солтүстiк Қазақстан облыстық Солтүстiк Қазақстан облыстық
орман және биоресурстар орман және аңшылық
жөнiндегi аумақтық басқармасы шаруашылығының аумақтық
Солтүстiк Қазақстан облыстық басқармасы
жануарлар және өсiмдiктер
дүниесiн мемлекеттiк бақылау
аумақтық басқармасы
Оңтүстiк Қазақстан облыстық
орман және биоресурстар
жөнiндегi аумақтық басқармасы
Оңтүстiк Қазақстан облыстық Оңтүстiк Қазақстан облыстық
жануарлар және өсiмдiктер орман және аңшылық
дүниесiн мемлекеттiк бақылау шаруашылығының аумақтық
аумақтық басқармасы басқармасы".
__________________________________________________________________